Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
14:00 | Тотнъм - Кристъл Палас | 1 | 8/10 | 1.27 | 1 - 0 | |
16:15 | Манчестър Сити - Арсенал | 1 | 8/10 | 1.44 | 3 - 1 | |
18:30 | Евертън - Уотфорд | -2.5 | 6/10 | 1.78 | 3 - 2 | |
18:30 | Челси - Манчестър Юнайтед | 1X | 8/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
Англия - Чемпиъншип | ||||||
14:15 | Мидълзбро - Съндърланд | 1 | 7/10 | 1.67 | 1 - 0 | |
Англия - ФА Къп | ||||||
16:00 | Гайзли - Акрингтън Стенли | 2 | 5/10 | 1.76 | 0 - 0 | |
16:00 | Дартфорд - Суиндън | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 1 - 5 | |
16:00 | Кембридж Юнайтед - Сътън Юнайтед | 1 | 6/10 | 1.78 | 1 - 0 | |
16:00 | Ковънтри - Мейдънхед Юнайтед | 1 | 7/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
16:00 | Солихъл Муурс - Уикъмб | 2 | 7/10 | 1.59 | 0 - 2 | |
16:00 | Уокинг - Бъри | 2 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
Германия - Бундеслига | ||||||
19:00 | Волфсбург - Херта Берлин | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 3 - 3 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:30 | Ерцгебирге Ауе - Арминия Билефелд | 1X | 8/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
14:30 | Фортуна Дюселдорф - Хайденхайм | 1 | 5/10 | 1.66 | 2 - 2 | |
14:30 | Холщайн Кил - Динамо Дрезден | 1 | 6/10 | 1.60 | 3 - 0 | |
|
||||||
Испания - Примера Дивисион | ||||||
13:00 | Леванте - Жирона | -2.5 | 6/10 | 1.67 | 1 - 2 | |
17:15 | Селта Виго - Атлетик Билбао | 1X | 8/10 | 1.30 | 3 - 1 | |
19:30 | Реал Сосиедад - Ейбар | 1 | 7/10 | 1.60 | 3 - 1 | |
21:45 | Реал Мадрид - Лас Палмас | +2.5 | 9/10 | 1.13 | 3 - 0 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
13:00 | Реал Овиедо - Луго | 1 | 5/10 | 1.83 | 3 - 2 | |
17:00 | Културал Леонеса - Барселона Атлетик | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
19:00 | Осасуна - Гранада | 1 | 6/10 | 1.89 | 0 - 0 | |
21:00 | Алмерия - Кадис | 1X | 7/10 | 1.32 | 0 - 2 | |
Италия - Серия А | ||||||
13:30 | Интер - Торино | 1 | 8/10 | 1.45 | 1 - 1 | |
16:00 | Киево - Наполи | 2 | 7/10 | 1.36 | 0 - 0 | |
16:00 | Лацио - Удинезе | +2.5 | 7/10 | 1.45 | от. | |
16:00 | Фиорентина - Рома | X2 | 7/10 | 1.39 | 2 - 4 | |
16:00 | Ювентус - Беневенто | 1 | 8/10 | 1.05 | 2 - 1 | |
19:00 | Аталанта - СПАЛ | 1 | 7/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
21:45 | Сасуоло - Милан | 2 | 4/10 | 2.15 | 0 - 2 | |
Италия - Серия Б | ||||||
18:30 | Емполи - Специя | 1 | 8/10 | 1.53 | 1 - 1 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
16:00 | Ница - Дижон | 1 | 7/10 | 1.72 | 1 - 0 | |
18:00 | Метц - Лил | X2 | 8/10 | 1.35 | 0 - 3 | |
18:00 | Олимпик Марсилия - Каен | 1 | 8/10 | 1.45 | 5 - 0 | |
22:00 | Сент Етиен - Лион | 2 | 6/10 | 1.88 | 0 - 5 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
15:00 | Аустрия Виена - Матерсбург | +2.5 | 6/10 | 1.65 | 1 - 3 | |
17:30 | Санкт Пьолтен - Ред Бул Залцбург | 2 | 7/10 | 1.26 | 1 - 3 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
13:00 | Динамо Минск - Слуцк | 1 | 8/10 | 1.35 | 2 - 0 | |
14:00 | Городея - Минск | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
Белгия - Про Лига | ||||||
15:30 | Роял Антверпен - Шарлероа | 1X | 8/10 | 1.47 | 1 - 3 | |
19:00 | Андерлехт - Клуб Брюж | +2.5 | 7/10 | 1.70 | 0 - 0 | |
21:00 | Остенде - Зулте Варегем | 1 | 4/10 | 2.00 | 4 - 2 | |
Белгия - Чалънджър Про Лига | ||||||
17:00 | Лиерс - Оуд Хеверле Льовен | 2 | 6/10 | 1.88 | 2 - 1 | |
17:00 | Рьозеларе - Тубиз | 1 | 5/10 | 2.00 | 1 - 0 | |
17:00 | Серкъл Брюж - Вестерло | 1 | 8/10 | 1.55 | 3 - 1 | |
17:00 | Унион Сент Жилоаз - Беершот | 2 | 4/10 | 2.00 | 0 - 3 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
15:30 | Черно море - Верея Стара Загора | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
18:00 | Лудогорец Разград - ЦСКА София | 1 | 6/10 | 1.82 | 1 - 2 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
15:00 | Олимпиакос - Платаниас | 1 | 8/10 | 1.14 | 5 - 1 | |
17:15 | Аполон Смирни - Пас Янина | 1X | 8/10 | 1.36 | 4 - 3 | |
17:15 | Керкира Корфу - АЕЛ Лариса | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
19:30 | АЕК Атина - ПАОК | 1 | 4/10 | 2.15 | 1 - 0 | |
Гърция - Футболна Лига | ||||||
15:00 | Анагениси Кардица - ОФИ Крит | 2 | 7/10 | 1.62 | 0 - 0 | |
15:00 | Аполон Лариса - Верия | 1 | 7/10 | 1.53 | 1 - 3 | |
15:00 | Атина Калитеа - Панахайки | X2 | 7/10 | 1.29 | 0 - 3 | |
15:00 | Егиниакос - Докса Драма | 2 | 7/10 | 1.55 | 0 - 2 | |
15:00 | Ерготелис - ПАЕ Ханя | 1X | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
15:00 | Панайгиалиос Егио - Пансерайкос | 1 | 6/10 | 1.60 | 3 - 2 | |
15:00 | Трикала - Арис Солун | -2.5 | 6/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
Дания - Суперлига | ||||||
13:00 | ФК Копенхаген - Брьондби | -2.5 | 5/10 | 1.79 | 0 - 1 | |
15:00 | Одензе - Сьондерийске | 1 | 4/10 | 1.95 | 0 - 3 | |
17:00 | Рандерс - Орхус | 1X | 7/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
19:00 | Хобро - Олборг | 1X | 8/10 | 1.39 | 0 - 1 | |
Дания - Първа Дивизия | ||||||
15:30 | Брабранд - Вейле | 2 | 6/10 | 1.60 | 1 - 2 | |
15:30 | Есберг - Вендсисел | 1 | 5/10 | 2.15 | 2 - 4 | |
15:30 | Кьоге - Фремад Амагер | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 4 - 0 | |
15:30 | Нюкьобинг - Роскилде | 2 | 3/10 | 2.50 | 3 - 2 | |
15:30 | Тистед - Скиве | 1 | 6/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
Израел - Висша Лига | ||||||
20:00 | Макаби Петах Тиква - Апоел Беер Шева | 2 | 5/10 | 1.75 | 0 - 2 | |
20:30 | Апоел Раанана - Макаби Тел Авив | 2 | 8/10 | 1.25 | 0 - 1 | |
21:00 | Макаби Хайфа - Бней Сахнин | 1 | 6/10 | 1.83 | 2 - 0 | |
Ирландия - Купа на Ирландия | ||||||
17:30 | Дъндолк - Корк Сити | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 0 - 0 | |
Кипър - Първа Дивизия | ||||||
16:00 | Апоел Никозия - Пафос | +2.5 | 6/10 | 1.62 | 4 - 0 | |
16:00 | Неа Саламина - Ермис Арадипоу | 2 | 3/10 | 2.40 | 1 - 1 | |
17:00 | АЕЛ Лимасол - Алки Ороклини | 1 | 8/10 | 1.44 | 3 - 0 | |
18:00 | АЕК Ларнака - Аполон Лимасол | 1 | 4/10 | 2.25 | 1 - 1 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
13:30 | АДО Ден Хааг - Фейенорд | 2 | 7/10 | 1.45 | 2 - 2 | |
15:30 | Аякс - Утрехт | +2.5 | 8/10 | 1.35 | 1 - 2 | |
15:30 | Витес - Цволе | 1 | 5/10 | 1.88 | 0 - 0 | |
17:45 | ПСВ Айндховен - Твенте | 1 | 9/10 | 1.17 | 4 - 3 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
19:00 | Бран Берген - Лилестрьом | 1 | 5/10 | 1.92 | 2 - 0 | |
19:00 | Викинг Ставангер - Сарпсборг 08 | 2 | 7/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
19:00 | Од БК - Стабек | +2.5 | 7/10 | 1.72 | 0 - 5 | |
19:00 | Согндал - Тромсьо | 1X | 7/10 | 1.35 | 0 - 2 | |
19:00 | Хаугесунд - Стрьомгодсет | 1 | 3/10 | 2.38 | 1 - 3 | |
21:00 | Олесунд - Розенборг | 2 | 7/10 | 1.68 | 2 - 1 | |
Норвегия - Първа Дивизия | ||||||
14:00 | Арендал - Ранхайм | 2 | 6/10 | 1.67 | 1 - 2 | |
14:00 | Елверум - Мьондален | X2 | 7/10 | 1.45 | 0 - 3 | |
14:00 | Йерв Гримстад - Флурьо | 1 | 6/10 | 1.85 | 0 - 2 | |
14:00 | Конгсвингер - Тромсдален | 1 | 6/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
14:00 | Левангер - Уленсакер Киса | 2 | 3/10 | 2.38 | 2 - 0 | |
14:00 | Осане - Старт Кристиансанд | X2 | 7/10 | 1.39 | 3 - 2 | |
14:00 | Стрьомен - Бодьо Глимт | 2 | 6/10 | 1.83 | 1 - 6 | |
14:00 | Фредрикстад - Санднес | X2 | 8/10 | 1.42 | 3 - 0 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
16:30 | Заглембие Любин - Краковия Краков | 1 | 6/10 | 1.70 | 1 - 2 | |
16:30 | Термалика Нечеча - Пяст Гливице | 1X | 7/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
19:00 | Погон Шчечин - Легия Варшава | 2 | 3/10 | 2.25 | 1 - 3 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
17:00 | Хробри Глогов - Битовия Битов | 1 | 5/10 | 2.02 | 0 - 0 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
18:00 | Фейрензе - Маритимо | 1X | 8/10 | 1.35 | 0 - 1 | |
18:00 | Шавеш - Пасош Ферейра | 1 | 5/10 | 2.15 | 4 - 2 | |
20:00 | Витория Гимараеш - Бенфика | 2 | 7/10 | 1.60 | 1 - 3 | |
22:15 | Спортинг Лисабон - Спортинг Брага | 1 | 8/10 | 1.48 | 2 - 2 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
13:15 | Униао Мадейра - Порто Б | 1 | 5/10 | 2.10 | 1 - 2 | |
17:00 | Академика Коимбра - Насионал Мадейра | -2.5 | 7/10 | 1.70 | 1 - 0 | |
17:00 | Бенфика Б - Пенафиел | +2.5 | 5/10 | 1.78 | 3 - 4 | |
17:00 | Варзин - Спортинг Ковиля | 1 | 5/10 | 2.20 | 0 - 0 | |
17:00 | Кова Да Пиедаде - Спортинг Брага Б | 1 | 5/10 | 2.00 | 0 - 2 | |
17:00 | Реал СК Кейлуж - Академико Визеу | X2 | 7/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
17:00 | Спортинг Лисабон Б - Оливейрензе | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
18:00 | Жил Висенте - Фамаликао | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 1 - 2 | |
18:00 | Санта Клара - Лейшоес | 1 | 6/10 | 1.83 | 1 - 1 | |
Румъния - Лига I | ||||||
18:00 | Клуж - Политехника Яш | 1 | 7/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
20:45 | ФК ФКСБ - Конкордия Кяжна | +2.5 | 6/10 | 1.73 | 2 - 1 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
10:00 | СКА-Хабаровск - Арсенал Тула | X2 | 7/10 | 1.39 | 1 - 2 | |
13:00 | Амкар Перм - Анжи Махачкала | 1 | 5/10 | 1.82 | 1 - 2 | |
15:30 | Локомотив Москва - ЦСКА Москва | -2.5 | 7/10 | 1.44 | 2 - 2 | |
18:00 | Рубин Казан - Зенит Санкт Петербург | 2 | 5/10 | 2.05 | 0 - 0 | |
18:00 | Спартак Москва - ФК Уфа | 1 | 7/10 | 1.35 | 3 - 1 | |
Северна Македония - Първа Лига | ||||||
14:30 | АП Брера Струмица - Победа Прилеп | 1 | 7/10 | 1.45 | 0 - 1 | |
14:30 | Вардар Скопие - ФК Скопие | 1 | 8/10 | 1.12 | 3 - 0 | |
14:30 | Пелистер Битоля - Ренова Джепчище | 1 | 6/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
14:30 | Шкендия 79 Тетово - Работнички Скопие | 1 | 7/10 | 1.39 | 2 - 1 | |
14:30 | Шкупи Скопие - Силекс Кратово | -2.5 | 8/10 | 1.50 | 0 - 1 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
18:00 | Злате Моравце - Нитра | 1 | 3/10 | 2.25 | 2 - 2 | |
18:00 | Сеница - Жилина | 2 | 7/10 | 1.33 | 4 - 1 | |
18:00 | Спартак Търнава - Ружомберок | 1 | 6/10 | 1.66 | 1 - 1 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
17:50 | Олимпия Любляна - Анкаран Хрватини | +2.5 | 8/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
14:00 | Земун - Младост Лучани | -2.5 | 7/10 | 1.53 | 0 - 0 | |
14:00 | Мачва Шабац - Партизан Белград | 2 | 9/10 | 1.19 | 1 - 3 | |
18:00 | Раднички Ниш - Цървена Звезда Белград | 2 | 8/10 | 1.42 | 0 - 4 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
13:00 | Акхисар Беледиеспор - Аланияспор | 1 | 6/10 | 1.83 | 0 - 4 | |
15:30 | Йени Малатияспор - Истанбул Башакшехир | X2 | 8/10 | 1.28 | 0 - 2 | |
18:30 | Гьозтепе - Бешикташ | 2 | 6/10 | 1.72 | 1 - 3 | |
18:30 | Сивасспор - Коняспор | -2.5 | 5/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
12:00 | Болуспор - Самсунспор | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
12:00 | Истанбулспор - Балъкесирспор | 1X | 8/10 | 1.48 | 4 - 1 | |
14:30 | Ескишехирспор - Анкарагуджу | 1 | 5/10 | 2.05 | 1 - 3 | |
17:00 | Аданаспор - Ризеспор | X2 | 8/10 | 1.44 | 3 - 2 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
14:00 | ФК Мариупол - Шахтьор Донецк | 2 | 9/10 | 1.17 | 1 - 3 | |
17:00 | Стал Каменское - Карпати Лвов | 2 | 5/10 | 1.90 | 0 - 0 | |
19:30 | Динамо Киев - Ворскла Полтава | 1 | 7/10 | 1.25 | 2 - 1 | |
19:30 | Олимпик Донецк - Заря Луганск | X2 | 8/10 | 1.44 | 3 - 3 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
16:00 | Локомотив Загреб - Риека | 2 | 6/10 | 1.82 | 1 - 0 | |
20:00 | Славен - Динамо Загреб | 2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 1 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
15:00 | Яблонец - Збройовка Бърно | 1 | 7/10 | 1.44 | 1 - 0 | |
17:00 | Злин - Спарта Прага | X2 | 7/10 | 1.28 | 2 - 2 | |
19:00 | Виктория Пилзен - Славия Прага | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 1 - 0 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
11:15 | Виктория Жижков - МАС Таборско | 1 | 6/10 | 1.88 | 0 - 2 | |
15:00 | Варнсдорф - Зноймо | 1X | 7/10 | 1.37 | 3 - 0 | |
15:00 | Влашим - Тринец | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 2 - 3 | |
18:00 | Чешке Будьовице - Пардубице | 1 | 6/10 | 1.66 | 0 - 0 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
17:00 | Базел - Йънг Бойс | 1X | 7/10 | 1.26 | 1 - 1 | |
17:00 | Люцерн - Санкт Гален | 1X | 7/10 | 1.30 | 3 - 0 | |
17:00 | Тун - Лугано | 1 | 6/10 | 1.88 | 1 - 1 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
17:00 | Вадуц - Аарау | +2.5 | 6/10 | 1.64 | 4 - 1 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
16:00 | АФК Ескилстюна - Сириус | X2 | 7/10 | 1.42 | 1 - 3 | |
16:00 | Елфсборг - Норкьопинг | 1X | 8/10 | 1.44 | 3 - 3 | |
16:00 | ИФК Гьотеборг - Сундсвал | 1 | 6/10 | 1.88 | 0 - 3 | |
16:00 | Йонкьопинг Содра - Йостерсунд | +2.5 | 7/10 | 1.55 | 0 - 0 | |
16:00 | Йоребро - АИК Стокхолм | 2 | 6/10 | 1.60 | 1 - 2 | |
16:00 | Калмар - Юргорден | 2 | 6/10 | 1.65 | 0 - 2 | |
16:00 | Малмьо - Хакен | 1 | 6/10 | 1.67 | 1 - 2 | |
16:00 | Хамарби - Халмстад | 1 | 8/10 | 1.50 | 1 - 3 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
17:00 | Хартс - Килмарнък | 1 | 6/10 | 1.68 | 1 - 2 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
02:30 | Расинг Клуб - Талерес Кордоба | 1X | 8/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
16:05 | Темперлей - Дефенса и Хустисия | 2 | 4/10 | 2.03 | 1 - 4 | |
19:05 | Белграно Кордоба - Индепендиенте | X2 | 7/10 | 1.25 | 0 - 0 | |
19:05 | Естудиантес Ла Плата - Архентинос Хуниорс | 1 | 5/10 | 1.88 | 1 - 0 | |
23:05 | Ривър Плейт - Бока Хуниорс | X2 | 7/10 | 1.45 | 1 - 2 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
01:00 | Коритиба PR - Авай SC | 1 | 7/10 | 1.70 | 4 - 0 | |
21:00 | Гремио RS - Фламенго RJ | 1X | 8/10 | 1.28 | 3 - 1 | |
21:00 | Коринтианс SP - Палмейрас SP | 1X | 8/10 | 1.33 | 3 - 2 | |
21:00 | Крузейро MG - Атлетико PR | 1 | 5/10 | 1.78 | 1 - 0 | |
22:00 | Баия BA - Понте Прета SP | 1 | 6/10 | 1.78 | 2 - 0 | |
23:00 | Васко да Гама RJ - Витория Салвадор BA | 1X | 8/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
23:00 | Чапекоензе SC - Спорт Ресифе PE | -2.5 | 6/10 | 1.66 | 1 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
01:00 | Лобос БУАП Пуебла - Монтерей | 2 | 6/10 | 1.85 | 2 - 1 | |
03:06 | Пачука - Керетаро | 1 | 6/10 | 1.67 | 0 - 1 | |
05:00 | Америка Мексико - Пуебла | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
05:06 | Чивас Гуадалахара - Атлас Гуадалахара | 1 | 5/10 | 1.85 | 1 - 2 | |
20:00 | Пумас УНАМ Мексико - Сантос Лагуна | 1 | 4/10 | 2.45 | 2 - 2 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
07:00 | Кашима Антлърс - Урава Ред Даймъндс | +2.5 | 6/10 | 1.58 | 1 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите