Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Лига на Нациите УЕФА | ||||||
19:00 | Азербайджан - Малта | 1 | 8/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
19:00 | Русия - Турция | 1X | 7/10 | 1.28 | 2 - 0 | |
19:00 | Фарьорски острови - Косово | X2 | 7/10 | 1.25 | 1 - 1 | |
21:45 | Израел - Албания | 1X | 6/10 | 1.25 | 2 - 0 | |
21:45 | Литва - Черна Гора | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 1 - 4 | |
21:45 | Полша - Италия | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
Купа на Африканските Нации | ||||||
16:00 | Кения - Етиопия | 1X | 7/10 | 1.28 | 3 - 0 | |
19:00 | Гвинея-Бисау - Замбия | X2 | 7/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
14:00 | Тенерифе - Луго | 1 | 6/10 | 1.68 | 0 - 0 | |
17:00 | Райо Махадаонда - Реал Овиедо | X2 | 8/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 | ||||||
13:00 | Атлетико Мадрид Б - Селта Фортуна | 1 | 3/10 | 2.35 | 3 - 0 | |
13:00 | Корухо - Саламанка КФ УДС | 1 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
13:00 | СС Рейес - Гихуело | 1 | 5/10 | 1.85 | 2 - 0 | |
14:00 | Лас Палмас Атлетико - Фуенлабрада | 1 | 4/10 | 2.35 | 0 - 1 | |
18:00 | Понтеведра - Понферадина | 1 | 3/10 | 2.60 | 0 - 0 | |
19:00 | Рапидо де Боусас - Бургос | 2 | 3/10 | 2.35 | 0 - 1 | |
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 | ||||||
13:00 | Реал Овиедо Б - Химнастика де Торелавега | 1 | 7/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
18:00 | Исара - Спортинг Хихон Б | 1 | 4/10 | 2.10 | 0 - 2 | |
18:15 | Мирандес - Реал Унион | 1 | 6/10 | 1.57 | 2 - 2 | |
19:00 | Аренас Клуб де Гечо - Калахора | 1 | 5/10 | 2.00 | 2 - 1 | |
|
||||||
Италия - Серия С - Група А | ||||||
15:30 | Карарезе - Новара | 1 | 4/10 | 2.55 | 4 - 2 | |
15:30 | Кунео - Олбия | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
15:30 | Пистоезе - Пиза | 2 | 4/10 | 2.38 | 0 - 2 | |
17:30 | Алесандрия - Сиена | -2.5 | 8/10 | 1.55 | 1 - 1 | |
17:30 | Аурора Про Патрия - Про Верчели | 2 | 5/10 | 2.15 | 0 - 1 | |
21:30 | Албисола - Пиаченца | 2 | 4/10 | 1.95 | 1 - 1 | |
Италия - Серия С - Група В | ||||||
15:30 | Алма Ювентус Фано - Джиана Ерминио | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
15:30 | Виртус Верона - Тернана | -2.5 | 8/10 | 1.50 | 0 - 2 | |
15:30 | Имолезе - Губио | -2.5 | 8/10 | 1.46 | 1 - 0 | |
15:30 | Равена - Самбенедетезе | 1X | 7/10 | 1.30 | 2 - 0 | |
15:30 | Ренате - Вис Пезаро 1898 | -2.5 | 8/10 | 1.52 | 0 - 1 | |
15:30 | Фермана - Судтирол | 1X | 7/10 | 1.34 | 0 - 0 | |
19:30 | Албинолефе - ФералпиСало | 1X | 7/10 | 1.35 | 0 - 1 | |
19:30 | Порденоне - Виченца | 1 | 4/10 | 2.15 | 1 - 1 | |
20:00 | Монца - Триестина | 1 | 3/10 | 2.40 | 1 - 1 | |
Италия - Серия С - Група С | ||||||
21:30 | Реджина - Сиракуза | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
Белгия - Чалънджър Про Лига | ||||||
15:30 | Унион Сент Жилоаз - Беершот | 1X | 8/10 | 1.34 | от. | |
19:00 | Тубиз - Мехелен | 2 | 7/10 | 1.44 | от. | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
14:45 | Кьоге - Силкеборг | 1X | 8/10 | 1.48 | 1 - 2 | |
14:45 | Хвидовре - Тистед | +2.5 | 6/10 | 1.73 | 5 - 1 | |
14:45 | Хелзингор - Нюкьобинг | 1 | 5/10 | 2.05 | 1 - 2 | |
Нидерландия - Ерсте Дивизи | ||||||
13:15 | Го Ахед Игълс - Рода | +2.5 | 7/10 | 1.60 | 3 - 0 | |
15:30 | Спарта Ротердам - Камбур | 1 | 7/10 | 1.68 | 3 - 0 | |
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 | ||||||
15:00 | Аскер - Алта | 1 | 7/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
17:00 | Мьолнер - Нюбергсунд | 1 | 6/10 | 1.68 | 2 - 2 | |
19:00 | Хьонефос - Елверум | 2 | 8/10 | 1.53 | 3 - 2 | |
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 | ||||||
14:30 | Флекерьой - Хьодд | 2 | 6/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
16:00 | Киелсос - Братвог | 1 | 5/10 | 1.75 | 0 - 1 | |
16:00 | Нардо - Видар | 1 | 6/10 | 1.75 | 0 - 3 | |
16:00 | Стьордалс Блинк - Айерсун | 2 | 5/10 | 1.97 | 1 - 3 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
13:15 | Ещорил Прая - Варзин | 1 | 6/10 | 1.67 | 2 - 2 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
16:00 | ФК Тюмен - Факел Воронеж | 1 | 6/10 | 1.83 | 1 - 1 | |
Швеция - Първа Дивизия - Юг | ||||||
16:00 | Мялби - Утсиктенс | +2.5 | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
17:00 | Карлскруна - Лунд | 1X | 7/10 | 1.45 | 5 - 4 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
01:00 | Сантос SP - Коринтианс SP | 1 | 6/10 | 1.73 | 1 - 0 | |
03:00 | Баия BA - Парана Клуб PR | 1 | 8/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
17:00 | Чапекоензе SC - Витория Салвадор BA | 1X | 8/10 | 1.23 | 0 - 1 | |
22:00 | Васко да Гама RJ - Крузейро MG | 1 | 5/10 | 2.10 | 2 - 0 | |
22:00 | Интернасионал RS - Сао Пауло SP | 1X | 7/10 | 1.28 | 3 - 1 | |
22:00 | Палмейрас SP - Гремио RS | 1 | 5/10 | 1.83 | 2 - 0 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
01:00 | Фигуерензе SC - Коритиба PR | -2.5 | 7/10 | 1.54 | 2 - 2 | |
03:00 | Лондрина PR - Сао Бенто SP | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
18:00 | Депортиво Ла Гуайра - Каракас | 1 | 5/10 | 2.20 | 1 - 2 | |
Еквадор - Серия А | ||||||
00:00 | Аукас Кито - Ел Национал Кито | 1 | 6/10 | 1.65 | 3 - 2 | |
02:30 | Универсидад Католика Кито - ЛДУ Кито | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
22:00 | Депортиво Куенка - Текнико Университарио | 1 | 7/10 | 1.61 | 1 - 3 | |
Колумбия - Примера А | ||||||
01:30 | Алианса Валедупар - Бояка Чико | 1 | 5/10 | 1.75 | 1 - 0 | |
03:45 | Санта Фе Богота - Хуниор Баранкиля | 1 | 7/10 | 1.71 | 2 - 2 | |
23:15 | Леонес - Ла Екуидад Богота | 2 | 3/10 | 2.50 | 0 - 1 | |
Коста Рика - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Сантос де Гуапилес - Гуадалупе | 1 | 6/10 | 1.57 | 0 - 2 | |
04:30 | Сан Карлос - Картахинес | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
20:05 | ЛД Алахуеленсе - Лимон | 1 | 7/10 | 1.34 | 1 - 0 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
01:00 | Депортиво Капиата - Сол де Америка | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 0 - 1 | |
02:00 | Генерал Диаз - Насионал Асунсион | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
Перу - Лига 1 | ||||||
04:00 | Университарио де Депортес - Унион Комерсио | 1 | 8/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
23:30 | Спорт Бойс - Алианса Лима | X2 | 8/10 | 1.26 | 1 - 1 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
02:30 | Ню Инглънд Революшън - Орландо Сити | 1 | 7/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
Уругвай - Примера Дивисион | ||||||
21:00 | Ливърпул Монтевидео - Дефенсор Спортинг | X2 | 7/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
22:00 | Данубио Монтевидео - Монтевидео Сити Торке | 1 | 7/10 | 1.72 | 3 - 1 | |
22:00 | Монтевидео Уондърърс - Расинг Клуб Монтевидео | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
22:00 | Серо Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео | 1 | 5/10 | 2.15 | 4 - 2 | |
Япония - Джей2 Лига | ||||||
08:00 | Звейген Канадзава - Мацумото Ямага | X2 | 7/10 | 1.31 | 0 - 2 | |
08:00 | Каматамаре Сануки - Роасо Кумамото | X2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 0 | |
08:00 | Мито Холихок - Токио Верди | X2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
09:00 | Джеф Юнайтед Чиба - Монтедио Ямагата | +2.5 | 6/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
09:00 | Мачида Зелвия - Оита Тринита | -2.5 | 7/10 | 1.67 | 3 - 2 | |
Япония - Купа на Лигата | ||||||
08:00 | Йокохама Ф-Маринос - Кашима Антлърс | 1X | 8/10 | 1.50 | 2 - 2 | |
10:00 | Шонан Белмар - Кашива Рейсол | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
Приятелски Срещи - Национални | ||||||
14:00 | Тайланд - Тринидад и Тобаго | X | 3/10 | 3.15 | 1 - 0 | |
19:00 | Шотландия - Португалия | X2 | 8/10 | 1.25 | 1 - 3 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 12.10.2018 18:02!