Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
16:00 | Астън Вила - Лестър | 2 | 6/10 | 1.80 | 1 - 4 | |
16:00 | Норич - Шефилд Юнайтед | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
16:00 | Нюкасъл - Саутхямптън | -2.5 | 7/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
Англия - Чемпиъншип | ||||||
14:00 | Уест Бромич - Суонзи | 1 | 7/10 | 1.60 | 5 - 1 | |
Германия - Бундеслига | ||||||
16:30 | Унион Берлин - Кьолн | 1X | 8/10 | 1.33 | 2 - 0 | |
19:00 | Вердер Бремен - Падерборн | 1 | 8/10 | 1.53 | 0 - 1 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:30 | Веен Висбаден - Дармщат 98 | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
14:30 | Динамо Дрезден - Зандхаузен | 1X | 8/10 | 1.48 | 1 - 1 | |
14:30 | Ян Регенсбург - Санкт Паули | +2.5 | 6/10 | 1.67 | 1 - 0 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
13:00 | Ейбар - Хетафе | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
15:00 | Бетис - Атлетик Билбао | 1X | 8/10 | 1.33 | 3 - 2 | |
17:00 | Валядолид - Реал Сосиедад | X2 | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
19:30 | Леганес - Селта Виго | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 3 - 2 | |
22:00 | Осасуна - Севиля | X2 | 8/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
|
||||||
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
13:00 | Жирона - Луго | 1 | 7/10 | 1.49 | 3 - 1 | |
17:00 | Депортиво Ла Коруня - Сарагоса | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 3 | |
19:00 | Лас Палмас - Нумансия | 1X | 8/10 | 1.24 | 3 - 1 | |
22:00 | Кадис - Елче | 1 | 7/10 | 1.67 | 0 - 0 | |
Италия - Серия А | ||||||
13:30 | Лече - Дженоа | X2 | 8/10 | 1.45 | 2 - 2 | |
16:00 | СПАЛ - Бреша | 1X | 7/10 | 1.25 | 0 - 1 | |
16:00 | Торино - Фиорентина | 1X | 7/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
19:00 | Сампдория - Парма | 1X | 8/10 | 1.27 | 0 - 1 | |
21:45 | Болоня - Милан | X2 | 7/10 | 1.36 | 2 - 3 | |
Италия - Серия Б | ||||||
16:00 | Пиза - Виртус Ентела | 1X | 7/10 | 1.33 | 0 - 2 | |
16:00 | Юве Стабия - Фрозиноне | 2 | 5/10 | 2.13 | 0 - 2 | |
22:00 | Порденоне - Кротоне | X2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 0 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
16:00 | Реймс - Сент Етиен | 1X | 7/10 | 1.23 | 3 - 1 | |
18:00 | Нант - Дижон | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
22:00 | Олимпик Марсилия - Бордо | 1 | 7/10 | 1.62 | 3 - 1 | |
Франция - Купа на Франция | ||||||
16:00 | Лез Ербиер - Льо Ман | 2 | 5/10 | 1.91 | 1 - 1 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
15:30 | Матерсбург - Адмира Вакер Мьодлинг | 1X | 8/10 | 1.44 | 1 - 2 | |
15:30 | Щурм Грац - Алтах | 1 | 8/10 | 1.50 | 1 - 2 | |
18:00 | Рапид Виена - Аустрия Виена | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 2 | |
Белгия - Про Лига | ||||||
15:30 | Роял Ексел Мускрон - Стандарт Лиеж | 2 | 6/10 | 1.73 | 2 - 2 | |
21:00 | Ойпен - Остенде | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
Белгия - Чалънджър Про Лига | ||||||
17:00 | Вестерло - Унион Сент Жилоаз | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 3 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
12:00 | Ботев Враца - Славия | X2 | 8/10 | 1.30 | 0 - 2 | |
14:15 | Арда Кърджали - ЦСКА София | 2 | 7/10 | 1.66 | 0 - 0 | |
16:30 | Левски София - Витоша Бистрица | 1 | 9/10 | 1.10 | 2 - 0 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
15:00 | Ламия - ОФИ Крит | 1X | 8/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
17:15 | Астерас Триполис - АЕЛ Лариса | 1 | 4/10 | 2.00 | 1 - 1 | |
19:30 | Атромитос - Арис Солун | -2.5 | 8/10 | 1.53 | 2 - 2 | |
19:30 | Волос - Панатинайкос | 2 | 5/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
Гърция - Футболна Лига | ||||||
15:00 | Егалео - Олимпиакос Волос | -2.5 | 7/10 | 1.49 | 0 - 1 | |
15:00 | Йерапетра - Теспротос Игуменица | 1 | 7/10 | 1.57 | 1 - 0 | |
15:00 | Кавала - Йоникос | 1X | 7/10 | 1.30 | 0 - 0 | |
15:00 | Ники Волос - Еноси ПД Аспропиргос | 1 | 6/10 | 1.92 | 3 - 0 | |
15:00 | Триглия - Диагорас Родос | X2 | 8/10 | 1.42 | 1 - 1 | |
15:00 | Ялисос 1948 - Верия | 2 | 4/10 | 2.07 | 1 - 0 | |
Дания - Суперлига | ||||||
13:00 | Силкеборг - Рандерс | 2 | 5/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
15:00 | Орхус - Лингби | 1 | 7/10 | 1.47 | 1 - 1 | |
15:00 | Сьондерийске - Есберг | 1X | 7/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
17:00 | Нордселанд - ФК Копенхаген | X2 | 8/10 | 1.41 | 0 - 1 | |
19:00 | Брьондби - Мидтиланд | X2 | 8/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
Израел - Висша Лига | ||||||
19:45 | Апоел Хадера - Апоел Тел Авив | X2 | 7/10 | 1.37 | 0 - 1 | |
20:15 | МС Ашдод - Бейтар Йерусалим | 2 | 6/10 | 1.73 | 2 - 2 | |
Кипър - Първа Дивизия | ||||||
16:00 | Омония Никозия - Докса Катокопия | 1 | 7/10 | 1.22 | 2 - 0 | |
18:00 | Аполон Лимасол - АЕК Ларнака | 1X | 7/10 | 1.31 | 3 - 1 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
13:15 | Витес - Фейенорд | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
15:30 | Ваалвийк - Хееренвеен | X2 | 7/10 | 1.41 | 1 - 3 | |
15:30 | Грьонинген - Утрехт | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
17:45 | Спарта Ротердам - Хераклес | 1 | 5/10 | 2.13 | 0 - 0 | |
Норвегия - Купа на Норвегия | ||||||
14:15 | Хаугесунд - Викинг Ставангер | X2 | 7/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
13:30 | Краковия Краков - Раков Ченстохова | 1 | 6/10 | 1.73 | 3 - 0 | |
16:00 | Погон Шчечин - Пяст Гливице | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
18:30 | Шльонск Вроцлав - Легия Варшава | -2.5 | 7/10 | 1.72 | 0 - 3 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
17:00 | Витория Гимараеш - Портимонензе | 1 | 7/10 | 1.47 | 2 - 0 | |
17:00 | Пасош Ферейра - Витория Сетубал | 1 | 5/10 | 2.03 | 2 - 3 | |
19:30 | Спортинг Лисабон - Морейрензе | 1 | 7/10 | 1.32 | 1 - 0 | |
22:00 | Б-САД - Порто | 2 | 8/10 | 1.27 | 1 - 1 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
13:15 | Фейрензе - Бенфика Б | 1 | 7/10 | 1.58 | 1 - 1 | |
17:00 | Академика Коимбра - Каза Пиа | 1 | 8/10 | 1.49 | 3 - 1 | |
17:00 | Лейшоес - Академико Визеу | 1 | 7/10 | 1.55 | 0 - 1 | |
17:00 | Мафра - Ещорил Прая | -2.5 | 7/10 | 1.71 | 3 - 1 | |
19:15 | Варзин - Спортинг Ковиля | -2.5 | 8/10 | 1.51 | 1 - 0 | |
Румъния - Лига I | ||||||
17:30 | Ботошани - Клуж | 2 | 5/10 | 2.17 | 2 - 1 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
13:00 | Криля Советов - Урал Свердловска област | -2.5 | 6/10 | 1.66 | 2 - 3 | |
15:30 | ПФК Сочи - Рубин Казан | 1X | 7/10 | 1.35 | 1 - 1 | |
18:00 | Спартак Москва - ФК Ростов | 1 | 4/10 | 2.08 | 1 - 4 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
14:00 | Вардар Скопие - Шкендия 79 Тетово | 1 | 3/10 | 2.38 | 2 - 2 | |
14:00 | Ренова Джепчище - Работнички Скопие | 1 | 4/10 | 2.00 | 4 - 3 | |
14:00 | Струга Трим-Лум - Борец Велес | 1 | 7/10 | 1.67 | 1 - 1 | |
14:00 | Шкупи Скопие - Македония Гьорче Петров | -2.5 | 7/10 | 1.51 | 2 - 3 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
16:00 | Сеница - Жилина | 2 | 4/10 | 2.15 | 1 - 2 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
14:30 | Рад Белград - Партизан Белград | 2 | 8/10 | 1.18 | 1 - 2 | |
16:00 | Напредак Крушевац - Мачва Шабац | 1 | 7/10 | 1.51 | 2 - 1 | |
16:00 | Пролетер Нови Сад - Чукарички | 2 | 5/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
16:00 | Радник Сурдулица - ФК Инджия | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
16:00 | Раднички Ниш - Младост Лучани | 1 | 7/10 | 1.37 | 3 - 0 | |
16:00 | ТСЦ Бачка Топола - Войводина Нови Сад | 2 | 5/10 | 2.20 | 2 - 0 | |
16:00 | Явор Иваница - Вождовац Белград | 1 | 5/10 | 2.20 | 1 - 2 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
13:00 | Коняспор - Газиантеп ФК | 1 | 5/10 | 2.08 | 0 - 0 | |
15:30 | Анталияспор - Трабзонспор | X2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 3 | |
15:30 | Денизлиспор - Истанбул Башакшехир | -2.5 | 6/10 | 1.76 | 1 - 1 | |
18:00 | Касъмпаша - Бешикташ | +2.5 | 8/10 | 1.53 | 2 - 3 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
13:00 | Анкараспор - Алтай Измир | 1X | 8/10 | 1.47 | 0 - 0 | |
15:30 | Алтънорду - Аданаспор | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
15:30 | Бурсаспор - Гиресунспор | -2.5 | 7/10 | 1.72 | 2 - 3 | |
18:00 | Адана Демирспор - Ерзурумспор | 2 | 4/10 | 2.38 | 1 - 0 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
14:00 | Карпати Лвов - Десна Чернигов | 2 | 6/10 | 1.65 | 2 - 6 | |
14:00 | ФК Мариупол - ФК Лвов | 1 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
17:00 | Динамо Киев - Заря Луганск | 1 | 7/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
Унгария - НП I | ||||||
16:45 | Ференцварош - Пушкаш Академи | 1 | 7/10 | 1.63 | 2 - 2 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
16:00 | Осиек - Локомотив Загреб | 1 | 7/10 | 1.70 | 4 - 0 | |
18:30 | Риека - Истра 1961 | 1 | 9/10 | 1.18 | 2 - 0 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
15:30 | Карвина - Сигма Оломоуц | 1X | 7/10 | 1.37 | 1 - 1 | |
15:30 | Чешке Будьовице - Прибрам | 1 | 7/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
18:00 | Спарта Прага - Млада Болеслав | 1 | 8/10 | 1.53 | 5 - 2 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
17:00 | Базел - Сион | 1 | 7/10 | 1.30 | 4 - 0 | |
17:00 | Тун - Санкт Гален | 2 | 4/10 | 1.99 | 1 - 4 | |
17:00 | Цюрих - Сервет | 1X | 8/10 | 1.36 | 0 - 5 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
16:00 | Винтертур - Лозана-Уши | 1X | 8/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
16:00 | Лозана Спорт - Вадуц | 1 | 7/10 | 1.27 | 0 - 2 | |
Шотландия - Купа на Лигата | ||||||
17:00 | Рейнджърс - Селтик | X2 | 8/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
00:40 | Атлетико Тукуман - Нюелс Олд Бойс Росарио | 1X | 8/10 | 1.40 | 2 - 2 | |
00:40 | Талерес Кордоба - Унион Санта Фе | -2.5 | 7/10 | 1.53 | 0 - 0 | |
02:45 | Ланус - Расинг Клуб | -2.5 | 8/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
22:35 | Дефенса и Хустисия - Годой Крус | 1 | 8/10 | 1.44 | 2 - 0 | |
22:35 | Химнасия Ла Плата - Сентрал Кордоба | 1 | 3/10 | 2.30 | 2 - 1 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
21:00 | Авай SC - Атлетико PR | -2.5 | 6/10 | 1.73 | 0 - 0 | |
21:00 | Ботафого RJ - Сеара CE | X2 | 8/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
21:00 | Васко да Гама RJ - Чапекоензе SC | 1 | 7/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
21:00 | Гояс GO - Гремио RS | 1 | 6/10 | 1.90 | 3 - 2 | |
21:00 | Интернасионал RS - Атлетико MG | 1 | 6/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
21:00 | Коринтианс SP - Флуминензе RJ | 1X | 7/10 | 1.22 | 1 - 2 | |
21:00 | Крузейро MG - Палмейрас SP | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 0 - 2 | |
21:00 | Сантос SP - Фламенго RJ | X2 | 7/10 | 1.47 | 4 - 0 | |
21:00 | Сентро Спортиво Алагоано AL - Сао Пауло SP | 2 | 4/10 | 2.15 | 1 - 2 | |
21:00 | Форталеса CE - Баия BA | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 2 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 08.12.2019 10:32!