Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
22:00 | Челси - Мидълзбро | 1 | 8/10 | 1.17 | 3 - 0 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
21:45 | Леганес - Бетис | 1 | 7/10 | 1.66 | 4 - 0 | |
Италия - Серия Б | ||||||
21:30 | Пиза - Читадела | X2 | 7/10 | 1.29 | 1 - 4 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
20:00 | Аячо - Газелек Аячо | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 1 - 0 | |
21:45 | Ланс - Страсбург | 1 | 5/10 | 2.00 | 1 - 1 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Вакер Инсбрук - ЛАСК Линц | 2 | 5/10 | 1.80 | 2 - 3 | |
|
||||||
България - Втора ПФЛ | ||||||
17:30 | Етър Велико Търново - Витоша Бистрица | 1 | 7/10 | 1.52 | 1 - 0 | |
18:00 | Ботев Враца - ЦСКА София II | 1 | 6/10 | 1.70 | 3 - 2 | |
Дания - Група А за Изпадане | ||||||
20:00 | Есберг - Одензе | X2 | 8/10 | 1.27 | 1 - 1 | |
20:00 | Хорсенс - Рандерс | 2 | 5/10 | 2.05 | 2 - 1 | |
Израел - Група за Титлата | ||||||
20:00 | Апоел Беер Шева - Макаби Петах Тиква | 1 | 8/10 | 1.45 | 1 - 1 | |
Израел - Група за Промоция | ||||||
19:00 | Апоел Петах Тиква - Макаби Нетаня | 2 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
19:00 | Апоел Рамат Ган - Апоел Бней Лод | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 5 | |
19:00 | Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Акре | 2 | 5/10 | 1.75 | 5 - 0 | |
Ирландия - Висша Дивизия | ||||||
21:45 | Голуей Юнайтед - Дери Сити | X2 | 7/10 | 1.28 | 0 - 0 | |
Исландия - Висша Лига | ||||||
21:00 | ФХ Хафнарфьордур - КА Акурейри | 1 | 7/10 | 1.40 | 2 - 2 | |
22:15 | Акранес - Валур Рейкявик | 2 | 7/10 | 1.57 | 2 - 4 | |
22:15 | Викингур Рейкявик - Гриндавик | 1 | 6/10 | 1.61 | 1 - 2 | |
Кипър - Група за Титлата | ||||||
19:00 | АЕЛ Лимасол - Анортозис | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 0 | |
Латвия - Вирслига | ||||||
17:30 | РФШ Рига - Йелгава | 2 | 3/10 | 2.50 | 0 - 1 | |
19:00 | Рига ФК - СК Бабите | 1 | 9/10 | 1.12 | 2 - 1 | |
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи | ||||||
21:00 | Ваалвийк - Еммен | 1X | 8/10 | 1.38 | 1 - 5 | |
21:00 | Хелмонд Спорт - Алмере Сити | X2 | 7/10 | 1.40 | 4 - 2 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
20:00 | Лилестрьом - Од БК | 1X | 7/10 | 1.42 | 0 - 1 | |
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 | ||||||
20:00 | Берум - Волеренга Осло 2 | 1 | 8/10 | 1.50 | 1 - 2 | |
Полша - Група за Изпадане | ||||||
19:00 | Краковия Краков - Арка Гдиня | -2.5 | 6/10 | 1.82 | 2 - 0 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
22:00 | Ещорил Прая - Шавеш | 1 | 5/10 | 2.15 | 2 - 1 | |
Румъния - Група за Изпадане | ||||||
18:00 | Политехника Яш - Пандури | 1 | 6/10 | 1.60 | 3 - 0 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
14:30 | Урал Свердловска област - Криля Советов | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 3 | |
17:00 | Анжи Махачкала - Локомотив Москва | X2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
Северна Ирландия - Плейофи | ||||||
21:45 | Клифтънвил - Гленавон | 1 | 5/10 | 2.10 | 3 - 5 | |
22:00 | Балимина Юнайтед - Дънганън Суифтс | 1 | 4/10 | 2.15 | 5 - 2 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
20:00 | Кардемир Карабукспор - Анкараспор | X2 | 7/10 | 1.50 | 1 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
16:30 | Алтънорду - Елязъгспор | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 0 - 0 | |
18:30 | Балъкесирспор - Манисаспор | 1 | 4/10 | 1.95 | 1 - 2 | |
19:00 | Адана Демирспор - Йени Малатияспор | X2 | 7/10 | 1.42 | 1 - 2 | |
Украйна - Първа Лига | ||||||
15:00 | ФК Тернопол - ФК Полтава | 2 | 7/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
16:00 | Верес Ровно - Оболон Киев | 1 | 9/10 | 1.18 | 1 - 1 | |
16:00 | Скала Стрий - ФК Суми | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 4 | |
17:00 | Буковина Чернивци - ФК Мариупол | 2 | 8/10 | 1.15 | 0 - 2 | |
17:00 | Колос Ковалевка - Арсенал Киев | 1 | 8/10 | 1.51 | 1 - 1 | |
17:00 | Черкащина - Нефтяник-Укрнафта | 2 | 4/10 | 2.01 | 1 - 0 | |
18:00 | Десна Чернигов - Горняк-Спорт Горишни Плавни | +2.5 | 7/10 | 1.65 | 2 - 0 | |
18:30 | Кобра Харков - МФК Николаев | 1 | 8/10 | 1.53 | 2 - 0 | |
Финландия - Икьонен | ||||||
18:30 | Гнистан Хелзинки - Хонка | +2.5 | 8/10 | 1.48 | 0 - 2 | |
Финландия - Каконен Група А | ||||||
18:30 | КТП Котка - МП Микели | 1 | 7/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
20:45 | Цюрих - Ле Монт | 1 | 7/10 | 1.21 | 5 - 1 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
20:00 | Елфсборг - Малмьо | +2.5 | 7/10 | 1.53 | 1 - 2 | |
20:00 | Норкьопинг - Сундсвал | 1 | 7/10 | 1.28 | 0 - 0 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:00 | Атвидаберг - Хелзинборг | X2 | 8/10 | 1.34 | 1 - 2 | |
20:00 | Йефле - Фалкенберг | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 2 - 4 | |
Швеция - Първа Дивизия - Юг | ||||||
20:00 | Ландскрона БоИС - Розенгард 1917 | +2.5 | 7/10 | 1.53 | 3 - 0 | |
20:00 | Утсиктенс - Квидинг | 1 | 8/10 | 1.33 | 3 - 1 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
00:00 | Дефенса и Хустисия - Годой Крус | 1 | 7/10 | 1.60 | 0 - 0 | |
00:15 | Сан Лоренцо де Алмагро - Росарио Сентрал | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
02:15 | Колон Санта Фе - Атлетико Тукуман | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 2 - 2 | |
02:15 | Нюелс Олд Бойс Росарио - Индепендиенте | 1X | 8/10 | 1.40 | 2 - 4 | |
Боливия - Примера Дивисион | ||||||
00:15 | Сан Хосе Оруро - Университарио Сукре | 1 | 7/10 | 1.70 | 3 - 3 | |
02:30 | Блуминг Санта Крус - Гуабира Монтеро | 1 | 6/10 | 1.75 | 3 - 2 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Каракас - Депортиво дел Сулия | 1 | 8/10 | 1.42 | 4 - 1 | |
00:00 | Минерос де Гуаяна - Атлетико Сокопо | 1 | 8/10 | 1.47 | 1 - 0 | |
Египет - Висша Лига | ||||||
16:45 | Ал Итихад Александрия - Ел Шаркия | 1 | 7/10 | 1.57 | 1 - 0 | |
16:45 | Ел Дахлея Кайро - ЕНППИ Кайро | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
19:15 | Ал Ахли Кайро - Ал Наср Ел Тааден | 1 | 8/10 | 1.15 | 4 - 0 | |
21:30 | Вади Дегла - Ал Масри Порт Саид | 1X | 7/10 | 1.37 | 0 - 1 | |
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза | ||||||
00:00 | Агила Сан Мигел - Мунисипал Лименьо | 1 | 6/10 | 1.60 | 2 - 2 | |
00:15 | Алианса Сан Салвадор - Пасакина | 1 | 7/10 | 1.40 | 3 - 0 | |
Индия - Купа на Федерацията | ||||||
13:30 | Бенгалуру - Шилонг Ладжонг | X | 3/10 | 3.15 | 3 - 2 | |
16:30 | Мохун Баган - ДСК Шиваянс Пуна | 1 | 8/10 | 1.45 | 4 - 0 | |
Индонезия - Лига 1 | ||||||
11:00 | Мадура Юнайтед - Персеру Бадак Лампунг | 1 | 8/10 | 1.25 | 1 - 1 | |
14:30 | Борнео Самаринда - Семен Паданг | 1 | 7/10 | 1.69 | 1 - 0 | |
Колумбия - Примера А | ||||||
01:15 | Санта Фе Богота - Хуниор Баранкиля | 1 | 7/10 | 1.55 | 1 - 0 | |
01:30 | Атлетико Букараманга - Депортес Толима | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
03:30 | Индепендиенте Меделин - Ла Екуидад Богота | 1 | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
04:30 | Тигрес - Алианса Валедупар | 1 | 3/10 | 2.38 | 1 - 1 | |
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза | ||||||
01:30 | Депортиво Саприса - Лимон | 1 | 8/10 | 1.35 | 4 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
02:00 | Сантос Лагуна - Депортиво Толука | 1 | 4/10 | 2.05 | 2 - 2 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Генерал Диаз - Депортиво Капиата | 1X | 7/10 | 1.34 | 1 - 1 | |
Перу - Други | ||||||
00:00 | Депортиво Мунисипал - Университарио де Депортес | X2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
23:30 | Академия Кантолао - Спортинг Кристал | X2 | 8/10 | 1.32 | 2 - 0 | |
Уругвай - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Пенярол Монтевидео - Серо Монтевидео | 1 | 7/10 | 1.70 | 1 - 2 | |
Шампионска Лига Азия | ||||||
18:25 | Ал-Райян - Ал Хилал Рияд | 1 | 5/10 | 1.96 | 3 - 4 | |
18:25 | Персеполис Техеран - Ал Вахда Абу Даби | 1 | 7/10 | 1.47 | 4 - 2 | |
18:40 | Ал Аин - Буньодкор Ташкент | 1 | 8/10 | 1.32 | 3 - 0 | |
18:40 | Ал Ахли Джеда - Зоб Ахан Исфахан | 1 | 6/10 | 1.73 | 2 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите