Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Шампионска Лига | ||||||
21:45 | Байерн Мюнхен - Реал Мадрид | 1X | 7/10 | 1.28 | 1 - 2 | |
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 | ||||||
19:15 | Толедо - Реал Мадрид Кастиля | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 | ||||||
21:00 | Мелия - Кордоба Б | 1 | 7/10 | 1.60 | 3 - 0 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
19:45 | Каен - Тулуза | 1X | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
България - Купа на България | ||||||
18:30 | Левски София - ЦСКА София | 2 | 4/10 | 1.95 | 2 - 2 | |
|
||||||
Гърция - Футболна Лига | ||||||
15:00 | Анагениси Кардица - ПАЕ Ханя | 1 | 5/10 | 1.88 | 3 - 3 | |
15:00 | Пансерайкос - Егиниакос | 1 | 5/10 | 1.97 | 1 - 2 | |
17:00 | Арис Солун - Аполон Лариса | 1 | 7/10 | 1.22 | 3 - 0 | |
17:00 | Докса Драма - Аполон Понту | 1 | 4/10 | 1.97 | 3 - 1 | |
17:00 | Панахайки - Караискакис Арта | 1 | 7/10 | 1.47 | 2 - 0 | |
17:00 | Спарти - Трикала | 1 | 4/10 | 2.20 | 1 - 0 | |
Дания - Купа на Дания | ||||||
18:30 | Фредериция - Силкеборг | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
Казахстан - Висша Лига | ||||||
12:00 | Кизилжар Петропавл - Астана | 2 | 7/10 | 1.28 | 0 - 2 | |
Кипър - Купа на Кипър | ||||||
18:00 | Апоел Никозия - АЕК Ларнака | 1 | 6/10 | 1.86 | 1 - 2 | |
18:00 | Пафос - Аполон Лимасол | 2 | 6/10 | 1.75 | 1 - 4 | |
Литва - А Лига | ||||||
18:00 | Атлантас Клайпеда - ФК Йонава | 1 | 5/10 | 2.05 | 1 - 0 | |
Люксембург - Национална Дивизия | ||||||
21:00 | Мондорф-ле-Бен - Роданж 91 | 1 | 5/10 | 1.78 | 1 - 1 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
19:30 | Стабек - Старт Кристиансанд | +2.5 | 6/10 | 1.72 | 1 - 1 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
18:00 | Пуща Неполомице - ГКС Катовице | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 1 - 0 | |
19:00 | Хойничанка Хойнице - Раков Ченстохова | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 0 - 1 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
16:00 | Вардар Скопие - Работнички Скопие | 1 | 7/10 | 1.48 | 0 - 1 | |
17:00 | АП Брера Струмица - Шкендия 79 Тетово | 1 | 6/10 | 1.90 | 2 - 2 | |
17:00 | Пелистер Битоля - Силекс Кратово | -2.5 | 8/10 | 1.48 | 2 - 1 | |
17:00 | Ренова Джепчище - ФК Скопие | 1 | 7/10 | 1.65 | 2 - 0 | |
17:00 | Шкупи Скопие - Победа Прилеп | 1 | 6/10 | 1.62 | 3 - 1 | |
Словакия - 2. Лига | ||||||
18:00 | Железарна Подбрезова Б - Локомотив Кошице | 2 | 4/10 | 2.00 | 3 - 3 | |
18:00 | Жилина Б - Татран Липтовски Микулаш | 1 | 5/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
18:00 | Нове Место над Вахом - Локомотив Зволен | 1 | 8/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
18:00 | Славой Требишов - Интер Братислава | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
18:00 | ШТК 1914 Шаморин - Похроние Долна Жданя | 1 | 5/10 | 1.97 | 2 - 1 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
18:00 | Алуминий Кидричево - Кръшко | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
Сърбия - Група за Титлата | ||||||
19:00 | Вождовац Белград - Войводина Нови Сад | -2.5 | 7/10 | 1.55 | 2 - 1 | |
19:00 | Спартак Суботица - Напредак Крушевац | 1X | 8/10 | 1.32 | 2 - 1 | |
19:00 | Цървена Звезда Белград - Чукарички | 1 | 9/10 | 1.14 | 3 - 0 | |
Сърбия - Група за Изпадане | ||||||
17:00 | Земун - Борац Чачак | 1 | 8/10 | 1.30 | 2 - 1 | |
19:00 | Мачва Шабац - Рад Белград | 1 | 6/10 | 1.70 | 0 - 0 | |
19:00 | Младост Лучани - Явор Иваница | 2 | 6/10 | 1.65 | 3 - 1 | |
19:00 | Радник Сурдулица - Бачка Бачка Паланка | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
Финландия - Вейкауслига | ||||||
18:30 | ВПС Вааса - Илвес Тампере | 1X | 8/10 | 1.41 | 1 - 1 | |
18:30 | Интер Турку - ХИК Хелзинки | 2 | 7/10 | 1.55 | 0 - 0 | |
19:00 | ИФК Мариехамн - КуПС Куопио | X2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 4 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
18:00 | Баник Соколов - Варнсдорф | 1 | 5/10 | 1.95 | 2 - 0 | |
18:00 | Витковице - Чешке Будьовице | 2 | 4/10 | 1.95 | 2 - 0 | |
18:00 | Зноймо - Тринец | 1 | 5/10 | 2.10 | 0 - 2 | |
18:00 | Пардубице - Таборско | 1 | 6/10 | 1.61 | 3 - 0 | |
18:00 | Фридек-Мистек - Прибрам | 2 | 7/10 | 1.71 | 2 - 1 | |
19:00 | Опава - Виктория Жижков | 1 | 7/10 | 1.33 | 3 - 0 | |
19:00 | Усти над Лабем - Влашим | 1 | 5/10 | 2.10 | 2 - 1 | |
Чехия - Купа на Чехия | ||||||
19:00 | Злин - Яблонец | X2 | 7/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
01:15 | Атлетико GO - Гуарани SP | -2.5 | 7/10 | 1.59 | 3 - 2 | |
03:30 | Форталеса CE - КР Бразил AL | 1 | 7/10 | 1.61 | 3 - 1 | |
Гватемала - Лига Насионал | ||||||
21:00 | Маркуензе - Антигуа ГФК | 1X | 7/10 | 1.45 | 2 - 2 | |
Египет - Висша Лига | ||||||
16:45 | Ел Дахлея Кайро - Вади Дегла | 1X | 7/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
16:45 | ЕНППИ Кайро - Танта | 1 | 6/10 | 1.91 | 3 - 1 | |
19:00 | Ал Масри Порт Саид - Смоуха | 1X | 7/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
Китай - ФА Къп | ||||||
10:30 | Ухан Яндзъ Ривър - Тиендзин Джинмен Тайгър | 1 | 4/10 | 2.15 | 2 - 2 | |
13:00 | Шанхай Шенксин - Пекин Гуоан | 2 | 6/10 | 1.61 | 0 - 1 | |
Мароко - Първа Дивизия | ||||||
18:00 | Шабаб Атлас Хенифра - Раджа Казабланка | 2 | 6/10 | 1.90 | 2 - 3 | |
21:30 | Видад Казабланка - РСБ Беркан | -2.5 | 8/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
Тайланд - Тай Лига 1 | ||||||
13:45 | ПТ Прачуап - Чианграй Юнайтед | X2 | 7/10 | 1.32 | 4 - 2 | |
13:45 | Чайнат Хорнбил - Порт Банкок | 2 | 6/10 | 1.58 | 2 - 1 | |
14:00 | Самут Пракан Сити - Убон УМТ Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.62 | 3 - 3 | |
14:00 | Сукотай - Суфанабури | 1 | 5/10 | 1.79 | 1 - 1 | |
15:00 | Бурирам Юнайтед - Након Ратчасима | 1 | 9/10 | 1.16 | 2 - 1 | |
15:00 | Ратчабури - БГ Патум Юнайтед | 1X | 7/10 | 1.34 | 2 - 1 | |
15:00 | Утай Тани - Чонбури | 2 | 5/10 | 2.05 | 1 - 2 | |
16:00 | Банкок Юнайтед - Нейви | 1 | 8/10 | 1.20 | 5 - 2 | |
16:00 | Муангтонг Юнайтед - Полис Теро | 1 | 7/10 | 1.27 | 2 - 2 | |
Узбекистан - Суперлига | ||||||
16:30 | Пахтакор Ташкент - Навбахор Наманган | 1 | 7/10 | 1.28 | 1 - 0 | |
18:30 | Согдиана Джизак - Коканд 1912 | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
Южна Африка - Висша Лига | ||||||
20:30 | Марицбург Юнайтед - Мамелоди Съндаунс | X2 | 7/10 | 1.37 | 2 - 2 | |
20:30 | Орландо Пайрътс - Бидвест Уитс | 1 | 6/10 | 1.73 | 4 - 0 | |
20:30 | Платинум Старс - АмаЗулу Дърбан | 1X | 7/10 | 1.34 | 1 - 2 | |
20:30 | Полокване Сити - Кейптаун Сити | -2.5 | 7/10 | 1.51 | 1 - 1 | |
20:30 | СуперСпорт Юнайтед - Фрий Стейт Старс | 1X | 7/10 | 1.50 | 3 - 2 | |
Южна Корея - К-Лига 1 | ||||||
13:30 | Поханг Стийлърс - Чеджу Юнайтед | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
13:30 | Сувон Самсунг Блюуингс - Кьонсан | 1 | 5/10 | 1.80 | 3 - 1 | |
13:30 | Тегу - Кимчхон Сангму | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
13:30 | Улсан ХД - Инчхън Юнайтед | 1 | 5/10 | 1.83 | 2 - 1 | |
13:30 | Чуннам Драгонс - Сеул | X2 | 7/10 | 1.27 | 2 - 1 | |
14:00 | Кануън - Чонбук Хюндай Моторс | 2 | 7/10 | 1.66 | 0 - 2 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
13:00 | Джубило Ивата - В-Варен Нагазаки | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
13:00 | Кашива Рейсол - Урава Ред Даймъндс | 1X | 7/10 | 1.42 | 1 - 0 | |
13:00 | Кашима Антлърс - Висел Кобе | 1X | 7/10 | 1.26 | 1 - 1 | |
13:00 | Консадол Сапоро - Йокохама Ф-Маринос | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
13:00 | Нагоя Грампус - Шимизу Ес-Пулс | X2 | 7/10 | 1.41 | 1 - 3 | |
13:00 | Саган Тошу - Кавазаки Фронтейл | 2 | 6/10 | 1.80 | 0 - 2 | |
13:00 | Серезо Осака - Вегалта Сендай | 1 | 6/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
13:00 | Токио - Санфрече Хирошима | -2.5 | 6/10 | 1.66 | 3 - 1 | |
13:00 | Шонан Белмар - Гамба Осака | X2 | 7/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
Копа Либертадорес | ||||||
01:15 | Депортиво Лара - Мильонариос Богота | -2.5 | 7/10 | 1.46 | 2 - 1 | |
03:30 | Атлетико Насионал - Боливар Ла Пас | 1 | 7/10 | 1.28 | 4 - 1 | |
03:30 | Сантос SP - Естудиантес Ла Плата | 1 | 5/10 | 2.05 | 2 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 24.04.2018 17:38!