Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Лига Европа | ||||||
18:00 | АЕК Ларнака - Спартак Москва | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
19:30 | Александрия - Хайдук Сплит | 1X | 8/10 | 1.34 | 0 - 3 | |
19:45 | Хераклес - Ароука | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
20:00 | Аустрия Виена - Спартак Търнава | 1 | 8/10 | 1.38 | 0 - 1 | |
20:00 | ИФК Гьотеборг - ХИК Хелзинки | 1 | 7/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
20:00 | Йелгава - Бейтар Йерусалим | X2 | 7/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
20:00 | Локомотив Загреб - Ворскла Полтава | 1X | 8/10 | 1.36 | 0 - 0 | |
20:00 | Славия Прага - Рио Аве | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 0 - 0 | |
20:00 | Торпедо-БелАЗ Жодино - Рапид Виена | 2 | 6/10 | 1.81 | 0 - 0 | |
20:30 | Биркиркара - ФК Краснодар | 2 | 8/10 | 1.25 | 0 - 3 | |
20:30 | Истанбул Башакшехир - Риека | 1 | 6/10 | 1.58 | 0 - 0 | |
20:45 | Грасхопърс - Аполон Лимасол | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
20:45 | Люцерн - Сасуоло | -2.5 | 6/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
21:00 | Анкараспор - Номе Калю | +2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
21:00 | Войводина Нови Сад - Динамо Минск | 1 | 7/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
21:00 | Генк - Корк Сити | 1 | 7/10 | 1.26 | 1 - 0 | |
21:00 | Панатинайкос - АИК Стокхолм | 1 | 7/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
21:00 | Пандури - Макаби Тел Авив | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 3 | |
21:00 | Шкендия 79 Тетово - Млада Болеслав | X2 | 8/10 | 1.28 | 2 - 0 | |
21:30 | КАА Гент - Виторул Констанца | 1 | 7/10 | 1.40 | 5 - 0 | |
21:30 | МОЛ Фехервар - Мидтиланд | X2 | 8/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
21:45 | Абърдийн - Марибор | 1X | 8/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
21:45 | АЗ Алкмаар - Пас Янина | 1 | 7/10 | 1.25 | 1 - 0 | |
22:00 | Сент Етиен - АЕК Атина | 1 | 6/10 | 1.62 | 0 - 0 | |
22:05 | Адмира Вакер Мьодлинг - Слован Либерец | 1X | 8/10 | 1.31 | 1 - 2 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
19:00 | Вейле - Роскилде | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
Исландия - Купа на Исландия | ||||||
21:00 | Вестманаейяр - ФХ Хафнарфьордур | 2 | 6/10 | 1.57 | 1 - 0 | |
Литва - А Лига | ||||||
18:30 | ФК Ритеряй - Утенис Утена | 1 | 9/10 | 1.18 | 4 - 3 | |
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 | ||||||
18:00 | Брюмундал - Розенборг 2 | 1 | 8/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
|
||||||
Фарьорски острови - Висша Лига | ||||||
21:00 | ХБ Торсхавн - Фуглафьордур | 1 | 8/10 | 1.45 | 1 - 0 | |
Финландия - Каконен Група А | ||||||
18:30 | ПЕПО Лапеенранта - Судет | 1 | 6/10 | 1.77 | 3 - 0 | |
Аржентина - Копа Аржентина | ||||||
03:10 | Белграно Кордоба - Браун Адроге | 1 | 7/10 | 1.52 | 1 - 0 | |
Бразилия - Купа на Бразилия | ||||||
01:30 | Ботафого RJ - Брагантино SP | 1 | 7/10 | 1.47 | 1 - 0 | |
01:30 | Пайсанду PA - Жувентуд RS | 1 | 7/10 | 1.65 | 1 - 2 | |
01:30 | Понте Прета SP - Фигуерензе SC | 1 | 5/10 | 1.75 | 5 - 0 | |
01:30 | Чапекоензе SC - Атлетико PR | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
03:45 | Ипиранга RS - Флуминензе RJ | 2 | 7/10 | 1.60 | 0 - 2 | |
Гватемала - Лига Насионал | ||||||
00:00 | Гуастатоя - Комуникасионес | 1X | 7/10 | 1.32 | 1 - 0 | |
00:30 | Антигуа ГФК - Сучитепекес | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
03:00 | Кселаху - Петапа | 1 | 7/10 | 1.62 | 2 - 1 | |
04:00 | Кобан Империал - Маркуензе | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
Колумбия - Копа Колумбия | ||||||
02:00 | Хуниор Баранкиля - Депортиво Пасто | 1 | 6/10 | 1.75 | 1 - 2 | |
03:30 | Депортес Толима - Мильонариос Богота | -2.5 | 6/10 | 1.65 | 0 - 0 | |
Коста Рика - Примера Дивисион | ||||||
05:00 | Депортиво Саприса - Картахинес | 1 | 8/10 | 1.43 | 0 - 0 | |
05:00 | Ередиано - ЛД Алахуеленсе | 1X | 8/10 | 1.27 | 2 - 1 | |
05:00 | Кармелита - Гуадалупе | 1X | 7/10 | 1.47 | 2 - 0 | |
05:00 | Мунисипал Либерия - Лимон | 1 | 4/10 | 2.00 | 2 - 2 | |
Мексико - Копа Мексико | ||||||
03:30 | Дорадос де Синалоа - Керетаро | -2.5 | 6/10 | 1.64 | 1 - 2 | |
04:30 | Леонес Негрос УдеГ - Крус Асул | 2 | 5/10 | 2.00 | 2 - 2 | |
05:30 | Сантос Лагуна - Хуарес | 1 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
САЩ - Северно Американска Сокър Лига | ||||||
02:00 | Отава Фюри - Норт Каролина | 1X | 7/10 | 1.35 | 2 - 0 | |
04:00 | Едмънтън ФК - Ню Йорк Космос | 2 | 3/10 | 2.40 | 2 - 1 | |
04:00 | Райо ОКС - Тампа Бей Роудис | 1 | 5/10 | 2.00 | 1 - 0 | |
Други Международни Турнири | ||||||
00:30 | ФУС Рабат - Кавкаб Маракеш | 1 | 6/10 | 1.57 | 3 - 1 | |
02:30 | Реал Мадрид - Пари Сен Жермен | 1X | 8/10 | 1.37 | 1 - 3 | |
04:00 | Байерн Мюнхен - Милан | 1 | 6/10 | 1.63 | 3 - 3 | |
06:00 | Челси - Ливърпул | 1X | 8/10 | 1.42 | 1 - 0 | |
14:30 | Борусия Дортмунд - Манчестър Сити | X2 | 7/10 | 1.45 | 1 - 1 | |
Копа Либертадорес | ||||||
03:45 | Атлетико Насионал - Индепендиенте дел Вале | 1 | 8/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
02:30 | Орландо Сити - Сток Сити | 2 | 6/10 | 1.86 | 1 - 2 | |
03:00 | Интер - Естудиантес Ла Плата | 1 | 5/10 | 1.86 | 1 - 1 | |
18:30 | Каляри - Пистоезе | 1 | 8/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
19:00 | Ейбар - Ал-Духаил Доха | 1 | 7/10 | 1.35 | 3 - 1 | |
19:00 | Маритимо - Шавеш | 1 | 5/10 | 2.05 | 1 - 1 | |
20:00 | Генчлербирлиги - Кордоба | 1X | 7/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
20:00 | Селта Виго - Валядолид | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 1 | |
20:30 | Б-САД - Тондела | 1 | 3/10 | 2.25 | 0 - 2 | |
20:30 | Майнц 05 - Севиля | 2 | 3/10 | 2.25 | 0 - 1 | |
21:00 | Алмере Сити - Еспаньол | 2 | 6/10 | 1.73 | 1 - 2 | |
21:30 | Кардиф - Екзитър | 2 | 6/10 | 1.70 | 0 - 3 | |
21:30 | Лукезе - Дженоа | 2 | 8/10 | 1.13 | 0 - 3 | |
21:30 | Наполи - Виртус Ентела | 1 | 8/10 | 1.25 | 5 - 0 | |
Приятелски Срещи - Национални | ||||||
13:00 | Узбекистан - Ирак | -2.5 | 7/10 | 1.73 | 2 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите