Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
14:30 | Борнемут - Тотнъм | +2.5 | 5/10 | 1.79 | 0 - 0 | |
17:00 | Арсенал - Мидълзбро | 1 | 7/10 | 1.25 | 0 - 0 | |
17:00 | Бърнли - Евертън | 2 | 7/10 | 1.62 | 2 - 1 | |
17:00 | Лестър - Кристъл Палас | 1X | 7/10 | 1.27 | 3 - 1 | |
17:00 | Суонзи - Уотфорд | -2.5 | 6/10 | 1.82 | 0 - 0 | |
17:00 | Уест Хям - Съндърланд | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 0 | |
17:00 | Хъл Сити - Сток Сити | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 0 - 2 | |
19:30 | Ливърпул - Уест Бромич | 1 | 7/10 | 1.27 | 2 - 1 | |
Англия - Чемпиъншип | ||||||
17:00 | Астън Вила - Фулъм | 1X | 7/10 | 1.31 | 1 - 0 | |
17:00 | Брентфорд - Барнзли | 1 | 6/10 | 1.85 | 0 - 2 | |
17:00 | Бристъл Сити - Блекбърн | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
17:00 | Норич - Престън | 1 | 8/10 | 1.55 | 0 - 1 | |
17:00 | Родъръм Юнайтед - Рединг | 2 | 5/10 | 2.10 | 0 - 1 | |
17:00 | Уигън - Брайтън | X2 | 8/10 | 1.35 | 0 - 1 | |
17:00 | Уулвърхямптън - Лийдс | 1X | 7/10 | 1.24 | 0 - 1 | |
17:00 | Хъдърсфийлд - Дарби Каунти | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
17:00 | Шефилд Уензди - Куинс Парк Рейнджърс | 1 | 6/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
19:30 | Нотингам Форест - Кардиф | 1X | 7/10 | 1.42 | 1 - 2 | |
Англия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Брадфорд Сити - Шефилд Юнайтед | 1X | 7/10 | 1.42 | 3 - 3 | |
17:00 | Джилингам - Чарлтън | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
17:00 | Ковънтри - Рочдейл | 1X | 7/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
17:00 | Милтън Кийнс Донс - Саутенд | 1 | 6/10 | 1.75 | 0 - 3 | |
17:00 | Милуол - Флийтууд Таун | 1 | 5/10 | 1.82 | 2 - 1 | |
17:00 | Олдъм - Бристъл Роувърс | X2 | 8/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
17:00 | Питърбъро - Уимбълдън | 1 | 6/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
17:00 | Порт Вейл - Оксфорд Юнайтед | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 2 - 2 | |
17:00 | Суиндън - Уолсол | 1X | 8/10 | 1.38 | 0 - 2 | |
17:00 | Честърфийлд - Скънторп | X2 | 8/10 | 1.30 | 0 - 3 | |
17:00 | Шросбъри Таун - Нортхямптън Таун | X2 | 8/10 | 1.40 | 2 - 4 | |
Англия - Втора Лига | ||||||
17:00 | Блекпул - Донкастър | X2 | 8/10 | 1.36 | 4 - 2 | |
17:00 | Гримсби Таун - Челтнъм Таун | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
17:00 | Екзитър - Кембридж Юнайтед | -2.5 | 5/10 | 1.78 | 1 - 2 | |
17:00 | Колчестър - Моркамб | 1 | 6/10 | 1.68 | 2 - 2 | |
17:00 | Кроули Таун - Акрингтън Стенли | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 0 - 0 | |
17:00 | Крю Александра - Йоувил | 1X | 7/10 | 1.29 | 0 - 1 | |
17:00 | Лутън Таун - Мансфийлд Таун | 1 | 6/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
17:00 | Нюпорт Каунти - Плимут | 2 | 5/10 | 2.05 | 1 - 3 | |
17:00 | Портсмут - Нотс Каунти | 1 | 7/10 | 1.55 | 1 - 2 | |
17:00 | Стивънидж - Карлайл | 2 | 4/10 | 2.00 | 1 - 2 | |
17:00 | Уикъмб - Барнет | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 0 - 2 | |
17:00 | Хартлипул - Лейтън Ориент | X2 | 7/10 | 1.38 | 1 - 3 | |
Англия - Национална Лига | ||||||
17:00 | Боръм Ууд - Норт Фериби Юнайтед | 1 | 8/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
17:00 | Дагенъм и Редбридж - Макълсфийлд Таун | 1 | 5/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
17:00 | Доувър Атлетик - Брейнтри Таун | 1 | 7/10 | 1.65 | 6 - 1 | |
17:00 | Йорк Сити - Честър | X2 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
17:00 | Линкълн Сити - Ийстли | 1X | 8/10 | 1.25 | 0 - 0 | |
17:00 | Мейдстоун Юнайтед - Гейтсхед | X2 | 7/10 | 1.44 | 0 - 2 | |
17:00 | Рексъм - Бромли | 1 | 6/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
17:00 | Саутпорт - Сътън Юнайтед | X2 | 7/10 | 1.32 | 1 - 1 | |
17:00 | Солихъл Муурс - Транмиър Роувърс | 2 | 6/10 | 1.78 | 0 - 3 | |
17:00 | Торки Юнайтед - Алдършот Таун | X2 | 8/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
17:00 | Уокинг - Бароу | +2.5 | 6/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
17:00 | Форест Грийн Роувърс - Гайзли | 1 | 8/10 | 1.35 | 3 - 0 | |
|
||||||
Германия - Бундеслига | ||||||
16:30 | Байер Леверкузен - Хофенхайм | 1 | 8/10 | 1.45 | 0 - 3 | |
16:30 | Дармщат 98 - Волфсбург | 2 | 6/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
16:30 | Инголщат - Борусия Дортмунд | 2 | 8/10 | 1.55 | 3 - 3 | |
16:30 | Фрайбург - Аугсбург | 1 | 4/10 | 2.15 | 2 - 1 | |
16:30 | Херта Берлин - Кьолн | 1X | 7/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
19:30 | Байерн Мюнхен - Борусия М'Гладбах | 1 | 8/10 | 1.17 | 2 - 0 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:00 | Зандхаузен - Санкт Паули | -2.5 | 6/10 | 1.67 | 3 - 0 | |
14:00 | Хайденхайм - Динамо Дрезден | -2.5 | 6/10 | 1.83 | 0 - 0 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
14:00 | Еспаньол - Ейбар | 1 | 4/10 | 2.10 | 3 - 3 | |
17:15 | Валенсия - Барселона | 2 | 8/10 | 1.42 | 2 - 3 | |
19:30 | Реал Сосиедад - Алавес | 1 | 7/10 | 1.70 | 3 - 0 | |
21:45 | Гранада - Спортинг Хихон | 1 | 5/10 | 2.15 | 0 - 0 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
17:00 | Елче - Кордоба | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
19:00 | Нумансия - Севиля Атлетико | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
19:00 | Реус Депортиу - Луго | 1 | 5/10 | 2.10 | 2 - 1 | |
19:00 | Хетафе - Уеска | -2.5 | 7/10 | 1.53 | 1 - 1 | |
21:00 | Райо Валекано - Жирона | 1 | 4/10 | 2.05 | 1 - 0 | |
Италия - Серия А | ||||||
19:00 | Сампдория - Дженоа | -2.5 | 6/10 | 1.68 | 2 - 1 | |
21:45 | Милан - Ювентус | 2 | 6/10 | 1.75 | 1 - 0 | |
Италия - Серия Б | ||||||
16:00 | Бари - Трапани | 1 | 6/10 | 1.80 | 3 - 0 | |
16:00 | Беневенто - Перуджа | 1X | 7/10 | 1.26 | 0 - 0 | |
16:00 | Верона - Про Верчели | 1 | 7/10 | 1.30 | 3 - 0 | |
16:00 | Виченца - Фрозиноне | X2 | 8/10 | 1.42 | 1 - 1 | |
16:00 | Латина - Пиза | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
16:00 | Новара - Авелино | 1 | 7/10 | 1.58 | 1 - 0 | |
16:00 | Салернитана - Виртус Ентела | 1X | 7/10 | 1.21 | 1 - 1 | |
16:00 | СПАЛ - Карпи | X2 | 7/10 | 1.36 | 3 - 1 | |
16:00 | Тернана - Чезена | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
18:00 | Лион - Гингам | 1 | 7/10 | 1.57 | 1 - 3 | |
21:00 | Анже - Тулуза | 1X | 7/10 | 1.38 | 0 - 0 | |
21:00 | Бордо - Нанси | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
21:00 | Дижон - Лориен | 1X | 7/10 | 1.28 | 1 - 0 | |
21:00 | Лил - Бастия | 1 | 7/10 | 1.73 | 2 - 1 | |
21:00 | Нант - Рен | -2.5 | 7/10 | 1.45 | 1 - 2 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
16:00 | Ланс - Реймс | 1 | 4/10 | 2.45 | 1 - 1 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
19:30 | Алтах - Адмира Вакер Мьодлинг | 1 | 7/10 | 1.73 | 2 - 0 | |
19:30 | Рийд - Волфсбергер | 1 | 4/10 | 2.30 | 0 - 1 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
14:00 | Витебск - Нафтан Новополоцк | 1 | 6/10 | 1.67 | 2 - 0 | |
15:30 | Ислоч Минск - Торпедо-БелАЗ Жодино | 2 | 4/10 | 2.30 | 3 - 2 | |
18:00 | Неман Гродно - Городея | 2 | 3/10 | 2.38 | 3 - 0 | |
Белгия - Про Лига | ||||||
19:00 | Зулте Варегем - Локерен | 1 | 7/10 | 1.73 | 2 - 0 | |
21:00 | Мехелен - Роял Ексел Мускрон | 1X | 7/10 | 1.29 | 2 - 0 | |
21:30 | Вестерло - Шарлероа | 2 | 5/10 | 1.86 | 0 - 0 | |
Белгия - Чалънджър Про Лига | ||||||
21:00 | Оуд Хеверле Льовен - Серкъл Брюж | 1 | 5/10 | 2.17 | 2 - 0 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
15:00 | Ботев Пловдив - Черно море | 1 | 5/10 | 2.00 | 2 - 3 | |
20:00 | Лудогорец Разград - Локомотив Горна Оряховица | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 4 - 0 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
16:00 | Керкира Корфу - Астерас Триполис | X2 | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
18:15 | Платаниас - Ксанти | 1 | 6/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
20:30 | АЕК Атина - Паниониос Атина | 1 | 8/10 | 1.54 | 0 - 0 | |
Дания - Суперлига | ||||||
17:00 | Лингби - Сьондерийске | 1X | 7/10 | 1.47 | 2 - 0 | |
Израел - Висша Лига | ||||||
16:00 | Бней Йехуда - Макаби Петах Тиква | -2.5 | 6/10 | 1.58 | 1 - 4 | |
18:00 | Апоел Кфар Саба - Апоел Раанана | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
18:15 | Апоел Хайфа - Апоел Тел Авив | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 0 - 2 | |
20:15 | Апоел Ашкелон - Бней Сахнин | X2 | 7/10 | 1.38 | 0 - 1 | |
20:30 | МС Ашдод - Бейтар Йерусалим | 2 | 5/10 | 1.89 | 0 - 0 | |
Кипър - Първа Дивизия | ||||||
18:00 | Аполон Лимасол - Анагениси Дериния | +2.5 | 7/10 | 1.55 | 4 - 0 | |
18:00 | Кармиотиса Пано Полемидион - Докса Катокопия | -2.5 | 6/10 | 1.65 | 1 - 0 | |
20:00 | Неа Саламина - Омония Никозия | 2 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
19:30 | Го Ахед Игълс - Твенте | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
20:45 | ПСВ Айндховен - Спарта Ротердам | 1 | 8/10 | 1.17 | 1 - 0 | |
20:45 | Рода - АДО Ден Хааг | 1 | 4/10 | 2.45 | 1 - 1 | |
21:45 | Вилем II - Утрехт | 1 | 3/10 | 2.50 | 0 - 1 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
16:30 | Стабек - Сарпсборг 08 | +2.5 | 7/10 | 1.72 | 1 - 2 | |
19:00 | Бран Берген - Молде | 1X | 7/10 | 1.38 | 2 - 1 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
16:30 | Висла Плоцк - Гурник Ленчна | 1 | 6/10 | 1.85 | 1 - 2 | |
19:00 | Шльонск Вроцлав - Краковия Краков | 1 | 3/10 | 2.45 | 2 - 2 | |
21:30 | Легия Варшава - Лех Познан | 1 | 6/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
15:00 | Стомил Олщин - Ключборк | 1 | 5/10 | 1.83 | от. | |
17:00 | Хойничанка Хойнице - Олимпия Груджьондз | 1 | 5/10 | 2.02 | 3 - 1 | |
18:00 | Стал Мелец - Миедж Легница | X2 | 7/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
18:45 | Заглембие Сосновец - Вигри Сувалки | 1 | 5/10 | 1.85 | 2 - 0 | |
19:00 | Висла Пулави - ГКС Тихи | 1X | 7/10 | 1.39 | 2 - 1 | |
19:00 | Подбескидзе - Погон Шедълце | 1 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
18:00 | Фейрензе - Витория Сетубал | -2.5 | 7/10 | 1.53 | 1 - 1 | |
20:15 | Спортинг Лисабон - Тондела | +2.5 | 8/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
22:30 | Порто - Ароука | 1 | 9/10 | 1.18 | 3 - 0 | |
Румъния - Лига I | ||||||
18:00 | Газ Метан Медиаш - Университатя Крайова | X2 | 8/10 | 1.35 | 2 - 2 | |
20:30 | Динамо Букурещ - Пандури | 1 | 5/10 | 1.85 | 4 - 0 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
12:00 | Том Томск - Анжи Махачкала | 1X | 8/10 | 1.35 | 0 - 3 | |
14:30 | ФК Уфа - ФК Ростов | -2.5 | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
17:00 | Урал Свердловска област - Спартак Москва | 2 | 5/10 | 1.78 | 0 - 1 | |
19:30 | Ахмат Грозни - Рубин Казан | 1X | 8/10 | 1.38 | 3 - 1 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
09:00 | Луч Владивосток - ФК Химки | 1 | 5/10 | 1.95 | 2 - 0 | |
13:00 | Енисей Красноярск - Шинник Ярославл | 1X | 8/10 | 1.26 | 1 - 3 | |
13:00 | Зенит Санкт Петербург 2 - Кубан Краснодар | 1 | 4/10 | 2.15 | 0 - 4 | |
14:00 | Нефтехимик Нижнекамск - ФК Тюмен | 2 | 4/10 | 2.38 | 0 - 1 | |
14:30 | Спартак Москва 2 - СКА-Хабаровск | 1X | 8/10 | 1.35 | 2 - 0 | |
15:00 | Спартак Налчик - Сибир Новосибирск | 1 | 5/10 | 2.17 | 2 - 1 | |
16:00 | ФК Тосно - ФК Тамбов | 1 | 7/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
17:00 | Балтика Калининград - Факел Воронеж | 2 | 7/10 | 1.70 | 0 - 0 | |
17:00 | Волгар Астрахан - Мордовия Саранск | 1 | 5/10 | 1.90 | 1 - 2 | |
19:00 | Динамо Москва - Сокол Саратов | +2.5 | 6/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
Северна Ирландия - Премиършип | ||||||
17:00 | Ардс ФК - Дънганън Суифтс | X2 | 7/10 | 1.42 | 3 - 3 | |
17:00 | Балинамалард Юнайтед - Портадаун | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 1 - 2 | |
17:00 | Гленавон - Балимина Юнайтед | 1 | 6/10 | 1.91 | 5 - 0 | |
17:00 | Гленторан - Клифтънвил | 2 | 6/10 | 1.62 | 2 - 1 | |
17:00 | Коулрейн - Линфийлд | +2.5 | 7/10 | 1.61 | 1 - 1 | |
17:00 | Крусейдърс - Карик Рейнджърс | +2.5 | 7/10 | 1.39 | 3 - 1 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
15:30 | Работнички Скопие - Шкупи Скопие | 1 | 8/10 | 1.53 | 3 - 1 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
18:00 | Земплин Михаловце - Татран Прешов | 1 | 6/10 | 1.67 | 2 - 2 | |
18:00 | Злате Моравце - Слован Братислава | 2 | 6/10 | 1.64 | 1 - 5 | |
18:00 | Ружомберок - Жилина | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
18:00 | Спартак Миява - Железарна Подбрезова | 1 | 3/10 | 2.30 | 0 - 2 | |
21:30 | Сеница - Тренчин | 2 | 9/10 | 1 - 2 | ||
Словения - Първа Лига | ||||||
17:00 | Кръшко - Алуминий Кидричево | 1X | 7/10 | 1.28 | 2 - 2 | |
19:00 | Копер - Домжале | X2 | 7/10 | 1.34 | 1 - 3 | |
21:15 | Марибор - Горица | 1 | 6/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
16:00 | Бачка Бачка Паланка - Радник Сурдулица | 1X | 7/10 | 1.26 | 0 - 2 | |
16:00 | Спартак Суботица - Цървена Звезда Белград | 2 | 7/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
18:00 | Рад Белград - Борац Чачак | 1 | 6/10 | 1.73 | 2 - 0 | |
18:00 | ФК Нови Пазар - Напредак Крушевац | -2.5 | 7/10 | 1.52 | 0 - 1 | |
18:00 | Чукарички - Металац | 1 | 8/10 | 1.53 | 2 - 1 | |
18:00 | Явор Иваница - Младост Лучани | 1 | 4/10 | 2.45 | 1 - 1 | |
20:00 | Партизан Белград - Раднички Ниш | 1 | 8/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
16:00 | Аланияспор - Бурсаспор | 1X | 8/10 | 1.34 | 0 - 2 | |
19:00 | Акхисар Беледиеспор - Аданаспор | 1 | 6/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
13:00 | Бандърмаспор - Юмраниеспор | 1 | 5/10 | 1.85 | 0 - 2 | |
13:00 | Денизлиспор - Газиантеп ФК | X2 | 7/10 | 1.42 | 2 - 1 | |
17:00 | Сивасспор - Шанлъурфаспор | 1 | 6/10 | 1.73 | 2 - 0 | |
19:00 | Гиресунспор - Болуспор | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 1 - 2 | |
Уелс - Висша Лига | ||||||
16:30 | Еърбъс ЮК - Кармартън Таун | +2.5 | 7/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
19:15 | Бангор Сити - Рил | 1 | 7/10 | 1.52 | 3 - 2 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
17:00 | Карпати Лвов - Стал Каменское | 1 | 4/10 | 2.00 | 0 - 1 | |
19:30 | Волин Луцк - Днипро Днепропетровск | 2 | 4/10 | 2.40 | 3 - 0 | |
Унгария - НП I | ||||||
16:30 | МОЛ Фехервар - Пакш | 1 | 8/10 | 1.48 | 5 - 1 | |
18:30 | Дебрецен - Вашаш Будапеща | 1 | 4/10 | 2.10 | 1 - 2 | |
19:00 | Мезьокьовешд - Халадаш Сомбатхей | X2 | 7/10 | 1.44 | 3 - 0 | |
19:00 | МТК Будапеща - Дюрмот | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
19:00 | Уйпещ - Диошдьор | 1 | 6/10 | 1.78 | 4 - 4 | |
19:00 | Ференцварош - Хонвед Будапеща | 1 | 7/10 | 1.65 | 3 - 2 | |
Финландия - Икьонен | ||||||
15:00 | Джаз Пори - КПВ Кокола | 2 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
15:00 | КТП Котка - Хака | 1 | 4/10 | 2.10 | 3 - 3 | |
15:00 | ТПС Турку - Екеняс ИФ | 1 | 7/10 | 1.25 | 3 - 0 | |
15:00 | ЮЯК Ювяскюля - АС Оулу | 1 | 8/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
15:00 | Яро - Гранкула ИФК | +2.5 | 7/10 | 1.40 | 2 - 4 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
16:00 | Истра 1961 - Хайдук Сплит | 2 | 6/10 | 1.87 | 0 - 0 | |
18:00 | Динамо Загреб - Цибалия | +2.5 | 7/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
16:00 | Прибрам - Яблонец | X2 | 8/10 | 1.38 | 2 - 4 | |
18:00 | Карвина - Теплице | 1 | 3/10 | 2.25 | 1 - 4 | |
18:00 | Млада Болеслав - Збройовка Бърно | 1 | 7/10 | 1.40 | 3 - 3 | |
21:05 | Славия Прага - Словачко | +2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
11:15 | Баник Соколов - Фридек-Мистек | 1 | 4/10 | 1.95 | 3 - 3 | |
11:15 | Тринец - Влашим | 2 | 4/10 | 2.40 | 1 - 3 | |
16:30 | Витковице - Опава | 2 | 6/10 | 1.83 | 0 - 1 | |
16:30 | МАС Таборско - Пардубице | 1 | 5/10 | 1.85 | 0 - 2 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
18:45 | Вадуц - Тун | 1X | 7/10 | 1.44 | 2 - 3 | |
21:00 | Лугано - Базел | 2 | 8/10 | 1.52 | 2 - 2 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
18:45 | Волен - Ле Монт | 1X | 7/10 | 1.41 | 0 - 1 | |
18:45 | Киасо - Аарау | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 3 - 1 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
17:00 | Малмьо - Йостерсунд | +2.5 | 7/10 | 1.55 | 0 - 3 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
19:00 | Далкурд - Асириска Сьодертале | 1 | 7/10 | 1.55 | 1 - 1 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
17:00 | Инвърнес КТ - Килмарнък | 1 | 6/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
17:00 | Партик Тисъл - Рос Каунти | -2.5 | 5/10 | 1.81 | 1 - 1 | |
Шотландия - Чемпиъншип | ||||||
17:00 | Дънди Юнайтед - Дъмбартън | 1 | 7/10 | 1.38 | 2 - 1 | |
17:00 | Дънфърмлин - Хибърниън | 2 | 5/10 | 1.80 | 1 - 3 | |
17:00 | Еър Юнайтед - Куин ъф Саут | 2 | 5/10 | 2.00 | 1 - 0 | |
17:00 | Фолкърк - Рейт Роувърс | 1 | 7/10 | 1.73 | 2 - 4 | |
Шотландия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Албион Роувърс - Питърхед | +2.5 | 7/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
17:00 | Еърдриониънс - Куинс парк ФК | +2.5 | 6/10 | 1.65 | 4 - 1 | |
17:00 | Ливингстън - Алоа Атлетик | +2.5 | 7/10 | 1.48 | 3 - 1 | |
17:00 | Стенхаусмюър - Брихин Сити | 2 | 6/10 | 1.83 | 1 - 3 | |
17:00 | Странрар - Ийст Файф | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
Шотландия - Купа на Лигата | ||||||
14:15 | Грийнок Мортън - Абърдийн | 2 | 9/10 | 1.20 | 0 - 2 | |
Шотландия - Купа на Шотландия | ||||||
17:00 | Анан Атлетик - Ийст Стърлингшър | 1 | 8/10 | 1.52 | 0 - 0 | |
17:00 | Единбург Сити - Форфар Атлетик | 2 | 7/10 | 1.60 | 0 - 0 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
01:00 | Сармиенто Хунин - Олимпо Баия Бланка | 1X | 7/10 | 1.31 | 1 - 1 | |
03:15 | Талерес Кордоба - Дефенса и Хустисия | 1X | 7/10 | 1.35 | 2 - 0 | |
20:00 | Килмес Буенос Айрес - Ланус | 2 | 5/10 | 1.85 | 1 - 0 | |
21:15 | Годой Крус - Белграно Кордоба | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
22:00 | Темперлей - Индепендиенте | 2 | 5/10 | 1.95 | 0 - 1 | |
23:30 | Колон Санта Фе - Патронато Парана | -2.5 | 8/10 | 1.44 | 0 - 1 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
22:00 | Сао Пауло SP - Понте Прета SP | 1 | 5/10 | 2.00 | 2 - 0 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
02:30 | Лувердензе MT - Наутико PE | 1X | 7/10 | 1.27 | 2 - 1 | |
02:30 | Сеара CE - Брагантино SP | 1 | 7/10 | 1.60 | 2 - 0 | |
21:20 | Оесте SP - Баия BA | X2 | 8/10 | 1.35 | 1 - 1 | |
21:30 | Парана Клуб PR - Васко да Гама RJ | 2 | 6/10 | 1.70 | 0 - 1 | |
22:00 | Пайсанду PA - Гояс GO | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
22:00 | Тупи MG - Сампайо Кореа MA | 1X | 7/10 | 1.34 | 1 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
05:00 | Тихуана - Хагуарес де Чиапас | 1 | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
08:00 | Ависпа Фукуока - Вентфорет Кофу | X2 | 8/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
08:00 | Албирекс Ниигата - Урава Ред Даймъндс | 2 | 7/10 | 1.70 | 1 - 2 | |
08:00 | Вегалта Сендай - Висел Кобе | 2 | 5/10 | 2.15 | 3 - 0 | |
08:00 | Йокохама Ф-Маринос - Гамба Осака | 1X | 7/10 | 1.30 | 2 - 2 | |
08:00 | Кавазаки Фронтейл - Санфрече Хирошима | 1 | 5/10 | 1.90 | 2 - 0 | |
08:00 | Кашива Рейсол - Саган Тошу | 1 | 6/10 | 1.88 | 2 - 3 | |
08:00 | Нагоя Грампус - Джубило Ивата | 1 | 4/10 | 2.01 | 1 - 1 | |
08:00 | Омия Ардижа - Шонан Белмар | 1 | 5/10 | 1.90 | 3 - 2 | |
08:00 | Токио - Кашима Антлърс | X2 | 7/10 | 1.34 | 2 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите