Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Чемпиъншип | ||||||
15:15 | Бърнли - Брайтън | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
Германия - Бундеслига | ||||||
16:30 | Херта Берлин - Хофенхайм | 1X | 8/10 | 1.27 | 1 - 0 | |
18:30 | Инголщат - Дармщат 98 | -2.5 | 7/10 | 1.55 | 3 - 1 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:30 | Кайзерслаутерн - ФСВ Франкфурт | 1 | 6/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
14:30 | Фрайбург - Падерборн | 1 | 5/10 | 1.80 | 4 - 1 | |
14:30 | Хайденхайм - Гройтер Фюрт | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
13:00 | Спортинг Хихон - Леванте | -2.5 | 8/10 | 1.54 | 0 - 3 | |
19:15 | Гранада - Атлетик Билбао | 2 | 4/10 | 2.05 | 2 - 0 | |
21:30 | Бетис - Атлетико Мадрид | 2 | 6/10 | 1.67 | 0 - 1 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
13:00 | Валядолид - Осасуна | 1X | 8/10 | 1.29 | 0 - 1 | |
18:00 | Жирона - Албасете | 1 | 5/10 | 1.79 | 3 - 0 | |
18:00 | Понферадина - Леганес | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
18:00 | Тенерифе - Кордоба | 1 | 4/10 | 2.15 | 1 - 1 | |
18:00 | Химнастик де Тарагона - Коста Брава | 1 | 7/10 | 1.72 | 2 - 0 | |
20:15 | Алкоркон - Сарагоса | -2.5 | 7/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
|
||||||
Италия - Серия А | ||||||
13:30 | Верона - Наполи | 2 | 7/10 | 1.41 | 0 - 2 | |
16:00 | Аталанта - Торино | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 0 - 1 | |
16:00 | Дженоа - Сасуоло | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
16:00 | Карпи - Киево | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 1 - 2 | |
16:00 | Лацио - Палермо | 1 | 8/10 | 1.45 | 1 - 1 | |
16:00 | Удинезе - Сампдория | 1 | 4/10 | 2.10 | 1 - 0 | |
21:45 | Интер - Фрозиноне | +2.5 | 6/10 | 1.57 | 4 - 0 | |
Италия - Серия Б | ||||||
18:30 | Бари - Ливорно | -2.5 | 7/10 | 1.58 | 1 - 0 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
15:00 | Каен - Анже | 1 | 5/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
18:00 | Рен - Бордо | 1X | 7/10 | 1.33 | 2 - 2 | |
22:00 | Сент Етиен - Олимпик Марсилия | -2.5 | 5/10 | 1.82 | 0 - 2 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
17:30 | Ред Бул Залцбург - Щурм Грац | 1 | 8/10 | 1.42 | 3 - 1 | |
Белгия - Про Лига | ||||||
15:30 | Стандарт Лиеж - Кортрийк | 1 | 5/10 | 1.78 | 1 - 1 | |
19:00 | Роял Ексел Мускрон - Шарлероа | X2 | 7/10 | 1.44 | от. | |
21:00 | Мехелен - Остенде | 1X | 7/10 | 1.38 | 2 - 1 | |
Белгия - Чалънджър Про Лига | ||||||
16:00 | Дайнзе - Серкъл Брюж | 2 | 7/10 | 1.62 | 1 - 4 | |
20:00 | Роял Антверпен - Унион Сент Жилоаз | 1 | 4/10 | 2.00 | 2 - 0 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
14:00 | Черно море - Ботев Пловдив | 1 | 6/10 | 1.58 | 1 - 2 | |
16:30 | Пирин Благоевград - Левски София | 2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
15:00 | ПАОК - Панайтоликос | 1 | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
17:15 | Ксанти - Паниониос Атина | 1X | 8/10 | 1.22 | 2 - 0 | |
17:15 | Платаниас - Левадиакос | 1 | 6/10 | 1.88 | 2 - 1 | |
19:30 | Пантракикос - АЕК Атина | 2 | 7/10 | 1.50 | 1 - 2 | |
Гърция - Футболна Лига | ||||||
15:00 | Агротикос Астерас - Панайгиалиос Егио | 1 | 5/10 | 1.78 | 0 - 0 | |
15:00 | Закинтос - Трикала | 2 | 4/10 | 2.00 | 1 - 0 | |
15:00 | Ламия - Панахайки | 1 | 6/10 | 1.75 | 4 - 1 | |
15:00 | Олимпиакос Волос - Аполон Смирни | 1 | 5/10 | 2.10 | 1 - 2 | |
15:00 | Панелевсиниакос - Пансерайкос | 2 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
18:00 | Атина Калитеа - АЕЛ Лариса | 2 | 5/10 | 2.00 | 0 - 1 | |
Дания - Суперлига | ||||||
14:30 | Есберг - Хобро | 1 | 6/10 | 1.60 | 4 - 4 | |
17:00 | ФК Копенхаген - Виборг | 1 | 8/10 | 1.42 | 0 - 0 | |
19:00 | Орхус - Брьондби | 2 | 5/10 | 2.10 | 1 - 1 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
14:00 | Роскилде - Фредериция | -2.5 | 7/10 | 1.64 | от. | |
14:30 | Хелзингор - Скиве | 1X | 8/10 | 1.37 | от. | |
15:00 | Нествед - Вестселанд | X2 | 7/10 | 1.50 | 2 - 3 | |
16:00 | Кьоге - Вендсисел | 2 | 5/10 | 2.24 | от. | |
16:00 | Силкеборг - Хорсенс | 1 | 5/10 | 1.85 | от. | |
Израел - Висша Лига | ||||||
20:15 | Бейтар Йерусалим - Апоел Акре | 1 | 7/10 | 1.53 | 1 - 0 | |
Кипър - Първа Дивизия | ||||||
16:00 | Пафос - Аполон Лимасол | 2 | 7/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
17:00 | АЕК Ларнака - Агия Напа | 1 | 8/10 | 1.11 | 3 - 1 | |
18:00 | Арис Лимасол - Омония Никозия | 2 | 7/10 | 1.52 | 0 - 1 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
13:30 | Хераклес - Екселсиор | 1 | 7/10 | 1.57 | 0 - 0 | |
15:30 | НЕК Ниймеген - Утрехт | +2.5 | 7/10 | 1.68 | 1 - 0 | |
15:30 | Фейенорд - Твенте | 1 | 8/10 | 1.33 | 5 - 0 | |
17:45 | АДО Ден Хааг - Витес | X2 | 7/10 | 1.25 | 2 - 2 | |
Норвегия - Купа на Норвегия | ||||||
14:15 | Розенборг - Сарпсборг 08 | 1 | 7/10 | 1.36 | 2 - 0 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
16:30 | Подбескидзе - Заглембие Любин | X2 | 8/10 | 1.38 | 1 - 2 | |
19:00 | Погон Шчечин - Лех Познан | X2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
13:45 | Висла Плоцк - Заглембие Сосновец | 1X | 7/10 | 1.30 | 3 - 1 | |
17:00 | Хойничанка Хойнице - Миедж Легница | -2.5 | 7/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
17:00 | Лейшоес - Спортинг Ковиля | 1X | 7/10 | 1.43 | 2 - 2 | |
Португалия - Купа на Португалия | ||||||
17:00 | Авеш - Униао Мадейра | 1X | 7/10 | 1.40 | 3 - 3 | |
20:00 | Фарензе - Спортинг Брага | 2 | 7/10 | 1.42 | 0 - 0 | |
22:00 | Пасош Ферейра - Рио Аве | -2.5 | 7/10 | 1.53 | 1 - 2 | |
Румъния - Лига I | ||||||
18:00 | Търгу Муреш - Виторул Констанца | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 2 - 2 | |
20:30 | Динамо Букурещ - ФК ФКСБ | -2.5 | 7/10 | 1.55 | 3 - 1 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
13:30 | Мордовия Саранск - Динамо Москва | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
16:00 | Кубан Краснодар - Ахмат Грозни | 2 | 9/10 | 2 - 2 | ||
18:30 | Спартак Москва - ФК Краснодар | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 3 - 2 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
14:00 | Брегалница Щип - Металург Скопие | 1 | 7/10 | 1.73 | 0 - 2 | |
14:00 | Работнички Скопие - Шкупи Скопие | 1 | 7/10 | 1.67 | 1 - 1 | |
14:00 | Ренова Джепчище - Шкендия 79 Тетово | +2.5 | 6/10 | 1.63 | 0 - 0 | |
14:00 | Силекс Кратово - Младост Царев Двор | 1 | 7/10 | 1.73 | 3 - 0 | |
14:00 | Хоризонт Търново - Вардар Скопие | +2.5 | 7/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
15:00 | Спартак Търнава - Слован Братислава | 1X | 8/10 | 1.42 | 0 - 0 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
18:30 | Целие - Рудар Веление | 1X | 7/10 | 1.32 | 1 - 0 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
18:00 | Раднички Ниш - Цървена Звезда Белград | 2 | 8/10 | 1.47 | 1 - 2 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
14:00 | Анкараспор - Ризеспор | 1X | 7/10 | 1.26 | 0 - 1 | |
14:00 | Коняспор - Ескишехирспор | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 3 - 2 | |
16:30 | Трабзонспор - Генчлербирлиги | 1 | 7/10 | 1.67 | 1 - 0 | |
19:00 | Бешикташ - Сивасспор | 1 | 7/10 | 1.36 | 2 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
13:30 | Денизлиспор - Адана Демирспор | -2.5 | 6/10 | 1.76 | 1 - 1 | |
16:00 | Аланияспор - Шанлъурфаспор | 1 | 5/10 | 2.10 | 4 - 0 | |
16:00 | Йени Малатияспор - Кайзери Ерчиесспор | 2 | 9/10 | 3 - 1 | ||
18:30 | Гьозтепе - Самсунспор | 2 | 4/10 | 2.45 | 2 - 0 | |
Уелс - Висша Лига | ||||||
16:30 | Порт Толбът Таун - Дъ Ню Сейнтс | 2 | 9/10 | 1.18 | 0 - 1 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
14:00 | Металург Запорожие - Александрия | 2 | 7/10 | 1.22 | 0 - 2 | |
17:00 | Стал Каменское - Карпати Лвов | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
19:30 | Металист Харков - Заря Луганск | 2 | 7/10 | 1.70 | 0 - 1 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
16:00 | Локомотив Загреб - Загреб | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
18:00 | Истра 1961 - РНК Сплит | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
16:00 | Слован Либерец - Спарта Прага | 2 | 5/10 | 1.90 | 1 - 0 | |
19:30 | Теплице - Яблонец | 2 | 4/10 | 2.15 | 2 - 2 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
15:30 | Храдец Кралове - Таборско | 1 | 6/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
14:45 | Санкт Гален - Базел | 2 | 6/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
14:45 | Цюрих - Лугано | 1 | 6/10 | 1.75 | 5 - 3 | |
17:00 | Йънг Бойс - Сион | 1 | 5/10 | 1.92 | 1 - 1 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
16:00 | Киасо - Вил | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 2 - 2 | |
16:00 | Ле Монт - Биел Биене | X2 | 8/10 | 1.45 | от. | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
14:30 | Хамилтън - Абърдийн | 2 | 5/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
21:00 | Атлетико MG - Гояс GO | 1 | 8/10 | 1.55 | 2 - 2 | |
21:00 | Жойнвил SC - Васко да Гама RJ | X2 | 8/10 | 1.41 | 1 - 2 | |
21:00 | Интернасионал RS - Гремио RS | 1X | 7/10 | 1.43 | 1 - 0 | |
21:00 | Коринтианс SP - Сао Пауло SP | 1X | 8/10 | 1.30 | 6 - 1 | |
21:00 | Фигуерензе SC - Чапекоензе SC | 1 | 5/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
22:00 | Фламенго RJ - Понте Прета SP | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
23:30 | Коритиба PR - Сантос SP | -2.5 | 7/10 | 1.71 | 1 - 0 | |
23:30 | Спорт Ресифе PE - Атлетико PR | 1 | 6/10 | 1.73 | 0 - 0 | |
23:30 | Флуминензе RJ - Авай SC | 1X | 8/10 | 1.30 | 3 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
01:00 | Америка Мексико - Пумас УНАМ Мексико | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
03:00 | Тигрес УАНЛ Монтерей - Крус Асул | 1 | 5/10 | 1.78 | 0 - 0 | |
04:06 | Леон - Дорадос де Синалоа | 1 | 6/10 | 1.70 | 3 - 0 | |
04:30 | Атлетико Морелия - Веракрус | 1 | 6/10 | 1.92 | 1 - 2 | |
05:00 | Хагуарес де Чиапас - Пачука | 1 | 6/10 | 1.86 | 3 - 2 | |
20:00 | Депортиво Толука - Монтерей | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 3 - 1 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
06:30 | Вентфорет Кофу - Шимизу Ес-Пулс | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 2 - 2 | |
06:30 | Гамба Осака - Монтедио Ямагата | 1 | 8/10 | 1.40 | 4 - 0 | |
06:30 | Йокохама Ф-Маринос - Мацумото Ямага | 1 | 7/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
06:30 | Кавазаки Фронтейл - Вегалта Сендай | 1 | 7/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
06:30 | Кашива Рейсол - Албирекс Ниигата | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
06:30 | Кашима Антлърс - Нагоя Грампус | 1 | 8/10 | 1.43 | 1 - 0 | |
06:30 | Санфрече Хирошима - Шонан Белмар | 1 | 7/10 | 1.50 | 5 - 0 | |
06:30 | Токио - Саган Тошу | 1 | 7/10 | 1.58 | 0 - 0 | |
06:30 | Урава Ред Даймъндс - Висел Кобе | 1 | 7/10 | 1.47 | 5 - 2 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите