Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
22:00 | Сток Сити - Нюкасъл | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
21:15 | Нюрнберг - Кайзерслаутерн | +2.5 | 5/10 | 1.81 | 3 - 2 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
21:30 | Понферадина - Албасете | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 0 | |
Италия - Серия А | ||||||
20:00 | Удинезе - Парма | -2.5 | 6/10 | 1.67 | 4 - 2 | |
Италия - Серия Б | ||||||
21:30 | Виртус Ланчиано - Бари | X2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
|
||||||
Италия - Серия С - Група С | ||||||
21:45 | Барлета - Савоя | 1 | 6/10 | 1.90 | 0 - 0 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
21:30 | Клермонт Фут - Троа | X2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 0 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
19:30 | Литекс Ловеч - Марек Дупница | +2.5 | 8/10 | 1.43 | 3 - 0 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
19:30 | Калони - Пантракикос | 1 | 5/10 | 2.10 | 2 - 0 | |
Израел - Висша Лига | ||||||
20:50 | Апоел Беер Шева - Макаби Тел Авив | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 3 - 2 | |
Израел - Лига Леумит | ||||||
18:00 | Макаби Назарет - Апоел Йерусалим ФК | 1 | 6/10 | 1.83 | 1 - 1 | |
19:00 | Апоел Афула - Акоа Рамат Ган | 1 | 7/10 | 1.53 | 3 - 0 | |
19:00 | Апоел Рамат Ган - Ирони Тиберия | 1X | 7/10 | 1.29 | 0 - 1 | |
19:00 | Апоел Рамат Хашарон - Бейтар Тел Авив Бат Ям | 1 | 6/10 | 1.67 | 0 - 1 | |
19:00 | Апоел Ришон Лецион - Апоел Ноф Хагалил | 1X | 7/10 | 1.35 | 4 - 0 | |
19:00 | Макаби Кирят Гат - Апоел Бней Лод | X2 | 7/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
19:00 | Макаби Явне - Бней Йехуда | 1X | 7/10 | 1.44 | 1 - 6 | |
19:30 | Апоел Кфар Саба - Макаби Херцлия | 1X | 7/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
Кипър - Първа Дивизия | ||||||
19:00 | АЕК Ларнака - Ермис Арадипоу | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 0 - 0 | |
Латвия - Вирслига | ||||||
18:00 | Сконто Рига - Йелгава | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 0 - 3 | |
Нидерландия - Ерсте Дивизи | ||||||
21:00 | Йънг ПСВ - Ден Бош | +2.5 | 8/10 | 1.55 | 5 - 1 | |
21:00 | Йънг Твенте - Фортуна Ситард | 1 | 5/10 | 1.90 | 3 - 0 | |
Норвегия - Първа Дивизия | ||||||
20:00 | Фредрикстад - Ранхайм | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
19:00 | Ягиелония Бялисток - Подбескидзе | 1X | 7/10 | 1.38 | 4 - 2 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
22:00 | Пасош Ферейра - Б-САД | 1 | 4/10 | 2.00 | 2 - 0 | |
Румъния - Лига I | ||||||
18:30 | Пандури - Оцелул Галац | 1 | 7/10 | 1.40 | 4 - 0 | |
21:00 | Клуж - Университатя Клуж | 1 | 8/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
15:00 | Анжи Махачкала - Сокол Саратов | 1 | 8/10 | 1.40 | 3 - 0 | |
15:00 | Балтика Калининград - Химик Дзержинск | 1 | 6/10 | 1.60 | 1 - 0 | |
15:00 | Волга Нижни Новгород - СКА-Хабаровск | X2 | 8/10 | 1.35 | 6 - 0 | |
15:00 | Волгар Астрахан - Луч Владивосток | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
15:00 | Сахалин Южно-Сахалинск - ФК Тюмен | 1X | 7/10 | 1.27 | 0 - 0 | |
15:00 | Сибир Новосибирск - ФК Тосно | 2 | 6/10 | 1.88 | 2 - 1 | |
15:00 | ФК Оренбург - Криля Советов | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 0 - 1 | |
15:00 | Шинник Ярославл - Том Томск | X2 | 8/10 | 1.35 | 0 - 0 | |
Северна Ирландия - Премиършип | ||||||
21:45 | Крусейдърс - Линфийлд | 1 | 4/10 | 2.40 | 2 - 2 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
17:00 | Горица - Крка Ново Место | 1 | 6/10 | 1.72 | 2 - 1 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
18:00 | Кардемир Карабукспор - Мерсин Идман Юрду | 1 | 5/10 | 2.00 | 0 - 2 | |
20:30 | Газиантепспор - Истанбул Башакшехир | X2 | 7/10 | 1.47 | 0 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
19:00 | Елязъгспор - Ордуспор | 1X | 7/10 | 1.38 | 3 - 0 | |
19:30 | Кършияка - Шанлъурфаспор | 1 | 4/10 | 2.15 | 0 - 1 | |
Финландия - Каконен Изток | ||||||
18:30 | Атлантис Хелзинки - Лахти Академия | 1 | 7/10 | 1.48 | 5 - 1 | |
Финландия - Каконен Запад | ||||||
18:30 | Або ИФК Турку - МаПС Маску | 1 | 6/10 | 1.62 | 4 - 1 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
19:00 | РНК Сплит - Задар | 1 | 6/10 | 1.60 | 3 - 0 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
20:45 | Винтертур - Сервет | +2.5 | 5/10 | 1.84 | 4 - 2 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
20:00 | Атвидаберг - Хелзинборг | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
20:00 | Бромапойкарна - Халмстад | 2 | 6/10 | 1.70 | 0 - 3 | |
20:00 | Йефле - Йоребро | +2.5 | 7/10 | 1.70 | 1 - 2 | |
20:05 | ИФК Гьотеборг - Юргорден | 1 | 6/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:00 | Енгелхолм - Сирианска Сьодертале | +2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
20:00 | Йонкьопинг Содра - Йостерсунд | +2.5 | 7/10 | 1.60 | 4 - 0 | |
20:00 | Сундсвал - Хускварна | 1 | 8/10 | 1.32 | 2 - 1 | |
Швеция - Първа Дивизия - Юг | ||||||
20:00 | Тролхетан - Норбю | 1 | 4/10 | 2.15 | 0 - 1 | |
Шотландия - Чемпиъншип | ||||||
21:45 | Рейнджърс - Хибърниън | 1 | 8/10 | 1.50 | 1 - 3 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
00:15 | Бока Хуниорс - Килмес Буенос Айрес | 1 | 6/10 | 1.60 | 1 - 0 | |
03:30 | Ланус - Ривър Плейт | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
Боливия - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Хорхе Вилстерман - Сан Хосе Оруро | 1X | 7/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
02:00 | Ориенте Петролеро - Университарио Сукре | 1 | 6/10 | 1.70 | 4 - 0 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
00:30 | Интернасионал RS - Коритиба PR | 1 | 6/10 | 1.65 | 4 - 2 | |
00:30 | Сантос SP - Гояс GO | 1 | 6/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
00:30 | Фигуерензе SC - Палмейрас SP | -2.5 | 8/10 | 1.53 | 3 - 1 | |
Бразилия - Серия C - Група А | ||||||
01:00 | Ботафого PB - Форталеса CE | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
00:30 | Депортиво Тачира - Карабобо Валенсия | 1 | 6/10 | 1.58 | 1 - 1 | |
00:30 | Каракас - Депортиво Ла Гуайра | 1 | 6/10 | 1.72 | 2 - 1 | |
00:30 | Португеза Акаригуа - Депортиво Петаре | 1X | 7/10 | 1.35 | 0 - 0 | |
Гватемала - Лига Насионал | ||||||
01:00 | Комуникасионес - Петапа | 1 | 7/10 | 1.30 | 3 - 3 | |
Ел Салвадор - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Атлетико Марте - Санта Текла | 1 | 5/10 | 2.15 | 0 - 1 | |
00:00 | Драгон Сан Мигел - УЕС Сан Салвадор | 1 | 4/10 | 2.35 | 0 - 0 | |
00:00 | Хувентуд Индепендиенте - Алианса Сан Салвадор | +2.5 | 7/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
Канада - Футболна Лига | ||||||
03:00 | Бърлингтън ФК - Торонто Кроейша | 2 | 6/10 | 1.70 | 0 - 0 | |
Колумбия - Примера А | ||||||
01:30 | Атлетико Насионал - Онсе Калдас | 1 | 7/10 | 1.60 | 0 - 0 | |
01:30 | Бояка Чико - Санта Фе Богота | X2 | 8/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
03:30 | Депортиво Кали - Индепендиенте Меделин | 1 | 4/10 | 2.15 | 1 - 1 | |
Коста Рика - Примера Дивисион | ||||||
03:00 | ЛД Алахуеленсе - Пума Генералена | 1 | 8/10 | 1.33 | 5 - 0 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
01:00 | Чивас Гуадалахара - Пуебла | 1 | 6/10 | 1.82 | 0 - 0 | |
ОАЕ - Про-Лига | ||||||
16:20 | Шабаб Ал-Ахли Дубай - Аджман | 1 | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Сол де Америка - Генерал Диаз | +2.5 | 6/10 | 1.84 | 0 - 1 | |
01:45 | Насионал Асунсион - Серо Портеньо | +2.5 | 5/10 | 1.84 | 0 - 1 | |
Перу - Лига 1 | ||||||
00:00 | Университарио де Депортес - Лос Кайманес | 1 | 7/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
03:30 | Лос Анджелис Галакси - Ню Йорк Ред Булс | 1 | 8/10 | 1.55 | 4 - 0 | |
Уругвай - Примера Дивисион | ||||||
00:30 | Пенярол Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео | 1 | 7/10 | 1.72 | 3 - 1 | |
21:30 | Рентистас Монтевидео - Атенас Сан Карлос | 1 | 7/10 | 1.70 | 0 - 3 | |
Хондурас - Национална Лига | ||||||
02:00 | Реал Еспаня - Олимпия Тегусигалпа | +2.5 | 6/10 | 1.72 | 2 - 1 | |
Чили - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Коло-Коло Сантяго - Нубленсе Чилан | 1 | 7/10 | 1.25 | 0 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите