Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:30 | Дармщат 98 - Ян Регенсбург | 1X | 8/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
14:30 | Динамо Дрезден - Инголщат | 1X | 8/10 | 1.40 | 3 - 0 | |
14:30 | Хайденхайм - Падерборн | 1X | 7/10 | 1.34 | 0 - 0 | |
14:30 | Ханза Рощок - Карлсруе | +2.5 | 6/10 | 1.84 | 1 - 3 | |
21:30 | Вердер Бремен - Хановер 96 | 1 | 5/10 | 1.92 | 1 - 1 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
16:00 | Бастия - Ним | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
20:00 | Амиен - Оксер | 1X | 7/10 | 1.42 | 1 - 2 | |
20:00 | Валансиен - Шамоа Ниор | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 0 - 0 | |
20:00 | Гренобъл Фут 38 - Париж ФК | 1X | 7/10 | 1.35 | 0 - 4 | |
20:00 | Дюнкерк - Кювили-Руан | 1 | 5/10 | 2.13 | 1 - 1 | |
20:00 | Каен - Родес | -2.5 | 8/10 | 1.49 | 4 - 0 | |
20:00 | По - Нанси | 1X | 8/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
20:00 | Тулуза - Аячо | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 2 - 2 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
18:00 | Алтах - ЛАСК Линц | 2 | 8/10 | 1.54 | 0 - 1 | |
18:00 | ВШГ Сваровски Тирол - Адмира Вакер Мьодлинг | 1 | 6/10 | 1.74 | 1 - 1 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
21:00 | Блау-Вайс Линц - Дорнбирн | 1 | 8/10 | 1.35 | 2 - 1 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
18:00 | Неман Гродно - Слуцк | 1 | 5/10 | 2.05 | 1 - 0 | |
20:45 | Динамо Минск - Витебск | 1 | 8/10 | 1.44 | 3 - 1 | |
|
||||||
Белгия - Про Лига | ||||||
17:15 | Оуд Хеверле Льовен - Зулте Варегем | 1 | 4/10 | 2.00 | 1 - 1 | |
19:30 | Беершот - Серкъл Брюж | +2.5 | 5/10 | 1.75 | от. | |
19:30 | Кортрийк - Серен | 1 | 5/10 | 1.78 | 2 - 0 | |
21:45 | Остенде - Шарлероа | 1 | 5/10 | 2.15 | 0 - 3 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
18:45 | Ботев Пловдив - Пирин Благоевград | 1X | 8/10 | 1.27 | 2 - 1 | |
21:00 | Левски София - Славия | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 1 - 2 | |
Дания - Суперлига | ||||||
19:00 | Олборг - Мидтиланд | X2 | 7/10 | 1.44 | 0 - 1 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
16:00 | Хвидовре - Ямербугт | 1 | 5/10 | 2.09 | 1 - 1 | |
Ирландия - Купа на Ирландия | ||||||
17:00 | Дрогеда Юнайтед - Дери Сити | 1 | 4/10 | 2.38 | 1 - 1 | |
Норвегия - Купа на Норвегия | ||||||
14:00 | Фриг Осло - КФУМ Осло | 2 | 6/10 | 1.68 | 2 - 4 | |
15:00 | Видар - Айерсун | 2 | 6/10 | 1.72 | 2 - 1 | |
15:00 | Финснес - Сеня | 2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 3 | |
15:00 | Флоя - Тромсдален | 2 | 7/10 | 1.45 | 2 - 2 | |
15:00 | Херд - Хьодд | 2 | 8/10 | 1.22 | 0 - 3 | |
16:00 | Елверум - Конгсвингер | 2 | 7/10 | 1.50 | 1 - 3 | |
16:00 | Фана Берген - Сотра | 1 | 5/10 | 2.00 | 2 - 1 | |
16:00 | ФК Фолло - Стабек | 2 | 8/10 | 1.24 | 0 - 1 | |
17:00 | Виндбярт - Флекерьой | 2 | 5/10 | 1.85 | 0 - 1 | |
17:00 | Сторд Сунхордланд - Хаугесунд | +2.5 | 8/10 | 1.44 | 2 - 2 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
16:00 | Гурник Ленчна - Краковия Краков | X2 | 8/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
18:30 | Ягиелония Бялисток - Лехия Гданск | +2.5 | 6/10 | 1.79 | 1 - 1 | |
21:00 | Легия Варшава - Висла Плоцк | 1 | 6/10 | 1.57 | 1 - 0 | |
Португалия - Купа на Лигата | ||||||
13:00 | Тондела - Жил Висенте | X2 | 8/10 | 1.37 | 0 - 1 | |
17:30 | Ещрела Амадора - Визела | X2 | 8/10 | 1.34 | 2 - 1 | |
17:30 | Мафра - Б-САД | X2 | 7/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
19:00 | Академико Визеу - Каза Пиа | 1 | 4/10 | 2.50 | 1 - 4 | |
19:00 | Трофензе - Спортинг Ковиля | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 3 | |
19:00 | Фейрензе - Фамаликао | -2.5 | 6/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
20:00 | Шавеш - Фарензе | 1X | 7/10 | 1.35 | 1 - 2 | |
Румъния - Лига I | ||||||
18:30 | Волунтари - Ботошани | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
21:30 | Академика Клинчени - Клуж | 2 | 7/10 | 1.47 | 1 - 2 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
17:30 | ФК Химки - Зенит Санкт Петербург | 2 | 7/10 | 1.33 | 1 - 3 | |
20:00 | Рубин Казан - Спартак Москва | X2 | 7/10 | 1.31 | 1 - 0 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Торпедо Москва - Алания Владикавказ | 1X | 7/10 | 1.38 | 3 - 1 | |
18:00 | Волгар Астрахан - Нефтехимик Нижнекамск | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
18:00 | Спартак Москва 2 - Енисей Красноярск | X2 | 7/10 | 1.35 | 2 - 1 | |
18:00 | Факел Воронеж - Том Томск | 1 | 6/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
19:00 | Ротор Волгоград - СКА-Хабаровск | 1 | 5/10 | 1.83 | 0 - 0 | |
19:00 | ФК Краснодар-2 - Текстилщик Иваново | -2.5 | 6/10 | 1.71 | 1 - 1 | |
20:00 | Балтика Калининград - ФК Оренбург | -2.5 | 7/10 | 1.63 | 1 - 1 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
19:00 | Ружомберок - Сеница | 1 | 7/10 | 1.65 | 0 - 0 | |
19:00 | Татран Липтовски Микулаш - Слован Братислава | 2 | 8/10 | 1.31 | 1 - 4 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
18:00 | Браво Любляна - Алуминий Кидричево | 1X | 7/10 | 1.30 | 0 - 0 | |
21:15 | Копер - Мура | X2 | 8/10 | 1.28 | 3 - 2 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
19:55 | Раднички Ниш - Напредак Крушевац | 1 | 5/10 | 1.97 | 4 - 2 | |
22:00 | Цървена Звезда Белград - Младост Лучани | 1 | 8/10 | 1.08 | 1 - 0 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
17:00 | Верес Ровно - Колос Ковалевка | X2 | 8/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
19:30 | Шахтьор Донецк - Ингулец Петрово | 1 | 9/10 | 1.19 | 2 - 1 | |
Финландия - Вейкауслига | ||||||
17:00 | Сейняйоен ЯК - АС Оулу | 1 | 7/10 | 1.55 | 3 - 2 | |
17:00 | ХИК Хелзинки - Хака | 1 | 8/10 | 1.33 | 2 - 0 | |
Финландия - Икьонен | ||||||
16:00 | ПК-35 Вантаа - РоПС Рованиеми | -2.5 | 6/10 | 1.61 | 1 - 3 | |
16:00 | Яро - ТПС Турку | X2 | 8/10 | 1.39 | 0 - 2 | |
17:00 | ЙИППО Йоенсуу - Екеняс ИФ | 2 | 4/10 | 1.95 | 2 - 0 | |
17:00 | КПВ Кокола - ВПС Вааса | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 2 | |
17:00 | МуСа Пори - Гнистан Хелзинки | 1X | 7/10 | 1.35 | 2 - 4 | |
Финландия - Каконен Група А | ||||||
17:00 | КуФу-98 Куопио - МИПА | 1 | 5/10 | 1.70 | 1 - 0 | |
17:00 | КяПа Хелзинки - Кески-Уусимаа | 1 | 5/10 | 1.72 | 2 - 1 | |
17:00 | ПеКа Котка - МиПК Микели | 1 | 5/10 | 1.62 | 2 - 0 | |
17:00 | ЯПС Ярвенпяя - Рейпас Лахти | 1 | 5/10 | 1.39 | 3 - 1 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
19:55 | Славен - Локомотив Загреб | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 2 | |
22:00 | ХНК Горица - Шибеник | 1 | 7/10 | 1.70 | 3 - 1 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Пардубице - Карвина | -2.5 | 7/10 | 1.74 | 2 - 2 | |
17:00 | Храдец Кралове - Бохемианс 1905 Прага | X2 | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
17:00 | Яблонец - Баник Острава | 1 | 5/10 | 1.88 | 1 - 0 | |
20:00 | Спарта Прага - Сигма Оломоуц | 1 | 7/10 | 1.29 | 3 - 2 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
11:15 | Тринец - Усти над Лабем | 1X | 8/10 | 1.33 | 2 - 3 | |
11:15 | Хрудим - Спарта Прага Б | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
18:00 | Дукла Прага - Вишков | 1 | 8/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
18:00 | Лишен Бърно - Виктория Жижков | 1X | 7/10 | 1.36 | 3 - 2 | |
18:00 | Опава - Влашим | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 3 - 3 | |
18:00 | Простейов - Прибрам | X2 | 8/10 | 1.32 | 1 - 3 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
19:00 | Люцерн - Йънг Бойс | 2 | 5/10 | 1.87 | 3 - 4 | |
21:30 | Лозана Спорт - Санкт Гален | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
16:00 | Мялби - Малмьо | 2 | 7/10 | 1.61 | 0 - 2 | |
18:30 | Сириус - Дегерфорш | 1X | 8/10 | 1.34 | 2 - 0 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
18:00 | Браге - Трелеборг | -2.5 | 5/10 | 1.81 | 0 - 1 | |
18:00 | Ландскрона БоИС - Сундсвал | -2.5 | 7/10 | 1.73 | 2 - 0 | |
Шотландия - Купа на Лигата | ||||||
17:00 | Арброут - Келти Хартс | 1 | 6/10 | 1.70 | 3 - 2 | |
17:00 | Грийнок Мортън - Клайд | 1 | 5/10 | 1.85 | 2 - 1 | |
17:00 | Дънди ФК - Форфар Атлетик | 1 | 8/10 | 1.22 | 5 - 2 | |
17:00 | Дънфърмлин - Стенхаусмюър | +2.5 | 8/10 | 1.53 | 4 - 1 | |
17:00 | Ийст Файф - Елгин Сити | 1 | 7/10 | 1.62 | 2 - 3 | |
17:00 | Килмарнък - Странрар | 1 | 8/10 | 1.29 | 2 - 1 | |
17:00 | Куин ъф Саут - Еърдриониънс | +2.5 | 7/10 | 1.57 | 4 - 1 | |
17:00 | Ливингстън - Каудънбийт | +2.5 | 8/10 | 1.44 | 3 - 1 | |
17:00 | Мъдъруел - Анан Атлетик | 1 | 9/10 | 1.20 | 2 - 0 | |
17:00 | Рейт Роувърс - Алоа Атлетик | 1 | 8/10 | 1.54 | 0 - 0 | |
17:00 | Рос Каунти - Монтроуз | 1 | 7/10 | 1.46 | 4 - 1 | |
17:00 | Стърлинг Албиън - Питърхед | 1X | 7/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
17:00 | Хамилтън - Албион Роувърс | +2.5 | 7/10 | 1.51 | 2 - 2 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
01:00 | Атлетико Тукуман - Хуракан Буенос Айрес | 1 | 5/10 | 2.12 | 1 - 0 | |
03:15 | Платензе Буенос Айрес - Алдосиви Мар дел Плата | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
19:30 | Колон Санта Фе - Ланус | 1X | 8/10 | 1.30 | 1 - 4 | |
21:45 | Сан Лоренцо де Алмагро - Сентрал Кордоба | 1 | 5/10 | 2.00 | 1 - 0 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
23:00 | Гремио RS - Америка MG | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
02:00 | Понте Прета SP - Гояс GO | -2.5 | 7/10 | 1.44 | 2 - 1 | |
22:30 | Вила Нова GO - Крузейро MG | 2 | 3/10 | 2.35 | 0 - 0 | |
22:30 | Конфианка SE - Ботафого RJ | X2 | 8/10 | 1.28 | 0 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
03:00 | Некакса Агуаскалиентес - Сантос Лагуна | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 0 - 3 | |
05:00 | Хуарес - Депортиво Толука | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 3 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
22:30 | Атланта Юнайтед - Кълъмбъс Крю | 1 | 5/10 | 2.14 | 0 - 1 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
13:00 | Гамба Осака - Кашима Антлърс | 2 | 4/10 | 2.05 | 0 - 1 | |
13:00 | Саган Тошу - Серезо Осака | 1X | 7/10 | 1.43 | 3 - 3 | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
11:00 | ГКС Ястшембе-Здруй - ГКС Тихи | 2 | 6/10 | 1.87 | 2 - 5 | |
11:00 | Еспаньол - Райо Валекано | 1 | 6/10 | 1.60 | 0 - 2 | |
11:00 | Хетафе - Атромитос | 1 | 9/10 | 1.10 | 3 - 0 | |
13:00 | Ден Бош - МВВ Маастрихт | 1X | 7/10 | 1.48 | 1 - 2 | |
14:00 | Хераклес - НЕК Ниймеген | 1 | 6/10 | 1.81 | 0 - 1 | |
14:30 | Бромли - Ебсфлийт Юнайтед | 1 | 5/10 | 1.95 | 4 - 0 | |
15:00 | АДО Ден Хааг - Твенте | 2 | 7/10 | 1.69 | 0 - 2 | |
15:00 | Де Граафшап - Телстар | 1 | 7/10 | 1.42 | 2 - 1 | |
15:00 | Олдъм - Бърнли | 2 | 7/10 | 1.45 | 0 - 2 | |
15:30 | Цволе - Камбур | X2 | 8/10 | 1.44 | 2 - 1 | |
16:00 | Клифтънвил - Нюри Сити | 1 | 7/10 | 1.34 | 2 - 0 | |
17:00 | Бароу - Болтън | X2 | 8/10 | 1.28 | 0 - 1 | |
17:00 | Брадфорд Сити - Блекбърн | 2 | 6/10 | 1.72 | 2 - 0 | |
17:00 | Бристъл Роувърс - Суонзи | 2 | 7/10 | 1.63 | от. | |
17:00 | Бъртън Албион - Лестър | 2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
17:00 | Виченца - Каляри | 2 | 5/10 | 1.75 | 0 - 3 | |
17:00 | Дарби Каунти - Салфорд Сити | 1 | 4/10 | 2.10 | 1 - 2 | |
17:00 | Ипсуич - Кристъл Палас | 2 | 5/10 | 1.81 | 0 - 1 | |
17:00 | Карлайл - Блекпул | X2 | 7/10 | 1.26 | 0 - 1 | |
17:00 | Колчестър - Джилингам | X2 | 8/10 | 1.44 | 0 - 2 | |
17:00 | Крусейдърс - Харланд-Уолф Уелдърс | +2.5 | 8/10 | 1.36 | 3 - 1 | |
17:00 | Крю Александра - Нотингам Форест | 2 | 5/10 | 1.87 | 2 - 2 | |
17:00 | Куинс Парк Рейнджърс - Манчестър Юнайтед | 2 | 5/10 | 1.75 | 4 - 2 | |
17:00 | Лутън Таун - Портсмут | 1 | 5/10 | 2.04 | 1 - 1 | |
17:00 | Мейдънхед Юнайтед - Лейтън Ориент | 2 | 6/10 | 1.81 | 1 - 2 | |
17:00 | Нортхямптън Таун - Бирмингам | 2 | 5/10 | 1.85 | 3 - 2 | |
17:00 | Селтик - Уест Хям | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 2 - 6 | |
17:00 | Телфорд Юнайтед - Нотс Каунти | 2 | 7/10 | 1.67 | 0 - 1 | |
17:00 | Унион Берлин - Ница | 2 | 3/10 | 2.38 | 2 - 0 | |
17:00 | Уотфорд - Уест Бромич | 1 | 4/10 | 2.03 | 0 - 0 | |
17:00 | Файлд - Рочдейл | 2 | 7/10 | 1.70 | 0 - 1 | |
17:00 | Харогейт Таун - Съндърланд | 2 | 6/10 | 1.67 | 0 - 4 | |
17:00 | Челтнъм Таун - Ковънтри | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 2 - 0 | |
17:30 | Байерн Мюнхен - Аякс | X2 | 7/10 | 1.44 | 2 - 2 | |
18:00 | Айнтрахт Франкфурт - Страсбург | 1 | 6/10 | 1.64 | 2 - 3 | |
18:00 | Бохум - Торино | X2 | 7/10 | 1.33 | от. | |
18:00 | Кьолн - Елверсберг | 1 | 7/10 | 1.30 | 2 - 1 | |
18:00 | Лориен - Бордо | X2 | 8/10 | 1.45 | 1 - 1 | |
18:00 | Милан - Модена | +2.5 | 7/10 | 1.33 | 5 - 0 | |
18:00 | Пиза - Кремонезе | 1X | 8/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
18:00 | Подбескидзе - Гарбарния Краков | 1 | 7/10 | 1.35 | 4 - 4 | |
18:00 | Сток Сити - Астън Вила | X2 | 8/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
18:00 | Хробри Глогов - Миедж Легница | +2.5 | 7/10 | 1.60 | 0 - 2 | |
18:30 | Бреша - Ренате | 1 | 7/10 | 1.47 | 1 - 2 | |
18:30 | Наполи - Про Верчели | +2.5 | 8/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
19:00 | Витес - Ломел | 1 | 7/10 | 1.53 | 0 - 1 | |
19:00 | Леванте - Рен | X2 | 7/10 | 1.33 | 3 - 1 | |
19:00 | Сент Етиен - Клермонт Фут | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 2 - 3 | |
19:00 | Сътън Юнайтед - Алдършот Таун | 1 | 7/10 | 1.67 | 1 - 2 | |
19:00 | Утрехт - Волос | 1 | 7/10 | 1.51 | 6 - 2 | |
19:00 | Ювентус - Чезена | 1 | 9/10 | 1.10 | 3 - 1 | |
19:30 | Рейнджърс - Брайтън | +2.5 | 6/10 | 1.73 | 0 - 0 | |
20:00 | Алавес - Реал Сосиедад | 2 | 7/10 | 1.50 | 1 - 3 | |
20:00 | Барселона - Жирона | 1 | 7/10 | 1.45 | 3 - 1 | |
20:00 | Бетис - Уулвърхямптън | +2.5 | 8/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
20:00 | Валенсия - Картахена | 1 | 8/10 | 1.30 | 3 - 2 | |
20:00 | Пари Сен Жермен - Дженоа | 1 | 7/10 | 1.69 | от. | |
20:00 | Реал Авилес - Реал Овиедо | 2 | 7/10 | 1.25 | 0 - 1 | |
20:30 | Рекреативо де Уелва - Бетис Депортиво Баломпие | 2 | 7/10 | 1.45 | 0 - 1 | |
21:00 | Бадахос - Бенфика Б | +2.5 | 7/10 | 1.61 | 2 - 1 | |
21:30 | Алхесирас - Кадис | 2 | 8/10 | 1.39 | 0 - 4 | |
22:00 | Елче - Сарагоса | +2.5 | 7/10 | 1.50 | 0 - 2 | |
22:00 | Спортинг Брага - Пасош Ферейра | 1 | 8/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
23:30 | Естремадура - Порто Б | 1X | 7/10 | 1.44 | 0 - 3 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 24.07.2021 09:24!