Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Италия - Серия Б | ||||||
21:30 | Перуджа - Карпи | 1 | 6/10 | 1.80 | 2 - 0 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
21:30 | Арл - Орлеан | 2 | 5/10 | 1.85 | 4 - 1 | |
21:30 | Брест - Троа | 1X | 7/10 | 1.30 | 2 - 1 | |
21:30 | Газелек Аячо - Шамоа Ниор | 1 | 5/10 | 1.60 | 3 - 2 | |
21:30 | Лавал - Клермонт Фут | 1X | 7/10 | 1.33 | 3 - 1 | |
21:30 | Нанси - Анже | 1 | 5/10 | 1.76 | 0 - 0 | |
21:30 | Ним - Аячо | 2 | 5/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
21:30 | Оксер - Кретей-Луситанос | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 2 - 2 | |
21:30 | Сошо - Валансиен | 1X | 8/10 | 1.31 | 1 - 1 | |
21:30 | Тур - Дижон | X2 | 7/10 | 1.41 | 0 - 0 | |
21:30 | Шатору - Льо Авър | 2 | 4/10 | 2.05 | 0 - 0 | |
Франция - Лига Национал | ||||||
21:00 | Амиен - Авранш | 1 | 5/10 | 2.07 | 0 - 2 | |
21:00 | Булон - Консолат Марсилия | 1 | 6/10 | 1.91 | 3 - 1 | |
21:00 | Епинал - Бастия-Борго | X2 | 7/10 | 1.29 | 0 - 1 | |
21:00 | Истр - Дюнкерк | 2 | 3/10 | 2.30 | 1 - 2 | |
21:00 | Колмар - Шамбли | -2.5 | 7/10 | 1.74 | 2 - 0 | |
21:00 | Коломие - Венде Поаре сюр Ви | 1 | 4/10 | 2.20 | 0 - 1 | |
21:00 | Люкон - Страсбург | 1 | 4/10 | 2.30 | 1 - 3 | |
21:00 | Париж ФК - Бурж-Перона | -2.5 | 6/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
21:00 | Фрежус Сент Рафаел - Ред Стар Париж | 2 | 6/10 | 1.82 | 3 - 4 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Аустрия Лустенау - Хорн | 1 | 5/10 | 2.05 | 0 - 0 | |
19:30 | Вакер Инсбрук - Санкт Пьолтен | 1 | 4/10 | 2.15 | 0 - 0 | |
19:30 | Капфенберг - Хартберг | 1 | 5/10 | 1.95 | 0 - 1 | |
19:30 | ЛАСК Линц - Лиферинг Залцбург | +2.5 | 7/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
21:30 | Флоридсдорфер АК - Матерсбург | 2 | 5/10 | 2.05 | 0 - 1 | |
България - Група за Титлата | ||||||
19:00 | Лудогорец Разград - Локомотив София | 1 | 7/10 | 1.25 | 4 - 1 | |
|
||||||
Израел - Група за Промоция | ||||||
16:00 | Апоел Бней Лод - Апоел Рамат Ган | 1 | 6/10 | 1.65 | 2 - 0 | |
16:00 | Апоел Кфар Саба - Апоел Афула | 1 | 7/10 | 1.53 | 2 - 1 | |
Израел - Група за Изпадане ЛЛ | ||||||
16:00 | Апоел Рамат Хашарон - Апоел Ноф Хагалил | 1X | 7/10 | 1.32 | 1 - 0 | |
16:00 | Бейтар Тел Авив Бат Ям - Ирони Тиберия | 1 | 3/10 | 2.50 | 3 - 3 | |
16:00 | Макаби Херцлия - Апоел Йерусалим ФК | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
Ирландия - Висша Дивизия | ||||||
21:45 | Голуей Юнайтед - Бохемианс | 2 | 6/10 | 1.80 | 5 - 3 | |
Ирландия - Първа Дивизия | ||||||
21:45 | Атлон Таун - Шелбърн | 1 | 4/10 | 2.15 | 2 - 3 | |
21:45 | УК Дъблин - Уексфорд | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 4 - 1 | |
21:45 | Уотърфорд - Кабинтили | 1 | 7/10 | 1.70 | 3 - 1 | |
Исландия - Първа Дивизия | ||||||
22:15 | Селфос - ХК Коупавогюр | 2 | 5/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
22:15 | Хаукар Хафнарфьордур - Гриндавик | 1X | 8/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
Литва - А Лига | ||||||
19:30 | Жалгирис Вилнюс - Кауно Жалгирис | +2.5 | 7/10 | 1.35 | 4 - 0 | |
Молдова - Супер Лига | ||||||
18:00 | Дачия Кишинев - Академия Кишинев | 1 | 9/10 | 1.06 | 8 - 1 | |
18:00 | Милсами Орхей - Белци | 1 | 9/10 | 1.03 | 5 - 0 | |
18:00 | Тираспол - Саксан Гагауз Ери | 1 | 7/10 | 1.48 | 3 - 1 | |
18:00 | Шериф Тираспол - Зимбру Кишинев | +2.5 | 7/10 | 1.57 | 2 - 1 | |
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи | ||||||
19:30 | ВВВ Венло - ТОП Ос | 1 | 7/10 | 1.65 | 0 - 0 | |
21:45 | Де Граафшап - Алмере Сити | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 | ||||||
17:30 | Шайд - Хаща | 1 | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
20:00 | Заглембие Любин - ГКС Тихи | 1 | 7/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
Полша - Група за Титлата | ||||||
21:30 | Лехия Гданск - Висла Краков | 1 | 6/10 | 1.91 | 2 - 2 | |
Полша - Група за Изпадане | ||||||
19:00 | Завиша Бидгошч - Корона Келце | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 3 - 1 | |
Румъния - Лига I | ||||||
18:30 | Ботошани - Пандури | 1X | 8/10 | 1.31 | 1 - 1 | |
21:00 | Динамо Букурещ - Газ Метан Медиаш | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
19:00 | Мордовия Саранск - ФК Ростов | X2 | 7/10 | 1.24 | 0 - 0 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
20:00 | ДАК Дунайска Стреда - Жилина | 2 | 6/10 | 1.70 | 0 - 1 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
19:00 | Черноморец Одеса - Металург Запорожие | X2 | 8/10 | 1.39 | 0 - 0 | |
Украйна - Първа Лига | ||||||
17:00 | Динамо-2 Киев - Александрия | 2 | 6/10 | 1.72 | 0 - 1 | |
Унгария - НП I | ||||||
20:00 | Халадаш Сомбатхей - Ниредхаза Спартак | 1 | 5/10 | 1.96 | 3 - 1 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
19:00 | Локомотив Загреб - Славен | 1 | 5/10 | 1.87 | 2 - 0 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
19:00 | Збройовка Бърно - Бохемианс 1905 Прага | -2.5 | 5/10 | 1.78 | 0 - 1 | |
21:30 | Спарта Прага - Словачко | 1 | 7/10 | 1.22 | 5 - 2 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:00 | ГАИС Гьотеборг - АФК Ескилстюна | 1 | 6/10 | 1.91 | 1 - 1 | |
Шотландия - Група за Титлата | ||||||
21:45 | Сейнт Джонстън - Селтик | 2 | 7/10 | 1.35 | 0 - 0 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
23:00 | Архентинос Хуниорс - Нюелс Олд Бойс Росарио | -2.5 | 7/10 | 1.42 | от. | |
23:00 | Темперлей - Хуракан Буенос Айрес | 1X | 8/10 | 1.31 | от. | |
Аржентина - Примера Насионал | ||||||
19:30 | Лос Андес - Химнасия Мендоса | 1 | 7/10 | 1.57 | от. | |
21:30 | Хувентуд Унида Гуалегуайчу - Чакарита Хуниорс | -2.5 | 7/10 | 1.45 | от. | |
Бахрейн - Висша Лига | ||||||
17:45 | Ал Шабаб Манама - Бусайтин | X2 | 8/10 | 1.36 | от. | |
20:00 | Ийст Рифа - Ал Мухарак | X2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза | ||||||
05:00 | Сучитепекес - Мунисипал | 1 | 5/10 | 1.85 | 0 - 0 | |
Египет - Висша Лига | ||||||
17:00 | Ал Насър Кайро - Итихад Ал Шорта | 2 | 4/10 | 2.00 | 1 - 1 | |
19:30 | Ел Джаиш Кайро - ЕНППИ Кайро | 2 | 6/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
Иран - Про Лига | ||||||
15:30 | Персеполис Техеран - Естеглал Техеран | X2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 0 | |
18:00 | Естеглал Хузестан - Пейкан Техеран | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
18:00 | Малаван Бандар Анзали - Нафт Масджед Солейман | 1 | 7/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
18:00 | Рах Ахан Техеран - Гостареш Фулад | 1 | 5/10 | 2.15 | 1 - 0 | |
18:00 | Саба Кум - Фулад Хузестан Ахваз | 2 | 3/10 | 2.30 | 0 - 2 | |
18:00 | Сепахан Исфахан - Сайпа Карадж | 1 | 7/10 | 1.59 | 2 - 0 | |
18:00 | Трактор Сази Табриз - Нафт Техеран | 1 | 5/10 | 2.14 | 3 - 3 | |
18:00 | Шахр Ходро Машхад - Зоб Ахан Исфахан | 2 | 4/10 | 2.24 | 0 - 0 | |
Китай - Супер Лига | ||||||
15:00 | Гуанджоу ФК - Шанхай Порт | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи | ||||||
03:00 | Керетаро - Веракрус | 1 | 4/10 | 2.00 | 2 - 1 | |
05:00 | Чивас Гуадалахара - Атлас Гуадалахара | -2.5 | 7/10 | 1.52 | 0 - 0 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
00:10 | Депортиво Капиата - Серо Портеньо | 2 | 6/10 | 1.65 | 0 - 2 | |
Перу - Лига 1 | ||||||
23:30 | Хуан Аурих - Универсидад Сан Мартин | 1 | 7/10 | 1.73 | 1 - 0 | |
Саудитска Арабия - Професионална Лига | ||||||
21:00 | Ал Итихад Джеда - Ал Ахли Джеда | 1 | 7/10 | 1.73 | 1 - 1 | |
21:00 | Ал Насър Рияд - Ал Шабаб Рияд | 1 | 8/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
21:00 | Ал Хилал Рияд - Хаджер Клуб | +2.5 | 6/10 | 1.60 | 5 - 1 | |
Сингапур - Висша Лига | ||||||
14:30 | Гейланг Интернешънъл - Балестиер Халса | 1 | 6/10 | 1.88 | 2 - 2 | |
Чили - Плейофи | ||||||
02:00 | Унион Ла Калера - Сан Маркос де Арика | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
Копа Либертадорес | ||||||
00:30 | Расинг Клуб - Монтевидео Уондърърс | 1 | 8/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
03:00 | Бока Хуниорс - Ривър Плейт | 1 | 4/10 | 2.05 | от. | |
05:30 | Атлетико Насионал - Емелек Гуаякил | 1 | 6/10 | 1.67 | 1 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите