Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
14:30 | Тотнъм - Хъдърсфийлд | +2.5 | 8/10 | 1.42 | 4 - 0 | |
17:00 | Брайтън - Борнемут | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 5 | |
17:00 | Бърнли - Кардиф | 1 | 5/10 | 1.87 | 2 - 0 | |
17:00 | Саутхямптън - Уулвърхямптън | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 3 - 1 | |
17:00 | Фулъм - Евертън | 2 | 5/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
Англия - Чемпиъншип | ||||||
17:00 | Астън Вила - Бристъл Сити | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
17:00 | Дарби Каунти - Болтън | 1 | 8/10 | 1.42 | 4 - 0 | |
17:00 | Ипсуич - Бирмингам | -2.5 | 6/10 | 1.64 | 1 - 1 | |
17:00 | Куинс Парк Рейнджърс - Суонзи | X2 | 8/10 | 1.40 | 4 - 0 | |
17:00 | Мидълзбро - Хъл Сити | 1X | 8/10 | 1.25 | 1 - 0 | |
17:00 | Нотингам Форест - Блекбърн | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
17:00 | Рединг - Брентфорд | X2 | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
17:00 | Сток Сити - Родъръм Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.67 | 2 - 2 | |
17:00 | Уест Бромич - Престън | 1 | 5/10 | 1.90 | 4 - 1 | |
19:30 | Лийдс - Шефилд Уензди | 1 | 7/10 | 1.52 | 1 - 0 | |
Англия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Акрингтън Стенли - Уолсол | 1X | 8/10 | 1.28 | 2 - 1 | |
17:00 | Барнзли - Флийтууд Таун | 1 | 7/10 | 1.67 | 4 - 2 | |
17:00 | Блекпул - Питърбъро | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
17:00 | Бристъл Роувърс - Брадфорд Сити | 1 | 5/10 | 1.80 | 3 - 2 | |
17:00 | Джилингам - Шросбъри Таун | -2.5 | 7/10 | 1.67 | 0 - 2 | |
17:00 | Донкастър - Плимут | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
17:00 | Оксфорд Юнайтед - Уимбълдън | 1 | 5/10 | 2.10 | 0 - 0 | |
17:00 | Портсмут - Рочдейл | 1 | 7/10 | 1.56 | 4 - 1 | |
17:00 | Саутенд - Уикъмб | 1X | 7/10 | 1.34 | 0 - 2 | |
17:00 | Скънторп - Бъртън Албион | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 0 - 3 | |
17:00 | Съндърланд - Ковънтри | 1 | 6/10 | 1.75 | 4 - 5 | |
17:00 | Чарлтън - Лутън Таун | 2 | 5/10 | 2.15 | 3 - 1 | |
Англия - Втора Лига | ||||||
17:00 | Бъри - Колчестър | 1 | 6/10 | 1.80 | 2 - 0 | |
17:00 | Екзитър - Порт Вейл | 1X | 7/10 | 1.26 | 2 - 0 | |
17:00 | Йоувил - Кроули Таун | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
17:00 | Кембридж Юнайтед - Нюпорт Каунти | 1X | 7/10 | 1.30 | 0 - 3 | |
17:00 | Крю Александра - Нотс Каунти | 1 | 4/10 | 2.10 | 3 - 0 | |
17:00 | Линкълн Сити - Челтнъм Таун | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
17:00 | Моркамб - Гримсби Таун | 1 | 4/10 | 2.18 | 1 - 1 | |
17:00 | Нортхямптън Таун - Мансфийлд Таун | X2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
17:00 | Олдъм - Суиндън | 1X | 8/10 | 1.40 | 2 - 2 | |
17:00 | Стивънидж - Карлайл | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 3 - 0 | |
17:00 | Транмиър Роувърс - Милтън Кийнс Донс | 1X | 7/10 | 1.44 | 2 - 1 | |
17:00 | Форест Грийн Роувърс - Макълсфийлд Таун | 1 | 7/10 | 1.63 | 2 - 0 | |
Англия - Национална Лига | ||||||
14:35 | Салфорд Сити - Мейдънхед Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.44 | 3 - 0 | |
17:00 | Алдършот Таун - Хартлипул | 1X | 8/10 | 1.38 | 1 - 1 | |
17:00 | Барнет - Рексъм | X2 | 7/10 | 1.27 | 1 - 2 | |
17:00 | Бароу - Доувър Атлетик | 1 | 5/10 | 2.05 | 2 - 3 | |
17:00 | Брейнтри Таун - Файлд | 2 | 6/10 | 1.57 | 2 - 1 | |
17:00 | Ебсфлийт Юнайтед - Дагенъм и Редбридж | 1 | 6/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
17:00 | Ийстли - Гейтсхед | -2.5 | 6/10 | 1.78 | 1 - 0 | |
17:00 | Солихъл Муурс - Хавант и Уотърлувил | 1 | 7/10 | 1.32 | 3 - 2 | |
17:00 | Сътън Юнайтед - Лейтън Ориент | 2 | 5/10 | 1.90 | 1 - 2 | |
17:00 | Халифакс Таун - Бромли | 1X | 7/10 | 1.31 | 2 - 2 | |
17:00 | Харогейт Таун - Боръм Ууд | 1 | 6/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
17:00 | Честърфийлд - Мейдстоун Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.53 | 4 - 1 | |
|
||||||
Германия - Бундеслига | ||||||
16:30 | Вердер Бремен - Фрайбург | 1 | 6/10 | 1.57 | 2 - 1 | |
16:30 | РБ Лайпциг - Волфсбург | 1 | 7/10 | 1.55 | 2 - 0 | |
16:30 | Хановер 96 - Борусия М'Гладбах | 2 | 6/10 | 1.60 | 0 - 1 | |
16:30 | Щутгарт - Байер Леверкузен | 2 | 5/10 | 1.75 | 0 - 1 | |
19:30 | Борусия Дортмунд - Майнц 05 | 1 | 8/10 | 1.29 | 2 - 1 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:00 | Зандхаузен - Динамо Дрезден | -2.5 | 6/10 | 1.67 | 3 - 1 | |
14:00 | Магдебург - Дармщат 98 | 1X | 7/10 | 1.28 | 0 - 1 | |
14:00 | Падерборн - Дуисбург | 1 | 8/10 | 1.50 | 4 - 0 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
14:00 | Еспаньол - Алавес | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
17:15 | Уеска - Барселона | 2 | 6/10 | 1.61 | 0 - 0 | |
21:45 | Севиля - Бетис | 1 | 7/10 | 1.67 | 3 - 2 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
17:00 | Малага - Естремадура | 1 | 7/10 | 1.57 | 1 - 2 | |
19:00 | Алмерия - Химнастик де Тарагона | 1 | 6/10 | 1.75 | 3 - 0 | |
19:00 | Осасуна - Депортиво Ла Коруня | 1 | 4/10 | 2.05 | 2 - 1 | |
21:30 | Райо Махадаонда - Тенерифе | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 3 | |
Италия - Серия А | ||||||
16:00 | СПАЛ - Ювентус | -2.5 | 6/10 | 1.61 | 2 - 1 | |
19:00 | Рома - Удинезе | 1 | 8/10 | 1.49 | 1 - 0 | |
21:30 | Милан - Лацио | 1X | 8/10 | 1.45 | 1 - 0 | |
Италия - Серия Б | ||||||
16:00 | Кротоне - Кремонезе | 1X | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
16:00 | Лече - Карпи | 1 | 7/10 | 1.43 | 4 - 1 | |
16:00 | Салернитана - Читадела | X2 | 8/10 | 1.36 | 4 - 2 | |
19:00 | Венеция - Фоджа | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
18:00 | Олимпик Марсилия - Ним | 1 | 7/10 | 1.54 | 2 - 1 | |
21:00 | Каен - Анже | X2 | 7/10 | 1.38 | 0 - 1 | |
21:00 | Монако - Реймс | 1 | 6/10 | 1.87 | 0 - 0 | |
21:00 | Страсбург - Гингам | 1X | 7/10 | 1.25 | 3 - 3 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
17:30 | Аустрия Лустенау - Блау-Вайс Линц | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 2 - 0 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
14:30 | Торпедо-БелАЗ Жодино - Минск | 1 | 6/10 | 1.71 | 1 - 1 | |
16:30 | Гомел - Енергетик-БГУ Минск | 1 | 5/10 | 2.00 | 3 - 0 | |
Гърция - Футболна Лига | ||||||
15:00 | Егиниакос - Платаниас | 2 | 9/10 | 1.10 | 0 - 5 | |
15:00 | Керкира Корфу - Иродотос | 1 | 7/10 | 1.61 | 2 - 0 | |
15:00 | Панахайки - Волос | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
16:00 | Ерготелис - Ираклис Солун | 1X | 8/10 | 1.24 | 1 - 1 | |
Ирландия - Първа Дивизия | ||||||
21:30 | Лонгфорд Таун - Брей Уондърърс | -2.5 | 7/10 | 1.64 | 2 - 0 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
19:30 | АЗ Алкмаар - АДО Ден Хааг | +2.5 | 8/10 | 1.40 | 2 - 3 | |
19:30 | Аякс - Екселсиор | 1 | 9/10 | 1.05 | 6 - 2 | |
21:45 | Фейенорд - Хераклес | 1 | 8/10 | 1.24 | 2 - 1 | |
21:45 | Фортуна Ситард - ВВВ Венло | 1X | 7/10 | 1.39 | 1 - 1 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
21:00 | Викинг Ставангер - Бран Берген | X2 | 7/10 | 1.46 | 2 - 1 | |
Норвегия - Първа Дивизия | ||||||
16:30 | Сандефьорд - Олесунд | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
19:00 | Арка Гдиня - Миедж Легница | 1X | 8/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
19:00 | Заглембие Любин - Висла Краков | 1X | 8/10 | 1.32 | 3 - 1 | |
19:00 | Заглембие Сосновец - Висла Плоцк | 1X | 7/10 | 1.44 | 1 - 3 | |
19:00 | Краковия Краков - Лехия Гданск | 1X | 7/10 | 1.34 | 4 - 2 | |
19:00 | Лех Познан - Ягиелония Бялисток | 1 | 5/10 | 2.10 | 0 - 2 | |
19:00 | Пяст Гливице - Корона Келце | 1 | 5/10 | 1.95 | 4 - 0 | |
19:00 | Шльонск Вроцлав - Гурник Забже | 1X | 7/10 | 1.25 | 0 - 1 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
17:00 | Вигри Сувалки - Битовия Битов | 1X | 7/10 | 1.40 | 4 - 2 | |
18:00 | Одра Ополе - Стомил Олщин | 1 | 5/10 | 1.97 | 2 - 2 | |
18:00 | Хойничанка Хойнице - Гарбарния Краков | 1 | 7/10 | 1.66 | 5 - 1 | |
18:45 | ГКС Тихи - ЛКС Лодз | X2 | 8/10 | 1.34 | 0 - 2 | |
19:00 | Хробри Глогов - Термалика Нечеча | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 0 - 1 | |
20:10 | Сандеця Нови Сонч - Подбескидзе | 1X | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
17:30 | Санта Клара - Морейрензе | -2.5 | 7/10 | 1.61 | 1 - 1 | |
20:00 | Портимонензе - Порто | 2 | 7/10 | 1.47 | 0 - 3 | |
22:30 | Авеш - Спортинг Лисабон | 2 | 6/10 | 1.66 | 1 - 3 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
13:00 | Фамаликао - Академика Коимбра | 1X | 7/10 | 1.29 | 2 - 0 | |
17:00 | Порто Б - Пасош Ферейра | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
18:00 | Академико Визеу - Витория Гимараеш Б | 1 | 5/10 | 1.88 | 5 - 2 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
11:30 | Енисей Красноярск - ФК Уфа | 1X | 7/10 | 1.48 | 0 - 0 | |
14:00 | Арсенал Тула - Урал Свердловска област | 1X | 7/10 | 1.23 | 0 - 0 | |
14:00 | ЦСКА Москва - ФК Оренбург | 1 | 7/10 | 1.40 | 2 - 3 | |
19:30 | Ахмат Грозни - Локомотив Москва | -2.5 | 7/10 | 1.36 | 1 - 3 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
10:00 | СКА-Хабаровск - Спартак Москва 2 | 1 | 7/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
13:00 | Сибир Новосибирск - Луч Владивосток | 1X | 7/10 | 1.26 | 0 - 0 | |
13:00 | ФК Тюмен - Авангард Курск | X2 | 7/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
13:00 | Чертаново Москва - Том Томск | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
14:00 | ФК Краснодар-2 - Факел Воронеж | 1 | 5/10 | 2.00 | 1 - 2 | |
15:00 | Мордовия Саранск - Шинник Ярославл | -2.5 | 7/10 | 1.37 | 0 - 0 | |
15:00 | Пари Нижни Новгород - Ротор Волгоград | 1 | 6/10 | 1.82 | 1 - 3 | |
15:30 | ФК Тамбов - ПФК Сочи | 1 | 5/10 | 1.89 | 0 - 3 | |
17:00 | Балтика Калининград - Зенит Санкт Петербург 2 | 1 | 8/10 | 1.55 | 0 - 2 | |
17:00 | ФК Армавир - ФК Химки | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
15:30 | Триглав - Рудар Веление | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 4 | |
17:45 | Марибор - Домжале | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 0 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
16:00 | Коняспор - Сивасспор | 1 | 5/10 | 2.14 | 1 - 1 | |
16:00 | Ризеспор - Гьозтепе | 1 | 5/10 | 1.86 | 1 - 0 | |
19:00 | Бешикташ - Истанбул Башакшехир | 1X | 7/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
14:00 | Хатайспор - Афиет Афионспор | 1 | 8/10 | 1.41 | 2 - 0 | |
19:30 | Денизлиспор - Болуспор | 1 | 7/10 | 1.70 | 0 - 0 | |
19:30 | Ескишехирспор - Елязъгспор | 1 | 7/10 | 1.72 | 3 - 1 | |
Унгария - НП I | ||||||
18:00 | Кишварда - Диошдьор | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
18:00 | Мезьокьовешд - Ференцварош | 2 | 6/10 | 1.56 | 1 - 2 | |
18:00 | Пакш - Пушкаш Академи | 1X | 7/10 | 1.30 | 0 - 0 | |
18:00 | Халадаш Сомбатхей - МТК Будапеща | 1 | 7/10 | 1.63 | 1 - 0 | |
18:00 | Хонвед Будапеща - Дебрецен | 1X | 8/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
20:30 | МОЛ Фехервар - Уйпещ | 1 | 5/10 | 1.85 | 2 - 1 | |
Финландия - Вейкауслига | ||||||
15:00 | Интер Турку - Сейняйоен ЯК | 1 | 5/10 | 1.86 | 1 - 2 | |
15:00 | КПВ Кокола - РоПС Рованиеми | X2 | 7/10 | 1.30 | 0 - 1 | |
17:00 | КуПС Куопио - ХИК Хелзинки | 2 | 4/10 | 2.12 | 0 - 0 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
17:30 | Истра 1961 - Динамо Загреб | 2 | 7/10 | 1.30 | 0 - 4 | |
20:00 | Риека - Интер Запрешич | 1 | 8/10 | 1.25 | 7 - 0 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
16:30 | Карвина - Злин | 1 | 6/10 | 1.79 | 2 - 0 | |
16:30 | Опава - Сигма Оломоуц | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
16:30 | Словачко - Прибрам | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 0 | |
19:00 | Виктория Пилзен - Баник Острава | 1 | 7/10 | 1.45 | 2 - 1 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
11:15 | Баник Соколов - Тринец | 1X | 7/10 | 1.28 | 1 - 0 | |
14:00 | Пардубице - Виктория Жижков | 1 | 6/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
20:00 | Базел - Грасхопърс | 1 | 7/10 | 1.32 | 0 - 0 | |
20:00 | Люцерн - Ксамакс | 1 | 7/10 | 1.64 | 0 - 1 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
18:00 | Лозана Спорт - Вил | 1 | 7/10 | 1.52 | 2 - 0 | |
18:30 | Шафхаузен - Раперсвил-Йона | +2.5 | 7/10 | 1.72 | 0 - 2 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
14:30 | Фалкенберг - Хакен | 2 | 6/10 | 1.60 | 0 - 3 | |
17:00 | Калмар - Норкьопинг | -2.5 | 7/10 | 1.72 | 2 - 2 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
14:30 | Мялби - Вестерос | 1X | 8/10 | 1.42 | 2 - 1 | |
17:00 | Браге - Халмстад | -2.5 | 6/10 | 1.81 | 2 - 0 | |
Шотландия - Чемпиъншип | ||||||
17:00 | Алоа Атлетик - Куин ъф Саут | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
17:00 | Дънфърмлин - Фолкърк | 1 | 6/10 | 1.85 | 0 - 1 | |
17:00 | Рос Каунти - Партик Тисъл | 1 | 5/10 | 1.78 | 0 - 0 | |
Шотландия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Брихин Сити - Арброут | 2 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
17:00 | Ийст Файф - Монтроуз | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
17:00 | Рейт Роувърс - Странрар | 1 | 8/10 | 1.55 | 2 - 3 | |
17:00 | Форфар Атлетик - Дъмбартън | 1X | 7/10 | 1.48 | 0 - 0 | |
19:15 | Еърдриониънс - Стенхаусмюър | 1X | 8/10 | 1.28 | 0 - 1 | |
Шотландия - Втора Лига | ||||||
17:00 | Анан Атлетик - Стърлинг Албиън | 1 | 5/10 | 1.83 | 2 - 2 | |
17:00 | Берик Рейнджърс - Куинс парк ФК | 2 | 7/10 | 1.48 | 0 - 3 | |
17:00 | Единбург Сити - Клайд | -2.5 | 7/10 | 1.66 | 1 - 2 | |
17:00 | Каудънбийт - Елгин Сити | X2 | 7/10 | 1.45 | 2 - 1 | |
17:00 | Питърхед - Албион Роувърс | 1 | 7/10 | 1.24 | 1 - 1 | |
Шотландия - Купа на Шотландия | ||||||
14:15 | Хартс - Инвърнес КТ | 1 | 6/10 | 1.57 | 3 - 0 | |
Аржентина - Други | ||||||
01:00 | Колон Санта Фе - Тигре Виктория | 1X | 8/10 | 1.44 | 0 - 0 | |
03:10 | Химнасия Ла Плата - Нюелс Олд Бойс Росарио | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
21:30 | Сан Мартин Сан Хуан - Талерес Кордоба | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 0 | |
23:45 | Белграно Кордоба - Ланус | X2 | 7/10 | 1.50 | 3 - 2 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
05:00 | Атлас Гуадалахара - Некакса Агуаскалиентес | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 2 | |
05:00 | Пуебла - Леон | 2 | 5/10 | 1.90 | 0 - 3 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
03:30 | Чикаго Файър - Ванкувър Уайткепс | 1 | 6/10 | 1.61 | 1 - 1 | |
20:00 | Монреал - Кълъмбъс Крю | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
22:00 | Хюстън Динамо - Сан Хосе Еърткуейкс | 1 | 7/10 | 1.48 | 2 - 1 | |
23:00 | Сиатъл Саундърс - Торонто | 1 | 6/10 | 1.75 | 3 - 2 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
09:00 | Серезо Осака - Консадол Сапоро | 1X | 7/10 | 1.28 | 0 - 1 | |
13:00 | Йокохама Ф-Маринос - Нагоя Грампус | +2.5 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 12.04.2019 16:56!