Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Шампионска Лига | ||||||
19:00 | Карабах Агдам - Атлетико Мадрид | 2 | 9/10 | 1.20 | 0 - 0 | |
21:45 | Андерлехт - Пари Сен Жермен | 2 | 9/10 | 1.14 | 0 - 4 | |
21:45 | Байерн Мюнхен - Селтик | 1 | 9/10 | 1.10 | 3 - 0 | |
21:45 | Барселона - Олимпиакос | +2.5 | 8/10 | 1.22 | 3 - 1 | |
21:45 | ЦСКА Москва - Базел | 1X | 7/10 | 1.26 | 0 - 2 | |
21:45 | Челси - Рома | 1 | 7/10 | 1.62 | 3 - 3 | |
Италия - Купа на Италия - Серия С | ||||||
17:30 | Пиза - Понтедера | 1 | 7/10 | 1.45 | 0 - 1 | |
19:00 | Равена - Реджиана | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 0 - 2 | |
19:30 | Губио - Самбенедетезе | X2 | 8/10 | 1.38 | 1 - 3 | |
21:00 | Албинолефе - Монца | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
19:45 | Днепър Могильов - Ислоч Минск | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
16:00 | Пуща Неполомице - Рух Хожов | 1X | 7/10 | 1.34 | 2 - 1 | |
16:00 | Раков Ченстохова - Подбескидзе | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
20:00 | Погон Шедълце - Олимпия Груджьондз | X2 | 8/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
21:00 | ГКС Катовице - Стомил Олщин | 1 | 6/10 | 1.85 | 3 - 1 | |
Северна Македония - Купа на Северна Македония | ||||||
15:30 | АП Брера Струмица - Силекс Кратово | 1 | 7/10 | 1.53 | 5 - 0 | |
15:30 | Победа Прилеп - Брегалница Щип | 1 | 7/10 | 1.36 | 5 - 1 | |
15:30 | ФК Горно Лисиче - ФК Скопие | X2 | 8/10 | 1.53 | 0 - 3 | |
15:30 | Шкендия 79 Тетово - Работнички Скопие | 1 | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
|
||||||
Словакия - Купа на Словакия | ||||||
15:30 | Искра Борчице - Земплин Михаловце | 2 | 6/10 | 1.62 | 2 - 0 | |
15:30 | Татран Липтовски Микулаш - Локомотив Зволен | 1 | 7/10 | 1.60 | 2 - 0 | |
18:00 | Жилина - Железарна Подбрезова | 1 | 8/10 | 1.31 | 3 - 0 | |
18:00 | Спартак Търнава - Спишка Нова Вес | +2.5 | 8/10 | 1.33 | 3 - 0 | |
18:30 | Слован Братислава - Нитра | 1 | 8/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
20:00 | Скалица - Ружомберок | 2 | 6/10 | 1.75 | 0 - 1 | |
Словения - Купа на Словения | ||||||
19:00 | Алуминий Кидричево - Крка Ново Место | 1 | 8/10 | 1.41 | 0 - 0 | |
Хърватска - Купа на Хърватска | ||||||
19:00 | Вараждин - Цибалия | 2 | 5/10 | 2.05 | 1 - 2 | |
Черна Гора - Първа Лига | ||||||
15:00 | Будучност Подгорица - Зета Голубовци | 1 | 6/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
15:00 | Дечич Тузи - Титоград Подгорица | X2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
15:00 | Ком Подгорица - Искра Даниловград | 1 | 4/10 | 2.05 | 1 - 0 | |
15:00 | Рудар Плевля - Гарбал Радановичи | 1 | 7/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
16:30 | Олимпия Прага - Храдец Кралове | 2 | 5/10 | 1.83 | 1 - 1 | |
Боливия - Примера Дивисион | ||||||
22:00 | Гуабира Монтеро - Университарио Сукре | 1 | 7/10 | 1.45 | 2 - 1 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
00:15 | Боа MG - Интернасионал RS | 2 | 6/10 | 1.78 | 0 - 0 | |
00:15 | Гуарани SP - АВС RN | 1 | 7/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
00:15 | Лондрина PR - Фигуерензе SC | 1 | 5/10 | 1.90 | 1 - 0 | |
01:30 | Бразил де Пелотас RS - Америка MG | X2 | 8/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
01:30 | Крисиума SC - Вила Нова GO | 1X | 7/10 | 1.35 | 0 - 1 | |
01:30 | Санта Круз PE - Оесте SP | 1X | 7/10 | 1.30 | 2 - 2 | |
01:30 | Сеара CE - Парана Клуб PR | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 0 | |
02:30 | Гояс GO - Жувентуд RS | 1 | 6/10 | 1.83 | 1 - 0 | |
02:30 | КР Бразил AL - Наутико PE | 1 | 6/10 | 1.57 | 2 - 2 | |
02:30 | Лувердензе MT - Пайсанду PA | 1 | 4/10 | 2.00 | 1 - 1 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
22:00 | Депортиво дел Сулия - Каракас | X2 | 7/10 | 1.32 | 2 - 0 | |
22:30 | Атлетико Сокопо - Минерос де Гуаяна | 2 | 5/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
22:30 | Депортиво Лара - Естудиантес де Мерида | 1 | 6/10 | 1.80 | 3 - 3 | |
23:00 | Трухилянос Валера - Замора Баринас | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
Еквадор - Серия А | ||||||
19:30 | Индепендиенте дел Вале - Делфин Манта | 1 | 5/10 | 1.85 | 2 - 2 | |
Индонезия - Лига 1 | ||||||
09:30 | Персипура Джаяпура - Персия Джакарта | 1 | 6/10 | 1.72 | 3 - 0 | |
14:30 | Персегрес Гресик Юнайтед - Персеру Бадак Лампунг | 2 | 7/10 | 1.44 | 2 - 5 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
03:00 | Лобос БУАП Пуебла - Тихуана | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
04:00 | Керетаро - Крус Асул | X2 | 8/10 | 1.37 | 1 - 2 | |
04:45 | Тигрес УАНЛ Монтерей - Веракрус | 1 | 8/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
05:00 | Пумас УНАМ Мексико - Леон | X2 | 7/10 | 1.35 | 2 - 0 | |
05:30 | Атлас Гуадалахара - Атлетико Морелия | 1X | 7/10 | 1.44 | 0 - 1 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Гуарани Асунсион - Либертад Асунсион | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
02:10 | Серо Портеньо - Индепендиенте ФБК | 1 | 7/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
Перу - Лига 1 | ||||||
21:15 | Академия Кантолао - Универсидад Сан Мартин | 1 | 5/10 | 2.15 | 3 - 1 | |
23:30 | Спортинг Кристал - Мелгар Арекипа | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
Южна Африка - Висша Лига | ||||||
20:30 | АмаЗулу Дърбан - Полокване Сити | 1X | 7/10 | 1.26 | 2 - 3 | |
20:30 | Барока - Ламонтвил Голдън Ероус | 1X | 7/10 | 1.26 | 1 - 1 | |
20:30 | Орландо Пайрътс - Платинум Старс | 1 | 5/10 | 1.76 | 1 - 1 | |
20:30 | Фрий Стейт Старс - Кейптаун Спърс | 1X | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
20:30 | Чипа Юнайтед - Марицбург Юнайтед | 1X | 7/10 | 1.44 | 0 - 0 | |
Шампионска Лига Азия | ||||||
13:30 | Урава Ред Даймъндс - Шанхай Порт | +2.5 | 8/10 | 1.53 | 1 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите