Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
16:05 | Евертън - Арсенал | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
Англия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Ковънтри - Бристъл Роувърс | 1 | 5/10 | 2.15 | 0 - 0 | |
Англия - ФА Къп | ||||||
18:00 | Уотфорд - Уулвърхямптън | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 2 - 2 | |
Германия - Бундеслига | ||||||
16:30 | Аугсбург - Хофенхайм | 2 | 6/10 | 1.86 | 0 - 4 | |
19:00 | Борусия М'Гладбах - Вердер Бремен | 1X | 8/10 | 1.31 | 1 - 1 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:30 | Гройтер Фюрт - Дармщат 98 | 1X | 8/10 | 1.41 | 2 - 1 | |
14:30 | Динамо Дрезден - Унион Берлин | X2 | 7/10 | 1.25 | 0 - 0 | |
14:30 | Хайденхайм - Кьолн | 2 | 7/10 | 1.64 | 0 - 2 | |
|
||||||
Испания - Примера Дивисион | ||||||
13:00 | Алавес - Леганес | 1X | 7/10 | 1.34 | 1 - 1 | |
15:00 | Хетафе - Атлетик Билбао | -2.5 | 8/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
17:15 | Валядолид - Севиля | X2 | 7/10 | 1.34 | 0 - 2 | |
19:30 | Леванте - Уеска | +2.5 | 6/10 | 1.70 | 2 - 2 | |
19:30 | Селта Виго - Реал Сосиедад | 1X | 6/10 | 1.37 | 3 - 1 | |
21:45 | Бетис - Виляреал | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
13:00 | Алкоркон - Албасете | 1X | 7/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
17:00 | Луго - Осасуна | -2.5 | 7/10 | 1.53 | 2 - 2 | |
21:00 | Елче - Кордоба | 1 | 5/10 | 1.78 | 1 - 0 | |
Италия - Серия А | ||||||
13:30 | Фиорентина - Фрозиноне | 1 | 7/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
16:00 | Каляри - СПАЛ | 1X | 7/10 | 1.29 | 2 - 1 | |
16:00 | Удинезе - Емполи | 1X | 8/10 | 1.33 | 3 - 2 | |
19:00 | Интер - Аталанта | 1 | 4/10 | 2.05 | 0 - 0 | |
19:00 | Лацио - Сасуоло | 1 | 8/10 | 1.35 | 2 - 2 | |
21:30 | Наполи - Дженоа | +2.5 | 7/10 | 1.67 | 1 - 1 | |
Италия - Серия Б | ||||||
16:00 | Асколи - Пескара | X2 | 7/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
16:00 | Кремонезе - Лече | X2 | 8/10 | 1.37 | 2 - 0 | |
22:00 | Козенца - Кротоне | 1X | 7/10 | 1.25 | 1 - 0 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
16:00 | Реймс - Лил | X2 | 7/10 | 1.38 | 1 - 1 | |
16:00 | Тулуза - Нант | 1X | 8/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
18:00 | Ница - Монпелие | 1X | 7/10 | 1.39 | 1 - 0 | |
22:00 | Пари Сен Жермен - Страсбург | 1 | 9/10 | 1.13 | 2 - 2 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
11:30 | Амщетен - Форвартс Щайр | 1 | 5/10 | 1.85 | 4 - 0 | |
15:30 | Вакер Инсбрук II - Лафниц | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
16:00 | Славия Мозир - Торпедо-БелАЗ Жодино | 2 | 6/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
18:00 | Динамо Брест - Днепър Могильов | 1 | 7/10 | 1.25 | 3 - 1 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
16:00 | Ксанти - АЕК Атина | -2.5 | 8/10 | 1.44 | 1 - 3 | |
19:00 | Панайтоликос - Олимпиакос | 2 | 8/10 | 1.47 | 0 - 5 | |
19:30 | ПАОК - Ламия | 1 | 8/10 | 1.12 | 3 - 0 | |
Гърция - Футболна Лига | ||||||
15:00 | Платаниас - Керкира Корфу | 1 | 6/10 | 1.84 | 2 - 0 | |
16:00 | Аполон Лариса - Ерготелис | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 2 | |
16:00 | Волос - Егиниакос | +2.5 | 7/10 | 1.30 | 6 - 0 | |
16:00 | Караискакис Арта - Докса Драма | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
16:00 | Трикала - Панахайки | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
14:45 | Виборг - Нюкьобинг | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 2 | |
14:45 | Нествед - Кьоге | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
14:45 | Роскилде - Силкеборг | 2 | 5/10 | 2.10 | 1 - 2 | |
14:45 | Фредериция - Лингби | +2.5 | 7/10 | 1.68 | 0 - 3 | |
14:45 | Фремад Амагер - Тистед | 1 | 7/10 | 1.65 | 1 - 0 | |
14:45 | Хвидовре - Хелзингор | X2 | 7/10 | 1.38 | 2 - 1 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
13:15 | Еммен - Хееренвеен | X2 | 7/10 | 1.44 | 2 - 0 | |
15:30 | ВВВ Венло - Фейенорд | 2 | 7/10 | 1.57 | 0 - 3 | |
15:30 | Цволе - Фортуна Ситард | 1 | 6/10 | 1.57 | 5 - 0 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
19:00 | Кристиансунд - Волеренга Осло | 1X | 7/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
19:00 | Лилестрьом - Ранхайм | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
19:00 | Молде - Стабек | 1 | 7/10 | 1.36 | 3 - 0 | |
19:00 | Тромсьо - Викинг Ставангер | 1 | 5/10 | 2.05 | 0 - 2 | |
19:00 | Хаугесунд - Сарпсборг 08 | 1X | 8/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
21:00 | Бран Берген - Стрьомгодсет | 1 | 6/10 | 1.73 | 1 - 1 | |
Норвегия - Първа Дивизия | ||||||
16:00 | Йерв Гримстад - Стрьомен | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
16:00 | КФУМ Осло - Старт Кристиансанд | 2 | 6/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
16:00 | Рауфос - Сандефьорд | 2 | 7/10 | 1.73 | 0 - 2 | |
16:00 | ХамКам - Тромсдален | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
19:00 | Нутоден - Шайд | +2.5 | 6/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
19:00 | Санднес - Йойгарден | +2.5 | 7/10 | 1.62 | 0 - 0 | |
19:00 | Уленсакер Киса - Согндал | X2 | 8/10 | 1.44 | 3 - 0 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
16:30 | Погон Шчечин - Арка Гдиня | 1 | 6/10 | 1.57 | 3 - 3 | |
19:00 | Гурник Забже - Легия Варшава | 2 | 4/10 | 1.95 | 1 - 2 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
16:00 | Гарбарния Краков - ГКС Ястшембе-Здруй | X2 | 8/10 | 1.34 | 0 - 1 | |
17:00 | ГКС Катовице - Хробри Глогов | 1 | 5/10 | 2.15 | 2 - 2 | |
18:45 | Подбескидзе - ГКС Тихи | 1X | 8/10 | 1.31 | 2 - 0 | |
19:00 | Термалика Нечеча - Одра Ополе | 1X | 8/10 | 1.22 | 3 - 0 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
17:00 | Витория Сетубал - Маритимо | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
19:30 | Фейрензе - Бенфика | 2 | 8/10 | 1.20 | 1 - 4 | |
22:00 | Спортинг Лисабон - Рио Аве | 1 | 7/10 | 1.33 | 3 - 0 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
13:15 | Лейшоес - Фамаликао | X2 | 8/10 | 1.40 | 2 - 3 | |
18:00 | Пасош Ферейра - Оливейрензе | 1 | 7/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
18:00 | Спортинг Ковиля - Ещорил Прая | X2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 2 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
11:30 | ФК Уфа - ФК Ростов | X2 | 7/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
14:00 | Урал Свердловска област - Енисей Красноярск | 1 | 6/10 | 1.75 | 3 - 2 | |
16:30 | Рубин Казан - Арсенал Тула | 1X | 7/10 | 1.28 | 0 - 0 | |
19:00 | Локомотив Москва - Зенит Санкт Петербург | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
08:00 | Луч Владивосток - Чертаново Москва | 1X | 8/10 | 1.36 | 0 - 0 | |
10:00 | СКА-Хабаровск - Шинник Ярославл | 1 | 5/10 | 1.87 | 1 - 0 | |
12:00 | Том Томск - ФК Тамбов | 2 | 6/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
13:00 | Ротор Волгоград - Балтика Калининград | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
14:00 | Зенит Санкт Петербург 2 - Сибир Новосибирск | X2 | 7/10 | 1.36 | 2 - 2 | |
14:30 | Спартак Москва 2 - ФК Краснодар-2 | 1X | 7/10 | 1.30 | 2 - 3 | |
15:00 | Авангард Курск - Мордовия Саранск | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
15:00 | ФК Химки - Пари Нижни Новгород | X2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
16:00 | ПФК Сочи - ФК Тюмен | 1 | 8/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
16:00 | Факел Воронеж - ФК Армавир | -2.5 | 7/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
16:30 | Вардар Скопие - АП Брера Струмица | 1 | 7/10 | 1.71 | 1 - 1 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
15:45 | Горица - Мура | 1X | 7/10 | 1.38 | 0 - 1 | |
17:45 | Олимпия Любляна - Рудар Веление | +2.5 | 7/10 | 1.49 | 3 - 3 | |
20:00 | Алуминий Кидричево - Кръшко | 1 | 7/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
18:00 | Вождовац Белград - Мачва Шабац | 1 | 6/10 | 1.83 | 1 - 0 | |
18:00 | Войводина Нови Сад - Партизан Белград | 2 | 6/10 | 1.90 | 3 - 2 | |
18:00 | Динамо Враня - Радник Сурдулица | 1 | 5/10 | 1.80 | 0 - 3 | |
18:00 | Напредак Крушевац - Земун | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
18:00 | Раднички Ниш - Бачка Бачка Паланка | +2.5 | 7/10 | 1.57 | 5 - 1 | |
18:00 | Спартак Суботица - Рад Белград | 1 | 7/10 | 1.29 | 1 - 0 | |
18:00 | Чукарички - Младост Лучани | 1 | 6/10 | 1.79 | 0 - 0 | |
20:00 | Цървена Звезда Белград - Пролетер Нови Сад | 1 | 9/10 | 1.09 | 4 - 0 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
13:30 | Касъмпаша - Ерзурумспор | +2.5 | 6/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
16:00 | Анкарагуджу - Фенербахче | 2 | 6/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
16:00 | Гьозтепе - Акхисар Беледиеспор | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 0 - 1 | |
19:00 | Истанбул Башакшехир - Коняспор | 1 | 7/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
14:00 | Юмраниеспор - Хатайспор | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
16:30 | Афиет Афионспор - Адана Демирспор | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 0 - 2 | |
16:30 | Гиресунспор - Генчлербирлиги | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 0 - 1 | |
19:30 | Аданаспор - Денизлиспор | 2 | 6/10 | 1.72 | 3 - 4 | |
Украйна - Купа на Украйна | ||||||
14:00 | Ингулец Петрово - Карпати Лвов | 2 | 6/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
14:00 | ФК Лвов - Заря Луганск | 2 | 4/10 | 2.10 | 0 - 1 | |
17:00 | Днипро-1 - Ворскла Полтава | 1X | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
17:00 | Шахтьор Донецк - Динамо Киев | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
Финландия - Вейкауслига | ||||||
14:00 | РоПС Рованиеми - Хонка | X2 | 7/10 | 1.34 | 1 - 2 | |
15:00 | КПВ Кокола - Илвес Тампере | 2 | 6/10 | 1.91 | 0 - 2 | |
17:00 | ФК Лахти - КуПС Куопио | X2 | 8/10 | 1.38 | 3 - 3 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
17:30 | Рудеш Загреб - Динамо Загреб | +2.5 | 6/10 | 1.57 | 0 - 2 | |
20:00 | Хайдук Сплит - Осиек | 1 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
16:30 | Баник Острава - Теплице | 1 | 5/10 | 1.78 | 3 - 1 | |
16:30 | Бохемианс 1905 Прага - Млада Болеслав | 1X | 7/10 | 1.35 | 0 - 0 | |
16:30 | Сигма Оломоуц - Карвина | 1 | 6/10 | 1.67 | 3 - 2 | |
16:30 | Слован Либерец - Яблонец | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 0 - 0 | |
19:00 | Словачко - Виктория Пилзен | X2 | 8/10 | 1.23 | 0 - 1 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
11:15 | Виктория Жижков - Баник Соколов | 1X | 8/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
11:15 | Влашим - Храдец Кралове | 2 | 4/10 | 2.10 | 0 - 0 | |
15:30 | Збройовка Бърно - Усти над Лабем | 1 | 8/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
15:30 | Чешке Будьовице - Пардубице | 1 | 7/10 | 1.53 | 1 - 0 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
17:00 | Базел - Лугано | 1 | 7/10 | 1.48 | 1 - 1 | |
17:00 | Йънг Бойс - Тун | 1 | 7/10 | 1.35 | 5 - 1 | |
17:00 | Сион - Люцерн | +2.5 | 6/10 | 1.73 | 2 - 2 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
16:00 | ИФК Гьотеборг - Елфсборг | -2.5 | 7/10 | 1.73 | 3 - 0 | |
16:00 | Йостерсунд - Фалкенберг | 1 | 8/10 | 1.47 | 3 - 2 | |
18:30 | Хамарби - Калмар | 1 | 7/10 | 1.72 | 1 - 1 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
16:00 | Варберг БоИС - Трелеборг | 1X | 7/10 | 1.45 | 3 - 1 | |
16:00 | Далкурд - Бромапойкарна | 1X | 8/10 | 1.42 | 0 - 4 | |
18:30 | Фрей Тебю - Сирианска Сьодертале | 1 | 5/10 | 2.15 | 0 - 3 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
14:30 | Мъдъруел - Рейнджърс | 2 | 7/10 | 1.52 | 0 - 3 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
02:00 | Алдосиви Мар дел Плата - Бока Хуниорс | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
17:00 | Хуракан Буенос Айрес - Атлетико Тукуман | 1X | 8/10 | 1.36 | 2 - 0 | |
19:00 | Росарио Сентрал - Индепендиенте | -2.5 | 7/10 | 1.58 | 1 - 2 | |
21:15 | Белграно Кордоба - Годой Крус | 1 | 7/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
21:15 | Патронато Парана - Архентинос Хуниорс | 1 | 7/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
21:15 | Ривър Плейт - Тигре Виктория | +2.5 | 6/10 | 1.67 | 2 - 3 | |
21:15 | Сан Мартин Сан Хуан - Талерес Кордоба | -2.5 | 7/10 | 1.61 | 2 - 1 | |
Бразилия - Други | ||||||
00:30 | Сеара CE - Наутико PE | 1 | 6/10 | 1.65 | 0 - 2 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
02:06 | Крус Асул - Керетаро | 1 | 7/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
04:00 | Леон - Некакса Агуаскалиентес | 1 | 7/10 | 1.62 | 2 - 1 | |
04:00 | Тигрес УАНЛ Монтерей - Пумас УНАМ Мексико | 1 | 8/10 | 1.44 | 2 - 0 | |
06:00 | Чивас Гуадалахара - Лобос БУАП Пуебла | 1 | 6/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
06:06 | Тихуана - Америка Мексико | X2 | 8/10 | 1.40 | 3 - 2 | |
20:00 | Депортиво Толука - Монтерей | 1X | 7/10 | 1.44 | 5 - 1 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
02:00 | Ню Йорк Ред Булс - Минесота Юнайтед | 1 | 8/10 | 1.55 | 1 - 2 | |
02:30 | Кълъмбъс Крю - Ню Инглънд Революшън | 1 | 8/10 | 1.53 | 1 - 0 | |
02:30 | Орландо Сити - Колорадо Рапидс | 1 | 6/10 | 1.78 | 4 - 3 | |
02:30 | Филаделфия Юнион - Далас | 1 | 6/10 | 1.85 | 2 - 1 | |
03:00 | Сан Хосе Еърткуейкс - Портланд Тимбърс | X2 | 8/10 | 1.40 | 3 - 0 | |
05:00 | Сиатъл Саундърс - Реал Солт Лейк | 1 | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
22:00 | Синсинати - Спортинг Канзас Сити | +2.5 | 7/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
16:00 | Фредрикстад - Фрам Ларвик | 1 | 7/10 | 1.30 | 3 - 2 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 07.04.2019 08:25!