Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Естония - Мейстрилига | ||||||
16:00 | Пярну Линнамеесконд - ФКИ Левадия Талин | +2.5 | 7/10 | 1.21 | 1 - 0 | |
16:00 | Раквере Тарвас - Номе Калю | +2.5 | 7/10 | 1.22 | 1 - 6 | |
16:00 | ФКИ Талин - Флора Талин | 1X | 8/10 | 1.36 | 4 - 3 | |
Исландия - Висша Лига | ||||||
19:00 | Брейдаблик Коупавогюр - Акранес | 1 | 7/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
Казахстан - Висша Лига | ||||||
14:00 | Шахтьор Караганди - Ордабаси Шимкент | 2 | 7/10 | 1.73 | 0 - 0 | |
16:00 | Окжетпес Кокшетау - Жетису Талдикорган | 1 | 6/10 | 1.91 | 2 - 0 | |
17:00 | Атирау - Актобе | 1 | 8/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
17:00 | Кайрат Алмати - Тобол Костанай | 1 | 7/10 | 1.42 | 3 - 2 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
19:00 | Лилестрьом - Стабек | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
19:00 | Од БК - Олесунд | 1 | 7/10 | 1.34 | 4 - 1 | |
Норвегия - Първа Дивизия | ||||||
16:30 | Рауфос - Фредрикстад | +2.5 | 7/10 | 1.72 | 2 - 1 | |
19:00 | Конгсвингер - Осане | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 0 | |
19:00 | Кристиансунд - Брюне | 1 | 7/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
19:00 | КФУМ Осло - Хьодд | +2.5 | 7/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
19:00 | Левангер - Уленсакер Киса | 1 | 6/10 | 1.60 | 3 - 1 | |
19:00 | Мьондален - Йерв Гримстад | 1 | 6/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
19:00 | Санднес - Стрьомен | 1 | 6/10 | 1.60 | 1 - 0 | |
|
||||||
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 | ||||||
18:00 | Киелсос - Финснес | 1X | 7/10 | 1.52 | 0 - 4 | |
Финландия - Вейкауслига | ||||||
17:00 | ИФК Мариехамн - Илвес Тампере | 1 | 6/10 | 1.87 | 3 - 1 | |
17:00 | КуПС Куопио - ХИФК Хелзинки | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 0 | |
17:00 | РоПС Рованиеми - Интер Турку | 1 | 7/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
Финландия - Икьонен | ||||||
15:00 | Гранкула ИФК - ЮЯК Ювяскюля | X2 | 8/10 | 1.42 | 0 - 1 | |
17:00 | КПВ Кокола - ТПС Турку | +2.5 | 7/10 | 1.65 | 2 - 3 | |
17:00 | Хака - Яро | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
Финландия - Каконен Група В | ||||||
17:00 | Конту Хелзинки - Викингит Хелзинки | 2 | 5/10 | 2.15 | 2 - 2 | |
17:00 | СалПа Сало - Атлантис Хелзинки | 1 | 7/10 | 1.58 | 2 - 2 | |
17:00 | ТПВ Тампере - БК-46 Карис | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 2 | |
Финландия - Каконен Група С | ||||||
17:00 | Вааса ИФК - ГБК Кокола | 1 | 5/10 | 1.86 | 2 - 2 | |
17:00 | МуСа Пори - Еркулес Оулу | 1 | 6/10 | 1.73 | 3 - 0 | |
17:00 | ОПС Оулу - Нярпес Крафт | 1 | 7/10 | 1.26 | 3 - 0 | |
17:00 | ТП-47 Торнио - Джаз Пори 2 | 1 | 7/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
17:00 | ЮПА Юливиеска - Санта Клаус Рованиеми | +2.5 | 7/10 | 1.34 | 5 - 1 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
16:00 | ИФК Гьотеборг - Сундсвал | 1 | 7/10 | 1.36 | 4 - 1 | |
16:00 | Йостерсунд - Йонкьопинг Содра | 1 | 6/10 | 1.75 | 1 - 0 | |
18:30 | Калмар - АИК Стокхолм | X2 | 8/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
18:30 | Хелзинборг - Елфсборг | X2 | 8/10 | 1.36 | 2 - 4 | |
Швеция - Първа Дивизия - Север | ||||||
14:00 | ИФК Люлео - БК Форвард | +2.5 | 7/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
15:00 | Питео - Карлстад Юнайтед | 1 | 5/10 | 1.75 | 1 - 3 | |
17:00 | Вестерос - Слейпнер | 1 | 8/10 | 1.20 | 5 - 1 | |
17:00 | Умео ФК - Нюкьопинг | 1 | 5/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
18:00 | Енскеде - Акрополис | 2 | 5/10 | 1.85 | 0 - 4 | |
Швеция - Първа Дивизия - Юг | ||||||
18:00 | Тролхетан - Твоокерш | 1 | 5/10 | 1.75 | 0 - 0 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
03:00 | Понте Прета SP - Спорт Ресифе PE | 1 | 5/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
17:00 | Гремио RS - Фигуерензе SC | 1 | 7/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
17:00 | Фламенго RJ - Атлетико MG | X2 | 7/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
22:00 | Санта Круз PE - Интернасионал RS | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 1 - 0 | |
22:00 | Сао Пауло SP - Америка MG | 1 | 8/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
00:30 | Васко да Гама RJ - Бразил де Пелотас RS | 1 | 8/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
03:00 | Пайсанду PA - Лондрина PR | 1 | 6/10 | 1.70 | 0 - 0 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
01:00 | Депортиво Ла Гуайра - Ланерос Гуанаре | 1 | 7/10 | 1.33 | 2 - 0 | |
22:00 | Арагуа Маракай - Каракас | X2 | 7/10 | 1.44 | 2 - 1 | |
22:30 | Португеза Акаригуа - Карабобо Валенсия | 1 | 3/10 | 2.50 | 2 - 1 | |
23:00 | Атлетико Венецуела - Депортиво Лара | X2 | 7/10 | 1.31 | 3 - 2 | |
23:00 | Депортиво Петаре - Депортиво Анзоатеги | X2 | 8/10 | 1.30 | 1 - 3 | |
23:00 | Монагас Матурин - Депортиво дел Сулия | 1X | 8/10 | 1.42 | 1 - 1 | |
23:00 | Сулия - Минерос де Гуаяна | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
23:00 | Трухилянос Валера - Естудиантес де Каракас | 1 | 7/10 | 1.55 | 2 - 3 | |
23:00 | Уреня - Естудиантес де Мерида | 1X | 8/10 | 1.25 | 1 - 2 | |
Еквадор - Серия А | ||||||
19:30 | Индепендиенте дел Вале - Аукас Кито | +2.5 | 6/10 | 1.82 | 2 - 0 | |
23:00 | Фуерса Амария - Барселона Гуаякил | X2 | 8/10 | 1.25 | 0 - 2 | |
Китай - Супер Лига | ||||||
10:30 | Чанчун Ятай - Джъдзян Профешънъл | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 0 - 1 | |
14:35 | Гуанджоу ФК - Чунцин Лианджианг Атлетик | +2.5 | 7/10 | 1.48 | 4 - 1 | |
14:35 | Хъбей ФК - Гуанджоу Сити | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 2 | |
14:35 | Шанхай Порт - Хенан ФК | 1 | 7/10 | 1.45 | 5 - 0 | |
Колумбия - Примера А | ||||||
00:00 | Атлетико Букараманга - Патриотас Бояка | 1 | 5/10 | 2.10 | 0 - 0 | |
01:00 | Мильонариос Богота - Санта Фе Богота | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
02:00 | Енвигадо - Атлетико Уила | 1 | 6/10 | 1.76 | 1 - 0 | |
04:00 | Хуниор Баранкиля - Индепендиенте Меделин | 1 | 4/10 | 2.11 | 1 - 1 | |
23:15 | Бояка Чико - Депортиво Пасто | 1X | 8/10 | 1.28 | 0 - 2 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
01:10 | Сол де Америка - Серо Портеньо | +2.5 | 6/10 | 1.65 | 3 - 2 | |
22:30 | Спортиво Лукеньо - Олимпия Асунсион | 2 | 7/10 | 1.70 | 0 - 1 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
02:00 | Филаделфия Юнион - Ди Си Юнайтед | 1 | 6/10 | 1.88 | 3 - 0 | |
02:30 | Ню Инглънд Революшън - Кълъмбъс Крю | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
02:30 | Торонто - Чикаго Файър | 1 | 6/10 | 1.75 | 1 - 0 | |
05:00 | Ванкувър Уайткепс - Колорадо Рапидс | 1X | 8/10 | 1.29 | 2 - 2 | |
05:00 | Реал Солт Лейк - Монреал | 1 | 5/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
Южна Корея - К-Лига 1 | ||||||
13:00 | Сувон Самсунг Блюуингс - Сувон ФК | 1 | 7/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
13:00 | Съннам - Кимчхон Сангму | 1X | 8/10 | 1.33 | 2 - 3 | |
13:00 | Чонбук Хюндай Моторс - Поханг Стийлърс | 1 | 7/10 | 1.73 | 3 - 0 | |
Япония - Джей2 Лига | ||||||
12:00 | В-Варен Нагазаки - Гифу | 1 | 4/10 | 2.10 | 2 - 1 | |
12:00 | Джеф Юнайтед Чиба - Мито Холихок | 1 | 6/10 | 1.88 | 0 - 1 | |
12:00 | Йокохама ФК - Токушима Вортис | -2.5 | 7/10 | 1.48 | 0 - 2 | |
12:00 | Каматамаре Сануки - Ехиме ФК | X2 | 7/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
12:00 | Мацумото Ямага - Звейген Канадзава | 1 | 7/10 | 1.50 | 4 - 2 | |
12:00 | Мачида Зелвия - Монтедио Ямагата | 1X | 7/10 | 1.37 | 2 - 1 | |
12:00 | Ренофа Ямагучи - Гираванц Китакюшу | 1 | 6/10 | 1.80 | 5 - 1 | |
12:00 | Токио Верди - Фагиано Окаяма | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 2 - 1 | |
12:00 | Шимизу Ес-Пулс - Роасо Кумамото | 1 | 6/10 | 1.62 | 4 - 0 | |
13:00 | Киото Санга - Теспакусатсу Гунма | 1 | 6/10 | 1.62 | 0 - 0 | |
Приятелски Срещи - Клубни | ||||||
14:00 | Рандерс - Вейле | 1 | 7/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
14:00 | Хорсенс - Мидтиланд | +2.5 | 7/10 | 1.57 | 0 - 2 | |
17:00 | Ийст Файф - Абърдийн | 2 | 8/10 | 1.20 | 2 - 4 | |
17:00 | Криля Советов - ФК ФКСБ | 2 | 4/10 | 2.00 | 0 - 1 | |
17:00 | Хибърниън - Мъдъруел | X2 | 7/10 | 1.44 | 4 - 1 | |
17:00 | Щурм Грац - Мюнхен 1860 | X2 | 7/10 | 1.47 | 0 - 1 | |
18:00 | Спарта Прага - Рубин Казан | 1 | 5/10 | 2.10 | 0 - 2 | |
18:00 | ЦСКА София - Динамо Киев | 2 | 7/10 | 1.65 | 0 - 3 | |
19:00 | Уокинг - Уотфорд | 2 | 9/10 | 1.18 | 1 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите