Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
21:45 | Съндърланд - Евертън | 1 | 7/10 | 1.72 | 3 - 0 | |
22:00 | Ливърпул - Челси | 1 | 5/10 | 2.00 | 1 - 1 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
21:30 | Волфсбергер - Адмира Вакер Мьодлинг | 1 | 5/10 | 1.90 | 1 - 2 | |
21:30 | Грьодиг - Ред Бул Залцбург | 2 | 5/10 | 1.72 | 1 - 2 | |
21:30 | Рийд - Аустрия Виена | +2.5 | 7/10 | 1.65 | 0 - 5 | |
21:30 | Щурм Грац - Матерсбург | 1 | 7/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
18:30 | Шахтьор Солигорск - Крумкачи Минск | 1 | 8/10 | 1.33 | 0 - 2 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
18:00 | Ботев Пловдив - Берое | 2 | 5/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
20:30 | Лудогорец Разград - Пирин Благоевград | 1 | 9/10 | 1.14 | 4 - 1 | |
Дания - Суперлига | ||||||
19:00 | Сьондерийске - Виборг | 1X | 8/10 | 1.22 | 2 - 0 | |
21:00 | Орхус - Есберг | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 5 - 1 | |
21:00 | Хобро - Мидтиланд | 2 | 7/10 | 1.41 | 1 - 4 | |
|
||||||
Дания - Първа Дивизия | ||||||
19:30 | Лингби - Вендсисел | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
19:30 | Нествед - Фредериция | X2 | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
19:30 | Роскилде - Кьоге | 1X | 7/10 | 1.40 | 2 - 2 | |
19:30 | Силкеборг - Скиве | 1 | 8/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
19:30 | Хорсенс - Вейле | 1X | 7/10 | 1.39 | 0 - 1 | |
Дания - Други | ||||||
20:00 | Брабранд - Хвидовре | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 4 | |
20:00 | Брьоншой - Фрем Копенхаген | 2 | 5/10 | 1.85 | 2 - 0 | |
20:00 | Тистед - Мариенлист | 1 | 8/10 | 1.45 | 0 - 3 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
20:00 | Бодьо Глимт - Волеренга Осло | 1X | 5/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
20:00 | Лилестрьом - Бран Берген | 1 | 4/10 | 1.95 | 1 - 0 | |
20:00 | Молде - Стрьомгодсет | 1 | 5/10 | 1.80 | 4 - 2 | |
20:00 | Хаугесунд - Од БК | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
Норвегия - Първа Дивизия | ||||||
20:00 | Рауфос - Санднес | +2.5 | 7/10 | 1.72 | 1 - 2 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
19:00 | Завиша Бидгошч - Хробри Глогов | 1 | 6/10 | 1.80 | 4 - 1 | |
19:00 | Миедж Легница - Сандеця Нови Сонч | 1X | 8/10 | 1.26 | 3 - 1 | |
20:00 | Вигри Сувалки - ГКС Белхатов | -2.5 | 7/10 | 1.50 | 2 - 2 | |
20:00 | ГКС Катовице - Хойничанка Хойнице | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 2 - 2 | |
20:00 | Ключборк - Розвуй Катовице | 1X | 8/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
21:30 | Погон Шедълце - Олимпия Груджьондз | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 1 - 2 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
17:00 | ФК Уфа - ЦСКА Москва | 2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 3 | |
19:00 | Рубин Казан - Анжи Махачкала | 1 | 4/10 | 2.15 | 1 - 2 | |
19:30 | Локомотив Москва - Кубан Краснодар | 1 | 7/10 | 1.45 | 0 - 1 | |
19:30 | Мордовия Саранск - Зенит Санкт Петербург | 2 | 7/10 | 1.28 | 0 - 3 | |
19:30 | ФК Краснодар - Криля Советов | 1 | 7/10 | 1.35 | 3 - 0 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
17:00 | Марибор - Рудар Веление | 1 | 7/10 | 1.25 | 2 - 3 | |
17:00 | Целие - Олимпия Любляна | 2 | 6/10 | 1.62 | 1 - 3 | |
19:00 | Кръшко - Горица | 1X | 8/10 | 1.44 | 0 - 2 | |
20:00 | Домжале - Заврч | 1 | 6/10 | 1.67 | 0 - 0 | |
20:00 | Копер - Крка Ново Место | 1 | 4/10 | 2.10 | 2 - 3 | |
Сърбия - Купа на Сърбия | ||||||
20:00 | Партизан Белград - Явор Иваница | 1 | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
Украйна - Купа на Украйна | ||||||
17:00 | Заря Луганск - Днипро Днепропетровск | 2 | 4/10 | 2.30 | 2 - 0 | |
19:30 | Шахтьор Донецк - Александрия | 1 | 9/10 | 1.11 | 2 - 0 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
19:15 | Бохемианс 1905 Прага - Млада Болеслав | X2 | 8/10 | 1.23 | 2 - 0 | |
19:15 | Виктория Пилзен - Яблонец | 1 | 8/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
19:15 | Височина Ихлава - Баник Острава | 1 | 8/10 | 1.33 | 3 - 0 | |
19:15 | Збройовка Бърно - Спарта Прага | 2 | 6/10 | 1.67 | 1 - 0 | |
19:15 | Прибрам - Славия Прага | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 3 | |
19:15 | Слован Либерец - Злин | 1 | 7/10 | 1.45 | 4 - 3 | |
19:15 | Словачко - Сигма Оломоуц | X2 | 7/10 | 1.35 | 2 - 1 | |
19:15 | Теплице - Дукла Прага | 1 | 6/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
20:45 | Вадуц - Сион | +2.5 | 7/10 | 1.74 | 2 - 0 | |
20:45 | Люцерн - Грасхопърс | +2.5 | 7/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
21:30 | Цюрих - Лугано | 1 | 7/10 | 1.60 | 0 - 4 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:00 | Асириска Сьодертале - АФК Ескилстюна | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 2 | |
20:00 | ГАИС Гьотеборг - Атвидаберг | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
20:00 | Дегерфорш - Вернаму | 1X | 7/10 | 1.35 | 3 - 1 | |
20:00 | Енгелхолм - Далкурд | X2 | 7/10 | 1.23 | 1 - 2 | |
20:00 | Люнгшиле - Фрей Тебю | 1 | 7/10 | 1.70 | 2 - 2 | |
20:00 | Сириус - Сирианска Сьодертале | 1 | 8/10 | 1.53 | 3 - 1 | |
20:00 | Трелеборг - Йоргрите | 2 | 5/10 | 2.15 | 2 - 2 | |
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи | ||||||
21:45 | Странрар - Еър Юнайтед | X2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
Бразилия - Купа на Бразилия | ||||||
03:30 | Авай SC - Брагантино SP | 1 | 5/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
03:30 | Лондрина PR - Крузейро MG | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 0 - 2 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите