Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Беларус - Висша Лига | ||||||
16:45 | Ислоч Минск - Слуцк | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
18:45 | Торпедо-БелАЗ Жодино - Торпедо Минск | +2.5 | 7/10 | 1.48 | 1 - 0 | |
Исландия - Първа Дивизия | ||||||
19:00 | Магни Гренивик - Нярдвик | X2 | 8/10 | 1.43 | 2 - 0 | |
19:00 | Селфос - Тор Акурейри | +2.5 | 6/10 | 1.67 | 3 - 5 | |
Казахстан - Висша Лига | ||||||
13:00 | Астана - Ордабаси Шимкент | 1 | 8/10 | 1.25 | 5 - 3 | |
Латвия - Вирслига | ||||||
17:00 | Валмиера - Рига ФК | +2.5 | 8/10 | 1.44 | 0 - 2 | |
19:00 | ФК Лиепая - Спартакс Юрмала | 1X | 8/10 | 1.34 | 1 - 1 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
19:00 | Волеренга Осло - Бодьо Глимт | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 2 | |
|
||||||
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 | ||||||
17:00 | Берум - Аскер | 1X | 7/10 | 1.48 | 2 - 1 | |
17:00 | Фрам Ларвик - Рауфос | 2 | 6/10 | 1.64 | 1 - 4 | |
19:00 | Мос - Алта | 1X | 6/10 | 1.57 | 0 - 2 | |
Финландия - Вейкауслига | ||||||
15:00 | Илвес Тампере - Интер Турку | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
15:00 | Кеми Сити - ВПС Вааса | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 0 - 1 | |
15:00 | КуПС Куопио - Сейняйоен ЯК | 1 | 5/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
15:00 | Хонка - РоПС Рованиеми | 1 | 6/10 | 1.85 | 2 - 2 | |
Финландия - Икьонен | ||||||
15:00 | КПВ Кокола - Яро | 1X | 7/10 | 1.35 | 1 - 0 | |
15:00 | КТП Котка - Каяани | 1X | 8/10 | 1.37 | 3 - 2 | |
15:00 | Хака - Екеняс ИФ | 1 | 5/10 | 1.91 | 1 - 1 | |
15:00 | ХИФК Хелзинки - АС Оулу | 1 | 7/10 | 1.72 | 3 - 0 | |
Финландия - Каконен Група А | ||||||
15:00 | Кески-Уусимаа - МИПА | 1X | 7/10 | 1.44 | 3 - 3 | |
15:00 | ПЕПО Лапеенранта - Викингит Хелзинки | 1 | 5/10 | 1.85 | 2 - 1 | |
19:00 | ЙИППО Йоенсуу - НЯС Нурмиярви | 1 | 6/10 | 1.56 | 2 - 0 | |
Финландия - Каконен Група В | ||||||
15:00 | БК-46 Карис - Кифен 08 | +2.5 | 6/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
15:00 | Джаз Пори - ХЯС Академия | 1 | 8/10 | 1.44 | 2 - 1 | |
15:00 | КяПа Хелзинки - МуСа Пори | 2 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
15:00 | ФК Еспоо - СалПа Сало | 2 | 5/10 | 1.85 | 0 - 7 | |
Финландия - Каконен Група С | ||||||
15:00 | Нярпес Крафт - ТП-47 Торнио | 1 | 7/10 | 1.73 | 2 - 1 | |
15:00 | ОЛС Оулу - ПК-37 Иисалми | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 3 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
17:00 | Вернаму - Браге | +2.5 | 7/10 | 1.72 | 2 - 3 | |
17:00 | ГАИС Гьотеборг - Норбю | 1 | 6/10 | 1.70 | 4 - 1 | |
17:00 | Йонкьопинг Содра - Халмстад | -2.5 | 5/10 | 1.78 | 1 - 1 | |
19:00 | Дегерфорш - Фрей Тебю | 1 | 7/10 | 1.68 | 3 - 1 | |
19:00 | Йефле - Варберг БоИС | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 2 - 2 | |
Швеция - Първа Дивизия - Север | ||||||
16:00 | Солентюна - Сирианска Сьодертале | 2 | 4/10 | 1.95 | 0 - 1 | |
17:00 | Нюкьопинг - Вестерос | 2 | 7/10 | 1.63 | 1 - 0 | |
19:00 | Сандвикен - Акрополис | 2 | 5/10 | 2.00 | 3 - 0 | |
Швеция - Първа Дивизия - Юг | ||||||
15:00 | Твоокерш - Атвидаберг | 1 | 7/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
15:00 | Торнс - Шьовде АИК | 1 | 7/10 | 1.57 | 2 - 1 | |
17:00 | Гребестадс - Хускварна | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
17:00 | Ескилсмине - Енгелхолм | 1 | 7/10 | 1.74 | 4 - 1 | |
17:00 | Оскаршхамн АИК - Одеволд | 1 | 5/10 | 1.80 | 3 - 0 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
00:00 | Сентро Спортиво Алагоано AL - Коритиба PR | 1X | 7/10 | 1.43 | 2 - 2 | |
01:15 | Атлетико GO - Бразил де Пелотас RS | 1 | 6/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
03:30 | Гуарани SP - Боа MG | 1 | 7/10 | 1.68 | 1 - 1 | |
Бразилия - Серия C - Група А | ||||||
03:45 | Ремо PA - Жуазейрензе BA | -2.5 | 7/10 | 1.61 | 3 - 0 | |
Бразилия - Серия C - Група Б | ||||||
21:30 | Томбензе MG - Лувердензе MT | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
22:00 | Брагантино SP - Жойнвил SC | 1 | 6/10 | 1.90 | 2 - 0 | |
22:30 | Куяба MT - Ботафого SP | 1X | 8/10 | 1.42 | 2 - 1 | |
Еквадор - Серия А | ||||||
04:00 | Текнико Университарио - Депортиво Куенка | -2.5 | 6/10 | 1.71 | 0 - 1 | |
23:00 | Делфин Манта - Макара Амбато | 1 | 5/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
Индонезия - Лига 1 | ||||||
14:30 | Персия Джакарта - Персиб Бандунг | 1 | 8/10 | 1.51 | 1 - 0 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
03:00 | Минесота Юнайтед - Далас | 2 | 5/10 | 1.94 | 0 - 1 | |
23:30 | Сиатъл Саундърс - Портланд Тимбърс | 1 | 4/10 | 2.05 | 2 - 3 | |
Сингапур - Висша Лига | ||||||
12:30 | Балестиер Халса - Тампайнс Роувърс | 2 | 7/10 | 1.33 | 2 - 5 | |
15:15 | Бруней ДПММ - Уориърс ФК | +2.5 | 7/10 | 1.44 | 2 - 1 | |
Тайланд - Тай Лига 1 | ||||||
13:45 | Убон УМТ Юнайтед - Порт Банкок | 2 | 8/10 | 1.49 | 0 - 1 | |
15:00 | Бурирам Юнайтед - Банкок Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.64 | 2 - 1 | |
15:00 | Утай Тани - Самут Пракан Сити | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 2 - 3 | |
16:00 | Сукотай - Након Ратчасима | 1 | 6/10 | 1.68 | 1 - 1 | |
Чили - Копа Чили | ||||||
03:00 | Барнечеа - Курико Унидо | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 1 - 2 | |
19:00 | Унион Еспаньола - Аудакс Италяно Сантяго | 1 | 6/10 | 1.75 | 0 - 1 | |
Япония - Джей2 Лига | ||||||
12:00 | Ависпа Фукуока - Мачида Зелвия | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 2 - 2 | |
12:00 | Вентфорет Кофу - Киото Санга | 1 | 7/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
12:00 | Каматамаре Сануки - Токио Верди | 2 | 6/10 | 1.90 | 3 - 1 | |
13:00 | Албирекс Ниигата - Мито Холихок | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
13:00 | Монтедио Ямагата - Гифу | 1X | 7/10 | 1.38 | 2 - 0 | |
13:00 | Омия Ардижа - Ехиме ФК | 1 | 8/10 | 1.47 | 1 - 1 | |
13:00 | Роасо Кумамото - Мацумото Ямага | 2 | 6/10 | 1.72 | 1 - 3 | |
13:00 | Токушима Вортис - Оита Тринита | 1X | 8/10 | 1.30 | 3 - 0 | |
13:00 | Точиги СК - Джеф Юнайтед Чиба | X2 | 7/10 | 1.38 | 0 - 1 | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
12:00 | Криля Советов - Мачва Шабац | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 0 | |
13:00 | Спартак Москва - Ротор Волгоград | +2.5 | 7/10 | 1.43 | 2 - 0 | |
13:00 | Хакен - Далкурд | 1 | 6/10 | 1.61 | 2 - 0 | |
14:00 | Одензе - Калмар | 1 | 4/10 | 2.20 | 2 - 0 | |
14:00 | Осиек - Сейнт Джонстън | 1X | 7/10 | 1.36 | 3 - 0 | |
14:30 | Ийстли - Рединг | +2.5 | 8/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
15:00 | Крусейдърс - Мъдъруел | 2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
15:00 | Олборг - Рандерс | 1 | 5/10 | 1.83 | 2 - 1 | |
15:00 | Юргорден - Орхус | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 2 | |
16:00 | Коб Рамблърс - Абърдийн | 2 | 9/10 | 1.07 | 0 - 1 | |
16:00 | Селтик - Бохемианс 1905 Прага | 1X | 8/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
17:00 | Добруджа Добрич - Динамо Москва | +2.5 | 7/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
17:00 | Цюрих - Санкт Гален | +2.5 | 6/10 | 1.64 | 4 - 1 | |
18:00 | Лугано - Киасо | 1 | 7/10 | 1.66 | 4 - 0 | |
18:00 | Мюнхен 1860 - Базел | 2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
19:00 | Люцерн - Вадуц | 1 | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
19:00 | Серкъл Брюж - Шарлероа | X2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
19:00 | ФК Уфа - Университатя Крайова | 1X | 7/10 | 1.53 | 3 - 2 | |
19:00 | Хартберг - Серед | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 1 - 3 | |
20:00 | Нанси - Стандарт Лиеж | 2 | 8/10 | 1.12 | 2 - 1 | |
20:30 | Синт Никлас - СК Беверен | 2 | 9/10 | 1.06 | 1 - 3 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 30.06.2018 07:06!