Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Шампионска Лига | ||||||
21:45 | Барселона - Челси | 1 | 7/10 | 1.44 | 3 - 0 | |
Англия - Първа Лига | ||||||
21:45 | Брадфорд Сити - Уигън | 2 | 5/10 | 1.75 | 0 - 1 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
18:00 | Пари Сен Жермен - Анже | +2.5 | 9/10 | 1.20 | 2 - 1 | |
Азербайджан - Висша Лига | ||||||
15:00 | Зира Баку - Сабаил Баку | 1 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
16:00 | Нефтчи Баку - Карабах Агдам | 2 | 7/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
18:00 | Сумгаит - Капаз Ганджа | 1 | 8/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
Беларус - Купа на Беларус | ||||||
15:30 | Динамо Брест - Слуцк | 1 | 8/10 | 1.33 | 2 - 0 | |
17:30 | Ислоч Минск - БАТЕ Борисов | 2 | 7/10 | 1.28 | 1 - 2 | |
|
||||||
Естония - Мейстрилига | ||||||
19:00 | Куресааре - Тулевик Вилянди | X2 | 7/10 | 1.48 | 3 - 1 | |
19:00 | Таммека Тарту - ФКИ Левадия Талин | 2 | 9/10 | 1.18 | 0 - 3 | |
19:30 | Номе Калю - Флора Талин | 1X | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
Израел - Лига Леумит | ||||||
19:40 | Апоел Йерусалим - Апоел Марморек | 1 | 6/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
Исландия - Купа на Лигата | ||||||
22:30 | Фьолнир Рейкявик - Викингур Олафсвик | 1 | 8/10 | 1.17 | 2 - 3 | |
Кипър - Купа на Кипър | ||||||
17:00 | Анортозис - Аполон Лимасол | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
19:00 | Апоел Никозия - Неа Саламина | 1 | 9/10 | 1.10 | 2 - 2 | |
Литва - А Лига | ||||||
18:00 | Стумбрас Каунас - Атлантас Клайпеда | X2 | 7/10 | 1.45 | 0 - 2 | |
20:00 | Судува Мариямполе - Жалгирис Вилнюс | 1 | 4/10 | 2.20 | 0 - 0 | |
Люксембург - Национална Дивизия | ||||||
20:30 | Прогрес Нидеркорн - УНА Щрасен | +2.5 | 7/10 | 1.34 | 1 - 1 | |
20:30 | ЮС Хостерт - Мондорф-ле-Бен | 1 | 7/10 | 1.65 | 1 - 3 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
17:00 | Спортинг Лисабон Б - Пенафиел | 2 | 3/10 | 2.25 | 3 - 4 | |
17:00 | Униао Мадейра - Бенфика Б | 1X | 8/10 | 1.32 | 0 - 4 | |
18:00 | Кова Да Пиедаде - Насионал Мадейра | 2 | 4/10 | 2.30 | 1 - 1 | |
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе | ||||||
22:15 | Космос Серавале - Ювенес Догана | 1X | 7/10 | 1.44 | 5 - 1 | |
22:15 | Пенароса - Тре Пене | 2 | 6/10 | 1.62 | 0 - 5 | |
Северна Македония - Купа на Северна Македония | ||||||
15:00 | Пелистер Битоля - АП Брера Струмица | 1 | 5/10 | 2.21 | 2 - 1 | |
15:00 | Шкендия 79 Тетово - Ренова Джепчище | +2.5 | 7/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
Словакия - Купа на Словакия | ||||||
15:30 | Искра Борчице - Жилина | 2 | 7/10 | 1.32 | 0 - 2 | |
19:00 | Слован Братислава - Татран Липтовски Микулаш | +2.5 | 7/10 | 1.42 | 4 - 3 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
17:00 | Олимпия Любляна - Рудар Веление | 1 | 7/10 | 1.35 | 4 - 0 | |
Сърбия - Купа на Сърбия | ||||||
14:00 | Явор Иваница - Партизан Белград | 2 | 8/10 | 1.25 | 0 - 2 | |
16:30 | Мачва Шабац - Цървена Звезда Белград | +2.5 | 7/10 | 1.55 | 0 - 0 | |
18:00 | Войводина Нови Сад - Младост Лучани | 1 | 8/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
18:00 | Напредак Крушевац - Чукарички | 1 | 3/10 | 2.60 | 0 - 2 | |
Унгария - Купа на Унгария | ||||||
17:00 | Хонвед Будапеща - Дебрецен | 1 | 6/10 | 1.75 | 0 - 0 | |
18:00 | Балмазуйварош - Бекешчаба 1912 | 1 | 6/10 | 1.72 | 5 - 0 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
16:00 | Цибалия - Рудеш Загреб | 1X | 8/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
16:30 | Осиек - Интер Запрешич | 1 | 8/10 | 1.39 | 1 - 1 | |
Черна Гора - Първа Лига | ||||||
15:00 | Титоград Подгорица - Искра Даниловград | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 0 | |
16:00 | Гарбал Радановичи - Сутиеска Никшич | 2 | 5/10 | 2.10 | 2 - 3 | |
16:00 | Дечич Тузи - Будучност Подгорица | 2 | 6/10 | 1.78 | 0 - 1 | |
16:00 | Рудар Плевля - Ком Подгорица | 1 | 7/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
18:30 | Петровац - Зета Голубовци | X2 | 7/10 | 1.38 | 0 - 0 | |
Чехия - Купа на Чехия | ||||||
18:00 | Млада Болеслав - Баник Острава | 1 | 5/10 | 1.78 | 1 - 1 | |
18:00 | Храдец Кралове - Злин | 2 | 5/10 | 2.05 | 0 - 2 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
19:45 | Лозана Спорт - Базел | 2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 1 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
21:00 | Винтертур - Вадуц | X2 | 7/10 | 1.27 | 1 - 0 | |
Шотландия - Първа Лига | ||||||
21:45 | Арброут - Еър Юнайтед | +2.5 | 6/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
Боливия - Примера Дивисион | ||||||
02:00 | Насионал Потоси - Сан Хосе Оруро | 1 | 7/10 | 1.73 | 2 - 2 | |
02:30 | Ориенте Петролеро - Дестройърс Санта Крус | 1 | 6/10 | 1.61 | 4 - 4 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
21:30 | Каракас - Депортиво Анзоатеги | 1 | 5/10 | 1.83 | 4 - 0 | |
Египет - Висша Лига | ||||||
15:00 | Танта - Пирамидс | -2.5 | 7/10 | 1.42 | 1 - 1 | |
17:30 | Вади Дегла - Ал Итихад Александрия | -2.5 | 7/10 | 1.48 | 1 - 0 | |
20:00 | Замалек Кайро - Ел Раджа | 1 | 8/10 | 1.20 | 4 - 1 | |
Колумбия - Примера А | ||||||
01:00 | Бояка Чико - Леонес | 1 | 4/10 | 2.25 | 1 - 1 | |
03:00 | Индепендиенте Меделин - Ла Екуидад Богота | 1 | 7/10 | 1.46 | 1 - 0 | |
Колумбия - Копа Колумбия | ||||||
22:30 | Депортиво Перейра - Форталеса | 1 | 7/10 | 1.44 | 3 - 0 | |
Мексико - Копа Мексико | ||||||
03:06 | Сакатепек - Леон | 2 | 5/10 | 2.15 | 1 - 1 | |
05:15 | Сантос Лагуна - Керетаро | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Сол де Америка - Депортиво Капиата | 1X | 7/10 | 1.30 | 5 - 1 | |
22:45 | Депортиво Сантани - Генерал Диаз | 2 | 3/10 | 2.50 | 0 - 1 | |
Перу - Други | ||||||
03:00 | Мелгар Арекипа - Депортиво Мунисипал | 1 | 7/10 | 1.44 | 2 - 0 | |
22:30 | Спортинг Кристал - Универсидад де Кахамарка | 1 | 8/10 | 1.38 | 2 - 2 | |
Южна Африка - Недбанк Къп | ||||||
19:30 | Кейптаун Сити - Орландо Пайрътс | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
Япония - Купа на Лигата | ||||||
12:00 | В-Варен Нагазаки - Шонан Белмар | 1X | 7/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
12:00 | Вентфорет Кофу - Шимизу Ес-Пулс | X2 | 8/10 | 1.27 | 1 - 0 | |
12:00 | Консадол Сапоро - Джубило Ивата | 1 | 4/10 | 2.50 | 0 - 1 | |
12:00 | Токио - Албирекс Ниигата | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
12:30 | Йокохама Ф-Маринос - Вегалта Сендай | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 0 - 0 | |
12:30 | Санфрече Хирошима - Нагоя Грампус | 1 | 6/10 | 1.82 | 2 - 1 | |
12:30 | Урава Ред Даймъндс - Гамба Осака | 1 | 6/10 | 1.57 | 1 - 4 | |
13:00 | Саган Тошу - Висел Кобе | -2.5 | 6/10 | 1.60 | 0 - 2 | |
Други Международни Турнири | ||||||
13:30 | Персия Джакарта - Сонглам Нгеан Вин | 1X | 8/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
14:45 | Джохор Дарул Такзим - Тампайнс Роувърс | +2.5 | 7/10 | 1.45 | 2 - 1 | |
Копа Либертадорес | ||||||
00:15 | Атлетико Тукуман - Либертад Асунсион | 1X | 8/10 | 1.30 | 0 - 2 | |
02:30 | Васко да Гама RJ - Универсидад де Чили | 1 | 6/10 | 1.88 | 0 - 1 | |
02:30 | Серо Портеньо - Дефенсор Спортинг | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 1 | |
Шампионска Лига Азия | ||||||
12:00 | Серезо Осака - Бурирам Юнайтед | 1 | 8/10 | 1.42 | 2 - 2 | |
12:00 | Чеджу Юнайтед - Гуанджоу ФК | X2 | 8/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
14:00 | Тиендзин Тианхай - Чонбук Хюндай Моторс | 2 | 4/10 | 2.00 | 4 - 2 | |
Шампионска Лига Северна и Централна Америка | ||||||
02:00 | Ню Йорк Ред Булс - Тихуана | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 3 - 1 | |
04:00 | Тигрес УАНЛ Монтерей - Торонто | 1 | 7/10 | 1.50 | 3 - 2 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите - 13.03.2018 17:22!