Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Италия - Плейофи | ||||||
19:30 | Ливорно - Реджиана | 1 | 6/10 | 1.73 | 1 - 2 | |
21:30 | Лече - Алесандрия | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
21:30 | Парма - Лукезе | 1 | 8/10 | 1.42 | 2 - 1 | |
21:30 | Порденоне - Козенца | 1 | 6/10 | 1.75 | 1 - 0 | |
Армения - Висша Лига | ||||||
16:00 | Арарат Ереван - Алашкерт Ереван | 2 | 7/10 | 1.25 | 1 - 4 | |
16:00 | Урарту Ереван - Пюник Ереван | X2 | 7/10 | 1.26 | 0 - 2 | |
16:00 | Ширак Гюмри - Гандзасар Капан | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
Белгия - Първа Дивизия - Плейофи за Лига Европа | ||||||
21:30 | Остенде - Генк | 2 | 3/10 | 2.38 | 3 - 1 | |
България - Група за Титлата | ||||||
20:00 | Дунав Русе - ЦСКА София | 2 | 4/10 | 2.05 | 1 - 0 | |
Гърция - Група за Европейските турнири | ||||||
20:30 | Паниониос Атина - АЕК Атина | 2 | 7/10 | 1.67 | 1 - 2 | |
20:30 | ПАОК - Панатинайкос | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 3 | |
|
||||||
Дания - Плейофи | ||||||
19:00 | Хорсенс - Вендсисел | 1 | 6/10 | 1.83 | 0 - 0 | |
21:00 | Хелзингор - Виборг | X2 | 8/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
Исландия - Купа на Исландия | ||||||
20:30 | Вестманаейяр - Фьолнир Рейкявик | 1 | 4/10 | 2.38 | 5 - 0 | |
22:15 | ИР Рейкявик - КР Рейкявик | 2 | 9/10 | 1.14 | 1 - 1 | |
22:15 | ФХ Хафнарфьордур - Селфос | 1 | 9/10 | 1.20 | 2 - 1 | |
23:00 | Валур Рейкявик - Стярнан Гардабаер | 1 | 4/10 | 2.10 | 1 - 2 | |
Казахстан - Висша Лига | ||||||
15:00 | Ордабаси Шимкент - Иртиш Павлодар | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
16:30 | Кайрат Алмати - Астана | 1X | 7/10 | 1.36 | 3 - 0 | |
Литва - А Лига | ||||||
18:00 | ФК Йонава - Стумбрас Каунас | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
20:00 | ФК Ритеряй - Судува Мариямполе | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
Норвегия - Купа на Норвегия | ||||||
19:00 | Бодьо Глимт - Елверум | 1 | 8/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
19:30 | Айерсун - Хаугесунд | 2 | 7/10 | 1.25 | 0 - 0 | |
19:30 | Йойгарден - Бран Берген | +2.5 | 8/10 | 1.26 | 0 - 2 | |
19:30 | Йорн-Хутен - Волеренга Осло | 2 | 7/10 | 1.25 | 0 - 0 | |
19:30 | Киелсос - Олесунд | 2 | 7/10 | 1.22 | 0 - 1 | |
19:30 | Конгсвингер - Сарпсборг 08 | 2 | 6/10 | 1.67 | 0 - 4 | |
19:30 | Левангер - Розенборг | 2 | 8/10 | 1.14 | 2 - 4 | |
19:30 | Нутоден - Стабек | 2 | 7/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
19:30 | Ранхайм - Кристиансунд | +2.5 | 8/10 | 1.54 | 0 - 2 | |
19:30 | Уленсакер Киса - Лилестрьом | 2 | 6/10 | 1.70 | 2 - 4 | |
19:30 | Флурьо - Согндал | 2 | 7/10 | 1.62 | 2 - 1 | |
20:15 | Флекерьой - Од БК | 2 | 9/10 | 1.18 | 0 - 3 | |
Румъния - Група за Изпадане | ||||||
21:00 | Политехника Яш - Волунтари | 1X | 7/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
17:30 | Брегалница Щип - Работнички Скопие | 2 | 6/10 | 1.67 | 6 - 2 | |
17:30 | Вардар Скопие - Силекс Кратово | 1 | 7/10 | 1.27 | 0 - 0 | |
17:30 | Победа Прилеп - Ренова Джепчище | 1 | 5/10 | 1.90 | 0 - 3 | |
17:30 | Шкендия 79 Тетово - Пелистер Битоля | 1 | 7/10 | 1.42 | 3 - 1 | |
17:30 | Шкупи Скопие - Македония Гьорче Петров | 1 | 7/10 | 1.64 | 1 - 1 | |
Словения - Купа на Словения | ||||||
21:30 | Домжале - Олимпия Любляна | 1 | 3/10 | 2.60 | 1 - 0 | |
Турция - Купа на Турция | ||||||
21:30 | Истанбул Башакшехир - Коняспор | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 0 - 0 | |
Украйна - Група за Титлата | ||||||
19:00 | Александрия - Шахтьор Донецк | 2 | 7/10 | 1.67 | 1 - 1 | |
19:00 | Динамо Киев - Черноморец Одеса | 1 | 8/10 | 1.30 | 2 - 1 | |
19:00 | Заря Луганск - Олимпик Донецк | 1 | 8/10 | 1.52 | 2 - 0 | |
Украйна - Група за Изпадане | ||||||
17:00 | Днипро Днепропетровск - Волин Луцк | 1 | 8/10 | 1.35 | от. | |
17:00 | Карпати Лвов - Зирка Кропивницкий | 1 | 7/10 | 1.72 | 2 - 1 | |
17:00 | Стал Каменское - Ворскла Полтава | 1 | 5/10 | 1.97 | 0 - 0 | |
Унгария - Купа на Унгария | ||||||
20:00 | Вашаш Будапеща - Ференцварош | 2 | 5/10 | 2.05 | 1 - 1 | |
Финландия - Вейкауслига | ||||||
18:30 | ВПС Вааса - ХИФК Хелзинки | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
18:30 | Илвес Тампере - Кеми Сити | 1 | 7/10 | 1.45 | 2 - 4 | |
18:30 | Интер Турку - ФК Лахти | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 0 - 0 | |
18:30 | ИФК Мариехамн - РоПС Рованиеми | 1 | 6/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
Финландия - Каконен Група А | ||||||
18:30 | Култсу - ПЕПО Лапеенранта | 1X | 7/10 | 1.50 | 0 - 2 | |
Финландия - Каконен Група В | ||||||
18:30 | НуПС Нумела - ЕсПа Еспоо | 1X | 8/10 | 1.48 | 1 - 0 | |
Хърватска - Купа на Хърватска | ||||||
21:15 | Динамо Загреб - Риека | 1 | 5/10 | 1.95 | 1 - 3 | |
Черна Гора - Купа на Черна гора | ||||||
21:30 | Сутиеска Никшич - Гарбал Радановичи | 1 | 5/10 | 2.19 | 1 - 0 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
01:15 | Фигуерензе SC - Боа MG | 1 | 7/10 | 1.42 | 0 - 2 | |
03:30 | Бразил де Пелотас RS - Наутико PE | 1 | 5/10 | 1.91 | 2 - 0 | |
Индонезия - Лига 1 | ||||||
16:30 | Бали Юнайтед - Персиб Бандунг | 1X | 7/10 | 1.42 | 1 - 0 | |
Колумбия - Апертура - Плейофи | ||||||
23:15 | Хагуарес де Кордоба - Атлетико Насионал | 2 | 5/10 | 1.85 | 1 - 3 | |
Перу - Други | ||||||
22:30 | Универсидад де Кахамарка - Мелгар Арекипа | 1X | 7/10 | 1.30 | 2 - 1 | |
Япония - Купа на Лигата | ||||||
13:00 | Албирекс Ниигата - Висел Кобе | 2 | 5/10 | 2.10 | 0 - 1 | |
13:00 | Вентфорет Кофу - Саган Тошу | -2.5 | 8/10 | 1.50 | 2 - 3 | |
13:00 | Джубило Ивата - Омия Ардижа | 1 | 4/10 | 2.05 | 1 - 2 | |
13:00 | Йокохама Ф-Маринос - Санфрече Хирошима | -2.5 | 6/10 | 1.67 | 1 - 2 | |
13:00 | Консадол Сапоро - Кашива Рейсол | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 2 - 1 | |
13:00 | Шимизу Ес-Пулс - Токио | X2 | 8/10 | 1.35 | 2 - 1 | |
Копа Судамерикана | ||||||
03:45 | Дефенсор Спортинг - ЛДУ Кито | 1 | 8/10 | 1.55 | 1 - 2 | |
03:45 | Патриотас Бояка - Евертън Виня дел Мар | 1 | 7/10 | 1.65 | 1 - 0 | |
Шампионска Лига Азия | ||||||
13:30 | Урава Ред Даймъндс - Чеджу Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
15:00 | Дзянсу ФК - Шанхай Порт | X2 | 8/10 | 1.30 | 2 - 3 | |
Приятелски Срещи - Национални | ||||||
20:30 | Кот д'Ивоар - Бенин | 1 | 7/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
20:30 | Мароко - Нидерландия | -2.5 | 6/10 | 1.76 | 1 - 2 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите