Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Световно Първенство | ||||||
21:00 | Хърватска - Дания | 1 | 6/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
16:45 | Городея - Витебск | 2 | 6/10 | 1.68 | 1 - 1 | |
20:45 | Шахтьор Солигорск - Смолевичи | +2.5 | 8/10 | 1.47 | 1 - 0 | |
Исландия - Висша Лига | ||||||
19:00 | Вестманаейяр - Гриндавик | X2 | 7/10 | 1.45 | 3 - 0 | |
22:15 | КР Рейкявик - Викингур Рейкявик | 1 | 7/10 | 1.52 | 0 - 1 | |
22:15 | Фьолнир Рейкявик - Филкир Рейкявик | +2.5 | 6/10 | 1.67 | 2 - 1 | |
Казахстан - Висша Лига | ||||||
15:00 | Акжайк - Тобол Костанай | X2 | 8/10 | 1.24 | 1 - 3 | |
16:00 | Иртиш Павлодар - Жетису Талдикорган | 1 | 7/10 | 1.67 | 0 - 2 | |
16:00 | Кайсар Къзълорда - Кайрат Алмати | 2 | 7/10 | 1.33 | 1 - 2 | |
16:30 | Атирау - Кизилжар Петропавл | 1 | 7/10 | 1.73 | 0 - 0 | |
18:00 | Актобе - Шахтьор Караганди | 1 | 7/10 | 1.65 | 2 - 0 | |
Латвия - Вирслига | ||||||
17:00 | Йелгава - Метта ЛУ Рига | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 0 | |
|
||||||
Литва - А Лига | ||||||
19:00 | Кауно Жалгирис - Судува Мариямполе | +2.5 | 6/10 | 1.70 | 0 - 3 | |
Литва - Купа на Литва | ||||||
13:00 | ФК Йонава - Жалгирис Вилнюс | 2 | 7/10 | 1.52 | 0 - 5 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
19:00 | Бран Берген - Молде | 1 | 5/10 | 1.75 | 0 - 4 | |
19:00 | Кристиансунд - Сарпсборг 08 | X2 | 8/10 | 1.35 | 1 - 1 | |
19:00 | Ранхайм - Старт Кристиансанд | 1 | 6/10 | 1.89 | 2 - 0 | |
19:00 | Сандефьорд - Розенборг | 2 | 7/10 | 1.44 | 0 - 1 | |
19:00 | Тромсьо - Од БК | 1 | 5/10 | 2.00 | 2 - 1 | |
21:00 | Стабек - Хаугесунд | 1X | 7/10 | 1.38 | 2 - 1 | |
Норвегия - Първа Дивизия | ||||||
16:00 | Стрьомен - Викинг Ставангер | 2 | 6/10 | 1.90 | 1 - 6 | |
19:00 | Йойгарден - Конгсвингер | 1 | 3/10 | 2.30 | 2 - 2 | |
19:00 | Левангер - Уленсакер Киса | X2 | 7/10 | 1.42 | 2 - 3 | |
19:00 | Санднес - Осане | 1 | 6/10 | 1.85 | 3 - 0 | |
19:00 | Флурьо - Согндал | 2 | 6/10 | 1.67 | 1 - 2 | |
19:00 | ХамКам - Тромсдален | 1 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 | ||||||
19:00 | Фредрикстад - Гроруд | 1 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
19:00 | Хьонефос - Нюбергсунд | 1 | 6/10 | 1.58 | 4 - 1 | |
Финландия - Каконен Група А | ||||||
18:30 | МП Микели - Гнистан Хелзинки | +2.5 | 6/10 | 1.66 | 0 - 0 | |
Финландия - Каконен Група В | ||||||
15:00 | ХИФК Хелзинки 2 - Гранкула ИФК | 2 | 7/10 | 1.55 | 2 - 1 | |
15:00 | Хонка Академия - КааПо Каарина | 1 | 6/10 | 1.90 | 0 - 0 | |
Финландия - Каконен Група С | ||||||
15:00 | Вааса ИФК - ЯБК Якобстад | 1 | 4/10 | 2.09 | 0 - 3 | |
15:00 | ГБК Кокола - ТПВ Тампере | 1 | 4/10 | 2.09 | 3 - 0 | |
15:00 | СЯК Академия - Еркулес Оулу | +2.5 | 7/10 | 1.44 | 4 - 2 | |
15:00 | Тампере Юнайтед - КуФу-98 Куопио | 1 | 3/10 | 2.29 | 0 - 1 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
16:00 | Фалкенберг - Хелзинборг | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 2 - 3 | |
18:30 | Ландскрона БоИС - Йостерс | 2 | 9/10 | 2 - 3 | ||
Швеция - Първа Дивизия - Север | ||||||
14:00 | Шелефтео - БК Форвард | X2 | 7/10 | 1.30 | 4 - 1 | |
17:00 | Тийм ТГ - Карлстад Юнайтед | 2 | 5/10 | 2.05 | 0 - 4 | |
18:00 | Асириска Сьодертале - Линкьопинг Сити | +2.5 | 8/10 | 1.40 | 2 - 4 | |
Швеция - Първа Дивизия - Юг | ||||||
17:00 | Карлскруна - Утсиктенс | +2.5 | 7/10 | 1.45 | 2 - 2 | |
18:00 | Кристианстад - Мялби | 2 | 6/10 | 1.63 | 1 - 2 | |
18:00 | Люнгшиле - Лунд | 1 | 5/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
00:00 | Крисиума SC - Сао Бенто SP | -2.5 | 7/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
00:00 | Фигуерензе SC - Понте Прета SP | 1 | 4/10 | 2.15 | 0 - 2 | |
02:30 | Пайсанду PA - Форталеса CE | 1X | 7/10 | 1.32 | 0 - 1 | |
Бразилия - Серия C - Група А | ||||||
00:00 | Наутико PE - Атлетико Акреано AC | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 3 - 1 | |
02:00 | Салгейро PE - Глобо RN | -2.5 | 8/10 | 1.48 | 1 - 1 | |
23:00 | Конфианка SE - Ботафого PB | 1 | 4/10 | 1.98 | 2 - 2 | |
Бразилия - Серия C - Група Б | ||||||
21:30 | Ипиранга RS - Волта Редонда RJ | 1 | 4/10 | 1.95 | 2 - 2 | |
21:30 | Операрио PR - Тупи MG | 1 | 6/10 | 1.80 | 2 - 0 | |
Виетнам - В.Лига 1 | ||||||
13:00 | Биндуонг - Хошимин Сити | 1 | 6/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
13:00 | Кан Тхо - Кхан Хоа | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
13:00 | Куанг Нам - Хоанган Гялай | 1 | 5/10 | 1.82 | 2 - 2 | |
13:00 | СХБ Дананг - Тханхоа | X2 | 8/10 | 1.46 | 3 - 3 | |
13:00 | Хайфонг - Сонглам Нгеан Вин | -2.5 | 6/10 | 1.82 | 2 - 3 | |
14:00 | Сайгон ФК - Намдин | 1 | 7/10 | 1.70 | 1 - 0 | |
15:00 | Тхан Куанг Нин - Ханой ФК | 2 | 5/10 | 1.83 | 1 - 2 | |
Еквадор - Серия А | ||||||
02:00 | Индепендиенте дел Вале - Барселона Гуаякил | X2 | 7/10 | 1.36 | 2 - 2 | |
23:00 | Ел Национал Кито - Аукас Кито | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
02:00 | Атланта Юнайтед - Орландо Сити | 1 | 7/10 | 1.33 | 4 - 0 | |
02:00 | Монреал - Спортинг Канзас Сити | X2 | 7/10 | 1.42 | 2 - 0 | |
02:30 | Кълъмбъс Крю - Реал Солт Лейк | 1 | 7/10 | 1.45 | 2 - 1 | |
02:30 | Ню Инглънд Революшън - Ди Си Юнайтед | 1 | 6/10 | 1.73 | 3 - 2 | |
03:00 | Лос Анджелис ФК - Филаделфия Юнион | 1 | 6/10 | 1.68 | 4 - 1 | |
03:00 | Чикаго Файър - Ню Йорк Сити | X2 | 7/10 | 1.46 | 3 - 2 | |
05:00 | Сан Хосе Еърткуейкс - Лос Анджелис Галакси | X2 | 8/10 | 1.50 | 3 - 3 | |
23:30 | Торонто - Ню Йорк Ред Булс | 1 | 6/10 | 1.90 | 0 - 1 | |
Сингапур - Висша Лига | ||||||
12:30 | Лайън Сити Сейлърс - Хоуганг Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.39 | 1 - 0 | |
Тайланд - Тай Лига 1 | ||||||
14:00 | Муангтонг Юнайтед - ПТ Прачуап | 1 | 7/10 | 1.52 | 1 - 2 | |
14:00 | Полис Теро - Чайнат Хорнбил | 1 | 6/10 | 1.56 | 1 - 1 | |
14:00 | Суфанабури - Нейви | 1 | 7/10 | 1.35 | 3 - 1 | |
15:00 | БГ Патум Юнайтед - Чонбури | 1 | 6/10 | 1.91 | 7 - 4 | |
15:00 | Ратчабури - Чианграй Юнайтед | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 4 | |
Чили - Копа Чили | ||||||
02:00 | Унион Ла Калера - Палестино Сантяго | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 0 - 2 | |
22:30 | Нубленсе Чилан - Кобресал Ел Салвадор | 1 | 5/10 | 1.85 | 0 - 1 | |
23:00 | Сан Маркос де Арика - Кобрелоа Калама | 1 | 5/10 | 2.07 | 0 - 1 | |
Япония - Джей2 Лига | ||||||
12:00 | Фагиано Окаяма - Звейген Канадзава | 1X | 7/10 | 1.34 | 3 - 3 | |
13:00 | Ренофа Ямагучи - Йокохама ФК | 1 | 3/10 | 2.50 | 0 - 3 | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
14:00 | АИК Стокхолм - Флора Талин | 1 | 7/10 | 1.22 | 1 - 0 | |
14:00 | Вейле - Йостерсунд | 1 | 3/10 | 2.30 | 2 - 2 | |
17:00 | Хайденхайм - Алтах | 2 | 3/10 | 2.30 | 1 - 1 | |
18:30 | Щурм Грац - ФК Копенхаген | X2 | 8/10 | 1.48 | 1 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 01.07.2018 07:46!