Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Втора Лига - Плейофи | ||||||
21:45 | Нотс Каунти - Ковънтри | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 4 | |
Германия - Втора Бундеслига - Плейофи | ||||||
19:15 | Карлсруе - Ерцгебирге Ауе | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
22:00 | Тенерифе - Спортинг Хихон | -2.5 | 6/10 | 1.64 | 1 - 0 | |
Италия - Серия Б | ||||||
21:30 | Асколи - Бреша | 1X | 7/10 | 1.30 | 0 - 0 | |
21:30 | Бари - Карпи | 1 | 8/10 | 1.35 | 2 - 0 | |
21:30 | Венеция - Пескара | 1X | 9/10 | 1.16 | 0 - 0 | |
21:30 | Емполи - Перуджа | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
21:30 | Новара - Виртус Ентела | 1 | 4/10 | 1.95 | 0 - 1 | |
21:30 | Салернитана - Палермо | 2 | 7/10 | 1.62 | 0 - 2 | |
21:30 | Специя - Парма | 2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
21:30 | Тернана - Авелино | 2 | 8/10 | 1.51 | 1 - 2 | |
21:30 | Фрозиноне - Фоджа | 1 | 7/10 | 1.27 | 2 - 2 | |
21:30 | Чезена - Кремонезе | 1 | 4/10 | 2.55 | 1 - 0 | |
Франция - Други | ||||||
21:45 | Аячо - Льо Авър | -2.5 | 7/10 | 1.68 | от. | |
|
||||||
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Блау-Вайс Линц - Аустрия Лустенау | +2.5 | 6/10 | 1.61 | 0 - 2 | |
19:30 | ВШГ Сваровски Тирол - Винер Нойщат | 2 | 5/10 | 1.91 | 1 - 1 | |
19:30 | Капфенберг - Флоридсдорфер АК | 1X | 5/10 | 1.44 | 3 - 3 | |
21:30 | Рийд - Хартберг | 1 | 7/10 | 1.69 | 0 - 1 | |
Белгия - Група А за Лига Европа | ||||||
21:30 | Роял Ексел Мускрон - Оуд Хеверле Льовен | 1 | 5/10 | 1.85 | 5 - 0 | |
21:30 | СК Беверен - Кортрийк | +2.5 | 6/10 | 1.72 | 1 - 3 | |
Дания - Група за Титлата | ||||||
19:00 | Олборг - Нордселанд | 2 | 5/10 | 2.05 | 0 - 0 | |
19:00 | ФК Копенхаген - Мидтиланд | +2.5 | 7/10 | 1.62 | 0 - 2 | |
21:00 | Хорсенс - Брьондби | 2 | 7/10 | 1.34 | 2 - 2 | |
Естония - Мейстрилига | ||||||
19:00 | Тулевик Вилянди - Пайде Линнамеесконд | 2 | 6/10 | 1.58 | 1 - 1 | |
Израел - Група за Изпадане ЛЛ | ||||||
16:00 | Апоел Марморек - Апоел Петах Тиква | 1X | 7/10 | 1.42 | 0 - 1 | |
16:00 | Апоел Рамат Ган - Апоел Кфар Саба | X2 | 7/10 | 1.45 | 0 - 5 | |
16:00 | Ирони Нешер - Апоел Рамат Хашарон | 2 | 8/10 | 1.41 | 0 - 5 | |
16:00 | Макаби Херцлия - Апоел Бней Лод | +2.5 | 6/10 | 1.64 | 3 - 1 | |
Ирландия - Висша Дивизия | ||||||
21:45 | Бохемианс - Дъндолк | 2 | 8/10 | 1.48 | 0 - 2 | |
21:45 | Корк Сити - Брей Уондърърс | 1 | 9/10 | 1.16 | 4 - 0 | |
21:45 | Сейнт Патрикс - Дери Сити | 1X | 7/10 | 1.30 | 5 - 2 | |
Ирландия - Първа Дивизия | ||||||
21:45 | Дрогеда Юнайтед - Уексфорд | +2.5 | 8/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
21:45 | УК Дъблин - Атлон Таун | 1 | 9/10 | 1.07 | 3 - 0 | |
22:00 | Фин Харпс - Коб Рамблърс | 1 | 7/10 | 1.72 | 0 - 1 | |
Исландия - Висша Лига | ||||||
22:15 | Викингур Рейкявик - Гриндавик | 1 | 4/10 | 2.08 | 0 - 1 | |
Исландия - Първа Дивизия | ||||||
22:15 | Акранес - Хаукар Хафнарфьордур | 1 | 7/10 | 1.62 | 3 - 1 | |
22:15 | ИР Рейкявик - Тротур Рейкявик | 2 | 5/10 | 1.79 | 1 - 3 | |
22:15 | Фрам Рейкявик - Лейкнир Рейкявик | 1 | 6/10 | 1.85 | 3 - 0 | |
22:15 | ХК Коупавогюр - Селфос | 1 | 6/10 | 1.77 | 3 - 1 | |
Молдова - Супер Лига | ||||||
17:00 | Зимбру Кишинев - Милсами Орхей | -2.5 | 6/10 | 1.67 | 0 - 0 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
21:45 | Одра Ополе - Рух Хожов | 1 | 6/10 | 1.90 | 0 - 3 | |
Румъния - Група за Титлата | ||||||
20:45 | Политехника Яш - Университатя Крайова | 2 | 6/10 | 1.77 | 1 - 2 | |
Румъния - Група за Изпадане | ||||||
18:00 | Сепси Сфънту Георге - Ювентус Букурещ | 1 | 7/10 | 1.58 | 2 - 1 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
18:00 | Акхисар Беледиеспор - Анкараспор | +2.5 | 8/10 | 1.53 | 2 - 1 | |
18:00 | Аланияспор - Анталияспор | 1 | 5/10 | 1.97 | 3 - 2 | |
18:00 | Генчлербирлиги - Бурсаспор | X2 | 7/10 | 1.43 | 1 - 0 | |
18:00 | Йени Малатияспор - Кайзериспор | 1X | 7/10 | 1.32 | 3 - 2 | |
18:00 | Трабзонспор - Кардемир Карабукспор | 1 | 9/10 | 1.10 | 3 - 0 | |
Финландия - Вейкауслига | ||||||
18:30 | Илвес Тампере - ВПС Вааса | -2.5 | 7/10 | 1.46 | 0 - 0 | |
18:30 | КуПС Куопио - ИФК Мариехамн | 1 | 8/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
18:30 | ТПС Турку - ХИК Хелзинки | 2 | 8/10 | 1.42 | 0 - 1 | |
18:30 | ФК Лахти - РоПС Рованиеми | 1 | 5/10 | 2.05 | 0 - 0 | |
18:30 | Хонка - Кеми Сити | 1 | 7/10 | 1.45 | 2 - 1 | |
20:00 | Сейняйоен ЯК - Интер Турку | 1 | 5/10 | 2.15 | 0 - 1 | |
Финландия - Каконен Група А | ||||||
18:30 | Вааякоски Ювяскюля - МИПА | 1 | 7/10 | 1.38 | 1 - 2 | |
19:00 | ЛПС Лааясало - Викингит Хелзинки | 2 | 8/10 | 1.15 | 1 - 9 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
19:00 | Славен - Осиек | 2 | 4/10 | 2.35 | 2 - 1 | |
21:00 | Истра 1961 - Рудеш Загреб | 1 | 6/10 | 1.72 | 1 - 1 | |
21:00 | Локомотив Загреб - Цибалия | 1 | 4/10 | 2.15 | 2 - 1 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
21:00 | Вадуц - Киасо | 1 | 7/10 | 1.44 | 5 - 2 | |
21:00 | Вил - Сервет | 2 | 5/10 | 1.85 | 0 - 2 | |
21:00 | Винтертур - Аарау | 1 | 4/10 | 2.00 | 2 - 0 | |
21:00 | Волен - Шафхаузен | 2 | 7/10 | 1.35 | 2 - 5 | |
21:00 | Раперсвил-Йона - Ксамакс | 2 | 7/10 | 1.72 | 0 - 1 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
20:00 | Бромапойкарна - Калмар | X2 | 8/10 | 1.27 | 2 - 1 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:00 | ГАИС Гьотеборг - АФК Ескилстюна | 1X | 7/10 | 1.45 | 0 - 1 | |
20:00 | Йефле - Йонкьопинг Содра | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
Швеция - Първа Дивизия - Юг | ||||||
20:00 | Гребестадс - Твоокерш | X2 | 7/10 | 1.31 | 0 - 1 | |
Аржентина - Копа Аржентина | ||||||
22:00 | Дефенса и Хустисия - Атлетико Митре | 1 | 8/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
Бразилия - Купа на Бразилия | ||||||
01:15 | Лувердензе MT - Сантос SP | 2 | 6/10 | 1.84 | 2 - 1 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
22:30 | Академия Пуерто Кабейо - Сулия | X2 | 7/10 | 1.39 | 0 - 0 | |
22:30 | Арагуа Маракай - Замора Баринас | 1X | 8/10 | 1.35 | 3 - 2 | |
22:30 | Депортиво Анзоатеги - Депортиво Ла Гуайра | -2.5 | 7/10 | 1.61 | 1 - 2 | |
22:30 | Естудиантес де Мерида - Естудиантес де Каракас | 1 | 8/10 | 1.45 | 4 - 2 | |
22:30 | Каракас - Атлетико Венецуела | 1 | 7/10 | 1.70 | 0 - 2 | |
22:30 | Минерос де Гуаяна - Депортиво Тачира | +2.5 | 6/10 | 1.84 | 1 - 0 | |
22:30 | Португеза Акаригуа - Монагас Матурин | -2.5 | 6/10 | 1.63 | 1 - 0 | |
22:30 | Трухилянос Валера - Карабобо Валенсия | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 0 - 3 | |
Виетнам - В.Лига 1 | ||||||
14:00 | Сайгон ФК - Кхан Хоа | 1X | 8/10 | 1.26 | 1 - 1 | |
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза | ||||||
01:00 | Гуастатоя - Кобан Империал | 1 | 6/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
Индонезия - Лига 1 | ||||||
16:30 | Бали Юнайтед - Арема Маланг | 1 | 7/10 | 1.60 | 1 - 0 | |
17:00 | ПСМС Медан - Сривиджая Палембанг | 1 | 5/10 | 2.20 | 1 - 0 | |
Китай - Супер Лига | ||||||
14:35 | Тиендзин Джинмен Тайгър - Шандун Тайшан | X2 | 8/10 | 1.34 | 1 - 2 | |
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи | ||||||
04:00 | Сантос Лагуна - Депортиво Толука | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
02:45 | Сол де Америка - Насионал Асунсион | X2 | 8/10 | 1.42 | 1 - 0 | |
Перу - Лига 1 | ||||||
23:00 | Аякучо - Комерсиантес Унидос | 1 | 6/10 | 1.83 | 1 - 2 | |
Тайланд - Тай Лига 1 | ||||||
16:00 | Убон УМТ Юнайтед - Чианграй Юнайтед | 2 | 6/10 | 1.62 | 0 - 3 | |
Япония - Джей2 Лига | ||||||
13:00 | Фагиано Окаяма - Токио Верди | 1 | 4/10 | 2.30 | от. | |
Копа Либертадорес | ||||||
01:15 | Либертад Асунсион - Атлетико Тукуман | 1X | 7/10 | 1.22 | 0 - 0 | |
01:15 | Пенярол Монтевидео - Дъ Стронгест Ла Пас | +2.5 | 6/10 | 1.64 | 2 - 0 | |
03:30 | Депортиво Лара - Коринтианс SP | 2 | 5/10 | 1.83 | 2 - 7 | |
03:30 | Мильонариос Богота - Индепендиенте | 1X | 8/10 | 1.33 | 1 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 17.05.2018 17:41!