Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Купа на Лигата | ||||||
21:45 | Арсенал - Донкастър | 1 | 9/10 | 1.11 | 1 - 0 | |
21:45 | Евертън - Съндърланд | 1 | 7/10 | 1.30 | 3 - 0 | |
21:45 | Челси - Нотингам Форест | 1 | 9/10 | 1.15 | 5 - 1 | |
22:00 | Манчестър Юнайтед - Бъртън Албион | 1 | 9/10 | 1.11 | 4 - 1 | |
22:00 | Уест Бромич - Манчестър Сити | 2 | 8/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
Германия - Бундеслига | ||||||
19:30 | Кьолн - Айнтрахт Франкфурт | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 0 - 1 | |
21:30 | Фрайбург - Хановер 96 | X2 | 8/10 | 1.42 | 1 - 1 | |
21:30 | Хамбургер - Борусия Дортмунд | 2 | 7/10 | 1.42 | 0 - 3 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
19:30 | Айнтрахт Брауншвайг - Гройтер Фюрт | 1 | 5/10 | 2.00 | 3 - 0 | |
19:30 | Динамо Дрезден - Арминия Билефелд | 1 | 4/10 | 2.07 | 0 - 2 | |
19:30 | Хайденхайм - Дармщат 98 | 1X | 7/10 | 1.37 | 2 - 2 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
21:00 | Атлетик Билбао - Атлетико Мадрид | X2 | 7/10 | 1.33 | 1 - 2 | |
21:00 | Леганес - Жирона | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
22:00 | Депортиво Ла Коруня - Алавес | 1 | 5/10 | 1.91 | 1 - 0 | |
23:00 | Реал Мадрид - Бетис | +2.5 | 9/10 | 1.18 | 0 - 1 | |
23:00 | Севиля - Лас Палмас | 1 | 8/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
Испания - Купа на Краля | ||||||
21:00 | Кордоба - Тенерифе | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 1 - 4 | |
21:00 | Форментера - УД Логронес | X2 | 7/10 | 1.34 | 2 - 2 | |
21:15 | Химнастика Сеговиана - Понферадина | 1 | 3/10 | 2.45 | 0 - 1 | |
21:45 | Талавера де ла Рейна - Картахена | 2 | 6/10 | 1.91 | 0 - 0 | |
22:00 | Еркулес - Елче | X2 | 8/10 | 1.32 | 0 - 1 | |
22:00 | Кадис - Осасуна | 1 | 4/10 | 2.30 | 1 - 0 | |
22:30 | Реал Мурсия - Олот | 1 | 8/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
|
||||||
Италия - Серия А | ||||||
19:00 | Беневенто - Рома | 2 | 8/10 | 1.32 | 0 - 4 | |
21:45 | Аталанта - Кротоне | 1 | 7/10 | 1.33 | 5 - 1 | |
21:45 | Верона - Сампдория | X2 | 7/10 | 1.29 | 0 - 0 | |
21:45 | Дженоа - Киево | 1X | 8/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
21:45 | Каляри - Сасуоло | 1 | 4/10 | 2.20 | 0 - 1 | |
21:45 | Лацио - Наполи | 2 | 5/10 | 1.98 | 1 - 4 | |
21:45 | Удинезе - Торино | +2.5 | 6/10 | 1.66 | 2 - 3 | |
21:45 | Ювентус - Фиорентина | 1 | 8/10 | 1.32 | 1 - 0 | |
Австрия - Купа на Австрия | ||||||
20:00 | Парндорф 1919 - Матерсбург | 2 | 8/10 | 1.08 | от. | |
Белгия - Купа на Белгия | ||||||
21:00 | Ломел - СК Беверен | 2 | 8/10 | 1.45 | 1 - 2 | |
21:00 | Остенде - Унион Сент Жилоаз | 1 | 7/10 | 1.65 | 3 - 1 | |
21:00 | Роял Ексел Мускрон - Тубиз | 1 | 6/10 | 1.58 | 3 - 1 | |
21:00 | РФК Лиеж - Зулте Варегем | 2 | 9/10 | 1.18 | 2 - 3 | |
21:00 | Серкъл Брюж - Генк | 2 | 4/10 | 2.00 | 0 - 1 | |
21:30 | АСВ Гел - КАА Гент | 2 | 9/10 | 1.11 | 2 - 3 | |
21:30 | Локерен - Беершот | +2.5 | 6/10 | 1.79 | 2 - 0 | |
21:30 | Ойпен - Рупел Бом | +2.5 | 9/10 | 1.18 | 3 - 2 | |
21:30 | Рьозеларе - Клуб Брюж | 2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 5 | |
21:45 | Вестерло - Андерлехт | 2 | 7/10 | 1.35 | 0 - 1 | |
21:45 | Стандарт Лиеж - Хейст | +2.5 | 9/10 | 1.19 | 4 - 0 | |
България - Купа на България | ||||||
16:00 | Ботев Враца - Пирин Благоевград | 2 | 6/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
16:00 | Локомотив София - Верея Стара Загора | 2 | 5/10 | 1.84 | 2 - 1 | |
16:00 | Монтана - Черно море | 2 | 8/10 | 1.45 | 2 - 1 | |
16:00 | Струмска Слава Радомир - Созопол | 1X | 7/10 | 1.32 | 2 - 1 | |
16:00 | Черноморец Балчик - Славия | 2 | 7/10 | 1.60 | 0 - 2 | |
19:00 | Литекс Ловеч - Витоша Бистрица | 1 | 7/10 | 1.57 | 1 - 0 | |
Гърция - Купа на Гърция | ||||||
16:00 | Атромитос - Керкира Корфу | 1 | 6/10 | 1.64 | 1 - 0 | |
16:00 | Платаниас - Аполон Смирни | 1X | 8/10 | 1.22 | 1 - 0 | |
18:15 | Панахайки - Анагениси Кардица | 1 | 6/10 | 1.67 | 1 - 0 | |
18:15 | ПАОК - Левадиакос | +2.5 | 7/10 | 1.48 | 2 - 1 | |
20:30 | АЕК Атина - Ламия | 1 | 8/10 | 1.15 | 2 - 0 | |
20:30 | Панатинайкос - АЕЛ Лариса | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 2 - 0 | |
Дания - Купа на Дания | ||||||
17:30 | Нествед - Кьоге | 2 | 6/10 | 1.88 | 1 - 3 | |
19:15 | Скиве - ФК Копенхаген | 2 | 8/10 | 1.10 | 0 - 3 | |
20:00 | Хвидовре - Хелзингор | 2 | 6/10 | 1.78 | 0 - 0 | |
Кипър - Първа Дивизия | ||||||
19:00 | Омония Никозия - АЕК Ларнака | 1X | 7/10 | 1.36 | 5 - 2 | |
Нидерландия - КНВБ Купа | ||||||
20:45 | Ахил '29 - НАК Бреда | 2 | 9/10 | 1.13 | 4 - 3 | |
20:45 | Екселсиор - Хееренвеен | +2.5 | 7/10 | 1.73 | 1 - 2 | |
21:45 | Фейенорд - АДО Ден Хааг | 1 | 8/10 | 1.20 | 2 - 0 | |
Норвегия - Купа на Норвегия | ||||||
21:15 | Волеренга Осло - Сарпсборг 08 | X2 | 8/10 | 1.49 | 0 - 3 | |
Полша - Купа на Полша | ||||||
18:45 | Гурник Забже - Сандеця Нови Сонч | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 2 - 2 | |
21:45 | Корона Келце - Висла Краков | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
19:00 | Ароука - Спортинг Лисабон Б | 1X | 7/10 | 1.28 | 2 - 0 | |
Португалия - Купа на Лигата | ||||||
18:00 | Лейшоес - Пасош Ферейра | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
23:15 | Бенфика - Спортинг Брага | 1 | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
Румъния - Лига I | ||||||
18:30 | Ботошани - Политехника Яш | 1X | 8/10 | 1.26 | 3 - 3 | |
21:00 | Динамо Букурещ - Конкордия Кяжна | 1 | 7/10 | 1.44 | от. | |
Русия - Купа на Русия | ||||||
12:00 | Луч Владивосток - Анжи Махачкала | 2 | 4/10 | 2.45 | 2 - 0 | |
15:00 | Том Томск - ФК Краснодар | 2 | 8/10 | 1.22 | 2 - 1 | |
15:00 | ФК Оренбург - Рубин Казан | X2 | 7/10 | 1.30 | 0 - 2 | |
15:00 | ФК Тамбов - Арсенал Тула | 1X | 8/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
15:00 | Шинник Ярославл - Урал Свердловска област | -2.5 | 7/10 | 1.55 | 3 - 0 | |
17:00 | Авангард Курск - ЦСКА Москва | 2 | 7/10 | 1.55 | 0 - 0 | |
17:00 | ФК Тюмен - ФК Тосно | 2 | 5/10 | 2.00 | 1 - 2 | |
18:00 | Волгар Астрахан - ФК Ростов | 2 | 6/10 | 1.87 | 0 - 2 | |
18:30 | Спартак Налчик - Динамо Москва | 2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
19:00 | Кубан Краснодар - Спартак Москва | 2 | 6/10 | 1.65 | 0 - 2 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
16:30 | АП Брера Струмица - Пелистер Битоля | 1X | 8/10 | 1.34 | 2 - 0 | |
16:30 | Вардар Скопие - Ренова Джепчище | 1 | 7/10 | 1.22 | 2 - 1 | |
16:30 | Победа Прилеп - Работнички Скопие | 1X | 7/10 | 1.42 | 2 - 4 | |
16:30 | Шкендия 79 Тетово - Силекс Кратово | 1 | 7/10 | 1.25 | 5 - 0 | |
16:30 | Шкупи Скопие - ФК Скопие | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 0 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
19:30 | Тренчин - Нитра | 1 | 6/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
20:00 | ДАК Дунайска Стреда - Сеница | 1 | 7/10 | 1.22 | 1 - 0 | |
20:00 | Спартак Търнава - Злате Моравце | 1 | 7/10 | 1.42 | 1 - 0 | |
Словения - Купа на Словения | ||||||
16:00 | Мура - Домжале | 2 | 6/10 | 1.60 | 3 - 1 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
18:00 | Борац Чачак - Цървена Звезда Белград | 2 | 8/10 | 1.10 | 0 - 2 | |
20:00 | Партизан Белград - Напредак Крушевац | +2.5 | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
Сърбия - Купа на Сърбия | ||||||
16:30 | Земун - Рад Белград | 1X | 7/10 | 1.30 | 0 - 0 | |
16:30 | Мачва Шабац - Бачка Бачка Паланка | 1 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
16:30 | ФК Инджия - Радник Сурдулица | 2 | 7/10 | 1.60 | 0 - 0 | |
16:30 | ФК Ягодина - Чукарички | 2 | 9/10 | 1.20 | 0 - 3 | |
Турция - Купа на Турция | ||||||
17:00 | Алтай Измир - Ерзурумспор | 2 | 4/10 | 2.10 | 0 - 0 | |
Украйна - Купа на Украйна | ||||||
16:00 | Жемчужина Одеса - Стал Каменское | 2 | 7/10 | 1.67 | 1 - 1 | |
16:00 | Колос Ковалевка - ФК Мариупол | 2 | 5/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
18:00 | Ингулец Петрово - Арсенал Киев | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 0 - 0 | |
18:00 | ФК Краматорск - Ворскла Полтава | 2 | 7/10 | 1.62 | 0 - 2 | |
Хърватска - Купа на Хърватска | ||||||
19:00 | Вараждин - Цибалия | 2 | 6/10 | 1.57 | от. | |
Чехия - Купа на Чехия | ||||||
17:00 | ХФК Оломоуц - Храдец Кралове | 2 | 5/10 | 1.75 | 1 - 8 | |
18:00 | Височина Ихлава - Баник Соколов | 1 | 7/10 | 1.52 | 1 - 0 | |
18:00 | Млада Болеслав - Прибрам | 1 | 8/10 | 1.20 | 3 - 0 | |
18:00 | Яблонец - Виктория Жижков | 1 | 8/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
19:15 | Зноймо - Спарта Прага | 2 | 8/10 | 1.22 | 0 - 1 | |
19:30 | Славия Прага - Тринец | 1 | 9/10 | 1.08 | 5 - 1 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
21:00 | Йънг Бойс - Люцерн | 1 | 7/10 | 1.55 | 4 - 1 | |
21:00 | Лозана Спорт - Цюрих | X2 | 7/10 | 1.28 | 1 - 1 | |
21:00 | Санкт Гален - Базел | 2 | 6/10 | 1.78 | 2 - 1 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
21:00 | Киасо - Аарау | +2.5 | 6/10 | 1.67 | 1 - 0 | |
21:00 | Ксамакс - Сервет | 1X | 7/10 | 1.25 | 3 - 2 | |
21:00 | Раперсвил-Йона - Вил | 1 | 5/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
20:00 | Йонкьопинг Содра - Сириус | 1X | 8/10 | 1.38 | 3 - 1 | |
20:00 | Йостерсунд - Малмьо | X2 | 7/10 | 1.43 | 2 - 2 | |
20:00 | Халмстад - Калмар | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
20:00 | Хамарби - ИФК Гьотеборг | 1X | 8/10 | 1.42 | 2 - 1 | |
Шотландия - Купа на Лигата | ||||||
21:45 | Дънди ФК - Селтик | +2.5 | 8/10 | 1.45 | 0 - 4 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
01:15 | Америка MG - Вила Нова GO | 1 | 5/10 | 1.84 | 1 - 0 | |
03:30 | Гуарани SP - Парана Клуб PR | 1 | 4/10 | 2.15 | 0 - 4 | |
Япония - Купа на Императора | ||||||
13:00 | Гамба Осака - Кашива Рейсол | 1X | 7/10 | 1.48 | 2 - 3 | |
13:00 | Йокохама Ф-Маринос - Санфрече Хирошима | 1X | 7/10 | 1.34 | 2 - 2 | |
13:00 | Кавазаки Фронтейл - Шимизу Ес-Пулс | 1 | 7/10 | 1.62 | 4 - 1 | |
13:00 | Мацумото Ямага - Висел Кобе | 1X | 8/10 | 1.43 | 0 - 2 | |
13:00 | Серезо Осака - Нагоя Грампус | 1 | 6/10 | 1.70 | 1 - 0 | |
13:00 | Урава Ред Даймъндс - Кашима Антлърс | +2.5 | 6/10 | 1.72 | 2 - 4 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите