Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
14:00 | Уест Хям - Тотнъм | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
16:05 | Астън Вила - Лестър | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
21:00 | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 1 | 8/10 | 1.32 | 3 - 1 | |
Англия - Втора Лига | ||||||
15:00 | Нюпорт Каунти - Форест Грийн Роувърс | X2 | 7/10 | 1.41 | 0 - 2 | |
Германия - Бундеслига | ||||||
14:30 | Аугсбург - Байер Леверкузен | 2 | 7/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
16:30 | Херта Берлин - РБ Лайпциг | 2 | 7/10 | 1.71 | 0 - 3 | |
19:00 | Хофенхайм - Вердер Бремен | 1X | 7/10 | 1.33 | 4 - 0 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:30 | Вюрцбургер Кикерс - Хамбургер | 2 | 6/10 | 1.60 | 3 - 2 | |
14:30 | Карлсруе - Нюрнберг | 1 | 5/10 | 2.05 | 0 - 1 | |
14:30 | Фортуна Дюселдорф - Хановер 96 | 1X | 7/10 | 1.40 | 3 - 2 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
15:00 | Барселона - Кадис | +2.5 | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
17:15 | Реал Сосиедад - Алавес | 1 | 6/10 | 1.67 | 4 - 0 | |
19:30 | Уеска - Гранада | 1X | 7/10 | 1.30 | 3 - 2 | |
22:00 | Атлетик Билбао - Виляреал | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
|
||||||
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
15:00 | Леганес - Тенерифе | -2.5 | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
17:00 | Майорка - Алмерия | 1X | 8/10 | 1.22 | 2 - 0 | |
19:15 | Жирона - Кастейон | 1 | 5/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
21:30 | Луго - УД Логронес | -2.5 | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
22:00 | Малага - Райо Валекано | X2 | 7/10 | 1.29 | 2 - 0 | |
Италия - Серия А | ||||||
13:30 | Парма - Удинезе | X2 | 8/10 | 1.28 | 2 - 2 | |
16:00 | Милан - Интер | +2.5 | 7/10 | 1.72 | 0 - 3 | |
19:00 | Аталанта - Наполи | 1 | 5/10 | 1.85 | 4 - 2 | |
21:45 | Беневенто - Рома | 2 | 7/10 | 1.57 | 0 - 0 | |
Италия - Серия Б | ||||||
16:00 | Реджина - Порденоне | 1X | 7/10 | 1.31 | 1 - 0 | |
22:00 | Лече - Козенца | 1 | 7/10 | 1.70 | 3 - 1 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
14:00 | Монпелие - Рен | X2 | 8/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
16:00 | Ланс - Дижон | 1 | 7/10 | 1.57 | 2 - 1 | |
16:00 | Ним - Бордо | X2 | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
16:00 | Ница - Метц | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
16:00 | Страсбург - Анже | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 0 - 0 | |
18:00 | Лориен - Лил | X2 | 8/10 | 1.26 | 1 - 4 | |
22:00 | Пари Сен Жермен - Монако | 1 | 6/10 | 1.62 | 0 - 2 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
15:30 | Адмира Вакер Мьодлинг - ЛАСК Линц | 2 | 8/10 | 1.26 | 1 - 2 | |
15:30 | Щурм Грац - Волфсбергер | 1X | 7/10 | 1.25 | 1 - 2 | |
18:00 | Ред Бул Залцбург - Рапид Виена | 1 | 7/10 | 1.47 | 4 - 2 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
11:30 | Аустрия Клагенфурт - Рапид Виена II | +2.5 | 7/10 | 1.45 | 2 - 3 | |
Белгия - Про Лига | ||||||
14:30 | Андерлехт - Кортрийк | 1 | 7/10 | 1.58 | 0 - 2 | |
17:00 | Зулте Варегем - Стандарт Лиеж | X2 | 8/10 | 1.30 | 3 - 2 | |
19:15 | Генк - Беершот | 1 | 6/10 | 1.70 | 1 - 2 | |
21:45 | Роял Антверпен - Сент Трюиден | 1 | 6/10 | 1.70 | 0 - 0 | |
Белгия - Чалънджър Про Лига | ||||||
17:00 | Дайнзе - Клуб Брюж Б | 1 | 7/10 | 1.36 | 4 - 0 | |
21:00 | Ломел - Лиерс Кемпензонен | 1 | 7/10 | 1.48 | 2 - 1 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
14:30 | Берое - Славия | 1 | 7/10 | 1.41 | 1 - 1 | |
17:00 | Етър Велико Търново - Левски София | 2 | 5/10 | 1.91 | 0 - 0 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
15:00 | Волос - Аполон Смирни | -2.5 | 7/10 | 1.63 | 2 - 0 | |
15:00 | ПАОК - Ламия | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 4 - 0 | |
17:15 | Пас Янина - ОФИ Крит | 1X | 7/10 | 1.26 | 1 - 0 | |
19:30 | Олимпиакос - Арис Солун | 1 | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
Дания - Суперлига | ||||||
15:00 | Рандерс - Нордселанд | 1 | 5/10 | 1.95 | 1 - 1 | |
15:00 | Хорсенс - Одензе | X2 | 7/10 | 1.28 | 0 - 0 | |
17:00 | Орхус - Сьондерийске | 1 | 5/10 | 1.89 | 2 - 0 | |
19:00 | Брьондби - Вейле | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 1 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
15:00 | Фредериция - Есберг | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
16:00 | Вендсисел - Виборг | 2 | 5/10 | 1.75 | 0 - 1 | |
Израел - Купа на Израел | ||||||
19:30 | Бейтар Тел Авив Бат Ям - Ирони Кирят Шмона | 2 | 6/10 | 1.72 | 2 - 0 | |
20:00 | Апоел Акре - Бейтар Йерусалим | 2 | 7/10 | 1.64 | 0 - 2 | |
20:45 | Апоел Беер Шева - Макаби Тел Авив | 2 | 7/10 | 1.71 | 0 - 1 | |
Кипър - Първа Дивизия | ||||||
16:00 | Етникос Ахна - АЕЛ Лимасол | 2 | 7/10 | 1.65 | 1 - 2 | |
18:30 | Аполон Лимасол - Еносис Паралимни | +2.5 | 6/10 | 1.58 | 2 - 1 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
13:15 | Твенте - Фейенорд | 2 | 4/10 | 2.02 | 2 - 2 | |
15:30 | Ваалвийк - Хераклес | X2 | 8/10 | 1.33 | 3 - 0 | |
15:30 | Хееренвеен - Грьонинген | 1X | 7/10 | 1.43 | 1 - 1 | |
17:45 | ПСВ Айндховен - Витес | 1 | 6/10 | 1.64 | 3 - 1 | |
21:00 | Аякс - Спарта Ротердам | +2.5 | 8/10 | 1.23 | 4 - 2 | |
Нидерландия - Ерсте Дивизи | ||||||
13:15 | НЕК Ниймеген - Де Граафшап | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
16:00 | Заглембие Любин - Раков Ченстохова | X2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
18:30 | Лех Познан - Шльонск Вроцлав | 1 | 8/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
17:00 | Пасош Ферейра - Витория Гимараеш | 1X | 7/10 | 1.35 | 2 - 1 | |
17:00 | Рио Аве - Фамаликао | -2.5 | 7/10 | 1.63 | 0 - 1 | |
22:15 | Фарензе - Бенфика | 2 | 7/10 | 1.47 | 0 - 0 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
13:15 | Лейшоес - Ещорил Прая | X2 | 7/10 | 1.24 | 0 - 1 | |
16:00 | Пенафиел - Порто Б | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
17:00 | Академико Визеу - Ароука | X2 | 7/10 | 1.33 | 0 - 4 | |
Румъния - Лига I | ||||||
18:00 | Газ Метан Медиаш - Клуж | 2 | 7/10 | 1.66 | 0 - 1 | |
20:30 | Астра Гюргево - Динамо Букурещ | X2 | 8/10 | 1.36 | 2 - 0 | |
Русия - Купа на Русия | ||||||
13:30 | ЦСКА Москва - СКА-Хабаровск | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
16:00 | Локомотив Москва - ФК Тамбов | 1 | 8/10 | 1.10 | 3 - 0 | |
16:00 | ФК Краснодар - ПФК Сочи | 1 | 5/10 | 1.83 | 1 - 2 | |
18:30 | ФК Ростов - Ахмат Грозни | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
15:00 | Борец Велес - Шкупи Скопие | 2 | 6/10 | 1.74 | 0 - 1 | |
15:00 | Вардар Скопие - Пелистер Битоля | X2 | 7/10 | 1.25 | 2 - 2 | |
15:00 | Ренова Джепчище - Беласица Струмица | 1 | 7/10 | 1.33 | 2 - 4 | |
15:00 | Силекс Кратово - Шкендия 79 Тетово | 2 | 6/10 | 1.67 | 1 - 2 | |
15:00 | Струга Трим-Лум - Македония Гьорче Петров | -2.5 | 7/10 | 1.67 | 1 - 1 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
16:00 | ДАК Дунайска Стреда - Жилина | 1 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
16:00 | Домжале - Табор Сежана | 1 | 7/10 | 1.67 | 2 - 1 | |
17:45 | Алуминий Кидричево - Олимпия Любляна | 2 | 6/10 | 1.75 | 0 - 0 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
14:00 | Младост Лучани - Войводина Нови Сад | 2 | 5/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
14:00 | Напредак Крушевац - ФК Инджия | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
14:00 | Партизан Белград - Радник Сурдулица | 1 | 7/10 | 1.22 | 3 - 0 | |
14:00 | Пролетер Нови Сад - Металац | 1 | 6/10 | 1.69 | 1 - 2 | |
18:05 | Спартак Суботица - Цървена Звезда Белград | 2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
12:30 | Ерзурумспор - Хатайспор | X2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 3 | |
15:00 | Газиантеп ФК - Анталияспор | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 0 - 0 | |
15:00 | Сивасспор - Кайзериспор | 1 | 6/10 | 1.80 | 2 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
12:30 | Тузласпор - Болуспор | 1 | 5/10 | 1.85 | 0 - 1 | |
18:00 | Балъкесирспор - Бурсаспор | X2 | 7/10 | 1.45 | 3 - 0 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
14:00 | Ингулец Петрово - Ворскла Полтава | 2 | 6/10 | 1.81 | 2 - 2 | |
17:00 | Шахтьор Донецк - Рух Лвов | +2.5 | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
19:30 | Десна Чернигов - Динамо Киев | 2 | 7/10 | 1.55 | 1 - 1 | |
Унгария - НП I | ||||||
15:30 | Будафоки МТЕ - Пушкаш Академи | 2 | 5/10 | 1.83 | 0 - 3 | |
18:00 | Пакш - Кишварда | 1X | 7/10 | 1.33 | 3 - 0 | |
Финландия - Купа на Финландия | ||||||
16:00 | ИФК Мариехамн - Хонка | 2 | 7/10 | 1.63 | 2 - 2 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
16:00 | Осиек - Риека | 1X | 8/10 | 1.25 | 2 - 0 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
15:00 | Виктория Пилзен - Бохемианс 1905 Прага | 1 | 7/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
15:00 | Карвина - Слован Либерец | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
15:00 | Чешке Будьовице - Опава | 1 | 6/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
17:30 | Теплице - Славия Прага | 2 | 8/10 | 1.32 | 1 - 1 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
17:00 | Лугано - Люцерн | X2 | 8/10 | 1.43 | 2 - 3 | |
17:00 | Цюрих - Сион | +2.5 | 6/10 | 1.74 | 1 - 1 | |
Швеция - Купа на Швеция | ||||||
13:00 | Калмар - Умео ФК | 1 | 8/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
14:00 | Малмьо - Вестерос | 1 | 7/10 | 1.22 | 1 - 2 | |
14:00 | Мялби - Акрополис | 1 | 7/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
14:00 | Халмстад - ГАИС Гьотеборг | 1 | 7/10 | 1.45 | 0 - 2 | |
16:00 | Хакен - Далкурд | +2.5 | 7/10 | 1.30 | 2 - 0 | |
18:00 | Ландскрона БоИС - Йостерсунд | 2 | 7/10 | 1.67 | 0 - 3 | |
18:00 | Юргорден - Браге | 1 | 8/10 | 1.29 | 1 - 0 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
17:00 | Рейнджърс - Дънди Юнайтед | 1 | 8/10 | 1.17 | 4 - 1 | |
21:30 | Рос Каунти - Селтик | 2 | 7/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
02:00 | Форталеса CE - Баия BA | 1X | 7/10 | 1.33 | 0 - 4 | |
21:00 | Коринтианс SP - Васко да Гама RJ | 1 | 4/10 | 1.96 | 0 - 0 | |
21:00 | Спорт Ресифе PE - Атлетико MG | 2 | 5/10 | 1.75 | 2 - 3 | |
21:00 | Фламенго RJ - Интернасионал RS | 1 | 5/10 | 1.86 | 2 - 1 | |
23:15 | Гремио RS - Атлетико PR | 1 | 7/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
23:15 | Сантос SP - Флуминензе RJ | -2.5 | 7/10 | 1.72 | 1 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
03:00 | Крус Асул - Депортиво Толука | 1 | 6/10 | 1.79 | 3 - 2 | |
05:00 | Атлас Гуадалахара - Америка Мексико | -2.5 | 6/10 | 1.66 | 0 - 2 | |
20:00 | Пумас УНАМ Мексико - Леон | X2 | 8/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
14:00 | Рубин Казан - Ротор Волгоград | 1 | 8/10 | 1.49 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 19.02.2021 17:19!