Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Чемпиъншип | ||||||
22:15 | Чарлтън - Милуол | -2.5 | 6/10 | 1.64 | 0 - 1 | |
Англия - Първа Лига - Плейофи | ||||||
19:30 | Портсмут - Оксфорд Юнайтед | 1 | 4/10 | 2.05 | 1 - 1 | |
21:30 | Флийтууд Таун - Уикъмб | 1X | 7/10 | 1.31 | 1 - 4 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
23:00 | Атлетико Мадрид - Майорка | 1 | 7/10 | 1.29 | 3 - 0 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
20:30 | Жирона - Сарагоса | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
Италия - Серия Б | ||||||
19:45 | Пиза - Читадела | X2 | 7/10 | 1.33 | 2 - 0 | |
22:00 | Венеция - Емполи | X2 | 7/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
22:00 | Виртус Ентела - Киево | X2 | 8/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
22:00 | Козенца - Асколи | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
22:00 | Кремонезе - Пескара | -2.5 | 7/10 | 1.67 | 1 - 0 | |
22:00 | Кротоне - Беневенто | 1 | 6/10 | 1.72 | 3 - 0 | |
22:00 | Перуджа - Порденоне | -2.5 | 6/10 | 1.64 | 1 - 2 | |
22:00 | Салернитана - Юве Стабия | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 2 - 1 | |
22:00 | Трапани - Ливорно | -2.5 | 6/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
22:00 | Фрозиноне - Специя | 1X | 7/10 | 1.28 | 2 - 1 | |
|
||||||
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Блау-Вайс Линц - Хорн | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 3 | |
19:30 | Капфенберг - Вакер Инсбрук | 2 | 6/10 | 1.65 | от. | |
19:30 | Лиферинг Залцбург - Аустрия Лустенау | 1 | 8/10 | 1.36 | 4 - 2 | |
21:25 | Форвартс Щайр - Рийд | 2 | 6/10 | 1.63 | 0 - 1 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
17:00 | Славия Мозир - Слуцк | 1 | 4/10 | 2.15 | 3 - 1 | |
19:00 | Смолевичи - Динамо Брест | 2 | 7/10 | 1.53 | 3 - 3 | |
България - Група Б за Изпадане | ||||||
21:00 | Ботев Пловдив - Дунав Русе | 1 | 7/10 | 1.30 | 3 - 1 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
19:30 | Нествед - Колдинг | 1X | 7/10 | 1.47 | 0 - 1 | |
Дания - Група Б за Изпадане | ||||||
20:00 | Есберг - Хорсенс | X2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 2 | |
Исландия - Първа Дивизия | ||||||
21:00 | Вестманаейяр - Викингур Олафсвик | 1 | 8/10 | 1.49 | 2 - 0 | |
22:15 | Кефлавик - Лейкнир Рейкявик | +2.5 | 7/10 | 1.65 | 1 - 2 | |
22:15 | Магни Гренивик - Лейкнир Фаскрудсфирди | 1X | 8/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
22:15 | Фрам Рейкявик - Афтурелдинг Мосфелсбаер | 1 | 7/10 | 1.53 | 1 - 0 | |
Косово - Суперлига | ||||||
18:00 | Вучтрия Вучитрън - Фламуртари Прищина | 2 | 7/10 | 1.69 | 2 - 2 | |
21:00 | Прищина - Дреница Србица | 1 | 7/10 | 1.34 | 1 - 0 | |
Латвия - Вирслига | ||||||
18:00 | Тукумс 2000 - Метта ЛУ Рига | 2 | 6/10 | 1.66 | 1 - 3 | |
20:00 | Валмиера - Спартакс Юрмала | 1 | 5/10 | 1.83 | 2 - 2 | |
Литва - А Лига | ||||||
18:00 | Жалгирис Вилнюс - Банга Гарджай | +2.5 | 7/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
20:00 | ФК Паневежис - Кауно Жалгирис | 2 | 7/10 | 1.62 | 0 - 2 | |
Молдова - Супер Лига | ||||||
18:00 | Динамо-Авто Тираспол - Флорещ | 1 | 7/10 | 1.38 | 3 - 1 | |
20:30 | Шериф Тираспол - Сперанца Ниспорен | 1 | 8/10 | 1.21 | 2 - 0 | |
Норвегия - Първа Дивизия | ||||||
19:00 | Гроруд - Лилестрьом | 2 | 7/10 | 1.52 | 0 - 1 | |
19:00 | КФУМ Осло - Йерв Гримстад | 1 | 5/10 | 2.17 | 2 - 1 | |
19:00 | Осане - Согндал | +2.5 | 5/10 | 1.79 | 1 - 4 | |
19:00 | Санднес - Йойгарден | 1X | 8/10 | 1.29 | 4 - 3 | |
19:00 | Стьордалс Блинк - Ранхайм | 2 | 5/10 | 1.87 | 2 - 3 | |
19:00 | Тромсьо - Рауфос | 1 | 7/10 | 1.53 | 1 - 0 | |
19:00 | Уленсакер Киса - Стрьомен | +2.5 | 6/10 | 1.65 | 4 - 0 | |
21:30 | ХамКам - Конгсвингер | +2.5 | 7/10 | 1.72 | 2 - 3 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
18:40 | Хойничанка Хойнице - Сандеця Нови Сонч | 1X | 7/10 | 1.44 | 2 - 1 | |
21:10 | Заглембие Сосновец - Хробри Глогов | -2.5 | 5/10 | 1.81 | 0 - 2 | |
Полша - Група за Изпадане | ||||||
19:00 | ЛКС Лодз - Висла Краков | 2 | 5/10 | 1.83 | 1 - 2 | |
21:30 | Корона Келце - Арка Гдиня | -2.5 | 5/10 | 1.76 | 1 - 1 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
21:15 | Санта Клара - Маритимо | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
Румъния - Група за Титлата | ||||||
20:00 | Газ Метан Медиаш - Университатя Крайова | 2 | 7/10 | 1.38 | 1 - 2 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
21:00 | Домжале - Табор Сежана | +2.5 | 5/10 | 1.82 | 2 - 1 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
21:00 | Денизлиспор - Газиантеп ФК | 1X | 7/10 | 1.48 | 0 - 1 | |
Украйна - Група за Изпадане | ||||||
19:00 | ФК Лвов - Ворскла Полтава | 1 | 3/10 | 2.35 | 2 - 2 | |
Финландия - Каконен Група В | ||||||
18:30 | ТПВ Тампере - КааПо Каарина | +2.5 | 6/10 | 1.60 | 2 - 2 | |
19:00 | Атлантис Хелзинки - Клуби-04 Хелзинки | +2.5 | 7/10 | 1.57 | 3 - 4 | |
Финландия - Каконен Група С | ||||||
19:00 | Киисто Вааса - ГБК Кокола | 2 | 7/10 | 1.50 | 0 - 3 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
19:00 | Хрудим - Пардубице | +2.5 | 7/10 | 1.67 | 1 - 3 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
19:15 | Лозана-Уши - Винтертур | +2.5 | 6/10 | 1.60 | 2 - 2 | |
21:30 | Аарау - Лозана Спорт | 2 | 7/10 | 1.73 | 5 - 4 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:00 | Йонкьопинг Содра - Акрополис | 1 | 6/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
20:00 | Трелеборг - Сундсвал | X2 | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
Бразилия - Кампеонато Кариока | ||||||
02:00 | Васко да Гама RJ - Мадурейра RJ | 1 | 8/10 | 1.19 | 1 - 0 | |
02:00 | Волта Редонда RJ - Резенде RJ | 1 | 7/10 | 1.30 | 2 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 02.07.2020 18:32!