Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Германия - Бундеслига | ||||||
21:30 | Майнц 05 - Шалке 04 | 2 | 4/10 | 2.10 | 0 - 1 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
19:30 | Арминия Билефелд - Нюрнберг | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
19:30 | Динамо Дрезден - Хайденхайм | 1 | 4/10 | 1.95 | 3 - 2 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
22:00 | Жирона - Депортиво Ла Коруня | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 0 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
22:00 | Тенерифе - Реал Овиедо | 1 | 4/10 | 1.95 | 3 - 1 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
21:45 | Страсбург - Монако | 2 | 6/10 | 1.67 | 1 - 3 | |
|
||||||
Франция - Лига 2 | ||||||
21:00 | Льо Авър - Клермонт Фут | 1 | 5/10 | 2.15 | 2 - 1 | |
21:00 | Нанси - Газелек Аячо | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
21:00 | Орлеан - Ним | 2 | 5/10 | 1.85 | 1 - 4 | |
21:00 | Реймс - Шатору | 1 | 6/10 | 1.62 | 4 - 0 | |
21:00 | Тур - Валансиен | -2.5 | 7/10 | 1.72 | от. | |
21:00 | Шамоа Ниор - Лориен | -2.5 | 6/10 | 1.83 | 1 - 2 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Аустрия Лустенау - Капфенберг | 1 | 6/10 | 1.70 | 3 - 1 | |
19:30 | ВШГ Сваровски Тирол - Вакер Инсбрук | 2 | 5/10 | 1.90 | 1 - 2 | |
19:30 | Флоридсдорфер АК - Винер Нойщат | X2 | 7/10 | 1.30 | 0 - 3 | |
19:30 | Хартберг - Лиферинг Залцбург | 1X | 7/10 | 1.39 | 0 - 2 | |
21:30 | Блау-Вайс Линц - Рийд | 2 | 7/10 | 1.48 | 2 - 2 | |
Дания - Суперлига | ||||||
20:00 | Одензе - Орхус | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
Израел - Лига Леумит | ||||||
15:00 | Апоел Кфар Саба - Апоел Йерусалим | 1 | 5/10 | 2.06 | 1 - 4 | |
15:00 | Апоел Марморек - Апоел Тел Авив | 2 | 7/10 | 1.43 | 0 - 0 | |
15:00 | Апоел Петах Тиква - Макаби Херцлия | 1 | 5/10 | 2.00 | 2 - 1 | |
15:00 | Апоел Рамат Ган - Апоел Афула | 1X | 8/10 | 1.35 | 1 - 1 | |
15:00 | Апоел Рамат Хашарон - Ирони Нешер | 1 | 7/10 | 1.53 | 1 - 0 | |
15:00 | Апоел Ришон Лецион - Бейтар Тел Авив Бат Ям | 1X | 8/10 | 1.35 | 1 - 1 | |
15:00 | Апоел Хадера - Апоел Бней Лод | 1 | 5/10 | 2.08 | 0 - 1 | |
Ирландия - Висша Дивизия | ||||||
21:45 | Лимерик - Брей Уондърърс | 1X | 8/10 | 1.34 | 1 - 0 | |
21:45 | Слиго Роувърс - Уотърфорд | X2 | 8/10 | 1.35 | 1 - 2 | |
22:00 | Дъндолк - Корк Сити | 1 | 5/10 | 2.04 | 1 - 0 | |
22:00 | Шамрок Роувърс - Дери Сити | 1 | 6/10 | 1.70 | 6 - 1 | |
Ирландия - Първа Дивизия | ||||||
21:45 | Кабинтили - Коб Рамблърс | 1 | 4/10 | 2.30 | 0 - 1 | |
21:45 | УК Дъблин - Голуей Юнайтед | X2 | 7/10 | 1.39 | 1 - 1 | |
22:00 | Фин Харпс - Шелбърн | +2.5 | 6/10 | 1.76 | 1 - 1 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
21:00 | Хераклес - Твенте | 1X | 7/10 | 1.42 | 2 - 1 | |
Нидерландия - Ерсте Дивизи | ||||||
21:00 | Ваалвийк - Йънг ПСВ | 2 | 4/10 | 2.00 | 3 - 2 | |
21:00 | Де Граафшап - Дордрехт | 1 | 7/10 | 1.42 | 0 - 1 | |
21:00 | Ден Бош - ТОП Ос | 1 | 6/10 | 1.70 | 0 - 0 | |
21:00 | Еммен - Йънг АЗ Алкмаар | 1 | 7/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
21:00 | Йънг Аякс - Го Ахед Игълс | 1 | 9/10 | 1.20 | 0 - 2 | |
21:00 | Камбур - Алмере Сити | 1 | 6/10 | 1.85 | 2 - 1 | |
21:00 | МВВ Маастрихт - Йънг Утрехт | 1 | 7/10 | 1.43 | 3 - 1 | |
21:00 | НЕК Ниймеген - Волендам | 1 | 8/10 | 1.36 | 3 - 0 | |
21:00 | Телстар - Хелмонд Спорт | 1 | 6/10 | 1.60 | 2 - 3 | |
21:00 | ФК Айндховен - Фортуна Ситард | X2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 3 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
19:00 | Гурник Забже - Заглембие Любин | -2.5 | 7/10 | 1.74 | 2 - 2 | |
21:30 | Висла Краков - Шльонск Вроцлав | 1 | 5/10 | 1.80 | 3 - 1 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
20:00 | Заглембие Сосновец - Миедж Легница | 1X | 7/10 | 1.37 | 0 - 2 | |
21:45 | Стал Мелец - Гурник Ленчна | 1 | 5/10 | 1.82 | 1 - 0 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
22:30 | Спортинг Брага - Морейрензе | 1 | 8/10 | 1.30 | 3 - 0 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
21:00 | Бенфика Б - Академика Коимбра | 2 | 3/10 | 2.25 | 0 - 4 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
13:00 | Амкар Перм - Арсенал Тула | -2.5 | 7/10 | 1.30 | 0 - 2 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
19:00 | Аланияспор - Истанбул Башакшехир | 2 | 7/10 | 1.72 | 4 - 1 | |
Финландия - Купа на Финландия | ||||||
19:00 | КПВ Кокола - Яро | 1 | 4/10 | 2.05 | 4 - 2 | |
19:00 | ТПВ Тампере - Кески-Уусимаа | 1 | 5/10 | 1.85 | 2 - 0 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
19:00 | Славен - Рудеш Загреб | 1 | 7/10 | 1.53 | 2 - 0 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
19:00 | Дукла Прага - Височина Ихлава | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 1 - 3 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
18:00 | Витковице - Виктория Жижков | 1 | 4/10 | 2.40 | 3 - 5 | |
18:00 | Храдец Кралове - Чешке Будьовице | 1X | 8/10 | 1.38 | 2 - 1 | |
19:00 | Усти над Лабем - Пардубице | -2.5 | 7/10 | 1.72 | 0 - 0 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
21:00 | Киасо - Винтертур | 1X | 7/10 | 1.39 | 1 - 0 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
21:45 | Хибърниън - Хартс | 1 | 5/10 | 1.78 | 2 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 08.03.2018 18:16!