Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Чемпиъншип | ||||||
21:45 | Брентфорд - Фулъм | +2.5 | 7/10 | 1.73 | 2 - 1 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
19:30 | Бохум - Аален | 1 | 6/10 | 1.85 | 4 - 0 | |
19:30 | Хайденхайм - Зандхаузен | 1 | 5/10 | 1.87 | 3 - 0 | |
21:30 | Кайзерслаутерн - Дармщат 98 | 1 | 6/10 | 1.65 | 0 - 0 | |
Германия - Трета Лига | ||||||
20:00 | Динамо Дрезден - Борусия Дортмунд II | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
20:00 | Оснабрюк - Щутгарт II | 1 | 6/10 | 1.70 | 3 - 1 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
21:45 | Атлетик Билбао - Еспаньол | 1 | 6/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
Италия - Серия Б | ||||||
21:30 | Фрозиноне - Ливорно | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 5 - 1 | |
|
||||||
Италия - Серия С - Група В | ||||||
20:30 | Форли - СПАЛ | 2 | 3/10 | 2.40 | 1 - 0 | |
Италия - Серия С - Група С | ||||||
21:45 | Катанзаро - Барлета | 1 | 7/10 | 1.67 | 1 - 0 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
21:00 | Аячо - Анже | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
21:00 | Валансиен - Брест | X2 | 8/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
21:00 | Газелек Аячо - Лавал | 1 | 5/10 | 2.01 | 1 - 0 | |
21:00 | Дижон - Орлеан | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
21:00 | Клермонт Фут - Арл | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 3 - 1 | |
21:00 | Кретей-Луситанос - Ним | -2.5 | 6/10 | 1.67 | 2 - 0 | |
21:00 | Оксер - Шатору | 1 | 5/10 | 1.80 | 3 - 1 | |
21:00 | Шамоа Ниор - Тур | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
Франция - Лига Национал | ||||||
21:00 | Авранш - Ред Стар Париж | 1X | 7/10 | 1.25 | 2 - 4 | |
21:00 | Бастия-Борго - Фрежус Сент Рафаел | 1X | 7/10 | 1.37 | 1 - 1 | |
21:00 | Булон - Епинал | -2.5 | 7/10 | 1.69 | 3 - 1 | |
21:00 | Бурж-Перона - Амиен | 1X | 8/10 | 1.34 | 2 - 0 | |
21:00 | Колмар - Коломие | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 1 - 2 | |
21:00 | Консолат Марсилия - Люкон | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
21:00 | Страсбург - Дюнкерк | -2.5 | 8/10 | 1.52 | 0 - 0 | |
21:30 | Париж ФК - Шамбли | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 3 - 0 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Аустрия Лустенау - Флоридсдорфер АК | 1 | 5/10 | 1.76 | 0 - 3 | |
19:30 | ЛАСК Линц - Капфенберг | 1 | 6/10 | 1.57 | 0 - 0 | |
19:30 | Матерсбург - Вакер Инсбрук | 1 | 5/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
19:30 | Хартберг - Лиферинг Залцбург | 2 | 6/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
21:30 | Хорн - Санкт Пьолтен | 1X | 7/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
Белгия - Про Лига | ||||||
21:45 | Кортрийк - Зулте Варегем | 1X | 7/10 | 1.34 | 3 - 1 | |
Белгия - Чалънджър Про Лига | ||||||
21:30 | Ломел - Сент Трюиден | 1X | 8/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
Грузия - Висша Лига | ||||||
12:00 | Мерани Мартвили - Колхети-1913 Поти | 1 | 7/10 | 1.67 | 0 - 0 | |
Дания - Суперлига | ||||||
19:30 | Вестселанд - Рандерс | 2 | 5/10 | 2.00 | 0 - 1 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
20:00 | Роскилде - Кьоге | X2 | 8/10 | 1.38 | от. | |
Израел - Лига Леумит | ||||||
14:00 | Акоа Рамат Ган - Макаби Херцлия | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
14:00 | Апоел Йерусалим ФК - Апоел Ноф Хагалил | 1 | 5/10 | 1.83 | 2 - 2 | |
14:00 | Апоел Ришон Лецион - Макаби Явне | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
15:00 | Бейтар Тел Авив Бат Ям - Ирони Тиберия | X2 | 8/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
15:00 | Бней Йехуда - Апоел Бней Лод | 1 | 7/10 | 1.73 | 1 - 0 | |
Кипър - Първа Дивизия | ||||||
19:00 | Аполон Лимасол - Апоел Никозия | X2 | 7/10 | 1.30 | 0 - 0 | |
Нидерландия - Ерсте Дивизи | ||||||
21:00 | ВВВ Венло - Волендам | X2 | 7/10 | 1.33 | 4 - 2 | |
21:00 | Ден Бош - МВВ Маастрихт | 1 | 7/10 | 1.57 | 2 - 1 | |
21:00 | Телстар - Еммен | +2.5 | 8/10 | 1.40 | 1 - 3 | |
21:00 | ФК Айндховен - Йънг Твенте | +2.5 | 7/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
21:00 | Фортуна Ситард - Де Граафшап | 2 | 7/10 | 1.57 | 0 - 0 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
19:00 | Рух Хожов - Шльонск Вроцлав | X2 | 8/10 | 1.45 | 1 - 0 | |
21:30 | ГКС Белхатов - Легия Варшава | 2 | 5/10 | 1.75 | 0 - 3 | |
Румъния - Лига I | ||||||
18:00 | Виторул Констанца - Конкордия Кяжна | 1X | 7/10 | 1.33 | 2 - 2 | |
20:30 | Газ Метан Медиаш - Динамо Букурещ | X2 | 7/10 | 1.33 | 1 - 2 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
17:00 | ФК Тосно - Луч Владивосток | 1 | 7/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
Северна Ирландия - Премиършип | ||||||
21:45 | Крусейдърс - Коулрейн | 1 | 6/10 | 1.58 | 3 - 0 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
19:30 | Злате Моравце - Жилина | 2 | 6/10 | 1.80 | 1 - 6 | |
Словакия - 2. Лига - Запад | ||||||
18:30 | Сенец - Слован Братислава Б | 1 | 6/10 | 1.83 | 1 - 1 | |
Уелс - Висша Лига | ||||||
21:30 | Конас Кий - Кевн Друидс | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
21:45 | Бала Таун - Престатин Таун | 1 | 7/10 | 1.38 | 4 - 2 | |
21:45 | Бангор Сити - Абъристуит Таун | 2 | 6/10 | 1.75 | 2 - 2 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
19:00 | Карпати Лвов - Шахтьор Донецк | 2 | 9/10 | 1.20 | 0 - 2 | |
Унгария - НП I | ||||||
20:00 | Кечкемет - Уйпещ | 1X | 8/10 | 1.48 | 2 - 0 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
19:00 | Осиек - Истра 1961 | -2.5 | 7/10 | 1.74 | 1 - 1 | |
Австралия - А-Лига | ||||||
10:40 | Мелбърн Виктори - Бризбейн Роар | 1X | 8/10 | 1.26 | 1 - 0 | |
12:45 | Пърт Глори - Уелингтън Финикс | 1 | 6/10 | 1.72 | 2 - 1 | |
Алжир - Национален Шампионат | ||||||
17:00 | МО Бежая - ЖС Кабилие | -2.5 | 7/10 | 1.45 | 3 - 1 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
00:00 | Дефенса и Хустисия - Нюелс Олд Бойс Росарио | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
23:00 | Банфийлд - Килмес Буенос Айрес | 1 | 7/10 | 1.70 | 3 - 1 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
01:50 | Гремио RS - Крузейро MG | 1 | 4/10 | 2.16 | 1 - 2 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
23:30 | Америка Натал RN - Наутико PE | 1 | 7/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
Индия - Супер Лига | ||||||
15:30 | Керала Бластърс - АТК Калкута | -2.5 | 7/10 | 1.47 | 2 - 1 | |
Иран - Про Лига | ||||||
13:30 | Нафт Техеран - Трактор Сази Табриз | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
13:30 | Пейкан Техеран - Естеглал Хузестан | 1 | 4/10 | 2.30 | 1 - 1 | |
13:30 | Сайпа Карадж - Сепахан Исфахан | X2 | 8/10 | 1.36 | 2 - 2 | |
Колумбия - Клаусура - Плейофи | ||||||
01:00 | Депортиво Кали - Рионегро | 1 | 5/10 | 1.77 | 2 - 2 | |
03:00 | Депортес Толима - Индепендиенте Меделин | 1 | 5/10 | 1.85 | 1 - 2 | |
Коста Рика - Примера Дивисион | ||||||
04:00 | Сантос де Гуапилес - Гуадалупе | 1 | 6/10 | 1.91 | 1 - 2 | |
Мароко - Първа Дивизия | ||||||
21:00 | Олимпик Сафи - ХУСА Агадир | -2.5 | 7/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Гуарани Асунсион - Серо Портеньо | +2.5 | 7/10 | 1.62 | 3 - 4 | |
Перу - Лига 1 | ||||||
03:00 | Спортинг Кристал - Алианса Лима | 1X | 7/10 | 1.36 | 3 - 2 | |
Хондурас - Апертура - Финална Фаза | ||||||
03:00 | Платенсе - Мотагуа Тегусигалпа | +2.5 | 7/10 | 1.74 | 1 - 2 | |
Чили - Примера Дивисион | ||||||
23:30 | Антофагаста - Кобрелоа Калама | 1 | 4/10 | 2.00 | 2 - 1 | |
Копа Судамерикана | ||||||
01:45 | Бока Хуниорс - Ривър Плейт | -2.5 | 7/10 | 1.45 | 0 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите