Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
15:30 | Нюкасъл - Арсенал | X2 | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
18:00 | Манчестър Юнайтед - Уест Бромич | 1 | 9/10 | 1.15 | 0 - 1 | |
Англия - Чемпиъншип | ||||||
14:00 | Уулвърхямптън - Бирмингам | 1 | 8/10 | 1.35 | 2 - 0 | |
Германия - Бундеслига | ||||||
19:00 | Вердер Бремен - РБ Лайпциг | X2 | 8/10 | 1.49 | 1 - 1 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:30 | Дармщат 98 - Айнтрахт Брауншвайг | 1 | 3/10 | 2.38 | 1 - 1 | |
14:30 | Инголщат - Нюрнберг | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
14:30 | Хайденхайм - Фортуна Дюселдорф | X2 | 7/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
13:00 | Ейбар - Алавес | 1 | 6/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
17:15 | Атлетико Мадрид - Леванте | 1 | 8/10 | 1.25 | 3 - 0 | |
19:30 | Хетафе - Еспаньол | 1X | 7/10 | 1.26 | 1 - 0 | |
21:45 | Малага - Реал Мадрид | 2 | 7/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
|
||||||
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
13:00 | Осасуна - Кордоба | -2.5 | 7/10 | 1.61 | 1 - 1 | |
17:00 | Алмерия - Албасете | -2.5 | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
17:00 | Валядолид - Спортинг Хихон | X2 | 5/10 | 1.60 | 0 - 1 | |
19:00 | Райо Валекано - Сарагоса | 1 | 6/10 | 1.72 | 2 - 1 | |
19:00 | Севиля Атлетико - Гранада | 2 | 6/10 | 1.90 | 0 - 0 | |
21:00 | Реал Овиедо - Химнастик де Тарагона | 1 | 7/10 | 1.65 | 1 - 0 | |
Италия - Серия А | ||||||
13:30 | Фиорентина - СПАЛ | 1 | 8/10 | 1.42 | 0 - 0 | |
16:00 | Болоня - Верона | 1 | 7/10 | 1.60 | 2 - 0 | |
16:00 | Милан - Наполи | 2 | 5/10 | 1.85 | 0 - 0 | |
16:00 | Сасуоло - Беневенто | 1 | 7/10 | 1.58 | 2 - 2 | |
19:00 | Ювентус - Сампдория | 1 | 8/10 | 1.18 | 3 - 0 | |
21:45 | Лацио - Рома | X2 | 7/10 | 1.42 | 0 - 0 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
16:00 | Монпелие - Бордо | 1X | 8/10 | 1.25 | 1 - 3 | |
18:00 | Троа - Олимпик Марсилия | 2 | 6/10 | 1.62 | 2 - 3 | |
22:00 | Пари Сен Жермен - Монако | 1 | 7/10 | 1.25 | 7 - 1 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
17:30 | Аустрия Виена - Рапид Виена | 2 | 4/10 | 2.15 | 0 - 4 | |
20:00 | Адмира Вакер Мьодлинг - Ред Бул Залцбург | 2 | 7/10 | 1.44 | 2 - 6 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
14:00 | Смолевичи - Минск | 1X | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
16:00 | Гомел - Торпедо Минск | 1 | 6/10 | 1.60 | 0 - 0 | |
18:00 | Городея - Динамо Минск | 2 | 6/10 | 1.85 | 0 - 2 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
15:00 | АЕЛ Лариса - Панайтоликос | 1X | 7/10 | 1.25 | 4 - 2 | |
17:15 | Ксанти - Пас Янина | 1 | 5/10 | 2.00 | 3 - 0 | |
17:15 | Панатинайкос - Атромитос | X2 | 8/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
19:30 | Платаниас - АЕК Атина | 2 | 9/10 | 1.08 | 0 - 1 | |
Гърция - Футболна Лига | ||||||
17:00 | Докса Драма - ОФИ Крит | 2 | 4/10 | 2.25 | 1 - 1 | |
17:00 | Ерготелис - Аполон Лариса | 1 | 7/10 | 1.25 | 3 - 1 | |
17:00 | Панахайки - Аполон Понту | 1 | 7/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
17:00 | Спарти - Анагениси Кардица | X2 | 7/10 | 1.44 | 2 - 0 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
14:45 | Брабранд - Фремад Амагер | X2 | 8/10 | 1.46 | 1 - 1 | |
14:45 | Вендсисел - Вейле | 1 | 3/10 | 2.30 | 1 - 2 | |
14:45 | Виборг - Фредериция | 1X | 7/10 | 1.30 | 2 - 0 | |
14:45 | Есберг - Тистед | 1 | 7/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
14:45 | Кьоге - Нюкьобинг | 1 | 6/10 | 1.90 | 0 - 3 | |
14:45 | Роскилде - Скиве | 1 | 5/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
13:30 | НАК Бреда - Вилем II | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 1 - 2 | |
15:30 | Грьонинген - Рода | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
15:30 | Фейенорд - Утрехт | 1 | 8/10 | 1.55 | 3 - 1 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
19:00 | Ранхайм - Хаугесунд | X2 | 8/10 | 1.40 | 4 - 2 | |
19:00 | Сандефьорд - Кристиансунд | 1X | 8/10 | 1.31 | 3 - 3 | |
19:00 | Стабек - Тромсьо | 1 | 5/10 | 2.02 | 1 - 1 | |
19:00 | Стрьомгодсет - Од БК | 1 | 5/10 | 1.82 | 3 - 0 | |
21:00 | Сарпсборг 08 - Бран Берген | 1 | 5/10 | 2.04 | 1 - 2 | |
Норвегия - Първа Дивизия | ||||||
16:00 | Олесунд - Флурьо | 1 | 7/10 | 1.45 | 4 - 0 | |
19:00 | Конгсвингер - Йерв Гримстад | 1 | 5/10 | 2.10 | 2 - 0 | |
19:00 | Нутоден - Йойгарден | 1X | 7/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
19:00 | Осане - ХамКам | +2.5 | 7/10 | 1.73 | 1 - 1 | |
19:00 | Санднес - Левангер | 1 | 7/10 | 1.73 | 1 - 0 | |
19:00 | Тромсдален - Викинг Ставангер | +2.5 | 5/10 | 1.78 | 0 - 2 | |
19:00 | Уленсакер Киса - Стрьомен | 1X | 7/10 | 1.25 | 2 - 1 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
17:00 | Погон Шедълце - Подбескидзе | -2.5 | 8/10 | 1.48 | 0 - 0 | |
18:00 | Пуща Неполомице - Битовия Битов | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
18:45 | Раков Ченстохова - Хробри Глогов | 1X | 7/10 | 1.35 | 1 - 3 | |
20:00 | Гурник Ленчна - Рух Хожов | 1X | 8/10 | 1.44 | 0 - 0 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
20:00 | Бенфика - Порто | 1X | 7/10 | 1.37 | 0 - 1 | |
22:15 | Б-САД - Спортинг Лисабон | 2 | 8/10 | 1.55 | 3 - 4 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
17:00 | Академико Визеу - Униао Мадейра | 1 | 7/10 | 1.60 | 1 - 3 | |
17:00 | Насионал Мадейра - Санта Клара | 1 | 5/10 | 1.83 | 3 - 3 | |
18:00 | Ароука - Бенфика Б | 1 | 7/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
18:00 | Лейшоес - Пенафиел | 1X | 7/10 | 1.39 | 1 - 0 | |
18:00 | Оливейрензе - Жил Висенте | 1X | 7/10 | 1.26 | 1 - 1 | |
18:00 | Реал СК Кейлуж - Варзин | 1X | 7/10 | 1.29 | 1 - 2 | |
18:00 | Спортинг Брага Б - Витория Гимараеш Б | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 3 - 1 | |
18:00 | Спортинг Ковиля - Кова Да Пиедаде | 1 | 6/10 | 1.91 | 0 - 0 | |
18:00 | Фамаликао - Академика Коимбра | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 1 - 2 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
14:00 | Урал Свердловска област - Спартак Москва | 2 | 7/10 | 1.73 | 2 - 1 | |
16:30 | ФК Уфа - ЦСКА Москва | 2 | 6/10 | 1.92 | 1 - 1 | |
19:00 | ФК Ростов - СКА-Хабаровск | 1 | 9/10 | 1.18 | 2 - 0 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
12:00 | Том Томск - Балтика Калининград | 2 | 4/10 | 2.40 | 1 - 0 | |
14:00 | Криля Советов - Енисей Красноярск | 1 | 5/10 | 1.88 | 1 - 0 | |
14:00 | Шинник Ярославл - ФК Оренбург | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
15:00 | Пари Нижни Новгород - Зенит Санкт Петербург 2 | 1 | 6/10 | 1.70 | 0 - 1 | |
15:00 | ПФК Сочи - Сибир Новосибирск | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
15:00 | Факел Воронеж - Луч Владивосток | -2.5 | 7/10 | 1.38 | 3 - 1 | |
15:30 | Авангард Курск - ФК Тюмен | 1 | 5/10 | 1.95 | 0 - 0 | |
16:00 | Волгар Астрахан - ФК Тамбов | 2 | 7/10 | 1.52 | 1 - 2 | |
18:00 | Кубан Краснодар - Ротор Волгоград | 1 | 5/10 | 2.10 | 2 - 1 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
17:00 | Вардар Скопие - Шкупи Скопие | 1 | 8/10 | 1.24 | 1 - 1 | |
17:00 | Пелистер Битоля - Шкендия 79 Тетово | 2 | 7/10 | 1.38 | 0 - 6 | |
17:00 | Ренова Джепчище - Победа Прилеп | 1 | 7/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
17:00 | ФК Скопие - Работнички Скопие | X2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
14:00 | Триглав - Рудар Веление | 2 | 5/10 | 1.85 | 0 - 2 | |
17:55 | Горица - Марибор | 2 | 6/10 | 1.57 | 0 - 6 | |
19:45 | Алуминий Кидричево - Анкаран Хрватини | 1 | 8/10 | 1.49 | 1 - 1 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
13:30 | Кайзериспор - Генчлербирлиги | 1X | 8/10 | 1.38 | 3 - 2 | |
16:00 | Анталияспор - Коняспор | 1X | 8/10 | 1.36 | 0 - 0 | |
16:00 | Гьозтепе - Бурсаспор | 1X | 8/10 | 1.34 | 2 - 1 | |
19:00 | Галатасарай - Истанбул Башакшехир | 1 | 6/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
13:00 | Елязъгспор - Адана Демирспор | 1 | 7/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
13:00 | Ескишехирспор - Самсунспор | 1 | 5/10 | 1.75 | 5 - 0 | |
15:30 | Манисаспор - Ерзурумспор | 2 | 9/10 | 1.14 | 1 - 6 | |
18:00 | Гиресунспор - Балъкесирспор | 1 | 6/10 | 1.79 | 1 - 0 | |
Финландия - Вейкауслига | ||||||
15:00 | Илвес Тампере - КуПС Куопио | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
15:00 | Кеми Сити - Интер Турку | 2 | 5/10 | 1.85 | 2 - 4 | |
15:00 | ТПС Турку - Сейняйоен ЯК | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 0 - 2 | |
15:00 | Хонка - ФК Лахти | 1X | 7/10 | 1.32 | 0 - 0 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
18:00 | Локомотив Загреб - Славен | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 5 - 2 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
19:00 | Виктория Пилзен - Спарта Прага | 1 | 5/10 | 2.10 | 2 - 2 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
14:30 | Опава - Тринец | 1 | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
16:00 | Баник Соколов - Виктория Жижков | 1 | 5/10 | 1.82 | 1 - 2 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
17:00 | Базел - Лозана Спорт | +2.5 | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
17:00 | Йънг Бойс - Цюрих | 1 | 8/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
17:00 | Люцерн - Сион | 1X | 8/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
17:00 | Волен - Вил | 2 | 6/10 | 1.72 | 0 - 0 | |
17:00 | Киасо - Сервет | 2 | 6/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
16:00 | АИК Стокхолм - Юргорден | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
16:00 | Норкьопинг - Калмар | 1 | 7/10 | 1.52 | 3 - 1 | |
18:30 | Йостерсунд - ИФК Гьотеборг | 1 | 6/10 | 1.68 | 2 - 1 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
16:00 | ГАИС Гьотеборг - Фалкенберг | 1 | 6/10 | 1.90 | 0 - 2 | |
16:00 | Йостерс - Браге | 1 | 6/10 | 1.75 | 1 - 2 | |
18:30 | АФК Ескилстюна - Вернаму | +2.5 | 6/10 | 1.83 | 4 - 0 | |
Шотландия - Купа на Шотландия | ||||||
16:30 | Селтик - Рейнджърс | 1 | 6/10 | 1.65 | 4 - 0 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
02:00 | Дефенса и Хустисия - Расинг Клуб | 1 | 3/10 | 2.32 | 3 - 2 | |
17:00 | Унион Санта Фе - Тигре Виктория | 1 | 5/10 | 1.87 | 3 - 3 | |
19:15 | Патронато Парана - Естудиантес Ла Плата | 2 | 4/10 | 2.14 | 0 - 1 | |
21:30 | Чакарита Хуниорс - Колон Санта Фе | 2 | 4/10 | 2.40 | 0 - 2 | |
23:45 | Ривър Плейт - Росарио Сентрал | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 0 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
01:00 | Витория Салвадор BA - Фламенго RJ | 2 | 4/10 | 2.25 | 2 - 2 | |
03:00 | Сантос SP - Сеара CE | 1 | 7/10 | 1.52 | 2 - 0 | |
17:00 | Америка MG - Спорт Ресифе PE | 1 | 5/10 | 2.00 | 3 - 0 | |
22:00 | Васко да Гама RJ - Атлетико MG | -2.5 | 6/10 | 1.66 | 2 - 1 | |
22:00 | Интернасионал RS - Баия BA | 1 | 6/10 | 1.65 | 2 - 0 | |
22:00 | Коринтианс SP - Флуминензе RJ | 1 | 7/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
01:00 | Сампайо Кореа MA - Коритиба PR | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
03:00 | Понте Прета SP - Пайсанду PA | 1 | 7/10 | 1.53 | 0 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
01:00 | Лобос БУАП Пуебла - Некакса Агуаскалиентес | 1 | 5/10 | 2.16 | 0 - 1 | |
03:00 | Тигрес УАНЛ Монтерей - Крус Асул | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 2 | |
03:06 | Пачука - Сантос Лагуна | 1X | 7/10 | 1.38 | 3 - 1 | |
04:30 | Атлетико Морелия - Депортиво Толука | +2.5 | 7/10 | 1.70 | 0 - 1 | |
05:00 | Америка Мексико - Монтерей | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
20:00 | Пумас УНАМ Мексико - Пуебла | 1X | 8/10 | 1.34 | 4 - 2 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
02:00 | Ди Си Юнайтед - Кълъмбъс Крю | 2 | 4/10 | 2.50 | 1 - 0 | |
02:30 | Ню Инглънд Революшън - Далас | +2.5 | 7/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
05:30 | Портланд Тимбърс - Минесота Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.36 | 3 - 2 | |
05:30 | Сан Хосе Еърткуейкс - Хюстън Динамо | 1 | 4/10 | 2.15 | 2 - 2 | |
23:00 | Спортинг Канзас Сити - Сиатъл Саундърс | 1 | 7/10 | 1.66 | 2 - 2 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
08:00 | Йокохама Ф-Маринос - Висел Кобе | 1 | 3/10 | 2.40 | 1 - 2 | |
09:00 | Джубило Ивата - Саган Тошу | 1 | 4/10 | 2.15 | 1 - 0 | |
10:00 | Урава Ред Даймъндс - Шимизу Ес-Пулс | 1 | 7/10 | 1.66 | 2 - 1 | |
10:00 | Шонан Белмар - Санфрече Хирошима | 2 | 5/10 | 1.90 | 0 - 2 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 14.04.2018 10:27!