Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
22:00 | Уест Хям - Тотнъм | 2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
19:30 | Динамо Дрезден - Мюнхен 1860 | 1X | 8/10 | 1.45 | 1 - 2 | |
19:30 | Хайденхайм - Хановер 96 | X2 | 8/10 | 1.25 | 0 - 2 | |
Германия - Трета Лига | ||||||
20:00 | Вердер Бремен II - Халешер | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
20:00 | Рот-Вайс Ерфурт - Ян Регенсбург | 1X | 7/10 | 1.35 | 1 - 4 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
22:00 | Севиля - Реал Сосиедад | 1 | 7/10 | 1.74 | 1 - 1 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
21:00 | Реал Овиедо - Алкоркон | 1 | 5/10 | 1.83 | 0 - 1 | |
|
||||||
Италия - Серия Б | ||||||
21:30 | Перуджа - Специя | 1 | 5/10 | 1.90 | 0 - 0 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
21:00 | Валансиен - Ред Стар Париж | -2.5 | 5/10 | 1.76 | 0 - 0 | |
21:00 | Клермонт Фут - Бурж-Перона | 1 | 6/10 | 1.82 | 2 - 3 | |
21:00 | Лавал - Тур | -2.5 | 7/10 | 1.72 | 1 - 3 | |
21:00 | Льо Авър - Шамоа Ниор | 1 | 6/10 | 1.78 | 0 - 0 | |
21:00 | Оксер - Троа | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 2 - 3 | |
21:00 | Реймс - Орлеан | 1 | 6/10 | 1.62 | 0 - 2 | |
21:00 | Сошо - Амиен | -2.5 | 7/10 | 1.55 | 1 - 2 | |
Франция - Лига Национал | ||||||
21:00 | Авранш - Кретей-Луситанос | 1X | 7/10 | 1.35 | 0 - 2 | |
21:00 | Безие - Кювили-Руан | X2 | 7/10 | 1.37 | 2 - 1 | |
21:00 | Дюнкерк - Лез Ербиер | 1 | 7/10 | 1.67 | 2 - 1 | |
21:00 | Епинал - Конкарно | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 0 | |
21:00 | Париж ФК - Белфор | 1 | 7/10 | 1.60 | 1 - 0 | |
21:00 | Шамбли - Спортинг Клуб Лион | -2.5 | 7/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
21:00 | Шатору - По | 1 | 6/10 | 1.70 | 1 - 0 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Аустрия Лустенау - Вакер Инсбрук | 1 | 4/10 | 2.15 | 2 - 1 | |
19:30 | Блау-Вайс Линц - Флоридсдорфер АК | 1 | 5/10 | 1.95 | 0 - 0 | |
19:30 | Винер Нойщат - Хорн | 1X | 7/10 | 1.36 | 3 - 1 | |
19:30 | Капфенберг - Лиферинг Залцбург | X2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 3 | |
21:30 | ВШГ Сваровски Тирол - ЛАСК Линц | 2 | 7/10 | 1.69 | 2 - 0 | |
Азербайджан - Купа на Азербайджан | ||||||
14:00 | Карабах Агдам - Габала | 1 | 5/10 | 1.90 | 2 - 0 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
18:00 | Ислоч Минск - Динамо Брест | 2 | 7/10 | 1.57 | 3 - 1 | |
19:00 | Витебск - Городея | 1X | 8/10 | 1.31 | 0 - 0 | |
Белгия - Група за Титлата | ||||||
21:30 | Шарлероа - Клуб Брюж | 2 | 4/10 | 2.00 | 1 - 3 | |
Босна и Херцеговина - Група за Титлата | ||||||
20:00 | ФК Сараево - Слобода Тузла | 1 | 7/10 | 1.38 | 1 - 0 | |
България - Група за Титлата | ||||||
20:00 | Локомотив Пловдив - Лудогорец Разград | 2 | 8/10 | 1.44 | 0 - 3 | |
България - Група А за Изпадане | ||||||
17:30 | Верея Стара Загора - Ботев Пловдив | 1X | 8/10 | 1.45 | 3 - 1 | |
17:30 | Славия - Монтана | 1 | 7/10 | 1.34 | 1 - 0 | |
Дания - Група за Титлата | ||||||
20:00 | Нордселанд - ФК Копенхаген | 2 | 6/10 | 1.73 | 1 - 1 | |
Естония - Мейстрилига | ||||||
19:00 | Вапрус Пярну - ФКИ Левадия Талин | 2 | 9/10 | 1.04 | 1 - 2 | |
19:00 | Флора Талин - Тулевик Вилянди | +2.5 | 7/10 | 1.32 | 7 - 0 | |
19:30 | Силамае Калев - Нарва Транс | +2.5 | 8/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
Ирландия - Висша Дивизия | ||||||
21:45 | Брей Уондърърс - Сейнт Патрикс | 1X | 7/10 | 1.26 | 1 - 1 | |
21:45 | Дери Сити - Бохемианс | 1 | 7/10 | 1.57 | 2 - 0 | |
21:45 | Дрогеда Юнайтед - Голуей Юнайтед | -2.5 | 7/10 | 1.65 | 2 - 2 | |
21:45 | Корк Сити - Фин Харпс | +2.5 | 6/10 | 1.56 | 5 - 0 | |
22:00 | Шамрок Роувърс - Дъндолк | X2 | 7/10 | 1.33 | 2 - 1 | |
Ирландия - Първа Дивизия | ||||||
21:45 | Атлон Таун - Коб Рамблърс | 2 | 5/10 | 1.78 | 2 - 1 | |
21:45 | Кабинтили - Лонгфорд Таун | 2 | 4/10 | 2.35 | 0 - 0 | |
21:45 | УК Дъблин - Уексфорд | 1 | 8/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
21:45 | Уотърфорд - Шелбърн | 1 | 7/10 | 1.53 | 1 - 0 | |
Нидерландия - Ерсте Дивизи | ||||||
21:00 | Ахил '29 - Йънг ПСВ | 2 | 6/10 | 1.85 | 1 - 5 | |
21:00 | Ден Бош - Дордрехт | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
21:00 | Еммен - Йънг Утрехт | 1 | 8/10 | 1.55 | 0 - 3 | |
21:00 | Йънг Аякс - Камбур | 1X | 8/10 | 1.38 | 2 - 1 | |
21:00 | МВВ Маастрихт - Ваалвийк | 1 | 6/10 | 1.89 | 1 - 1 | |
21:00 | Телстар - ВВВ Венло | 2 | 6/10 | 1.65 | 1 - 2 | |
21:00 | ТОП Ос - Де Граафшап | 2 | 6/10 | 1.60 | 2 - 1 | |
21:00 | ФК Айндховен - Хелмонд Спорт | 1 | 6/10 | 1.56 | 2 - 2 | |
21:00 | Фортуна Ситард - Волендам | +2.5 | 8/10 | 1.55 | 3 - 0 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
19:00 | Миедж Легница - Висла Пулави | 1 | 7/10 | 1.45 | 1 - 1 | |
20:00 | ГКС Тихи - Знич Прушков | 1 | 6/10 | 1.68 | 4 - 1 | |
21:45 | Гурник Забже - Хойничанка Хойнице | -2.5 | 6/10 | 1.72 | 6 - 1 | |
Полша - Група за Титлата | ||||||
21:30 | Корона Келце - Ягиелония Бялисток | X2 | 7/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
Полша - Група за Изпадане | ||||||
19:00 | Рух Хожов - Заглембие Любин | X2 | 8/10 | 1.32 | 1 - 1 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
22:30 | Морейрензе - Спортинг Брага | -2.5 | 7/10 | 1.66 | 2 - 1 | |
Португалия - Лига Португал 2 | ||||||
18:00 | Спортинг Лисабон Б - Бенфика Б | 1 | 6/10 | 1.65 | 2 - 2 | |
Румъния - Група за Изпадане | ||||||
18:00 | Волунтари - Поли Тимишоара | 1 | 5/10 | 1.88 | 2 - 1 | |
20:30 | Конкордия Кяжна - Търгу Муреш | 1 | 7/10 | 1.65 | 2 - 0 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
21:00 | Кръшко - Алуминий Кидричево | 1X | 7/10 | 1.38 | 1 - 1 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
20:00 | Анталияспор - Истанбул Башакшехир | 2 | 5/10 | 2.15 | 0 - 1 | |
Украйна - Група за Изпадане | ||||||
19:00 | Волин Луцк - Ворскла Полтава | X2 | 8/10 | 1.42 | 0 - 1 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
19:00 | Дукла Прага - Прибрам | 1 | 6/10 | 1.60 | 3 - 1 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
19:00 | Усти над Лабем - Виктория Жижков | 1X | 8/10 | 1.45 | 3 - 1 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
20:00 | Хакен - Сириус | 1 | 6/10 | 1.67 | 2 - 2 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:00 | Бромапойкарна - Йостерс | 1 | 8/10 | 1.55 | 4 - 1 | |
20:00 | ГАИС Гьотеборг - Вернаму | 1X | 8/10 | 1.38 | 2 - 1 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
23:00 | Сан Мартин Сан Хуан - Килмес Буенос Айрес | 1X | 7/10 | 1.22 | 1 - 0 | |
23:00 | Талерес Кордоба - Тигре Виктория | 1 | 6/10 | 1.85 | 1 - 2 | |
Аржентина - Примера Насионал | ||||||
21:30 | Клуб Алмагро - Лос Андес | 1 | 4/10 | 2.25 | 0 - 0 | |
Бразилия - Други | ||||||
02:30 | Лувердензе MT - Пайсанду PA | 1 | 6/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
Еквадор - Серия А | ||||||
20:00 | Индепендиенте дел Вале - Фуерса Амария | 1 | 7/10 | 1.38 | 2 - 0 | |
Индонезия - Лига 1 | ||||||
11:00 | Персикабо 1973 - Персиба Баликпапан | 1 | 7/10 | 1.54 | 1 - 1 | |
14:30 | Арема Маланг - Барито Путера | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
Китай - Супер Лига | ||||||
14:35 | Гуанджоу ФК - Шанхай Шенхуа | 1 | 7/10 | 1.40 | 3 - 2 | |
14:35 | Дзянсу ФК - Янбиан Фуде | 1 | 7/10 | 1.41 | 1 - 1 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
08:00 | Гамба Осака - Шимизу Ес-Пулс | 1 | 7/10 | 1.73 | 1 - 1 | |
09:00 | Кавазаки Фронтейл - Албирекс Ниигата | 1 | 6/10 | 1.67 | 3 - 0 | |
Копа Либертадорес | ||||||
01:30 | Дъ Стронгест Ла Пас - Спортинг Кристал | +2.5 | 7/10 | 1.55 | 5 - 1 | |
03:00 | Годой Крус - Либертад Асунсион | -2.5 | 6/10 | 1.66 | 1 - 1 | |
03:45 | Замора Баринас - Гуарани Асунсион | 2 | 5/10 | 2.00 | 1 - 3 | |
03:45 | Сантос SP - Санта Фе Богота | 1 | 8/10 | 1.44 | 3 - 2 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите