Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Беларус - Купа на Беларус | ||||||
17:45 | Днепър Могильов - Динамо Брест | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 1 - 4 | |
19:45 | Неман Гродно - БАТЕ Борисов | 2 | 6/10 | 1.83 | 0 - 0 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
19:00 | Фредериция - Роскилде | 1 | 7/10 | 1.72 | 0 - 0 | |
Естония - Мейстрилига | ||||||
19:00 | Вапрус Пярну - Пайде Линнамеесконд | 2 | 7/10 | 1.47 | 1 - 1 | |
19:00 | Талина Калев - Тулевик Вилянди | 1 | 7/10 | 1.47 | 1 - 2 | |
19:30 | Флора Талин - Номе Калю | 1X | 7/10 | 1.44 | 3 - 3 | |
Литва - А Лига | ||||||
18:00 | ФК Паланга - ФК Ритеряй | 2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
20:00 | Жалгирис Вилнюс - Судува Мариямполе | 1X | 8/10 | 1.50 | 2 - 3 | |
Норвегия - Купа на Норвегия | ||||||
17:00 | Мьолнер - Стьордалс Блинк | 1 | 3/10 | 2.44 | 2 - 1 | |
19:00 | Айерсун - Йерв Гримстад | 2 | 7/10 | 1.39 | 2 - 1 | |
19:00 | Алта - Тромсдален | 2 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
19:00 | Арендал - Старт Кристиансанд | 2 | 8/10 | 1.35 | 0 - 3 | |
19:00 | Братвог - Молде | 2 | 9/10 | 1.05 | 0 - 0 | |
19:00 | Валдрес - Стрьомгодсет | 2 | 8/10 | 1.03 | 1 - 3 | |
19:00 | Елверум - КФУМ Осло | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
19:00 | Йойгарден - Осане | 1 | 3/10 | 2.30 | 2 - 2 | |
19:00 | Йорн-Хутен - Сарпсборг 08 | 2 | 8/10 | 1.03 | 0 - 6 | |
19:00 | Киелсос - Уленсакер Киса | 2 | 7/10 | 1.29 | 0 - 3 | |
19:00 | Лисеклостер - Хаугесунд | 2 | 9/10 | 1.17 | 1 - 2 | |
19:00 | Нутоден - Аскер | 1 | 8/10 | 1.28 | 3 - 0 | |
19:00 | Санднес - Видар | 1 | 7/10 | 1.24 | 1 - 0 | |
19:00 | Стрьомен - Берум | 1 | 7/10 | 1.29 | 1 - 2 | |
19:00 | Фрам Ларвик - Мьондален | 2 | 7/10 | 1.23 | 1 - 1 | |
19:00 | Фредрикстад - Од БК | 2 | 7/10 | 1.55 | 1 - 3 | |
19:00 | Фюлингсдален - Согндал | 2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
19:00 | ХамКам - Хьонефос | 1 | 7/10 | 1.26 | 0 - 0 | |
19:00 | Хаща - Бодьо Глимт | 2 | 8/10 | 1.15 | 2 - 5 | |
19:00 | Хьодд - Флурьо | 2 | 7/10 | 1.65 | 0 - 0 | |
19:00 | Шайд - Сандефьорд | 2 | 8/10 | 1.12 | 3 - 0 | |
19:15 | Сеня - Тромсьо | 2 | 8/10 | 1.04 | 0 - 0 | |
20:00 | Брюне - Викинг Ставангер | 2 | 7/10 | 1.32 | 1 - 0 | |
|
||||||
Полша - Купа на Полша | ||||||
17:00 | Арка Гдиня - Легия Варшава | 2 | 7/10 | 1.60 | 1 - 2 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
18:00 | Витория Гимараеш Б - Порто Б | 1X | 7/10 | 1.35 | 0 - 1 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
09:00 | Луч Владивосток - Авангард Курск | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 2 | |
13:00 | Енисей Красноярск - Волгар Астрахан | 1 | 9/10 | 1.14 | 2 - 1 | |
14:00 | ФК Оренбург - Сибир Новосибирск | 1 | 7/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
15:00 | Спартак Москва 2 - ПФК Сочи | -2.5 | 6/10 | 1.64 | 2 - 2 | |
15:30 | ФК Тамбов - ФК Тюмен | 1 | 7/10 | 1.44 | 3 - 1 | |
16:00 | Балтика Калининград - Шинник Ярославл | 1 | 6/10 | 1.62 | 0 - 0 | |
16:00 | Факел Воронеж - Том Томск | X2 | 7/10 | 1.28 | 0 - 1 | |
17:00 | Зенит Санкт Петербург 2 - ФК Химки | 1 | 5/10 | 2.00 | 1 - 0 | |
17:00 | Ротор Волгоград - Криля Советов | 2 | 6/10 | 1.61 | 0 - 2 | |
18:00 | Кубан Краснодар - Пари Нижни Новгород | 1 | 6/10 | 1.85 | 0 - 0 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
16:00 | АП Брера Струмица - Победа Прилеп | 1 | 7/10 | 1.66 | 1 - 0 | |
17:00 | Вардар Скопие - ФК Скопие | 1 | 7/10 | 1.30 | 0 - 1 | |
17:00 | Пелистер Битоля - Ренова Джепчище | 1X | 8/10 | 1.42 | 3 - 2 | |
17:00 | Шкендия 79 Тетово - Работнички Скопие | 1 | 8/10 | 1.40 | 3 - 0 | |
17:00 | Шкупи Скопие - Силекс Кратово | 1X | 8/10 | 1.32 | 1 - 1 | |
Словакия - 2. Лига | ||||||
18:00 | Локомотив Кошице - Нове Место над Вахом | 1 | 7/10 | 1.40 | 3 - 2 | |
18:00 | Партизан Бардейов - Комарно | 1X | 7/10 | 1.34 | 0 - 2 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
16:00 | Триглав - Кръшко | 1X | 7/10 | 1.35 | 2 - 0 | |
17:00 | Рудар Веление - Марибор | 2 | 8/10 | 1.50 | 1 - 3 | |
19:00 | Домжале - Анкаран Хрватини | 1 | 9/10 | 1.18 | 4 - 0 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
18:00 | Витковице - Влашим | 1 | 5/10 | 2.15 | 4 - 0 | |
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи | ||||||
21:45 | Алоа Атлетик - Рейт Роувърс | -2.5 | 5/10 | 1.78 | 2 - 0 | |
21:45 | Арброут - Дъмбартън | +2.5 | 5/10 | 1.83 | 1 - 2 | |
Египет - Висша Лига | ||||||
17:30 | Ал Масри Порт Саид - ЕНППИ Кайро | 1 | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
Египет - Купа на Египет | ||||||
19:30 | Ел Ентаг Ел Харби - Замалек Кайро | 2 | 6/10 | 1.78 | 1 - 3 | |
Китай - ФА Къп | ||||||
11:00 | Хъбей ФК - Шандун Тайшан | 1 | 4/10 | 2.05 | 2 - 3 | |
14:30 | Шанхай Порт - Пекин Ренхе | 1 | 7/10 | 1.24 | 0 - 0 | |
14:35 | Гуанджоу ФК - Гуейджоу Хенфен | 1 | 8/10 | 1.22 | 2 - 2 | |
14:35 | Чунцин Лианджианг Атлетик - Далиан Профешънъл | 1 | 6/10 | 1.70 | 0 - 1 | |
15:00 | Пекин Гуоан - Тиендзин Джинмен Тайгър | 1 | 8/10 | 1.39 | 1 - 0 | |
Малайзия - Суперлига | ||||||
16:00 | Куала Лумпур Сити - ПКНС ФК | 1X | 7/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
16:00 | Мелака Юнайтед - Перак | 2 | 4/10 | 2.00 | 1 - 2 | |
16:00 | ПКНП ФК - Келантан | 1X | 7/10 | 1.44 | 2 - 0 | |
Мароко - Първа Дивизия | ||||||
18:00 | Рапиде Оуед Зем - Раджа Казабланка | 2 | 6/10 | 1.90 | 3 - 1 | |
20:00 | Могреб Тетуан - РСБ Беркан | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
Сингапур - Висша Лига | ||||||
14:45 | Тампайнс Роувърс - Балестиер Халса | +2.5 | 7/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
14:45 | Уориърс ФК - Бруней ДПММ | 2 | 5/10 | 1.90 | 2 - 2 | |
14:45 | Хоуганг Юнайтед - Лайън Сити Сейлърс | 2 | 7/10 | 1.51 | 3 - 3 | |
Южна Корея - К-Лига 1 | ||||||
13:00 | Чонбук Хюндай Моторс - Тегу | 1 | 8/10 | 1.25 | 2 - 1 | |
13:30 | Кимчхон Сангму - Чуннам Драгонс | 1 | 6/10 | 1.83 | 1 - 1 | |
13:30 | Кьонсан - Сеул | X2 | 8/10 | 1.42 | 0 - 0 | |
13:30 | Поханг Стийлърс - Инчхън Юнайтед | 1X | 7/10 | 1.24 | 0 - 0 | |
13:30 | Сувон Самсунг Блюуингс - Улсан ХД | 1X | 8/10 | 1.36 | 0 - 0 | |
13:30 | Чеджу Юнайтед - Кануън | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 3 - 5 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
13:00 | Висел Кобе - Токио | 1X | 7/10 | 1.42 | 0 - 0 | |
13:00 | Гамба Осака - Вегалта Сендай | 1 | 4/10 | 2.50 | 1 - 0 | |
13:00 | Йокохама Ф-Маринос - Джубило Ивата | +2.5 | 6/10 | 1.78 | 1 - 3 | |
13:00 | Кавазаки Фронтейл - Урава Ред Даймъндс | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 0 - 2 | |
13:00 | Кашима Антлърс - В-Варен Нагазаки | 1 | 7/10 | 1.53 | 2 - 1 | |
13:00 | Нагоя Грампус - Серезо Осака | 2 | 6/10 | 1.68 | 0 - 0 | |
13:00 | Шонан Белмар - Кашива Рейсол | 2 | 5/10 | 1.85 | 1 - 2 | |
13:30 | Санфрече Хирошима - Шимизу Ес-Пулс | 1 | 6/10 | 1.82 | 2 - 0 | |
14:00 | Саган Тошу - Консадол Сапоро | X2 | 8/10 | 1.37 | 1 - 2 | |
Други Международни Турнири | ||||||
17:30 | Бенгалуру - Айзол | 1 | 7/10 | 1.42 | 5 - 0 | |
Копа Либертадорес | ||||||
01:15 | Гремио RS - Серо Портеньо | 1 | 7/10 | 1.32 | 5 - 0 | |
01:15 | Куско - Естудиантес Ла Плата | 1X | 7/10 | 1.32 | 0 - 0 | |
03:30 | Насионал Монтевидео - Сантос SP | 1X | 7/10 | 1.28 | 1 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 30.04.2018 14:56!