Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Чемпиъншип | ||||||
14:00 | Дарби Каунти - Кардиф | 1X | 8/10 | 1.40 | от. | |
Англия - ФА Къп | ||||||
15:30 | Уигън - Саутхямптън | 2 | 4/10 | 2.14 | 0 - 2 | |
18:30 | Лестър - Челси | 2 | 5/10 | 2.05 | 1 - 1 | |
Германия - Бундеслига | ||||||
14:30 | Борусия Дортмунд - Хановер 96 | 1 | 7/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
16:30 | Кьолн - Байер Леверкузен | 2 | 5/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
19:00 | РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен | 2 | 7/10 | 1.57 | 2 - 1 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:30 | Айнтрахт Брауншвайг - Дуисбург | 1 | 5/10 | 2.05 | 3 - 2 | |
14:30 | Инголщат - Динамо Дрезден | 1 | 6/10 | 1.75 | 4 - 2 | |
14:30 | Нюрнберг - Дармщат 98 | 1 | 5/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
13:00 | Леганес - Севиля | 2 | 4/10 | 2.15 | 2 - 1 | |
17:15 | Барселона - Атлетик Билбао | 1 | 8/10 | 1.15 | 2 - 0 | |
19:30 | Виляреал - Атлетико Мадрид | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 2 - 1 | |
19:30 | Селта Виго - Малага | 1 | 8/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
21:45 | Реал Мадрид - Жирона | +2.5 | 8/10 | 1.22 | 6 - 3 | |
|
||||||
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
13:00 | Валядолид - Алмерия | 1 | 6/10 | 1.61 | 2 - 1 | |
19:00 | Реал Овиедо - Гранада | 1 | 4/10 | 2.50 | 2 - 1 | |
19:00 | Химнастик де Тарагона - Кордоба | 1X | 7/10 | 1.41 | 0 - 2 | |
21:00 | Нумансия - Тенерифе | -2.5 | 8/10 | 1.55 | 2 - 0 | |
Италия - Серия А | ||||||
13:30 | Сампдория - Интер | -2.5 | 6/10 | 1.83 | 0 - 5 | |
16:00 | Беневенто - Каляри | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
16:00 | Верона - Аталанта | 2 | 8/10 | 1.50 | 0 - 5 | |
16:00 | Кротоне - Рома | 2 | 8/10 | 1.50 | 0 - 2 | |
16:00 | Торино - Фиорентина | 1X | 7/10 | 1.35 | 1 - 2 | |
21:45 | Лацио - Болоня | 1 | 7/10 | 1.35 | 1 - 1 | |
21:45 | Наполи - Дженоа | 1 | 9/10 | 1.19 | 1 - 0 | |
Италия - Серия Б | ||||||
18:30 | Авелино - Пескара | +2.5 | 6/10 | 1.81 | 2 - 2 | |
Италия - Серия С - Група В | ||||||
15:30 | Сантарканджело - Триестина | 1 | 5/10 | 3.20 | 2 - 2 | |
17:30 | Алма Ювентус Фано - Самбенедетезе | 1 | 5/10 | 3.50 | 1 - 1 | |
17:30 | Порденоне - Фермана | 1 | 5/10 | 2.25 | 2 - 0 | |
17:30 | Равена - Местре | 1 | 5/10 | 2.89 | 2 - 1 | |
Италия - Серия С - Група С | ||||||
15:30 | Катания - Реджина | 1 | 5/10 | 1.43 | 2 - 1 | |
15:30 | Трапани - Бишелие 1913 | 1 | 5/10 | 1.53 | 2 - 2 | |
15:30 | Фиделис Андрия - Катанзаро | 1 | 5/10 | 2.50 | 2 - 1 | |
17:30 | Монополи 1966 - Паганезе | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
17:30 | Ренде 1968 - Юве Стабия | 1 | 5/10 | 2.60 | 1 - 1 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
14:00 | Ница - Пари Сен Жермен | 2 | 8/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
16:00 | Метц - Нант | X2 | 7/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
18:00 | Сент Етиен - Гингам | 1 | 7/10 | 1.68 | 2 - 0 | |
22:00 | Олимпик Марсилия - Лион | 1 | 6/10 | 1.93 | 2 - 3 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
15:30 | Ред Бул Залцбург - Аустрия Виена | 1 | 7/10 | 1.37 | 5 - 0 | |
Беларус - Купа на Беларус | ||||||
13:00 | Слуцк - Динамо Брест | 2 | 5/10 | 1.98 | 1 - 2 | |
16:00 | БАТЕ Борисов - Ислоч Минск | 1 | 8/10 | 1.25 | 2 - 1 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
13:00 | ЦСКА София - Левски София | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
16:00 | Черно море - Локомотив Пловдив | 1 | 5/10 | 1.81 | 0 - 1 | |
18:15 | Етър Велико Търново - Лудогорец Разград | 2 | 8/10 | 1.20 | 0 - 6 | |
Гърция - Футболна Лига | ||||||
15:00 | Аполон Лариса - Анагениси Кардица | 1 | 5/10 | 2.00 | 4 - 1 | |
15:00 | Аполон Понту - Егиниакос | 1 | 7/10 | 1.43 | 2 - 0 | |
15:00 | Ерготелис - Докса Драма | 1 | 3/10 | 2.30 | 0 - 1 | |
15:00 | Караискакис Арта - Пансерайкос | 1X | 7/10 | 1.36 | 3 - 0 | |
15:00 | Панахайки - Арис Солун | 2 | 4/10 | 2.50 | 1 - 1 | |
Дания - Суперлига | ||||||
18:00 | Брьондби - Хобро | 1 | 8/10 | 1.25 | 2 - 1 | |
18:00 | Лингби - Хорсенс | X2 | 8/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
18:00 | Мидтиланд - Сьондерийске | 1 | 7/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
18:00 | Рандерс - Одензе | 2 | 4/10 | 2.10 | 4 - 1 | |
18:00 | Силкеборг - ФК Копенхаген | 2 | 7/10 | 1.60 | 1 - 3 | |
18:00 | Хелзингор - Нордселанд | 2 | 7/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
14:45 | Вендсисел - Фредериция | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
14:45 | Виборг - Кьоге | 1 | 4/10 | 2.00 | 1 - 0 | |
14:45 | Роскилде - Брабранд | 1 | 7/10 | 1.50 | 3 - 2 | |
14:45 | Тистед - Есберг | X2 | 8/10 | 1.33 | 0 - 3 | |
17:30 | Фремад Амагер - Нюкьобинг | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
13:30 | АЗ Алкмаар - Грьонинген | 1 | 7/10 | 1.22 | 3 - 2 | |
15:30 | НАК Бреда - Рода | 1 | 6/10 | 1.78 | 0 - 1 | |
15:30 | Спарта Ротердам - Аякс | 2 | 7/10 | 1.28 | 2 - 5 | |
17:45 | Цволе - Фейенорд | 2 | 7/10 | 1.65 | 3 - 4 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
19:00 | Бран Берген - Бодьо Глимт | 1 | 5/10 | 1.76 | 2 - 0 | |
19:00 | Тромсьо - Стрьомгодсет | 1X | 7/10 | 1.48 | от. | |
19:00 | Хаугесунд - Молде | X2 | 8/10 | 1.38 | 0 - 1 | |
21:00 | Волеренга Осло - Од БК | 1 | 4/10 | 1.95 | 2 - 1 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
16:30 | Краковия Краков - Сандеця Нови Сонч | 1 | 6/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
16:30 | Шльонск Вроцлав - Висла Плоцк | X2 | 8/10 | 1.47 | 1 - 1 | |
19:00 | Легия Варшава - Висла Краков | 1 | 7/10 | 1.60 | 0 - 2 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
18:00 | Витория Гимараеш - Авеш | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
18:00 | Морейрензе - Б-САД | 1 | 4/10 | 2.45 | 2 - 1 | |
20:00 | Шавеш - Спортинг Брага | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 4 | |
22:15 | Спортинг Лисабон - Рио Аве | +2.5 | 7/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
13:15 | Пенафиел - Санта Клара | -2.5 | 7/10 | 1.46 | 3 - 0 | |
17:00 | Академико Визеу - Кова Да Пиедаде | 1 | 7/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
17:00 | Ароука - Академика Коимбра | 1X | 8/10 | 1.41 | 1 - 0 | |
17:00 | Лейшоес - Спортинг Лисабон Б | 1 | 7/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
17:00 | Насионал Мадейра - Варзин | 1 | 6/10 | 1.60 | 3 - 0 | |
17:00 | Оливейрензе - Униао Мадейра | 1X | 7/10 | 1.29 | 2 - 1 | |
17:00 | Порто Б - Спортинг Ковиля | 1 | 5/10 | 2.15 | 3 - 0 | |
18:00 | Бенфика Б - Жил Висенте | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
15:00 | Шкупи Скопие - ФК Скопие | 1X | 8/10 | 1.25 | 0 - 2 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
16:20 | Слован Братислава - ДАК Дунайска Стреда | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
14:00 | Анкаран Хрватини - Олимпия Любляна | +2.5 | 7/10 | 1.45 | 0 - 3 | |
16:00 | Триглав - Горица | X2 | 7/10 | 1.39 | 1 - 1 | |
18:00 | Домжале - Алуминий Кидричево | 1 | 8/10 | 1.18 | 6 - 1 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
14:00 | Партизан Белград - Радник Сурдулица | +2.5 | 7/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
15:00 | Борац Чачак - Бачка Бачка Паланка | 1X | 7/10 | 1.39 | 2 - 1 | |
15:00 | Войводина Нови Сад - Земун | 1 | 8/10 | 1.44 | 0 - 3 | |
15:00 | Явор Иваница - Чукарички | -2.5 | 7/10 | 1.64 | 3 - 3 | |
18:00 | Мачва Шабац - Цървена Звезда Белград | 2 | 9/10 | 1.18 | 0 - 2 | |
18:00 | Напредак Крушевац - Младост Лучани | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 0 - 0 | |
18:00 | Спартак Суботица - Рад Белград | 1 | 8/10 | 1.44 | 2 - 0 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
12:30 | Аланияспор - Гьозтепе | 1 | 4/10 | 1.98 | 1 - 1 | |
12:30 | Коняспор - Кайзериспор | -2.5 | 6/10 | 1.67 | 2 - 0 | |
15:00 | Трабзонспор - Йени Малатияспор | 1 | 6/10 | 1.65 | 4 - 1 | |
18:00 | Истанбул Башакшехир - Бешикташ | X2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
12:00 | Балъкесирспор - Истанбулспор | 1 | 5/10 | 2.10 | 0 - 1 | |
12:00 | Ерзурумспор - Гиресунспор | 1X | 7/10 | 1.33 | 5 - 4 | |
14:30 | Самсунспор - Болуспор | 2 | 4/10 | 2.10 | 0 - 0 | |
17:00 | Анкарагуджу - Ескишехирспор | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
Финландия - Купа на Финландия | ||||||
14:00 | ХИК Хелзинки - ВПС Вааса | 1 | 8/10 | 1.30 | 4 - 1 | |
15:00 | Хака - ФК Лахти | 2 | 6/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
16:00 | Осиек - Хайдук Сплит | 1X | 7/10 | 1.40 | 3 - 3 | |
18:00 | Риека - Цибалия | 1 | 8/10 | 1.15 | 5 - 1 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
16:00 | Бохемианс 1905 Прага - Теплице | -2.5 | 8/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
18:00 | Злин - Виктория Пилзен | 2 | 6/10 | 1.83 | 0 - 1 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
11:15 | Виктория Жижков - Храдец Кралове | X2 | 7/10 | 1.36 | 2 - 0 | |
15:00 | Зноймо - Усти над Лабем | 1 | 6/10 | 1.61 | 3 - 0 | |
16:00 | Варнсдорф - Прибрам | 2 | 4/10 | 2.15 | от. | |
18:00 | Чешке Будьовице - Олимпия Прага | 1 | 8/10 | 1.44 | 0 - 1 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
17:00 | Базел - Сион | 1 | 7/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
17:00 | Лугано - Люцерн | 1 | 5/10 | 2.05 | 1 - 2 | |
17:00 | Тун - Лозана Спорт | 1 | 6/10 | 1.78 | 0 - 0 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
17:00 | Вадуц - Шафхаузен | 1X | 8/10 | 1.28 | 2 - 0 | |
Швеция - Купа на Швеция | ||||||
19:15 | АИК Стокхолм - Юргорден | 1 | 4/10 | 2.10 | 0 - 2 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
16:15 | Мъдъруел - Селтик | 2 | 7/10 | 1.28 | 0 - 0 | |
Шотландия - Първа Лига | ||||||
18:10 | Рейт Роувърс - Ийст Файф | 1 | 8/10 | 1.50 | от. | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
01:00 | Талерес Кордоба - Дефенса и Хустисия | 1 | 5/10 | 1.95 | 1 - 0 | |
16:00 | Расинг Клуб - Патронато Парана | 1 | 7/10 | 1.33 | 5 - 0 | |
18:15 | Арсенал Саранди - Велес Сарсфийлд | X2 | 8/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
20:30 | Естудиантес Ла Плата - Годой Крус | 1 | 6/10 | 1.70 | 0 - 1 | |
22:45 | Атлетико Тукуман - Бока Хуниорс | 2 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
01:00 | Крус Асул - Пумас УНАМ Мексико | 1 | 6/10 | 1.74 | 1 - 1 | |
03:00 | Монтерей - Керетаро | 1 | 8/10 | 1.45 | 3 - 1 | |
03:06 | Леон - Лобос БУАП Пуебла | 1 | 6/10 | 1.89 | 2 - 2 | |
05:00 | Америка Мексико - Депортиво Толука | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 1 - 2 | |
05:00 | Некакса Агуаскалиентес - Пачука | 1X | 8/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
05:06 | Чивас Гуадалахара - Тигрес УАНЛ Монтерей | X2 | 7/10 | 1.37 | 0 - 0 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
01:30 | Атланта Юнайтед - Ванкувър Уайткепс | 1 | 7/10 | 1.50 | 4 - 1 | |
02:30 | Спортинг Канзас Сити - Сан Хосе Еърткуейкс | 1 | 8/10 | 1.54 | 3 - 2 | |
03:00 | Реал Солт Лейк - Ню Йорк Ред Булс | 1 | 4/10 | 2.15 | 1 - 0 | |
23:00 | Далас - Сиатъл Саундърс | 1 | 6/10 | 1.65 | 3 - 0 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
07:00 | Консадол Сапоро - В-Варен Нагазаки | 1X | 7/10 | 1.24 | 2 - 1 | |
07:00 | Шимизу Ес-Пулс - Вегалта Сендай | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
08:00 | Гамба Осака - Кашива Рейсол | X2 | 8/10 | 1.35 | 2 - 2 | |
08:00 | Токио - Шонан Белмар | 1 | 4/10 | 2.10 | 1 - 0 | |
09:00 | Висел Кобе - Серезо Осака | -2.5 | 5/10 | 1.82 | 2 - 0 | |
09:00 | Саган Тошу - Кашима Антлърс | 2 | 6/10 | 1.91 | 0 - 1 | |
09:00 | Санфрече Хирошима - Джубило Ивата | 1 | 5/10 | 2.05 | 0 - 0 | |
09:00 | Урава Ред Даймъндс - Йокохама Ф-Маринос | 1 | 7/10 | 1.60 | 0 - 1 | |
12:00 | Нагоя Грампус - Кавазаки Фронтейл | 2 | 5/10 | 1.88 | 0 - 1 | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
15:00 | Стрьомен - Сандефьорд | 2 | 5/10 | 1.78 | 3 - 1 | |
15:00 | Уленсакер Киса - Стабек | 2 | 8/10 | 1.50 | 4 - 3 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 18.03.2018 08:29!