Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Чемпиъншип | ||||||
21:45 | Брентфорд - Уест Бромич | 1X | 8/10 | 1.35 | 1 - 0 | |
Германия - Трета Лига | ||||||
20:00 | Юрдинген 05 - Кемницер | X2 | 7/10 | 1.45 | 1 - 1 | |
Италия - Серия А | ||||||
22:45 | Ювентус - Лече | 1 | 9/10 | 1.15 | 4 - 0 | |
Италия - Серия Б | ||||||
19:45 | Трапани - Порденоне | 1X | 8/10 | 1.40 | 3 - 0 | |
22:00 | Венеция - Асколи | 1X | 7/10 | 1.35 | 2 - 1 | |
22:00 | Виртус Ентела - Салернитана | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
22:00 | Емполи - Беневенто | X2 | 8/10 | 1.38 | 0 - 0 | |
22:00 | Киево - Специя | 1X | 8/10 | 1.30 | 1 - 3 | |
22:00 | Кремонезе - Козенца | 1X | 7/10 | 1.28 | 0 - 2 | |
22:00 | Перуджа - Кротоне | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
22:00 | Пиза - Пескара | 1X | 7/10 | 1.29 | 2 - 1 | |
22:00 | Фрозиноне - Читадела | 1X | 7/10 | 1.26 | 0 - 2 | |
22:00 | Юве Стабия - Ливорно | 1X | 8/10 | 1.25 | 2 - 3 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Аустрия Лустенау - Хорн | 1 | 6/10 | 1.87 | 1 - 2 | |
21:25 | Рийд - Блау-Вайс Линц | 1 | 8/10 | 1.36 | 1 - 3 | |
|
||||||
Беларус - Висша Лига | ||||||
17:00 | Енергетик-БГУ Минск - Славия Мозир | 1 | 5/10 | 1.83 | 5 - 0 | |
19:00 | Смолевичи - Слуцк | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
България - Група А за Изпадане | ||||||
18:45 | Черно море - Етър Велико Търново | 1 | 7/10 | 1.72 | 2 - 2 | |
21:00 | Витоша Бистрица - Царско Село София | 2 | 7/10 | 1.72 | 0 - 1 | |
Грузия - Висша Лига | ||||||
20:00 | Локомотив Тбилиси - Мерани Тбилиси | 1 | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
19:30 | Вендсисел - Колдинг | +2.5 | 7/10 | 1.63 | 2 - 2 | |
Естония - Мейстрилига | ||||||
19:30 | Таммека Тарту - Номе Калю | 2 | 8/10 | 1.48 | 0 - 2 | |
Латвия - Вирслига | ||||||
18:00 | Рига ФК - ФК Лиепая | 1 | 8/10 | 1.44 | 2 - 0 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
16:00 | Хробри Глогов - Сандеця Нови Сонч | X2 | 8/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
17:00 | Термалика Нечеча - Пуща Неполомице | 1 | 7/10 | 1.65 | 1 - 3 | |
18:40 | ГКС Ястшембе-Здруй - Хойничанка Хойнице | 1X | 7/10 | 1.25 | 1 - 3 | |
21:10 | Заглембие Сосновец - Одра Ополе | +2.5 | 6/10 | 1.72 | 1 - 3 | |
Полша - Група за Изпадане | ||||||
19:00 | Раков Ченстохова - Арка Гдиня | 1 | 5/10 | 1.80 | 3 - 2 | |
21:30 | Заглембие Любин - Корона Келце | 1X | 7/10 | 1.27 | 2 - 1 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
21:15 | Б-САД - Спортинг Лисабон | 2 | 6/10 | 1.67 | 1 - 3 | |
Румъния - Група за Титлата | ||||||
20:00 | Газ Метан Медиаш - Ботошани | 1X | 7/10 | 1.25 | 0 - 2 | |
Румъния - Група за Изпадане | ||||||
17:00 | Херманщат - Академика Клинчени | 1 | 5/10 | 2.18 | 0 - 1 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
18:00 | Ахмат Грозни - ПФК Сочи | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
20:30 | Зенит Санкт Петербург - Криля Советов | 1 | 9/10 | 1.16 | 2 - 1 | |
Словакия - 2. Лига - Група за Промоция | ||||||
17:00 | Железарна Подбрезова - Жилина Б | 1 | 8/10 | 1.37 | 3 - 0 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
21:00 | Рудар Веление - Триглав | X2 | 7/10 | 1.29 | 0 - 1 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
21:00 | Бешикташ - Коняспор | 1 | 8/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
20:00 | Алтънорду - Кечиоренгуджу | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
Фарьорски острови - Висша Лига | ||||||
21:00 | ЕБ Стреймур - Б36 Торсхавн | 2 | 9/10 | 1.12 | 0 - 3 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
22:05 | Хайдук Сплит - Славен | 1 | 8/10 | 1.20 | 2 - 1 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
19:15 | Вил - Винтертур | 1X | 8/10 | 1.36 | 3 - 1 | |
19:15 | Киасо - Аарау | +2.5 | 6/10 | 1.59 | 1 - 3 | |
21:30 | Грасхопърс - Лозана Спорт | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
Швеция - Първа Дивизия - Юг | ||||||
20:00 | Линдуме - Твоокерш | 1 | 5/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
Узбекистан - Суперлига | ||||||
18:00 | Насаф Карши - Бухара | 1 | 8/10 | 1.21 | 0 - 0 | |
18:00 | Согдиана Джизак - Андижан | 1 | 7/10 | 1.74 | 1 - 1 | |
Южна Корея - К-Лига 1 | ||||||
13:00 | Куанджу - Поханг Стийлърс | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 0 - 2 | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
15:00 | Конгсвингер - Лилестрьом | 2 | 6/10 | 1.73 | 3 - 1 | |
15:00 | Уленсакер Киса - Тромсьо | +2.5 | 7/10 | 1.31 | 0 - 0 | |
19:00 | Осане - Флурьо | 1 | 7/10 | 1.30 | 3 - 4 | |
19:00 | Санднес - Айерсун | 2 | 4/10 | 2.25 | 0 - 3 | |
19:00 | Стрьомен - Ейдсволд ТФ | 1 | 8/10 | 1.25 | 2 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 26.06.2020 10:27!