Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Шампионска Лига | ||||||
21:45 | Борусия Дортмунд - Ювентус | 1X | 6/10 | 1.33 | 0 - 3 | |
Англия - Чемпиъншип | ||||||
22:00 | Фулъм - Лийдс | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 3 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
22:00 | Алавес - Осасуна | -2.5 | 8/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
Италия - Серия С - Група В | ||||||
16:00 | Пистоезе - Сантарканджело | 1X | 7/10 | 1.25 | от. | |
16:00 | Форли - Прато | 1 | 3/10 | 2.25 | 2 - 2 | |
19:00 | Про Пиаченца - Терамо | X2 | 7/10 | 1.25 | 0 - 3 | |
20:00 | Л'Акуила - СПАЛ | 1 | 5/10 | 1.79 | 0 - 1 | |
21:30 | Анкона - Тутокуойо | 1 | 4/10 | 2.05 | 2 - 1 | |
21:30 | Понтедера - Асколи | X2 | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
21:30 | Реджиана - Губио | 1 | 7/10 | 1.70 | 3 - 1 | |
21:30 | Сан Марино Калчо - Пиза | 2 | 5/10 | 1.81 | 1 - 0 | |
21:45 | Гросето - Лукезе | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
21:45 | Карарезе - Савона | 1 | 5/10 | 1.85 | 2 - 2 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
19:30 | Грьодиг - Волфсбергер | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 2 - 0 | |
|
||||||
Азербайджан - Висша Лига | ||||||
13:00 | ФК Баку - Симург Закатала | 2 | 7/10 | 1.42 | 0 - 3 | |
14:00 | АЗАЛ ПФК Баку - Хазар Ленкоран | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
14:00 | Сумгаит - Карабах Агдам | 2 | 7/10 | 1.38 | 1 - 2 | |
16:00 | Шамахи - Габала | 1 | 6/10 | 1.67 | 1 - 2 | |
Босна и Херцеговина - Купа на Босна и Херцеговина | ||||||
02:00 | Борац Баня Лука - ФК Сараево | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
02:00 | Олимпик Сараево - Звезда Градачац | 1 | 7/10 | 1.44 | 4 - 3 | |
02:00 | Широки Брег - Младост Велика Обарска | 1 | 9/10 | 1.17 | 5 - 0 | |
16:30 | Вележ Мостар - Жрински Мостар | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
България - Купа на България | ||||||
17:30 | Лудогорец Разград - Литекс Ловеч | 1 | 7/10 | 1.40 | 5 - 0 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
15:00 | ОФИ Крит - Пантракикос | X2 | 7/10 | 1.35 | 0 - 1 | |
15:00 | Пас Янина - Платаниас | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
17:15 | Ксанти - Панайтоликос | 1X | 8/10 | 1.33 | 3 - 0 | |
17:15 | Левадиакос - Калони | 1 | 6/10 | 1.70 | 3 - 0 | |
17:15 | Паниониос Атина - Верия | 1 | 5/10 | 1.80 | 4 - 2 | |
17:15 | ПАОК - Ерготелис | +2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
19:30 | Атромитос - Панатинайкос | X2 | 7/10 | 1.33 | 2 - 0 | |
Гърция - Футболна Лига - Север | ||||||
15:00 | АЕЛ Лариса - Етникос Газорос | 1 | 8/10 | 1.33 | 4 - 0 | |
15:00 | Аполон Понту - Закинтос | 2 | 4/10 | 2.00 | 5 - 0 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
16:30 | Долцан Зомбки - Видзев Лодз | 1 | 6/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
Полша - Купа на Полша | ||||||
18:45 | Лех Познан - Знич Прушков | 1 | 9/10 | 1.20 | 1 - 0 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
17:00 | Оливейрензе - Спортинг Лисабон Б | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
17:00 | Олянензе - Витория Гимараеш Б | 1X | 8/10 | 1.48 | 1 - 1 | |
18:00 | Маритимо Б - Лейшоес | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
19:00 | Бенфика Б - Портимонензе | 1 | 6/10 | 1.80 | 4 - 1 | |
21:00 | Фреамунде - Порто Б | 1X | 7/10 | 1.32 | 0 - 2 | |
Румъния - Лига I | ||||||
15:30 | Оцелул Галац - Политехника Яш | 1X | 8/10 | 1.34 | 0 - 0 | |
17:30 | Астра Гюргево - Рапид Букурещ | 1 | 6/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
19:30 | Чехлаул - ФК ФКСБ | 2 | 8/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
12:00 | Том Томск - Сокол Саратов | 1 | 8/10 | 1.38 | 2 - 1 | |
14:00 | Сахалин Южно-Сахалинск - Волгар Астрахан | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 2 - 2 | |
15:00 | Сибир Новосибирск - Луч Владивосток | 1 | 4/10 | 2.10 | 1 - 0 | |
16:00 | ФК Тосно - Химик Дзержинск | 1 | 8/10 | 1.28 | 3 - 1 | |
16:00 | ФК Тюмен - СКА-Хабаровск | 1 | 4/10 | 1.95 | 2 - 0 | |
17:00 | Волга Нижни Новгород - ФК Оренбург | -2.5 | 6/10 | 1.68 | 0 - 1 | |
18:00 | Анжи Махачкала - Енисей Красноярск | 1 | 7/10 | 1.44 | 5 - 1 | |
18:00 | Шинник Ярославл - Криля Советов | X2 | 8/10 | 1.38 | 0 - 0 | |
19:00 | Балтика Калининград - ПФК Сочи | 1 | 8/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
Словакия - Купа на Словакия | ||||||
15:30 | Кошице - ДАК Дунайска Стреда | -2.5 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
18:30 | Тренчин - Слован Братислава | 1 | 6/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
Сърбия - Купа на Сърбия | ||||||
17:00 | Чукарички - Вождовац Белград | 1 | 6/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
19:00 | Партизан Белград - ФК Ягодина | 1 | 8/10 | 1.29 | 3 - 0 | |
Турция - Купа на Турция | ||||||
19:30 | Кайзериспор - Сивасспор | 1X | 7/10 | 1.37 | 1 - 1 | |
Унгария - Купа на Лигата | ||||||
19:00 | Дебрецен - МОЛ Фехервар | 2 | 8/10 | 2 - 3 | ||
Хърватска - Купа на Хърватска | ||||||
18:00 | Задар - РНК Сплит | X2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 4 | |
Черна Гора - Първа Лига | ||||||
16:00 | Беране - Будучност Подгорица | 2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 2 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
19:30 | Сион - Санкт Гален | 1 | 4/10 | 2.20 | 3 - 0 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
19:30 | Биел Биене - Винтертур | X2 | 7/10 | 1.42 | 4 - 1 | |
19:30 | Волен - Шафхаузен | 1 | 5/10 | 2.10 | 0 - 2 | |
Шотландия - Втора Лига | ||||||
21:45 | Арброут - Албион Роувърс | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 2 | |
Шотландия - Купа на Шотландия | ||||||
21:45 | Селтик - Дънди Юнайтед | 1 | 8/10 | 1.25 | 4 - 0 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
22:00 | Депортиво Лара - Атлетико Венецуела | 1 | 6/10 | 1.67 | 1 - 1 | |
Гватемала - Лига Насионал | ||||||
23:00 | Коатепеке - Малакатеко | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
Мароко - Първа Дивизия | ||||||
21:30 | РСБ Беркан - ФУС Рабат | 1X | 8/10 | 1.22 | 1 - 1 | |
Мексико - Копа Мексико | ||||||
04:30 | Монтерей - Корекаминос УАТ | 1 | 7/10 | 1.49 | 4 - 1 | |
Сингапур - Висша Лига | ||||||
13:30 | Тампайнс Роувърс - Хоуганг Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
Тунис - Професионална Лига 1 | ||||||
15:00 | Етоил дю Сахел Сус - Кайруан | 1 | 6/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
15:00 | Стад Габесиен - Клуб Африкан Тунис | 2 | 6/10 | 1.85 | 1 - 0 | |
Южна Африка - Висша Лига | ||||||
19:30 | Мамелоди Съндаунс - Чипа Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.43 | 3 - 0 | |
19:30 | Морока Суолоус - Кайзер Чийфс | 2 | 5/10 | 1.82 | 0 - 3 | |
19:30 | Орландо Пайрътс - Кейптаун Сити | 1 | 8/10 | 1.55 | 2 - 1 | |
Япония - Купа на Лигата | ||||||
12:00 | Кавазаки Фронтейл - Нагоя Грампус | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 3 | |
12:00 | Монтедио Ямагата - Шимизу Ес-Пулс | X2 | 8/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
12:00 | Саган Тошу - Мацумото Ямага | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
12:00 | Токио - Албирекс Ниигата | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
12:00 | Шонан Белмар - Вентфорет Кофу | -2.5 | 8/10 | 1.48 | 1 - 0 | |
12:30 | Вегалта Сендай - Йокохама Ф-Маринос | X2 | 8/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
Копа Либертадорес | ||||||
01:00 | Данубио Монтевидео - Коринтианс SP | 2 | 7/10 | 1.68 | 1 - 2 | |
01:00 | Спортинг Кристал - Расинг Клуб | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 0 - 2 | |
03:15 | Дъ Стронгест Ла Пас - Универсидад де Чили | 1 | 6/10 | 1.57 | 5 - 3 | |
03:15 | Замора Баринас - Бока Хуниорс | 2 | 7/10 | 1.70 | 1 - 5 | |
05:30 | Тигрес УАНЛ Монтерей - Сан Хосе Оруро | +2.5 | 6/10 | 1.72 | 4 - 0 | |
Шампионска Лига Азия | ||||||
11:30 | Бризбейн Роар - Сувон Самсунг Блюуингс | 1X | 7/10 | 1.42 | 3 - 3 | |
12:00 | Гамба Осака - Бурирам Юнайтед | 1 | 8/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
12:30 | Сеул - Уестърн Сидни Уондърърс | 1 | 8/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
14:00 | Гуанджоу ФК - Кашима Антлърс | 1 | 8/10 | 1.50 | 4 - 3 | |
14:00 | Пахтакор Ташкент - Ал Аин | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
16:30 | Нафт Техеран - Ал Шабаб Рияд | 1 | 4/10 | 2.07 | 2 - 1 | |
18:35 | Шабаб Ал-Ахли Дубай - Насаф Карши | 1 | 6/10 | 1.75 | 0 - 0 | |
19:20 | Ал Ахли Джеда - Трактор Сази Табриз | 1 | 6/10 | 1.83 | 2 - 0 | |
Шампионска Лига Северна и Централна Америка | ||||||
04:00 | Ередиано - Америка Мексико | 2 | 4/10 | 2.00 | 3 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите