Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
22:00 | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 2 | 7/10 | 1.68 | 1 - 0 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
22:00 | Севиля - Реал Сосиедад | 1 | 5/10 | 1.75 | 1 - 0 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
22:00 | Алкоркон - Културал Леонеса | 1 | 5/10 | 1.90 | 0 - 0 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
21:45 | Амиен - Пари Сен Жермен | 2 | 7/10 | 1.30 | 2 - 2 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
21:45 | Валансиен - Реймс | +2.5 | 6/10 | 1.60 | 1 - 3 | |
21:45 | Ним - Газелек Аячо | +2.5 | 6/10 | 1.62 | 4 - 0 | |
21:45 | Оксер - Аячо | 2 | 5/10 | 2.00 | 1 - 1 | |
21:45 | Орлеан - Шатору | 2 | 3/10 | 2.45 | 1 - 1 | |
21:45 | Париж ФК - Нанси | 1X | 8/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
21:45 | Сошо - Клермонт Фут | 2 | 4/10 | 2.08 | 1 - 3 | |
21:45 | Тур - Ланс | +2.5 | 7/10 | 1.73 | 4 - 2 | |
21:45 | Шамоа Ниор - Льо Авър | 2 | 6/10 | 1.62 | 0 - 1 | |
|
||||||
Франция - Лига Национал | ||||||
21:00 | Булон - Консолат Марсилия | -2.5 | 7/10 | 1.64 | 4 - 1 | |
21:00 | Дюнкерк - Шоле | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 0 | |
21:00 | Конкарно - Гренобъл Фут 38 | X2 | 8/10 | 1.26 | 0 - 1 | |
21:00 | Кретей-Луситанос - По | 2 | 5/10 | 2.05 | 0 - 4 | |
21:00 | Лез Ербиер - Лавал | 1X | 7/10 | 1.29 | 3 - 2 | |
21:00 | Ред Стар Париж - Спортинг Клуб Лион | 1 | 5/10 | 1.75 | 0 - 0 | |
21:00 | Родес - Авранш | -2.5 | 6/10 | 1.64 | 0 - 1 | |
21:00 | Шамбли - Безие | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 0 - 0 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Винер Нойщат - Флоридсдорфер АК | 1 | 7/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
19:30 | Капфенберг - Аустрия Лустенау | 1X | 8/10 | 1.48 | 0 - 2 | |
19:30 | Лиферинг Залцбург - Хартберг | 1X | 7/10 | 1.41 | 3 - 2 | |
19:30 | Рийд - Блау-Вайс Линц | 1 | 7/10 | 1.28 | 1 - 0 | |
Азербайджан - Висша Лига | ||||||
15:00 | Капаз Ганджа - Сумгаит | 2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
18:30 | Слуцк - Смолевичи | 1 | 7/10 | 1.66 | 1 - 0 | |
България - Група за Титлата | ||||||
20:00 | Левски София - Ботев Пловдив | 1 | 7/10 | 1.50 | 3 - 2 | |
Гърция - Футболна Лига | ||||||
16:00 | Спарти - Ерготелис | 1 | 6/10 | 1.85 | 2 - 2 | |
Дания - Група за Титлата | ||||||
20:00 | Хорсенс - Олборг | +2.5 | 5/10 | 1.82 | 2 - 1 | |
Естония - Мейстрилига | ||||||
19:00 | Нарва Транс - Куресааре | 1 | 8/10 | 1.13 | 3 - 0 | |
Израел - Група за Изпадане ЛЛ | ||||||
16:00 | Апоел Марморек - Апоел Кфар Саба | -2.5 | 7/10 | 1.55 | 4 - 0 | |
16:00 | Апоел Рамат Ган - Макаби Херцлия | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
16:00 | Апоел Рамат Хашарон - Апоел Петах Тиква | X2 | 8/10 | 1.34 | 0 - 2 | |
16:00 | Ирони Нешер - Апоел Бней Лод | 2 | 8/10 | 1.36 | 3 - 4 | |
Ирландия - Висша Дивизия | ||||||
21:45 | Брей Уондърърс - Дери Сити | 2 | 8/10 | 1.44 | 2 - 1 | |
21:45 | Сейнт Патрикс - Шамрок Роувърс | 1X | 8/10 | 1.42 | 2 - 0 | |
21:45 | Уотърфорд - Дъндолк | 2 | 6/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
Ирландия - Първа Дивизия | ||||||
21:45 | Атлон Таун - Голуей Юнайтед | +2.5 | 9/10 | 1.18 | 0 - 3 | |
21:45 | Шелбърн - УК Дъблин | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
22:00 | Уексфорд - Кабинтили | 1X | 8/10 | 1.39 | 0 - 1 | |
22:00 | Фин Харпс - Дрогеда Юнайтед | 2 | 4/10 | 2.38 | 2 - 1 | |
Латвия - Вирслига | ||||||
15:00 | Спартакс Юрмала - ФК Лиепая | X2 | 7/10 | 1.39 | 2 - 2 | |
17:00 | Рига ФК - Валмиера | 1 | 9/10 | 1.14 | 6 - 1 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
19:00 | Битовия Битов - Одра Ополе | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
21:00 | Стал Мелец - Вигри Сувалки | 1X | 8/10 | 1.35 | 3 - 0 | |
21:45 | ГКС Тихи - Миедж Легница | X2 | 7/10 | 1.27 | 1 - 0 | |
Полша - Група за Изпадане | ||||||
19:00 | Краковия Краков - Шльонск Вроцлав | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 3 - 3 | |
21:30 | Лехия Гданск - Термалика Нечеча | 1 | 5/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
22:30 | Спортинг Брага - Боавища | +2.5 | 7/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
Румъния - Група за Титлата | ||||||
20:45 | Виторул Констанца - Астра Гюргево | 1 | 6/10 | 1.88 | 1 - 1 | |
Румъния - Група за Изпадане | ||||||
18:00 | Поли Тимишоара - Волунтари | 1X | 7/10 | 1.31 | 2 - 3 | |
Северна Ирландия - Плейофи | ||||||
21:45 | Нюри Сити - Карик Рейнджърс | 1X | 7/10 | 1.40 | 3 - 2 | |
Сърбия - Група за Изпадане | ||||||
19:00 | Младост Лучани - Мачва Шабац | 1 | 6/10 | 1.66 | 0 - 0 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
20:00 | Истанбул Башакшехир - Сивасспор | 1 | 7/10 | 1.35 | 1 - 1 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
17:30 | Аданаспор - Ескишехирспор | 1 | 6/10 | 1.66 | 0 - 3 | |
17:30 | Балъкесирспор - Манисаспор | 1 | 8/10 | 1.10 | 4 - 1 | |
17:30 | Газиантепспор - Гиресунспор | 2 | 9/10 | 1.16 | 4 - 5 | |
17:30 | Елязъгспор - Истанбулспор | 1X | 8/10 | 1.50 | 2 - 2 | |
Украйна - Група за Титлата | ||||||
19:00 | Динамо Киев - ФК Мариупол | 1 | 9/10 | 1.16 | 1 - 1 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
19:00 | Локомотив Загреб - Риека | 2 | 8/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
21:00 | Славен - Динамо Загреб | 2 | 8/10 | 1.38 | 2 - 2 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
20:15 | Спарта Прага - Злин | 1 | 7/10 | 1.43 | 2 - 1 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
19:00 | Усти над Лабем - Прибрам | 2 | 6/10 | 1.85 | 1 - 0 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
21:00 | Ксамакс - Винтертур | 1 | 7/10 | 1.30 | 3 - 3 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:00 | Фрей Тебю - АФК Ескилстюна | 2 | 6/10 | 1.92 | 0 - 2 | |
Шотландия - Група за Изпадане | ||||||
21:45 | Партик Тисъл - Рос Каунти | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи | ||||||
21:45 | Дънди Юнайтед - Дънфърмлин | 1 | 4/10 | 2.10 | 2 - 1 | |
Алжир - Национален Шампионат | ||||||
18:00 | КР Белуиздад - Параду АК | 1 | 7/10 | 1.39 | 2 - 1 | |
18:00 | КС Константин - ЖС Кабилие | 1 | 7/10 | 1.39 | 2 - 1 | |
18:00 | Олимпик де Медеа - УСМ Блида | 1 | 7/10 | 1.30 | 2 - 1 | |
18:00 | УС Бискра - ДРБ Тадженант | -2.5 | 8/10 | 1.53 | 4 - 0 | |
18:00 | УСМ Ел Хараш - ЖС Саура | X2 | 7/10 | 1.39 | 2 - 3 | |
Виетнам - В.Лига 1 | ||||||
13:00 | Сонглам Нгеан Вин - Намдин | 1 | 7/10 | 1.55 | 0 - 1 | |
13:00 | Тханхоа - Сайгон ФК | 1 | 7/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
Индонезия - Лига 1 | ||||||
09:30 | Персипура Джаяпура - Борнео Самаринда | 1 | 7/10 | 1.39 | 2 - 0 | |
11:30 | Бхаянгкара - Персикабо 1973 | 1 | 8/10 | 1.39 | 4 - 2 | |
11:30 | Мадура Юнайтед - Персиб Бандунг | 1 | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
Колумбия - Примера А | ||||||
04:00 | Индепендиенте Меделин - Америка де Кали | 1 | 7/10 | 1.68 | 3 - 1 | |
Колумбия - Копа Колумбия | ||||||
02:00 | Атлетико Уила - Атлетико Букараманга | 1 | 5/10 | 1.83 | 1 - 0 | |
03:00 | Рионегро - Депортес Киндио | 1 | 6/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
04:00 | Бояка Чико - Кукута Депортиво | 1X | 8/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи | ||||||
03:30 | Тигрес УАНЛ Монтерей - Сантос Лагуна | 1 | 5/10 | 1.88 | 2 - 0 | |
05:30 | Атлетико Морелия - Депортиво Толука | -2.5 | 6/10 | 1.69 | 2 - 2 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
02:15 | 3 де Фебреро - Сол де Америка | X2 | 8/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
Тайланд - Тай Лига 1 | ||||||
15:00 | Бурирам Юнайтед - Муангтонг Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.57 | 4 - 0 | |
Копа Либертадорес | ||||||
01:15 | Расинг Клуб - Универсидад де Чили | +2.5 | 8/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
03:30 | Алианса Лима - Палмейрас SP | 2 | 7/10 | 1.43 | 1 - 3 | |
03:30 | Дъ Стронгест Ла Пас - Либертад Асунсион | 1 | 8/10 | 1.47 | 1 - 3 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 03.05.2018 17:03!