Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Купа на Африканските Нации | ||||||
21:00 | Гвинея-Бисау - Нигерия | 2 | 6/10 | 1.63 | 0 - 2 | |
21:00 | Египет - Судан | 1 | 7/10 | 1.27 | 1 - 0 | |
Англия - Висша Лига | ||||||
21:30 | Лестър - Тотнъм | X2 | 7/10 | 1.33 | 2 - 3 | |
22:00 | Брентфорд - Манчестър Юнайтед | 2 | 5/10 | 1.90 | 1 - 3 | |
Англия - Чемпиъншип | ||||||
22:00 | Рединг - Лутън Таун | X2 | 8/10 | 1.22 | 0 - 2 | |
Германия - Купа на Германия | ||||||
19:30 | РБ Лайпциг - Ханза Рощок | +2.5 | 8/10 | 1.33 | 2 - 0 | |
19:30 | Хановер 96 - Борусия М'Гладбах | 2 | 6/10 | 1.65 | 3 - 0 | |
21:45 | Херта Берлин - Унион Берлин | X2 | 8/10 | 1.45 | 2 - 3 | |
21:45 | Хофенхайм - Фрайбург | +2.5 | 7/10 | 1.58 | 1 - 4 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
20:00 | Селта Виго - Осасуна | 1 | 5/10 | 1.87 | 2 - 0 | |
21:00 | Барселона - Райо Валекано | 1 | 7/10 | 1.50 | от. | |
22:30 | Валенсия - Севиля | X2 | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
|
||||||
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
22:00 | Луго - Алмерия | -2.5 | 6/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
Испания - Купа на Краля | ||||||
22:00 | Реал Сосиедад - Атлетико Мадрид | X2 | 7/10 | 1.36 | 2 - 0 | |
Италия - Серия С - Група А | ||||||
19:00 | Леко - Про Верчели | 1X | 7/10 | 1.34 | 0 - 0 | |
Италия - Купа на Италия | ||||||
18:30 | Сасуоло - Каляри | 1 | 7/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
22:00 | Интер - Емполи | 1 | 7/10 | 1.21 | 2 - 2 | |
Италия - Купа на Италия - Серия С | ||||||
16:30 | Катанзаро - Падуа | 2 | 4/10 | 2.00 | 0 - 1 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
20:00 | Клермонт Фут - Страсбург | X2 | 7/10 | 1.30 | 0 - 2 | |
20:00 | Лил - Лориен | 1 | 7/10 | 1.50 | 3 - 1 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
20:00 | Амиен - Аячо | -2.5 | 7/10 | 1.63 | 0 - 1 | |
Албания - Суперлига | ||||||
17:45 | Кукеси - Динамо Тирана | 1 | 7/10 | 1.45 | 0 - 1 | |
Андора - Първа Дивизия | ||||||
18:00 | Сант Жулия - ФК Санта Колома | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
21:45 | Интер Клуб Ескалдес - Карой | +2.5 | 8/10 | 1.30 | 4 - 2 | |
Белгия - Про Лига | ||||||
21:45 | Генк - Мехелен | 1 | 6/10 | 1.80 | от. | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
15:00 | Волос - Аполон Смирни | 1 | 5/10 | 1.78 | 1 - 0 | |
Гърция - Супер Лига 2 | ||||||
14:00 | Кифисия - Закинтос | 1 | 7/10 | 1.22 | 3 - 0 | |
15:00 | АЕК Атина Б - Егалео | -2.5 | 8/10 | 1.42 | 1 - 1 | |
15:00 | Алмопос Аридеа - Ники Волос | X2 | 8/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
15:00 | Аполон Понту - Ираклис Солун | 2 | 7/10 | 1.72 | 1 - 1 | |
15:00 | Астерас Влахиоти - Каламата | 2 | 6/10 | 1.61 | 0 - 0 | |
15:00 | Иродотос - Епископи | 1X | 8/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
15:00 | Кавала - Трикала | -2.5 | 5/10 | 1.77 | от. | |
15:00 | Панатинайкос Б - Йерапетра | 1X | 8/10 | 1.45 | 3 - 1 | |
15:00 | Пиерикос Катерини - Олимпиакос Б | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
15:00 | Теспротос Игуменица - АЕЛ Лариса | 2 | 5/10 | 1.85 | 0 - 0 | |
Гърция - Купа на Гърция | ||||||
15:00 | Панайтоликос - Олимпиакос | 2 | 7/10 | 1.35 | 2 - 1 | |
17:00 | Панатинайкос - Анагениси Кардица | 1 | 7/10 | 1.22 | 4 - 0 | |
19:00 | ПАОК - АЕК Атина | 1X | 7/10 | 1.30 | 0 - 0 | |
Кипър - Купа на Кипър | ||||||
15:30 | Еносис Паралимни - Ермис Арадипоу | 1 | 6/10 | 1.80 | 5 - 0 | |
16:30 | Пафос - Анортозис | 1X | 8/10 | 1.35 | 1 - 3 | |
19:00 | Апоел Никозия - Олимпиакос Никозия | 1 | 6/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
Малта - Премиер Лига | ||||||
18:00 | Санта Лучия ФК - Гудя Юнайтед | 1X | 7/10 | 1.45 | 0 - 3 | |
22:00 | Биркиркара - Балзан | 1X | 7/10 | 1.33 | 3 - 2 | |
Нидерландия - КНВБ Купа | ||||||
19:45 | Грьонинген - НЕК Ниймеген | 1X | 7/10 | 1.32 | 1 - 2 | |
21:00 | НАК Бреда - Цволе | X2 | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
22:00 | Твенте - АЗ Алкмаар | 2 | 5/10 | 2.05 | 1 - 2 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
16:00 | Гьозтепе - Сивасспор | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
16:00 | Кайзериспор - Истанбул Башакшехир | -2.5 | 5/10 | 1.77 | 1 - 0 | |
16:00 | Ризеспор - Анталияспор | 1X | 8/10 | 1.47 | 2 - 1 | |
19:00 | Фенербахче - Алтай Измир | 1 | 7/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
Чехия - Други | ||||||
11:30 | Простейов - Карвина | 1X | 8/10 | 1.47 | 0 - 1 | |
Австралия - А-Лига | ||||||
08:25 | Нюкасъл Юнайтед Джетс - Уестърн Юнайтед | 1X | 7/10 | 1.40 | от. | |
10:45 | Аделаида Юнайтед - Уестърн Сидни Уондърърс | +2.5 | 7/10 | 1.72 | от. | |
10:45 | Бризбейн Роар - Пърт Глори | 1X | 8/10 | 1.28 | 1 - 0 | |
10:45 | Мелбърн Сити - Сентръл Коуст Маринърс | 1 | 7/10 | 1.53 | от. | |
Аржентина - Други | ||||||
02:00 | Талерес Кордоба - Индепендиенте | 1 | 5/10 | 1.90 | 1 - 3 | |
Бурунди - Висша Лига | ||||||
13:30 | Бужумбура Сити - Рукинзо | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 2 | |
15:00 | Бумамуру - Фламбьо де л'Ест | 1 | 7/10 | 1.34 | 3 - 0 | |
15:00 | Бурунди Спорт Динамик - Лес Крокос | 1 | 7/10 | 1.59 | 1 - 1 | |
Замбия - Супер Лига | ||||||
15:00 | Призън Леопардс - Занако | 1X | 8/10 | 1.32 | 0 - 0 | |
Индия - Супер Лига | ||||||
16:00 | Гоа - Ийст Бенгал Калкута | 1 | 8/10 | 1.53 | 1 - 2 | |
Кувейт - Купа на Принца | ||||||
15:25 | Ал Ярмук Кувейт - Ал Шабаб Кувейт | 1 | 4/10 | 2.30 | ||
18:25 | Ал Джахра - Ал Фахахел | 2 | 5/10 | 2.20 | ||
Мексико - Лига де Експансион МХ | ||||||
01:00 | Канкун - Дорадос де Синалоа | 1X | 7/10 | 1.44 | 1 - 2 | |
03:05 | Тласкала - Симаронес де Сонора | -2.5 | 7/10 | 1.64 | 1 - 0 | |
05:05 | Корекаминос УАТ - Минерос де Сакатекас | 1X | 8/10 | 1.38 | 0 - 0 | |
Нигерия - НПФЛ | ||||||
17:00 | Даккада - Викки Туристс | 1 | 8/10 | 1.54 | 0 - 1 | |
17:00 | Квара Юнайтед - Кано Пиларс | 1 | 7/10 | 1.47 | 1 - 0 | |
17:00 | МФМ Лагос - Ривърс Юнайтед | 1X | 7/10 | 1.26 | 1 - 3 | |
17:00 | Нигер Торнадос - Шутинг Старс | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
17:00 | Плато Юнайтед - Насарава Юнайтед | 1 | 8/10 | 1.55 | 3 - 2 | |
17:00 | Съншайн Старс - Гомбе Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.53 | 2 - 0 | |
17:00 | Хартланд - Енугу Рейнджърс | 1X | 9/10 | 1.20 | 0 - 3 | |
Тайланд - Тай ФА Къп | ||||||
12:00 | Бурирам Юнайтед - Чианграй Юнайтед | 1 | 8/10 | 1.40 | 4 - 1 | |
12:00 | Сонгкла Юнайтед - Самут Пракан Сити | 2 | 7/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
12:00 | Чиангмай Юнайтед - Суфанабури | 2 | 4/10 | 2.05 | 2 - 3 | |
13:00 | Банкок Юнайтед - Полис Теро | 1 | 8/10 | 1.29 | 0 - 1 | |
14:00 | БГ Патум Юнайтед - Порт Банкок | 1 | 5/10 | 1.95 | от. | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
12:00 | Земплин Михаловце - Кошице | 1 | 7/10 | 1.67 | 3 - 0 | |
13:00 | Легия Варшава - ФК Краснодар | 2 | 6/10 | 1.69 | 2 - 1 | |
14:00 | Славен - Рудеш Загреб | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
15:00 | Базел - Лозана Спорт | 1 | 7/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
15:00 | Диошдьор - Бекешчаба 1912 | 1 | 7/10 | 1.43 | 4 - 1 | |
15:00 | Корона Келце - Пуща Неполомице | 1 | 6/10 | 1.77 | 4 - 1 | |
15:30 | Динамо Загреб - Домжале | 1 | 8/10 | 1.11 | 3 - 0 | |
16:00 | Зенит Санкт Петербург - Емирейтс Клуб | 1 | 9/10 | 1.07 | 3 - 0 | |
17:30 | Дукла Банска Бистрица - Татран Липтовски Микулаш | +2.5 | 8/10 | 1.54 | от. | |
23:00 | Пенярол Монтевидео - Нубленсе Чилан | 1 | 6/10 | 1.77 | 1 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 19.01.2022 08:51!