Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
14:30 | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | X2 | 8/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
17:00 | Бърнли - Уест Хям | 1X | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
17:00 | Манчестър Сити - Сток Сити | +2.5 | 8/10 | 1.32 | 7 - 2 | |
17:00 | Суонзи - Хъдърсфийлд | -2.5 | 7/10 | 1.53 | 2 - 0 | |
17:00 | Тотнъм - Борнемут | +2.5 | 8/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
19:30 | Уотфорд - Арсенал | 2 | 6/10 | 1.62 | 2 - 1 | |
Англия - Чемпиъншип | ||||||
17:00 | Барнзли - Мидълзбро | 2 | 6/10 | 1.90 | 2 - 2 | |
17:00 | Болтън - Шефилд Уензди | 2 | 4/10 | 2.00 | 2 - 1 | |
17:00 | Брентфорд - Милуол | +2.5 | 7/10 | 1.67 | 1 - 0 | |
17:00 | Лийдс - Рединг | 1 | 5/10 | 1.85 | 0 - 1 | |
17:00 | Норич - Хъл Сити | 1 | 5/10 | 1.94 | 1 - 1 | |
17:00 | Съндърланд - Куинс Парк Рейнджърс | 1X | 8/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
17:00 | Фулъм - Престън | 1X | 8/10 | 1.25 | 2 - 2 | |
17:00 | Шефилд Юнайтед - Ипсуич | 1 | 6/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
19:30 | Уулвърхямптън - Астън Вила | -2.5 | 6/10 | 1.64 | 2 - 0 | |
Англия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Бристъл Роувърс - Оксфорд Юнайтед | 1X | 7/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
17:00 | Бъри - Брадфорд Сити | 2 | 4/10 | 2.18 | 3 - 1 | |
17:00 | Нортхямптън Таун - Уимбълдън | X2 | 7/10 | 1.35 | 0 - 1 | |
17:00 | Олдъм - Блекбърн | 2 | 5/10 | 1.75 | 1 - 0 | |
17:00 | Питърбъро - Джилингам | 1 | 8/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
17:00 | Плимут - Шросбъри Таун | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
17:00 | Портсмут - Милтън Кийнс Донс | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
17:00 | Родъръм Юнайтед - Скънторп | 1 | 5/10 | 1.94 | 2 - 0 | |
17:00 | Уигън - Саутенд | 1 | 8/10 | 1.48 | 3 - 0 | |
17:00 | Уолсол - Блекпул | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
17:00 | Флийтууд Таун - Рочдейл | X2 | 8/10 | 1.47 | 2 - 2 | |
17:00 | Чарлтън - Донкастър | 1X | 8/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
Англия - Втора Лига | ||||||
17:00 | Акрингтън Стенли - Ковънтри | X2 | 7/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
17:00 | Гримсби Таун - Кроули Таун | 1 | 4/10 | 2.03 | 0 - 0 | |
17:00 | Йоувил - Крю Александра | 1X | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
17:00 | Колчестър - Карлайл | 1X | 7/10 | 1.42 | 0 - 1 | |
17:00 | Линкълн Сити - Кембридж Юнайтед | 1 | 5/10 | 1.78 | 0 - 0 | |
17:00 | Лутън Таун - Стивънидж | 1 | 7/10 | 1.59 | 7 - 1 | |
17:00 | Мансфийлд Таун - Суиндън | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 3 | |
17:00 | Порт Вейл - Челтнъм Таун | -2.5 | 5/10 | 1.78 | 3 - 1 | |
17:00 | Уикъмб - Екзитър | 1 | 4/10 | 2.15 | 0 - 0 | |
17:00 | Форест Грийн Роувърс - Нюпорт Каунти | X2 | 7/10 | 1.29 | 0 - 4 | |
17:00 | Честърфийлд - Моркамб | 1X | 8/10 | 1.33 | 0 - 2 | |
Англия - ФА Къп | ||||||
17:00 | Алдършот Таун - Торки Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.53 | 1 - 0 | |
17:00 | Дагенъм и Редбридж - Лейтън Ориент | +2.5 | 6/10 | 1.73 | 0 - 0 | |
17:00 | Доувър Атлетик - Бромли | 1 | 5/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
17:00 | Ийстли - Херефорд Юнайтед | 1 | 5/10 | 1.75 | 1 - 2 | |
17:00 | Кидерминстър Хариърс - Честър | 1X | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
17:00 | Файлд - Рексъм | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
17:00 | Халифакс Таун - Транмиър Роувърс | 2 | 4/10 | 2.05 | 1 - 3 | |
|
||||||
Германия - Бундеслига | ||||||
16:30 | Байерн Мюнхен - Фрайбург | +2.5 | 7/10 | 1.22 | 5 - 0 | |
16:30 | Майнц 05 - Хамбургер | 1 | 7/10 | 1.72 | 3 - 2 | |
16:30 | Хановер 96 - Айнтрахт Франкфурт | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
16:30 | Херта Берлин - Шалке 04 | 1 | 3/10 | 2.60 | 0 - 2 | |
16:30 | Хофенхайм - Аугсбург | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 2 | |
19:30 | Борусия Дортмунд - РБ Лайпциг | 1 | 8/10 | 1.49 | 2 - 3 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:00 | Арминия Билефелд - Фортуна Дюселдорф | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
14:00 | Бохум - Зандхаузен | 1X | 8/10 | 1.34 | 2 - 0 | |
14:00 | Динамо Дрезден - Инголщат | X2 | 7/10 | 1.34 | 2 - 2 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
14:00 | Атлетик Билбао - Севиля | 1X | 7/10 | 1.42 | 1 - 0 | |
19:30 | Алавес - Реал Сосиедад | X2 | 7/10 | 1.35 | 0 - 2 | |
21:45 | Атлетико Мадрид - Барселона | 2 | 3/10 | 2.38 | 1 - 1 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
17:00 | Кадис - Културал Леонеса | 1 | 6/10 | 1.81 | 2 - 2 | |
19:00 | Барселона Атлетик - Лорка | -2.5 | 6/10 | 1.78 | 1 - 0 | |
19:00 | Гранада - Реал Овиедо | 1X | 8/10 | 1.30 | 2 - 0 | |
21:00 | Тенерифе - Нумансия | 1 | 5/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
Италия - Серия А | ||||||
19:00 | Ювентус - Лацио | 1 | 8/10 | 1.53 | 1 - 2 | |
21:45 | Рома - Наполи | 2 | 3/10 | 2.30 | 0 - 1 | |
Италия - Серия Б | ||||||
16:00 | Асколи - Венеция | 1 | 4/10 | 2.50 | 3 - 3 | |
16:00 | Бреша - Новара | 1 | 3/10 | 2.38 | 0 - 1 | |
16:00 | Карпи - Чезена | -2.5 | 8/10 | 1.54 | 2 - 1 | |
16:00 | Парма - Пескара | +2.5 | 7/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
16:00 | Про Верчели - Бари | X2 | 8/10 | 1.42 | 2 - 2 | |
16:00 | Тернана - Специя | 1 | 4/10 | 2.50 | 4 - 2 | |
16:00 | Фрозиноне - Палермо | -2.5 | 7/10 | 1.64 | 0 - 0 | |
16:00 | Читадела - Кремонезе | -2.5 | 5/10 | 1.79 | 1 - 2 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
18:00 | Дижон - Пари Сен Жермен | +2.5 | 7/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
21:00 | Гингам - Рен | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
21:00 | Лил - Троа | 1 | 6/10 | 1.57 | 2 - 2 | |
21:00 | Сент Етиен - Метц | 1 | 7/10 | 1.48 | 3 - 1 | |
21:00 | Тулуза - Амиен | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
15:55 | Клермонт Фут - Льо Авър | 1X | 7/10 | 1.38 | 3 - 0 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
17:00 | ЛАСК Линц - Ред Бул Залцбург | 2 | 5/10 | 1.78 | 1 - 3 | |
19:30 | Алтах - Адмира Вакер Мьодлинг | 1 | 4/10 | 2.05 | 2 - 2 | |
19:30 | Волфсбергер - Матерсбург | 1X | 8/10 | 1.35 | 2 - 2 | |
19:30 | Рапид Виена - Санкт Пьолтен | 1 | 7/10 | 1.28 | 1 - 0 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
14:00 | Ислоч Минск - Крумкачи Минск | 1 | 7/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
17:00 | Шахтьор Солигорск - Динамо Минск | 1 | 7/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
Белгия - Про Лига | ||||||
19:00 | Шарлероа - Ойпен | 1 | 6/10 | 1.58 | 2 - 2 | |
21:00 | Генк - Роял Ексел Мускрон | 1 | 8/10 | 1.42 | 1 - 1 | |
21:00 | Локерен - Сент Трюиден | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
21:30 | КАА Гент - СК Беверен | 1 | 8/10 | 1.55 | 2 - 0 | |
Белгия - Чалънджър Про Лига | ||||||
18:00 | Серкъл Брюж - Рьозеларе | 1 | 6/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
15:30 | Славия - Дунав Русе | +2.5 | 6/10 | 1.72 | 3 - 0 | |
20:00 | Черно море - Лудогорец Разград | 2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
16:00 | Пас Янина - Платаниас | 1 | 6/10 | 1.70 | 3 - 1 | |
18:15 | Атромитос - Астерас Триполис | 1 | 5/10 | 1.83 | 1 - 0 | |
20:30 | Паниониос Атина - Олимпиакос | 2 | 8/10 | 1.45 | 3 - 4 | |
Дания - Суперлига | ||||||
17:00 | Нордселанд - Рандерс | 1 | 5/10 | 1.80 | 3 - 2 | |
Израел - Висша Лига | ||||||
18:00 | Макаби Петах Тиква - Макаби Хайфа | -2.5 | 8/10 | 1.53 | 2 - 2 | |
18:30 | Апоел Хайфа - Апоел Акре | 1 | 7/10 | 1.53 | 4 - 0 | |
19:00 | МС Ашдод - Апоел Ашкелон | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
20:30 | Апоел Раанана - Апоел Беер Шева | 2 | 8/10 | 1.36 | 1 - 3 | |
Ирландия - Висша Дивизия | ||||||
20:30 | Лимерик - Дрогеда Юнайтед | 1 | 8/10 | 1.29 | 1 - 0 | |
Кипър - Първа Дивизия | ||||||
18:00 | Анортозис - Аполон Лимасол | 1X | 8/10 | 1.43 | 1 - 1 | |
20:00 | Арис Лимасол - АЕК Ларнака | 2 | 7/10 | 1.35 | 0 - 5 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
19:30 | Аякс - Спарта Ротердам | 1 | 8/10 | 1.10 | 4 - 0 | |
19:30 | Рода - НАК Бреда | X2 | 7/10 | 1.48 | 1 - 0 | |
21:45 | Утрехт - Хееренвеен | +2.5 | 7/10 | 1.60 | 3 - 1 | |
21:45 | Фейенорд - Цволе | 1 | 7/10 | 1.37 | 0 - 0 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
16:30 | Тромсьо - Розенборг | 2 | 5/10 | 1.91 | 0 - 3 | |
19:00 | Стрьомгодсет - Од БК | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
16:30 | Пяст Гливице - Сандеця Нови Сонч | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 2 - 2 | |
19:00 | Термалика Нечеча - Арка Гдиня | 1 | 4/10 | 2.30 | 1 - 1 | |
21:30 | Шльонск Вроцлав - Висла Краков | 1 | 4/10 | 2.00 | 0 - 2 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
14:00 | Гурник Ленчна - Погон Шедълце | 1X | 8/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
18:00 | ГКС Тихи - Пуща Неполомице | 1 | 5/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
18:00 | Хробри Глогов - Вигри Сувалки | 1 | 5/10 | 2.00 | 3 - 3 | |
18:15 | Стомил Олщин - Одра Ополе | 1X | 8/10 | 1.42 | 2 - 0 | |
18:45 | Подбескидзе - ГКС Катовице | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 2 | |
19:00 | Битовия Битов - Заглембие Сосновец | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 2 - 2 | |
19:00 | Олимпия Груджьондз - Миедж Легница | X2 | 8/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
Португалия - Купа на Португалия | ||||||
20:00 | Академико Визеу - Фейрензе | X2 | 7/10 | 1.42 | 0 - 0 | |
21:00 | Олянензе - Бенфика | +2.5 | 7/10 | 1.30 | 0 - 1 | |
Румъния - Лига I | ||||||
16:30 | Газ Метан Медиаш - Виторул Констанца | 2 | 4/10 | 2.00 | 0 - 1 | |
19:15 | Политехника Яш - Университатя Крайова | -2.5 | 8/10 | 1.42 | 1 - 2 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
14:00 | Динамо Москва - СКА-Хабаровск | 1 | 7/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
16:30 | Урал Свердловска област - Анжи Махачкала | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
19:00 | ФК Краснодар - ЦСКА Москва | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
13:00 | Сибир Новосибирск - ФК Оренбург | 2 | 4/10 | 2.12 | 0 - 1 | |
13:00 | Том Томск - Факел Воронеж | 1 | 4/10 | 2.00 | 1 - 0 | |
14:00 | Криля Советов - Ротор Волгоград | 1 | 7/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
14:00 | Пари Нижни Новгород - Кубан Краснодар | 1X | 7/10 | 1.34 | 0 - 3 | |
14:00 | ПФК Сочи - Спартак Москва 2 | 1 | 4/10 | 2.00 | 2 - 2 | |
14:00 | ФК Тюмен - ФК Тамбов | X2 | 7/10 | 1.27 | 3 - 1 | |
14:00 | Шинник Ярославл - Балтика Калининград | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
15:00 | Авангард Курск - Луч Владивосток | 1 | 6/10 | 1.78 | 1 - 2 | |
16:00 | Волгар Астрахан - Енисей Красноярск | -2.5 | 7/10 | 1.70 | 1 - 2 | |
18:00 | ФК Химки - Зенит Санкт Петербург 2 | 1X | 7/10 | 1.22 | 1 - 1 | |
Северна Ирландия - Премиършип | ||||||
17:00 | Балимина Юнайтед - Ардс ФК | 1 | 6/10 | 1.67 | 6 - 3 | |
17:00 | Гленторан - Клифтънвил | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 2 | |
17:00 | Карик Рейнджърс - Дънганън Суифтс | +2.5 | 7/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
17:00 | Коулрейн - Линфийлд | +2.5 | 7/10 | 1.67 | 2 - 1 | |
17:00 | Крусейдърс - Гленавон | 1 | 8/10 | 1.55 | 2 - 3 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
15:30 | Пелистер Битоля - Победа Прилеп | 1 | 6/10 | 1.58 | 2 - 1 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
16:00 | Земплин Михаловце - Спартак Търнава | 2 | 6/10 | 1.83 | 0 - 3 | |
18:00 | Железарна Подбрезова - ДАК Дунайска Стреда | X2 | 8/10 | 1.35 | 0 - 2 | |
18:00 | Слован Братислава - Татран Прешов | 1 | 9/10 | 1.14 | 3 - 2 | |
18:00 | Тренчин - Сеница | 1 | 9/10 | 1.18 | 4 - 1 | |
19:00 | Ружомберок - Злате Моравце | 1 | 6/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
14:00 | Триглав - Кръшко | X2 | 7/10 | 1.45 | 3 - 1 | |
16:00 | Горица - Целие | 1 | 7/10 | 1.67 | 2 - 1 | |
18:00 | Домжале - Анкаран Хрватини | 1 | 8/10 | 1.30 | 6 - 0 | |
21:20 | Алуминий Кидричево - Олимпия Любляна | 2 | 7/10 | 1.70 | 1 - 2 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
16:00 | Земун - Войводина Нови Сад | 2 | 7/10 | 1.62 | 0 - 0 | |
17:00 | Раднички Ниш - Вождовац Белград | 1 | 6/10 | 1.91 | 1 - 1 | |
17:00 | Цървена Звезда Белград - Мачва Шабац | 1 | 9/10 | 1.10 | 4 - 0 | |
18:00 | Рад Белград - Спартак Суботица | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 0 - 2 | |
18:00 | Чукарички - Явор Иваница | 1 | 7/10 | 1.38 | 0 - 0 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
14:00 | Кардемир Карабукспор - Кайзериспор | -2.5 | 5/10 | 1.83 | 1 - 0 | |
16:30 | Анталияспор - Гьозтепе | 1X | 8/10 | 1.28 | 1 - 3 | |
16:30 | Истанбул Башакшехир - Аланияспор | 1 | 8/10 | 1.53 | 2 - 1 | |
19:30 | Коняспор - Галатасарай | 2 | 7/10 | 1.68 | 0 - 2 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
13:00 | Юмраниеспор - Елязъгспор | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
15:00 | Балъкесирспор - Газиантепспор | 1 | 8/10 | 1.42 | 2 - 0 | |
18:00 | Газиантеп ФК - Гиресунспор | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
Уелс - Висша Лига | ||||||
16:30 | Бангор Сити - Кардиф Метрополитън | 1 | 5/10 | 1.88 | 2 - 3 | |
16:30 | Бари Таун Юнайтед - Кевн Друидс | 1 | 6/10 | 1.78 | 1 - 3 | |
16:30 | Дъ Ню Сейнтс - Престатин Таун | +2.5 | 7/10 | 1.30 | 6 - 1 | |
16:30 | Кармартън Таун - Конас Кий | 2 | 5/10 | 1.75 | 1 - 2 | |
16:30 | Ландидно - Абъристуит Таун | 1 | 6/10 | 1.72 | 2 - 3 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
17:00 | Верес Ровно - ФК Мариупол | 1 | 5/10 | 2.15 | 1 - 1 | |
17:00 | Стал Каменское - Заря Луганск | 2 | 7/10 | 1.29 | 0 - 1 | |
Унгария - НП I | ||||||
16:30 | Балмазуйварош - МОЛ Фехервар | 2 | 7/10 | 1.71 | 1 - 1 | |
16:30 | Диошдьор - Вашаш Будапеща | 1X | 7/10 | 1.36 | 5 - 0 | |
16:30 | Мезьокьовешд - Дебрецен | X2 | 7/10 | 1.34 | 0 - 2 | |
16:30 | Уйпещ - Пакш | 1X | 7/10 | 1.30 | 0 - 0 | |
16:30 | Халадаш Сомбатхей - Хонвед Будапеща | X2 | 8/10 | 1.27 | 1 - 2 | |
20:30 | Пушкаш Академи - Ференцварош | +2.5 | 6/10 | 1.74 | 1 - 1 | |
Финландия - Икьонен | ||||||
15:00 | Екеняс ИФ - Гранкула ИФК | 1 | 7/10 | 1.42 | 3 - 3 | |
15:00 | ОПС Оулу - Хонка | 2 | 8/10 | 1.36 | 0 - 10 | |
15:00 | ТПС Турку - Гнистан Хелзинки | +2.5 | 7/10 | 1.50 | 3 - 1 | |
15:00 | Хака - КПВ Кокола | X2 | 7/10 | 1.48 | 1 - 1 | |
15:00 | Яро - АС Оулу | +2.5 | 7/10 | 1.62 | 1 - 3 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
16:00 | Истра 1961 - Риека | 2 | 8/10 | 1.27 | 1 - 0 | |
20:00 | Динамо Загреб - Осиек | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
18:00 | Збройовка Бърно - Словачко | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
18:00 | Злин - Височина Ихлава | 1 | 7/10 | 1.53 | 2 - 1 | |
18:00 | Млада Болеслав - Теплице | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 2 - 2 | |
18:00 | Сигма Оломоуц - Яблонец | -2.5 | 5/10 | 1.78 | 0 - 0 | |
18:00 | Слован Либерец - Дукла Прага | 1 | 6/10 | 1.68 | 3 - 0 | |
21:00 | Карвина - Славия Прага | 2 | 8/10 | 1.54 | 0 - 2 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
11:15 | Пардубице - Влашим | 1 | 3/10 | 2.25 | 2 - 0 | |
16:00 | Фридек-Мистек - Храдец Кралове | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
16:30 | МАС Таборско - Тринец | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
19:00 | Опава - Варнсдорф | 1 | 7/10 | 1.28 | 3 - 3 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
20:00 | Лозана Спорт - Йънг Бойс | 2 | 7/10 | 1.57 | 2 - 1 | |
20:00 | Лугано - Базел | 2 | 7/10 | 1.65 | 0 - 4 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
20:00 | Вил - Аарау | +2.5 | 6/10 | 1.73 | 1 - 3 | |
20:00 | Шафхаузен - Волен | 1 | 8/10 | 1.35 | 2 - 1 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
15:00 | Халмстад - ИФК Гьотеборг | X2 | 7/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
17:00 | Йостерсунд - Йоребро | 1 | 7/10 | 1.45 | 3 - 0 | |
17:00 | Хакен - АФК Ескилстюна | 1 | 7/10 | 1.48 | 3 - 0 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
15:00 | Норбю - Дегерфорш | +2.5 | 6/10 | 1.60 | 2 - 0 | |
17:00 | Далкурд - Йостерс | 1 | 7/10 | 1.35 | 1 - 2 | |
17:00 | Фрей Тебю - Варберг БоИС | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
17:00 | Партик Тисъл - Килмарнък | 1X | 7/10 | 1.25 | 0 - 2 | |
17:00 | Рос Каунти - Хартс | X2 | 8/10 | 1.42 | 1 - 2 | |
17:00 | Селтик - Дънди ФК | 1 | 9/10 | 1.10 | 1 - 0 | |
17:00 | Хамилтън - Мъдъруел | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
17:00 | Хибърниън - Абърдийн | 1X | 8/10 | 1.45 | 0 - 1 | |
Шотландия - Чемпиъншип | ||||||
17:00 | Брихин Сити - Грийнок Мортън | 2 | 7/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
17:00 | Дъмбартън - Сейнт Мирън | 2 | 6/10 | 1.67 | 0 - 2 | |
17:00 | Куин ъф Саут - Дънфърмлин | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
17:00 | Ливингстън - Дънди Юнайтед | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 2 - 0 | |
17:00 | Фолкърк - Инвърнес КТ | 1X | 7/10 | 1.29 | 0 - 0 | |
Шотландия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Еър Юнайтед - Еърдриониънс | 1 | 7/10 | 1.42 | 2 - 2 | |
17:00 | Ийст Файф - Албион Роувърс | 1X | 7/10 | 1.48 | 5 - 4 | |
17:00 | Куинс парк ФК - Форфар Атлетик | 1 | 5/10 | 2.15 | 1 - 1 | |
17:00 | Рейт Роувърс - Арброут | 1 | 7/10 | 1.60 | 2 - 0 | |
17:00 | Странрар - Алоа Атлетик | +2.5 | 8/10 | 1.53 | 2 - 0 | |
Шотландия - Купа на Шотландия | ||||||
17:00 | Берик Рейнджърс - Анан Атлетик | +2.5 | 7/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
01:05 | Ланус - Унион Санта Фе | 1 | 6/10 | 1.85 | 2 - 1 | |
03:05 | Сан Лоренцо де Алмагро - Дефенса и Хустисия | 1 | 6/10 | 1.83 | 3 - 1 | |
20:05 | Колон Санта Фе - Темперлей | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
20:05 | Росарио Сентрал - Архентинос Хуниорс | 1 | 6/10 | 1.57 | 1 - 3 | |
22:15 | Естудиантес Ла Плата - Банфийлд | 1 | 4/10 | 2.15 | 1 - 1 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
01:15 | Пайсанду PA - КР Бразил AL | 1 | 5/10 | 1.83 | 0 - 0 | |
02:30 | Парана Клуб PR - Крисиума SC | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
03:30 | Жувентуд RS - Лондрина PR | 1 | 5/10 | 1.80 | 0 - 2 | |
22:30 | АВС RN - Боа MG | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
22:30 | Америка MG - Лувердензе MT | 1 | 8/10 | 1.52 | 2 - 1 | |
22:30 | Вила Нова GO - Гояс GO | 1 | 4/10 | 1.95 | 0 - 0 | |
22:30 | Фигуерензе SC - Санта Круз PE | 1 | 5/10 | 2.05 | 2 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
03:00 | Пуебла - Керетаро | 1 | 5/10 | 2.20 | 2 - 2 | |
05:00 | Тихуана - Веракрус | 1 | 8/10 | 1.55 | 0 - 0 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
07:00 | Консадол Сапоро - Кашива Рейсол | 2 | 6/10 | 1.83 | 3 - 0 | |
08:00 | Гамба Осака - Албирекс Ниигата | 1 | 6/10 | 1.67 | 0 - 1 | |
08:00 | Йокохама Ф-Маринос - Омия Ардижа | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
08:00 | Шимизу Ес-Пулс - Джубило Ивата | X2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 3 | |
09:00 | Кавазаки Фронтейл - Вегалта Сендай | 1 | 8/10 | 1.40 | 3 - 2 | |
09:00 | Кашима Антлърс - Санфрече Хирошима | 1 | 7/10 | 1.66 | 2 - 0 | |
13:00 | Урава Ред Даймъндс - Висел Кобе | 1 | 7/10 | 1.60 | 1 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите