Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
21:15 | Фортуна Дюселдорф - Кайзерслаутерн | X2 | 8/10 | 1.22 | 1 - 1 | |
Италия - Серия Б | ||||||
21:30 | Перуджа - Варезе | 1 | 8/10 | 1.38 | 2 - 0 | |
Италия - Серия С - Група В | ||||||
21:45 | Пиза - СПАЛ | 1 | 5/10 | 1.93 | 0 - 1 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
21:30 | Анже - Валансиен | 1 | 7/10 | 1.70 | 0 - 0 | |
Босна и Херцеговина - Висша Лига | ||||||
17:30 | Травник - ФК Сараево | 2 | 7/10 | 1.70 | 0 - 2 | |
|
||||||
България - Група за Титлата | ||||||
17:00 | Локомотив София - Лудогорец Разград | 2 | 6/10 | 1.65 | 0 - 0 | |
България - Група А за Изпадане | ||||||
20:00 | Локомотив Пловдив - Марек Дупница | 1 | 6/10 | 1.67 | 4 - 0 | |
Дания - Суперлига | ||||||
20:00 | Силкеборг - ФК Копенхаген | 2 | 7/10 | 1.70 | 0 - 4 | |
Естония - Мейстрилига | ||||||
18:15 | Силамае Калев - ФКИ Левадия Талин | X2 | 7/10 | 1.50 | 3 - 3 | |
Израел - Група за Титлата | ||||||
20:55 | Ирони Кирят Шмона - Макаби Тел Авив | 2 | 5/10 | 1.75 | 0 - 0 | |
Израел - Група за Промоция | ||||||
18:00 | Апоел Афула - Апоел Рамат Ган | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
18:00 | Апоел Бней Лод - Макаби Явне | 1 | 8/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
18:30 | Апоел Кфар Саба - Макаби Назарет | 1 | 7/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
19:30 | Бней Йехуда - Макаби Кирят Гат | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
Израел - Група за Изпадане ЛЛ | ||||||
18:00 | Макаби Херцлия - Апоел Ноф Хагалил | 1X | 8/10 | 1.25 | 0 - 3 | |
19:00 | Апоел Ришон Лецион - Ирони Тиберия | 1 | 5/10 | 1.85 | 2 - 0 | |
Литва - А Лига | ||||||
19:30 | Жалгирис Вилнюс - Судува Мариямполе | 1 | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
Малта - Група за Титлата | ||||||
19:00 | Балзан - Зебудж Рейнджърс | 1 | 7/10 | 1.25 | 4 - 1 | |
21:15 | Нашар Лайънс - Таршин Рейнбоус | 1 | 8/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
Нидерландия - Ерсте Дивизи | ||||||
21:00 | Йънг Аякс - Еммен | +2.5 | 8/10 | 1.55 | 0 - 2 | |
Норвегия - Първа Дивизия | ||||||
20:00 | Бран Берген - Стрьомен | 1 | 7/10 | 1.37 | 2 - 0 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
19:00 | Гурник Ленчна - Подбескидзе | 1X | 7/10 | 1.32 | 0 - 0 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
22:00 | Ещорил Прая - Пасош Ферейра | 1X | 7/10 | 1.37 | 1 - 0 | |
Румъния - Лига I | ||||||
15:30 | Оцелул Галац - Пандури | 2 | 7/10 | 1.62 | 0 - 2 | |
18:00 | Чехлаул - Газ Метан Медиаш | -2.5 | 8/10 | 1.53 | 0 - 0 | |
20:30 | Петролул Плоещ - Виторул Констанца | 1 | 6/10 | 1.75 | 1 - 2 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
15:00 | Урал Свердловска област - Локомотив Москва | 2 | 6/10 | 1.85 | 2 - 0 | |
17:15 | Амкар Перм - ЦСКА Москва | 2 | 7/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
18:00 | Торпедо Москва - Ахмат Грозни | X2 | 8/10 | 1.30 | 0 - 0 | |
19:30 | ФК Ростов - Спартак Москва | 2 | 4/10 | 2.15 | 2 - 1 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
16:30 | Младост Лучани - Вождовац Белград | 1X | 8/10 | 1.26 | 3 - 2 | |
16:30 | ФК Ягодина - ФК Нови Пазар | 1 | 6/10 | 1.75 | 1 - 3 | |
17:00 | ОФК Белград - Партизан Белград | 2 | 7/10 | 1.43 | 1 - 3 | |
19:00 | Чукарички - Рад Белград | 1 | 7/10 | 1.55 | 7 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
19:00 | Аланияспор - Кайзериспор | 2 | 3/10 | 2.35 | 1 - 1 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
14:00 | Карпати Лвов - Ворскла Полтава | 2 | 4/10 | 2.30 | 0 - 0 | |
Украйна - Първа Лига | ||||||
15:00 | Зирка Кропивницкий - Буковина Чернивци | 1 | 8/10 | 1.30 | 4 - 1 | |
15:00 | ФК Полтава - Стал Каменское | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 3 - 2 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
20:45 | Сервет - Волен | 1 | 4/10 | 2.15 | 3 - 1 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
20:00 | Калмар - Атвидаберг | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
20:00 | Норкьопинг - Елфсборг | X2 | 7/10 | 1.33 | 0 - 4 | |
20:00 | Сундсвал - Хакен | X2 | 8/10 | 1.32 | 1 - 1 | |
20:05 | Хамарби - Юргорден | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:00 | АФК Ескилстюна - Фрей Тебю | 1 | 5/10 | 1.95 | 0 - 0 | |
20:00 | Йонкьопинг Содра - Сирианска Сьодертале | 1 | 8/10 | 1.53 | 1 - 0 | |
20:00 | Сириус - Утсиктенс | 1 | 7/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
Швеция - Първа Дивизия - Юг | ||||||
20:00 | Трелеборг - Ескилсмине | 1 | 7/10 | 1.40 | 3 - 2 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
21:45 | Сейнт Мирън - Рос Каунти | X2 | 8/10 | 1.35 | 0 - 3 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
00:15 | Бока Хуниорс - Нуева Чикаго | 1 | 7/10 | 1.25 | 0 - 0 | |
03:30 | Архентинос Хуниорс - Ривър Плейт | X2 | 7/10 | 1.22 | 1 - 2 | |
22:00 | Арсенал Саранди - Нюелс Олд Бойс Росарио | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 3 - 0 | |
Аржентина - Примера Насионал | ||||||
01:00 | Спортиво Белграно - Атлетико Парана | 1X | 7/10 | 1.28 | 0 - 0 | |
01:30 | Патронато Парана - Сентрал Кордоба | 1 | 7/10 | 1.60 | 2 - 0 | |
Боливия - Примера Дивисион | ||||||
00:15 | Реал Потоси - Насионал Потоси | 1X | 8/10 | 1.30 | 0 - 1 | |
02:30 | Ориенте Петролеро - Хорхе Вилстерман | 1 | 6/10 | 1.67 | 2 - 0 | |
Бразилия - Кампеонато Катаринензе | ||||||
00:30 | Крисиума SC - Метрополитано SC | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 1 - 0 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
00:30 | Депортиво Анзоатеги - Метрополитанос | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 3 - 2 | |
00:30 | Депортиво Тачира - Депортиво Лара | 1 | 5/10 | 1.75 | от. | |
Гватемала - Лига Насионал | ||||||
00:30 | Малакатеко - Гуастатоя | 1 | 6/10 | 1.66 | 1 - 0 | |
Ел Салвадор - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Драгон Сан Мигел - ФАС Санта Ана | 2 | 3/10 | 2.50 | 1 - 3 | |
00:00 | Санта Текла - Пасакина | 1 | 6/10 | 1.57 | 2 - 2 | |
01:00 | УЕС Сан Салвадор - Агила Сан Мигел | -2.5 | 6/10 | 1.66 | 2 - 1 | |
Китай - Супер Лига | ||||||
14:35 | Джъдзян Профешънъл - Хенан ФК | 1 | 4/10 | 2.20 | 0 - 0 | |
Колумбия - Примера А | ||||||
00:00 | Хагуарес де Кордоба - Атлетико Насионал | 2 | 5/10 | 2.05 | 0 - 1 | |
01:00 | Хуниор Баранкиля - Санта Фе Богота | 1 | 6/10 | 1.65 | 3 - 1 | |
02:00 | Онсе Калдас - Ла Екуидад Богота | 1 | 6/10 | 1.81 | 2 - 2 | |
04:00 | Кукута Депортиво - Енвигадо | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
Коста Рика - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Кармелита - Универсидад де Коста Рика | 1X | 8/10 | 1.42 | 1 - 0 | |
00:00 | Уругвай де Коронадо - Гуадалупе | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 2 | |
00:30 | Лимон - Ередиано | 2 | 6/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
02:30 | Депортиво Саприса - ЛД Алахуеленсе | 1X | 7/10 | 1.23 | 1 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
01:00 | Чивас Гуадалахара - Леон | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 1 - 0 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Олимпия Асунсион - Насионал Асунсион | 1X | 7/10 | 1.23 | 1 - 0 | |
02:10 | Рубио Ню - Либертад Асунсион | 2 | 8/10 | 1.51 | 2 - 3 | |
Перу - Копа Инка | ||||||
00:00 | Алианса Лима - Универсидад Сан Мартин | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
00:00 | Портланд Тимбърс - Орландо Сити | 1 | 6/10 | 1.68 | 0 - 2 | |
02:00 | Лос Анджелис Галакси - Сиатъл Саундърс | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
Хондурас - Национална Лига | ||||||
00:00 | Париляс Оне - Вида Ла Сейба | 1X | 7/10 | 1.25 | 1 - 3 | |
00:00 | Реал Сосиедад Токоа - Хондурас Прогресо | 1 | 6/10 | 1.90 | 3 - 0 | |
01:00 | Мотагуа Тегусигалпа - Олимпия Тегусигалпа | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 1 | |
Чили - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Уачипато Талкауано - Барнечеа | 1 | 7/10 | 1.40 | 4 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите