Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
14:00 | Уест Бромич - Нюкасъл | 1X | 8/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
16:00 | Ливърпул - Фулъм | 1 | 8/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
18:30 | Манчестър Сити - Манчестър Юнайтед | 1 | 8/10 | 1.53 | 0 - 2 | |
21:15 | Тотнъм - Кристъл Палас | 1 | 7/10 | 1.47 | 4 - 1 | |
Германия - Бундеслига | ||||||
16:30 | Кьолн - Вердер Бремен | X2 | 7/10 | 1.46 | 1 - 1 | |
19:00 | Арминия Билефелд - Унион Берлин | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 0 - 0 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:30 | Айнтрахт Брауншвайг - Зандхаузен | X2 | 7/10 | 1.41 | 1 - 0 | |
14:30 | Фортуна Дюселдорф - Нюрнберг | 1X | 8/10 | 1.29 | 3 - 1 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
15:00 | Уеска - Селта Виго | X2 | 7/10 | 1.40 | 3 - 4 | |
19:30 | Реал Сосиедад - Леванте | 1 | 7/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
15:00 | Малага - Сабадел | 1X | 8/10 | 1.28 | 2 - 0 | |
17:00 | Понферадина - Спортинг Хихон | -2.5 | 8/10 | 1.44 | 2 - 2 | |
22:00 | Жирона - Алмерия | 1X | 8/10 | 1.38 | 0 - 1 | |
|
||||||
Италия - Серия А | ||||||
13:30 | Рома - Дженоа | 1 | 7/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
16:00 | Верона - Милан | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 2 | |
16:00 | Кротоне - Торино | X2 | 7/10 | 1.25 | 4 - 2 | |
16:00 | Фиорентина - Парма | 1 | 5/10 | 1.89 | 3 - 3 | |
21:45 | Наполи - Болоня | 1 | 6/10 | 1.62 | 3 - 1 | |
Италия - Серия Б | ||||||
16:00 | Емполи - Читадела | 1 | 6/10 | 1.87 | 1 - 1 | |
22:00 | Реджиана 1919 - Лече | X2 | 8/10 | 1.36 | 0 - 4 | |
Франция - Купа на Франция | ||||||
19:30 | Газелек Аячо - Лил | +2.5 | 8/10 | 1.50 | 1 - 3 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
15:30 | Ред Бул Залцбург - Санкт Пьолтен | +2.5 | 9/10 | 1.17 | 4 - 1 | |
15:30 | Рийд - Волфсбергер | +2.5 | 7/10 | 1.63 | 0 - 4 | |
18:00 | Аустрия Виена - Рапид Виена | 2 | 5/10 | 1.92 | 0 - 0 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
11:30 | Грацер АК - Аустрия Виена II | +2.5 | 6/10 | 1.65 | 0 - 0 | |
12:00 | Лиферинг Залцбург - Хорн | 1 | 7/10 | 1.45 | 6 - 2 | |
Беларус - Купа на Беларус | ||||||
13:30 | БАТЕ Борисов - Витебск | 1 | 8/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
15:30 | Шахтьор Солигорск - Неман Гродно | 1 | 7/10 | 1.45 | 3 - 0 | |
Белгия - Про Лига | ||||||
14:30 | Роял Ексел Мускрон - Стандарт Лиеж | X2 | 8/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
17:00 | Клуб Брюж - Зулте Варегем | 1 | 7/10 | 1.22 | 3 - 0 | |
19:15 | Андерлехт - Мехелен | 1 | 5/10 | 1.87 | 1 - 1 | |
21:45 | Генк - Серкъл Брюж | 1 | 6/10 | 1.68 | 2 - 0 | |
Белгия - Чалънджър Про Лига | ||||||
17:00 | Серен - Вестерло | 1X | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
21:00 | Ломел - Клуб Брюж Б | +2.5 | 7/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
12:00 | Етър Велико Търново - ЦСКА 1948 София | X2 | 7/10 | 1.28 | 3 - 1 | |
14:30 | Берое - Лудогорец Разград | X2 | 7/10 | 1.30 | 1 - 4 | |
17:00 | Левски София - Ботев Пловдив | 1 | 7/10 | 1.62 | 2 - 2 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
15:00 | Олимпиакос - Ламия | 1 | 8/10 | 1.15 | 3 - 0 | |
17:15 | Панайтоликос - Волос | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 1 - 0 | |
19:30 | ПАОК - Арис Солун | 1 | 6/10 | 1.80 | 2 - 2 | |
Дания - Суперлига | ||||||
13:00 | Рандерс - Лингби | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
15:00 | Брьондби - ФК Копенхаген | X2 | 7/10 | 1.48 | 2 - 1 | |
17:00 | Мидтиланд - Орхус | 1 | 6/10 | 1.87 | 0 - 1 | |
19:00 | Нордселанд - Хорсенс | 1X | 8/10 | 1.25 | 2 - 2 | |
21:00 | Вейле - Одензе | X2 | 7/10 | 1.42 | 2 - 0 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
16:00 | Вендсисел - Хелзингор | X2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
16:00 | Силкеборг - Кьоге | 1 | 7/10 | 1.55 | 2 - 0 | |
Израел - Висша Лига | ||||||
19:00 | Бней Сахнин - Ирони Кирят Шмона | 1X | 7/10 | 1.41 | 0 - 2 | |
20:00 | Апоел Кфар Саба - Апоел Хайфа | X2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
20:30 | Апоел Беер Шева - Апоел Тел Авив | 1X | 7/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
13:15 | Аякс - Грьонинген | +2.5 | 8/10 | 1.43 | 3 - 1 | |
15:30 | Фортуна Ситард - ПСВ Айндховен | 2 | 8/10 | 1.50 | 1 - 3 | |
15:30 | Хераклес - Цволе | 1 | 4/10 | 2.05 | 2 - 1 | |
17:45 | Витес - АЗ Алкмаар | +2.5 | 6/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
13:30 | Пяст Гливице - Стал Мелец | 1 | 6/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
16:00 | Погон Шчечин - Лех Познан | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
18:30 | Шльонск Вроцлав - Легия Варшава | 2 | 7/10 | 1.66 | 0 - 1 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
13:40 | ГКС Тихи - Заглембие Сосновец | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
15:30 | Пуща Неполомице - Арка Гдиня | X2 | 8/10 | 1.33 | 4 - 0 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
19:30 | Маритимо - Морейрензе | -2.5 | 7/10 | 1.45 | 0 - 2 | |
22:00 | Рио Аве - Фарензе | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
13:15 | Пенафиел - Академика Коимбра | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 1 - 2 | |
16:00 | Оливейрензе - Шавеш | 2 | 6/10 | 1.87 | 0 - 1 | |
Румъния - Лига I | ||||||
15:00 | Астра Гюргево - Херманщат | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 2 - 1 | |
20:30 | ФК ФКСБ - Газ Метан Медиаш | 1 | 8/10 | 1.28 | 1 - 0 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
13:00 | Урал Свердловска област - ФК Уфа | -2.5 | 7/10 | 1.44 | 0 - 0 | |
15:30 | Динамо Москва - ФК Тамбов | +2.5 | 7/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
18:00 | Спартак Москва - ФК Краснодар | 1X | 8/10 | 1.45 | 6 - 1 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
15:00 | Беласица Струмица - АП Брера Струмица | 1X | 7/10 | 1.44 | 0 - 0 | |
15:00 | Вардар Скопие - Струга Трим-Лум | -2.5 | 8/10 | 1.51 | 1 - 1 | |
15:00 | Пелистер Битоля - Борец Велес | 1 | 4/10 | 2.20 | 1 - 0 | |
15:00 | Шкендия 79 Тетово - Ренова Джепчище | 1 | 9/10 | 1.20 | 0 - 0 | |
15:00 | Шкупи Скопие - Работнички Скопие | 1 | 7/10 | 1.70 | 0 - 2 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
16:00 | Табор Сежана - Браво Любляна | -2.5 | 7/10 | 1.73 | 0 - 0 | |
18:00 | Олимпия Любляна - Целие | 1 | 5/10 | 1.75 | 1 - 0 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
14:00 | ФК Инджия - Радник Сурдулица | 1 | 3/10 | 2.40 | 0 - 1 | |
16:00 | Войводина Нови Сад - Явор Иваница | 1 | 8/10 | 1.26 | 2 - 0 | |
16:00 | Мачва Шабац - Пролетер Нови Сад | 2 | 3/10 | 2.30 | 3 - 1 | |
16:00 | Металац - Вождовац Белград | 1 | 4/10 | 2.16 | 2 - 1 | |
16:00 | Раднички Ниш - ТСЦ Бачка Топола | 1 | 3/10 | 2.34 | 2 - 0 | |
16:00 | ФК Нови Пазар - Спартак Суботица | 2 | 5/10 | 2.23 | 2 - 1 | |
18:05 | Рад Белград - Партизан Белград | 2 | 9/10 | 1.19 | 0 - 5 | |
20:15 | Цървена Звезда Белград - Чукарички | 1 | 8/10 | 1.27 | 2 - 0 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
12:30 | Фатих Карагюмрук - Анкарагуджу | 1 | 5/10 | 1.75 | 0 - 1 | |
15:00 | Генчлербирлиги - Истанбул Башакшехир | X2 | 8/10 | 1.26 | 0 - 1 | |
15:00 | Хатайспор - Кайзериспор | 1 | 5/10 | 1.75 | 1 - 3 | |
18:00 | Галатасарай - Сивасспор | 1 | 5/10 | 1.70 | ||
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
12:30 | Юмраниеспор - Гиресунспор | X2 | 8/10 | 1.25 | 3 - 1 | |
15:00 | Акхисар Беледиеспор - Ескишехирспор | 1 | 7/10 | 1.42 | 3 - 0 | |
15:00 | Болуспор - Бурсаспор | -2.5 | 6/10 | 1.83 | 2 - 1 | |
18:00 | Алтай Измир - Тузласпор | 1 | 6/10 | 1.88 | 5 - 0 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
14:00 | Динамо Киев - ФК Минай | 1 | 7/10 | 1.36 | 3 - 0 | |
17:00 | Заря Луганск - ФК Лвов | 1 | 8/10 | 1.33 | 4 - 0 | |
19:30 | Ингулец Петрово - Колос Ковалевка | -2.5 | 7/10 | 1.67 | 0 - 0 | |
Унгария - НП I | ||||||
17:00 | Хонвед Будапеща - Кишварда | 1X | 8/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
19:00 | Залаегерсег - Ференцварош | 2 | 8/10 | 1.40 | 2 - 2 | |
21:00 | Будафоки МТЕ - Фехервар | 2 | 8/10 | 1.45 | 1 - 2 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
16:00 | Осиек - ХНК Горица | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
18:30 | Динамо Загреб - Риека | 1 | 6/10 | 1.65 | 2 - 0 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
15:00 | Карвина - Збройовка Бърно | 1X | 8/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
15:00 | Чешке Будьовице - Млада Болеслав | +2.5 | 6/10 | 1.83 | 1 - 3 | |
19:30 | Славия Прага - Баник Острава | 1 | 7/10 | 1.23 | 2 - 1 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
11:15 | Виктория Жижков - Хрудим | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 3 | |
15:30 | Варнсдорф - Простейов | 1X | 7/10 | 1.35 | 2 - 4 | |
15:30 | Влашим - Таборско | 1 | 7/10 | 1.72 | 0 - 1 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
17:00 | Лозана Спорт - Сион | 1X | 7/10 | 1.27 | 1 - 3 | |
17:00 | Лугано - Цюрих | 1X | 8/10 | 1.43 | 0 - 1 | |
17:00 | Люцерн - Санкт Гален | 1X | 7/10 | 1.36 | 4 - 2 | |
Швеция - Купа на Швеция | ||||||
14:00 | АФК Ескилстюна - Оскаршхамн АИК | 1 | 7/10 | 1.66 | 4 - 1 | |
14:00 | Хамарби - АИК Стокхолм | 1 | 4/10 | 2.15 | 3 - 2 | |
16:00 | Акрополис - Ландскрона БоИС | 1 | 5/10 | 1.91 | 0 - 2 | |
16:00 | Мялби - Йостерсунд | 1 | 6/10 | 1.84 | 0 - 1 | |
16:00 | Хакен - Хелзинборг | 1 | 8/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
18:00 | Норкьопинг - ИФК Гьотеборг | 1 | 6/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
18:00 | Сундсвал - Сандвикен | 1 | 8/10 | 1.40 | 2 - 3 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
14:00 | Дънди Юнайтед - Селтик | 2 | 7/10 | 1.32 | 0 - 0 | |
Бразилия - Купа на Бразилия | ||||||
23:00 | Палмейрас SP - Гремио RS | -2.5 | 7/10 | 1.53 | 2 - 0 | |
Бразилия - Други | ||||||
01:30 | Сампайо Кореа MA - Форталеса CE | -2.5 | 7/10 | 1.64 | 0 - 2 | |
21:00 | Санта Круз PE - АВС RN | 1 | 6/10 | 1.91 | 0 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
01:00 | Атлас Гуадалахара - Хуарес | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
03:00 | Америка Мексико - Леон | -2.5 | 7/10 | 1.67 | 2 - 1 | |
03:06 | Монтерей - Керетаро | 1 | 7/10 | 1.44 | 2 - 1 | |
05:00 | Масатлан - Чивас Гуадалахара | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
06:00 | Йокохама Ф-Маринос - Санфрече Хирошима | 1X | 7/10 | 1.36 | 3 - 3 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 05.03.2021 17:27!