Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Шампионска Лига | ||||||
21:45 | Монако - Ювентус | X2 | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
Италия - Серия С - Група С | ||||||
21:30 | Мартина Франка - Казертана | X2 | 7/10 | 1.28 | 1 - 3 | |
Италия - Други | ||||||
21:45 | Козенца - Комо | 1 | 6/10 | 1.85 | 1 - 0 | |
Босна и Херцеговина - Висша Лига | ||||||
17:30 | Витез - Дрина Зворник | 1 | 7/10 | 1.70 | 1 - 0 | |
17:30 | Железничар Сараево - Слобода Тузла | 1 | 7/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
17:30 | Олимпик Сараево - ФК Сараево | 2 | 5/10 | 2.10 | 0 - 1 | |
17:30 | Радник Биелина - Звезда Градачац | 1 | 7/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
17:30 | Славия Сараево - Вележ Мостар | -2.5 | 7/10 | 1.68 | 1 - 1 | |
17:30 | Челик Зеница - Травник | 1 | 6/10 | 1.73 | 1 - 0 | |
19:00 | Жрински Мостар - Борац Баня Лука | 1 | 6/10 | 1.72 | 2 - 0 | |
20:30 | Широки Брег - Младост Велика Обарска | 1 | 9/10 | 1.19 | 2 - 0 | |
Кипър - Купа на Кипър | ||||||
17:00 | Омония Никозия - Апоел Никозия | 1 | 4/10 | 2.25 | 0 - 0 | |
18:00 | АЕЛ Лимасол - АЕК Ларнака | 1 | 4/10 | 2.10 | 1 - 1 | |
|
||||||
Литва - Купа на Литва | ||||||
19:30 | Жалгирис Вилнюс - Кауно Жалгирис | 1 | 8/10 | 1.20 | 4 - 0 | |
Норвегия - Купа на Норвегия | ||||||
19:00 | Арендал - Дон | 1 | 8/10 | 1.36 | 3 - 1 | |
19:00 | Аскер - Сандефьорд | 2 | 8/10 | 1.11 | 1 - 2 | |
19:00 | Валдрес - Йовик-Лин | 2 | 7/10 | 1.53 | 1 - 3 | |
19:00 | Вард Хаугесунд - Видар | 1 | 5/10 | 2.05 | 2 - 0 | |
19:00 | Киелсос - Спринт-Елой | 1 | 8/10 | 1.41 | 3 - 1 | |
19:00 | Мос - Гроруд | 1 | 7/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
19:00 | Му ИЛ - Тромсьо | +2.5 | 9/10 | 1.18 | 1 - 2 | |
19:00 | Нардо - Стьордалс Блинк | +2.5 | 7/10 | 1.24 | 0 - 1 | |
19:00 | Нюбергсунд - Уленсакер Киса | 2 | 7/10 | 1.45 | 1 - 3 | |
19:00 | Ода - Фана Берген | 1 | 5/10 | 2.00 | 0 - 1 | |
19:00 | Олгор - Викинг Ставангер | 2 | 9/10 | 1.03 | 0 - 7 | |
19:00 | Пош Гренланд - Йерв Гримстад | 2 | 8/10 | 1.26 | 2 - 4 | |
19:00 | Рандаберг - Хаугесунд | 2 | 8/10 | 1.07 | 0 - 4 | |
19:00 | Сторд Сунхордланд - Йойгарден | 2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
19:00 | Флекерьой - Виндбярт | 2 | 6/10 | 1.64 | 1 - 1 | |
19:00 | Фрам Ларвик - Лин Осло | 1 | 7/10 | 1.55 | 2 - 2 | |
19:00 | Фьоде - Фюлингсдален | 1 | 4/10 | 1.95 | 0 - 5 | |
19:00 | ХамКам - Льоренског | 1 | 8/10 | 1.32 | 2 - 1 | |
19:00 | Холмен - Нутоден | 2 | 7/10 | 1.60 | 0 - 1 | |
20:00 | Финснес - Хаща | 1 | 7/10 | 1.47 | 3 - 0 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
17:00 | Работнички Скопие - Металург Скопие | 1 | 8/10 | 1.40 | 2 - 2 | |
17:00 | Ренова Джепчище - Хоризонт Търново | 1 | 6/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
17:00 | Силекс Кратово - Пелистер Битоля | 1 | 7/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
17:00 | Тетекс Тетово - Брегалница Щип | 2 | 8/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
17:00 | Шкендия 79 Тетово - Вардар Скопие | X2 | 7/10 | 1.50 | 3 - 2 | |
Словения - Купа на Словения | ||||||
18:00 | Домжале - Копер | 1 | 7/10 | 1.68 | 1 - 1 | |
Унгария - Купа на Лигата | ||||||
18:30 | МОЛ Фехервар - Дебрецен | 1 | 5/10 | 1.75 | 0 - 2 | |
Хърватска - Купа на Хърватска | ||||||
17:30 | РНК Сплит - Хайдук Сплит | 1 | 3/10 | 2.45 | 1 - 0 | |
19:30 | Риека - Динамо Загреб | 2 | 3/10 | 2.40 | 0 - 0 | |
Черна Гора - Купа на Черна гора | ||||||
17:00 | Будучност Подгорица - Петровац | 1 | 7/10 | 1.47 | 0 - 1 | |
17:00 | Титоград Подгорица - Сутиеска Никшич | 1X | 7/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
21:45 | Дънди ФК - Селтик | +2.5 | 5/10 | 1.65 | 1 - 2 | |
Шотландия - Чемпиъншип | ||||||
21:45 | Ливингстън - Хибърниън | 2 | 8/10 | 1.55 | 1 - 3 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
00:00 | Колон Санта Фе - Атлетико Рафаела | 1 | 4/10 | 2.30 | 2 - 1 | |
02:30 | Нюелс Олд Бойс Росарио - Годой Крус | 1 | 6/10 | 1.63 | 2 - 0 | |
Аржентина - Копа Аржентина | ||||||
21:00 | Сармиенто Хунин - Депортиво Мерло | 1 | 6/10 | 1.57 | 1 - 2 | |
Боливия - Примера Дивисион | ||||||
22:00 | Университарио де Пандо - Сан Хосе Оруро | +2.5 | 7/10 | 1.52 | 0 - 2 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
23:00 | Метрополитанос - Карабобо Валенсия | 1 | 4/10 | 2.00 | 2 - 3 | |
Гватемала - Лига Насионал | ||||||
23:00 | Малакатеко - Мунисипал | 1 | 4/10 | 2.37 | 1 - 0 | |
Египет - Висша Лига | ||||||
16:45 | Ел Джаиш Кайро - Миср Ел Макаса | 1 | 3/10 | 2.50 | 2 - 0 | |
16:45 | Ел Мокавлун - Петроджет Суец | 1 | 4/10 | 2.20 | 3 - 2 | |
16:45 | Ел Раджа - Вади Дегла | 2 | 4/10 | 2.25 | 1 - 1 | |
16:45 | Пирамидс - ЕНППИ Кайро | 2 | 7/10 | 1.40 | 2 - 4 | |
19:00 | Исмаили Исмаилия - Итихад Ал Шорта | 1X | 8/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
Индия - И-Лига | ||||||
14:00 | Ийст Бенгал Калкута - Салгаокар Гоа | 1 | 7/10 | 1.73 | 1 - 0 | |
14:00 | Спортинг Клуб Гоа - Мумбай | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
16:30 | Демпо Гоа - Роял Вахингдох | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 3 - 2 | |
Коста Рика - Примера Дивисион | ||||||
23:00 | Лимон - ЛД Алахуеленсе | X2 | 7/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
Мароко - Първа Дивизия | ||||||
20:00 | Кавкаб Маракеш - Могреб Тетуан | -2.5 | 7/10 | 1.38 | 1 - 3 | |
Мексико - Копа Мексико | ||||||
04:00 | Пуебла - Чивас Гуадалахара | -2.5 | 7/10 | 1.53 | 4 - 2 | |
Сингапур - Висша Лига | ||||||
14:30 | Балестиер Халса - Тампайнс Роувърс | 2 | 4/10 | 1.97 | 1 - 1 | |
14:30 | Лайън Сити Сейлърс - Албирекс Ниигата СИНГ | 2 | 5/10 | 1.97 | 0 - 0 | |
Южна Африка - Висша Лига | ||||||
20:30 | Кайзер Чийфс - Полокване Сити | 1 | 8/10 | 1.40 | 4 - 1 | |
20:30 | Мамелоди Съндаунс - Платинум Старс | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
Япония - Купа на Лигата | ||||||
13:00 | Вентфорет Кофу - Албирекс Ниигата | 2 | 4/10 | 2.30 | 2 - 2 | |
13:00 | Висел Кобе - Кавазаки Фронтейл | 2 | 4/10 | 2.15 | 0 - 0 | |
13:00 | Мацумото Ямага - Санфрече Хирошима | X2 | 7/10 | 1.29 | 2 - 4 | |
13:00 | Нагоя Грампус - Йокохама Ф-Маринос | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
13:00 | Токио - Саган Тошу | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 2 - 0 | |
13:00 | Шимизу Ес-Пулс - Вегалта Сендай | X2 | 7/10 | 1.35 | 2 - 1 | |
Копа Либертадорес | ||||||
02:30 | Крузейро MG - Университарио Сукре | 1 | 8/10 | 1.15 | 2 - 0 | |
02:30 | Минерос де Гуаяна - Хуракан Буенос Айрес | 2 | 7/10 | 1.53 | 3 - 0 | |
04:45 | Атлетико Насионал - Либертад Асунсион | 1 | 6/10 | 1.77 | 4 - 0 | |
04:45 | Барселона Гуаякил - Естудиантес Ла Плата | 2 | 6/10 | 1.71 | 0 - 2 | |
23:30 | Емелек Гуаякил - Универсидад де Чили | 1 | 7/10 | 1.30 | 2 - 0 | |
23:30 | Интернасионал RS - Дъ Стронгест Ла Пас | 1 | 8/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
Шампионска Лига Азия | ||||||
13:00 | Кашива Рейсол - Чонбук Хюндай Моторс | X2 | 7/10 | 1.32 | 3 - 2 | |
13:30 | Съннам - Бурирам Юнайтед | -2.5 | 7/10 | 1.59 | 2 - 1 | |
14:00 | Шандун Тайшан - Биндуонг | +2.5 | 7/10 | 1.30 | 3 - 1 | |
14:30 | Гуанджоу Сити - Гамба Осака | X2 | 7/10 | 1.33 | 0 - 5 | |
17:00 | Буньодкор Ташкент - Ал Насър Рияд | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 0 - 1 | |
17:30 | Нафт Техеран - Пахтакор Ташкент | 1 | 5/10 | 1.95 | 1 - 1 | |
18:30 | Ал-Духаил Доха - Персеполис Техеран | 1X | 7/10 | 1.22 | 3 - 0 | |
20:40 | Ал Шабаб Рияд - Ал Аин | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 0 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите