Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
14:30 | Сток Сити - Лестър | 1X | 7/10 | 1.42 | 2 - 2 | |
17:00 | Нюкасъл - Борнемут | 1 | 4/10 | 1.95 | 0 - 1 | |
17:00 | Саутхямптън - Бърнли | 1 | 7/10 | 1.62 | 0 - 1 | |
17:00 | Суонзи - Брайтън | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
17:00 | Хъдърсфийлд - Уест Бромич | 1X | 8/10 | 1.42 | 1 - 0 | |
19:30 | Уест Хям - Ливърпул | 2 | 6/10 | 1.62 | 1 - 4 | |
Англия - Чемпиъншип | ||||||
14:00 | Бристъл Сити - Кардиф | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
17:00 | Астън Вила - Шефилд Уензди | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
17:00 | Барнзли - Бирмингам | 1X | 7/10 | 1.37 | 2 - 0 | |
17:00 | Болтън - Норич | X2 | 7/10 | 1.25 | 2 - 1 | |
17:00 | Дарби Каунти - Рединг | 1 | 5/10 | 1.82 | 2 - 4 | |
17:00 | Ипсуич - Престън | X2 | 7/10 | 1.42 | 3 - 0 | |
17:00 | Милуол - Бъртън Албион | 1 | 6/10 | 1.57 | 0 - 1 | |
17:00 | Нотингам Форест - Куинс Парк Рейнджърс | 1X | 8/10 | 1.38 | 4 - 0 | |
17:00 | Шефилд Юнайтед - Хъл Сити | 1 | 5/10 | 1.83 | 4 - 1 | |
19:30 | Брентфорд - Лийдс | 1X | 7/10 | 1.25 | 3 - 1 | |
Англия - Национална Лига | ||||||
17:00 | Ийстли - Честър | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 2 | |
Англия - ФА Къп | ||||||
17:00 | Блекбърн - Барнет | 1 | 8/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
17:00 | Боръм Ууд - Блекпул | X2 | 8/10 | 1.30 | 2 - 1 | |
17:00 | Брадфорд Сити - Честърфийлд | 1 | 7/10 | 1.40 | 2 - 0 | |
17:00 | Джилингам - Лейтън Ориент | 1 | 6/10 | 1.81 | 2 - 1 | |
17:00 | Ебсфлийт Юнайтед - Донкастър | 2 | 6/10 | 1.90 | 2 - 6 | |
17:00 | Йоувил - Саутенд | 2 | 6/10 | 1.83 | 1 - 0 | |
17:00 | Карлайл - Олдъм | 1X | 8/10 | 1.40 | 3 - 2 | |
17:00 | Крю Александра - Родъръм Юнайтед | 2 | 6/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
17:00 | Лутън Таун - Портсмут | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
17:00 | Моркамб - Хартлипул | -2.5 | 6/10 | 1.77 | 3 - 0 | |
17:00 | Нортхямптън Таун - Скънторп | X2 | 8/10 | 1.44 | 0 - 0 | |
17:00 | Питърбъро - Транмиър Роувърс | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
17:00 | Плимут - Гримсби Таун | 1 | 4/10 | 1.95 | 1 - 0 | |
17:00 | Рочдейл - Бромли | 1 | 7/10 | 1.35 | 4 - 0 | |
17:00 | Уигън - Кроули Таун | 1 | 8/10 | 1.30 | 2 - 1 | |
17:00 | Уимбълдън - Линкълн Сити | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
17:00 | Файлд - Кидерминстър Хариърс | 1 | 7/10 | 1.65 | 4 - 2 | |
17:00 | Форест Грийн Роувърс - Макълсфийлд Таун | 1X | 7/10 | 1.22 | 1 - 0 | |
17:00 | Херефорд Юнайтед - Телфорд Юнайтед | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 0 | |
17:00 | Челтнъм Таун - Мейдстоун Юнайтед | 1X | 7/10 | 1.30 | 2 - 4 | |
17:00 | Шросбъри Таун - Алдършот Таун | 1 | 8/10 | 1.44 | 5 - 0 | |
19:15 | Нюпорт Каунти - Уолсол | X2 | 7/10 | 1.39 | 2 - 1 | |
Германия - Бундеслига | ||||||
16:30 | Аугсбург - Байер Леверкузен | +2.5 | 6/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
16:30 | Борусия М'Гладбах - Майнц 05 | 1 | 6/10 | 1.62 | 1 - 1 | |
16:30 | Фрайбург - Шалке 04 | 2 | 5/10 | 2.05 | 0 - 1 | |
16:30 | Хамбургер - Щутгарт | 1X | 8/10 | 1.40 | 3 - 1 | |
19:30 | Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен | X2 | 8/10 | 1.33 | 1 - 3 | |
|
||||||
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
14:00 | Айнтрахт Брауншвайг - Дармщат 98 | 1X | 8/10 | 1.29 | 2 - 2 | |
14:00 | Унион Берлин - Санкт Паули | 1 | 5/10 | 1.78 | 1 - 0 | |
14:00 | Ян Регенсбург - Гройтер Фюрт | 1X | 7/10 | 1.40 | 3 - 2 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
14:00 | Валенсия - Леганес | 1 | 8/10 | 1.55 | 3 - 0 | |
17:15 | Депортиво Ла Коруня - Атлетико Мадрид | 2 | 6/10 | 1.73 | 0 - 1 | |
19:30 | Алавес - Еспаньол | X2 | 7/10 | 1.43 | 1 - 0 | |
21:45 | Барселона - Севиля | +2.5 | 7/10 | 1.28 | 2 - 1 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
17:00 | Райо Валекано - Албасете | 1 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
19:00 | Севиля Атлетико - Тенерифе | X2 | 7/10 | 1.32 | 1 - 1 | |
21:00 | Лорка - Кордоба | 1X | 8/10 | 1.35 | 1 - 0 | |
21:30 | Реус Депортиу - Спортинг Хихон | X2 | 7/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
Италия - Серия А | ||||||
19:00 | Болоня - Кротоне | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 3 | |
Италия - Серия Б | ||||||
16:00 | Бреша - Венеция | 1X | 7/10 | 1.34 | 1 - 2 | |
16:00 | Виртус Ентела - Чезена | -2.5 | 7/10 | 1.68 | 2 - 2 | |
16:00 | Карпи - Асколи | 1 | 5/10 | 1.80 | 4 - 2 | |
16:00 | Новара - Про Верчели | 1 | 5/10 | 1.83 | 0 - 1 | |
16:00 | Салернитана - Бари | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 2 | |
16:00 | Фоджа - Кремонезе | 1X | 8/10 | 1.33 | 2 - 3 | |
16:00 | Фрозиноне - Парма | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
16:00 | Читадела - Тернана | 1 | 6/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
Франция - Лига 1 | ||||||
18:00 | Анже - Пари Сен Жермен | +2.5 | 7/10 | 1.38 | 0 - 5 | |
21:00 | Монако - Гингам | 1 | 7/10 | 1.42 | 6 - 0 | |
21:00 | Монпелие - Амиен | 1 | 5/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
21:00 | Нант - Тулуза | -2.5 | 7/10 | 1.48 | 2 - 1 | |
21:00 | Троа - Страсбург | 2 | 3/10 | 2.60 | 3 - 0 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
15:55 | Нанси - Ланс | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 1 - 1 | |
Австрия - Бундеслига | ||||||
17:00 | Щурм Грац - Рапид Виена | 1X | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
19:30 | Адмира Вакер Мьодлинг - Волфсбергер | 1X | 7/10 | 1.26 | 0 - 0 | |
19:30 | Алтах - ЛАСК Линц | 1X | 7/10 | 1.40 | 2 - 4 | |
Беларус - Висша Лига | ||||||
13:00 | Крумкачи Минск - Гомел | 1X | 8/10 | 1.39 | 0 - 1 | |
14:00 | Нафтан Новополоцк - Шахтьор Солигорск | 2 | 9/10 | 1.12 | 1 - 5 | |
18:00 | Неман Гродно - Динамо Брест | X2 | 8/10 | 1.44 | 0 - 2 | |
Белгия - Про Лига | ||||||
19:00 | Генк - Локерен | 1 | 7/10 | 1.32 | 0 - 0 | |
21:00 | Мехелен - Кортрийк | 1 | 7/10 | 1.73 | 2 - 0 | |
21:00 | Сент Трюиден - Ойпен | 1 | 5/10 | 1.75 | 4 - 4 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
13:00 | Етър Велико Търново - Витоша Бистрица | 1 | 7/10 | 1.32 | 2 - 0 | |
15:00 | Берое - Дунав Русе | 1 | 7/10 | 1.72 | 1 - 1 | |
17:30 | Левски София - Локомотив Пловдив | 1 | 7/10 | 1.45 | 1 - 0 | |
Гърция - Супер Лига | ||||||
15:00 | Панайтоликос - Ксанти | -2.5 | 8/10 | 1.40 | 1 - 3 | |
17:15 | Атромитос - Паниониос Атина | 1 | 4/10 | 2.11 | 0 - 0 | |
19:30 | Астерас Триполис - Панатинайкос | X2 | 7/10 | 1.31 | 1 - 0 | |
Гърция - Футболна Лига | ||||||
15:00 | Аполон Понту - Спарти | 1 | 7/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
Дания - Суперлига | ||||||
17:00 | Нордселанд - Лингби | +2.5 | 8/10 | 1.48 | 2 - 2 | |
Израел - Висша Лига | ||||||
16:00 | Апоел Акре - МС Ашдод | X2 | 7/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
18:15 | Макаби Нетаня - Апоел Хайфа | X2 | 7/10 | 1.38 | 2 - 0 | |
20:30 | Бней Йехуда - Бейтар Йерусалим | 2 | 6/10 | 1.83 | 3 - 2 | |
Кипър - Първа Дивизия | ||||||
17:00 | Анортозис - Олимпиакос Никозия | 1 | 8/10 | 1.14 | 5 - 1 | |
18:00 | Докса Катокопия - Етникос Ахна | 1 | 7/10 | 1.48 | 4 - 2 | |
19:00 | Арис Лимасол - Омония Никозия | 2 | 7/10 | 1.28 | 2 - 2 | |
Нидерландия - Ередивизи | ||||||
19:30 | АЗ Алкмаар - Вилем II | 1 | 8/10 | 1.38 | 3 - 2 | |
20:45 | Хераклес - Грьонинген | 1X | 7/10 | 1.38 | 2 - 1 | |
21:45 | ВВВ Венло - НАК Бреда | 1 | 6/10 | 1.87 | 0 - 0 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
19:00 | Молде - Кристиансунд | 1 | 7/10 | 1.55 | 0 - 1 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
16:30 | Висла Плоцк - Ягиелония Бялисток | X2 | 7/10 | 1.45 | 1 - 2 | |
19:00 | Висла Краков - Сандеця Нови Сонч | 1 | 7/10 | 1.67 | 3 - 0 | |
21:30 | Гурник Забже - Лех Познан | 2 | 5/10 | 2.20 | 3 - 1 | |
Полша - Първа Лига | ||||||
13:30 | Одра Ополе - ГКС Тихи | 1 | 3/10 | 2.30 | 1 - 0 | |
14:00 | Пуща Неполомице - Погон Шедълце | 1X | 7/10 | 1.25 | 2 - 3 | |
15:00 | Раков Ченстохова - Гурник Ленчна | 1 | 5/10 | 1.90 | 3 - 1 | |
17:00 | Вигри Сувалки - Подбескидзе | 1 | 3/10 | 2.30 | 3 - 0 | |
17:00 | Хойничанка Хойнице - Миедж Легница | 1X | 7/10 | 1.45 | 0 - 0 | |
19:00 | ГКС Катовице - Олимпия Груджьондз | 1 | 5/10 | 1.92 | 2 - 0 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
18:00 | Морейрензе - Портимонензе | -2.5 | 7/10 | 1.72 | 1 - 1 | |
18:00 | Тондела - Боавища | 1X | 7/10 | 1.33 | 3 - 2 | |
20:15 | Ещорил Прая - Рио Аве | 2 | 3/10 | 2.30 | 0 - 2 | |
22:30 | Порто - Б-САД | +2.5 | 7/10 | 1.44 | 2 - 0 | |
Румъния - Лига I | ||||||
18:00 | Виторул Констанца - Сепси Сфънту Георге | 1 | 8/10 | 1.33 | 3 - 0 | |
20:45 | Газ Метан Медиаш - Динамо Букурещ | X2 | 7/10 | 1.29 | 0 - 3 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
15:30 | ФК Тосно - ФК Краснодар | X2 | 7/10 | 1.24 | 1 - 3 | |
18:00 | Ахмат Грозни - ФК Ростов | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
07:00 | Луч Владивосток - ФК Химки | -2.5 | 8/10 | 1.45 | 1 - 1 | |
10:30 | Зенит Санкт Петербург 2 - ФК Тюмен | 1X | 8/10 | 1.32 | 1 - 2 | |
12:00 | Енисей Красноярск - Сибир Новосибирск | 1 | 8/10 | 1.33 | 0 - 0 | |
13:00 | Авангард Курск - Криля Советов | 2 | 5/10 | 1.83 | 2 - 4 | |
13:00 | Пари Нижни Новгород - Том Томск | 1 | 6/10 | 1.83 | 0 - 0 | |
13:00 | Ротор Волгоград - Шинник Ярославл | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
13:00 | Спартак Москва 2 - ФК Тамбов | -2.5 | 7/10 | 1.71 | 0 - 3 | |
15:00 | Балтика Калининград - ФК Оренбург | 1X | 7/10 | 1.38 | 0 - 1 | |
15:00 | Факел Воронеж - ПФК Сочи | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
16:00 | Кубан Краснодар - Волгар Астрахан | 1 | 4/10 | 2.10 | 1 - 1 | |
Северна Ирландия - Премиършип | ||||||
17:00 | Ардс ФК - Крусейдърс | 2 | 8/10 | 1.26 | 2 - 4 | |
17:00 | Балинамалард Юнайтед - Линфийлд | 2 | 9/10 | 1.20 | 0 - 6 | |
17:00 | Гленавон - Коулрейн | 1X | 7/10 | 1.48 | 2 - 2 | |
17:00 | Клифтънвил - Карик Рейнджърс | 1 | 8/10 | 1.33 | 3 - 0 | |
17:00 | Уорънпойнт Таун - Дънганън Суифтс | X2 | 8/10 | 1.36 | 1 - 2 | |
Словения - Първа Лига | ||||||
14:00 | Горица - Триглав | 1 | 7/10 | 1.45 | 0 - 3 | |
16:00 | Алуминий Кидричево - Домжале | 2 | 4/10 | 1.95 | 0 - 1 | |
21:20 | Кръшко - Марибор | 2 | 8/10 | 1.40 | 0 - 5 | |
Сърбия - Суперлига | ||||||
14:00 | Бачка Бачка Паланка - Спартак Суботица | X2 | 7/10 | 1.44 | 0 - 2 | |
14:00 | Борац Чачак - Явор Иваница | 1 | 4/10 | 1.97 | 2 - 1 | |
18:00 | Радник Сурдулица - Вождовац Белград | X2 | 7/10 | 1.37 | 1 - 0 | |
20:00 | Рад Белград - Напредак Крушевац | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 0 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
13:00 | Кайзериспор - Трабзонспор | +2.5 | 5/10 | 1.83 | 0 - 0 | |
13:00 | Касъмпаша - Бурсаспор | 1X | 8/10 | 1.44 | 2 - 2 | |
15:30 | Анталияспор - Кардемир Карабукспор | 1 | 6/10 | 1.66 | 2 - 1 | |
18:30 | Анкараспор - Фенербахче | +2.5 | 7/10 | 1.68 | 1 - 1 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
12:00 | Елязъгспор - Газиантепспор | 1 | 8/10 | 1.20 | 2 - 0 | |
12:00 | Юмраниеспор - Адана Демирспор | 1X | 8/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
14:30 | Гиресунспор - Ерзурумспор | 1 | 5/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
14:30 | Денизлиспор - Алтънорду | X2 | 7/10 | 1.48 | 2 - 0 | |
Уелс - Висша Лига | ||||||
14:45 | Кардиф Метрополитън - Кармартън Таун | 1 | 8/10 | 1.42 | 5 - 0 | |
16:30 | Дъ Ню Сейнтс - Бари Таун Юнайтед | 1 | 9/10 | 1.16 | 0 - 1 | |
16:30 | Нютаун - Бангор Сити | +2.5 | 7/10 | 1.53 | 1 - 2 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
14:00 | Верес Ровно - Зирка Кропивницкий | 1 | 7/10 | 1.62 | 0 - 0 | |
17:00 | Александрия - Черноморец Одеса | 1 | 6/10 | 1.90 | 0 - 0 | |
Унгария - НП I | ||||||
16:30 | Вашаш Будапеща - Уйпещ | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
16:30 | Диошдьор - Балмазуйварош | 1 | 5/10 | 1.78 | 1 - 2 | |
16:30 | Ференцварош - Дебрецен | 1 | 7/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
16:30 | Фехервар - Мезьокьовешд | 1 | 8/10 | 1.36 | 4 - 0 | |
16:30 | Халадаш Сомбатхей - Пакш | 1X | 8/10 | 1.44 | 1 - 2 | |
20:30 | Хонвед Будапеща - Пушкаш Академи | 1 | 6/10 | 1.80 | 4 - 3 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
16:00 | Цибалия - Истра 1961 | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 4 | |
20:00 | Хайдук Сплит - Рудеш Загреб | 1 | 9/10 | 1.16 | 2 - 3 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
16:00 | Баник Острава - Млада Болеслав | X2 | 7/10 | 1.44 | 0 - 1 | |
16:00 | Височина Ихлава - Слован Либерец | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 3 - 1 | |
16:00 | Дукла Прага - Карвина | 1 | 5/10 | 1.91 | 3 - 2 | |
16:00 | Теплице - Словачко | 1 | 8/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
19:00 | Бохемианс 1905 Прага - Сигма Оломоуц | 1X | 7/10 | 1.48 | 1 - 1 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
11:15 | Олимпия Прага - Усти над Лабем | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 1 - 3 | |
15:00 | Фридек-Мистек - Баник Соколов | 1X | 7/10 | 1.35 | 0 - 0 | |
15:00 | Храдец Кралове - Витковице | 1 | 7/10 | 1.58 | 2 - 0 | |
16:15 | Прибрам - Опава | 1X | 8/10 | 1.44 | 3 - 1 | |
Швейцария - Суперлига | ||||||
20:00 | Грасхопърс - Лозана Спорт | 1 | 7/10 | 1.59 | 2 - 0 | |
20:00 | Сион - Цюрих | +2.5 | 5/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
20:00 | Вил - Киасо | X2 | 7/10 | 1.45 | 2 - 3 | |
20:00 | Сервет - Винтертур | 1 | 8/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
17:00 | Атвидаберг - Норбю | 2 | 7/10 | 1.53 | 0 - 1 | |
17:00 | Бромапойкарна - Йефле | 1 | 6/10 | 1.60 | 4 - 1 | |
17:00 | Вернаму - Йоргрите | +2.5 | 7/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
17:00 | ГАИС Гьотеборг - Варберг БоИС | +2.5 | 5/10 | 1.80 | 3 - 0 | |
17:00 | Дегерфорш - Сирианска Сьодертале | 1 | 7/10 | 1.23 | 3 - 1 | |
17:00 | Трелеборг - Далкурд | X2 | 7/10 | 1.40 | 2 - 2 | |
17:00 | Фалкенберг - Фрей Тебю | 1 | 8/10 | 1.33 | 3 - 1 | |
17:00 | Хелзинборг - Йостерс | 1X | 7/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
14:30 | Сейнт Джонстън - Селтик | 2 | 8/10 | 1.25 | 0 - 4 | |
17:00 | Рейнджърс - Партик Тисъл | 1 | 8/10 | 1.36 | 3 - 0 | |
17:00 | Рос Каунти - Мъдъруел | +2.5 | 7/10 | 1.70 | 3 - 2 | |
17:00 | Хамилтън - Абърдийн | 2 | 6/10 | 1.60 | 2 - 2 | |
17:00 | Хибърниън - Дънди ФК | 1 | 8/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
Шотландия - Чемпиъншип | ||||||
17:00 | Брихин Сити - Дъмбартън | +2.5 | 7/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
17:00 | Грийнок Мортън - Куин ъф Саут | X2 | 7/10 | 1.45 | 1 - 2 | |
17:00 | Дънди Юнайтед - Сейнт Мирън | +2.5 | 6/10 | 1.70 | 2 - 1 | |
17:00 | Ливингстън - Инвърнес КТ | 1X | 7/10 | 1.48 | 0 - 0 | |
17:00 | Фолкърк - Дънфърмлин | 1X | 8/10 | 1.38 | 1 - 1 | |
Шотландия - Първа Лига | ||||||
17:00 | Албион Роувърс - Форфар Атлетик | 1 | 6/10 | 1.88 | 3 - 4 | |
17:00 | Алоа Атлетик - Еърдриониънс | 1 | 5/10 | 1.83 | 1 - 0 | |
17:00 | Арброут - Еър Юнайтед | +2.5 | 7/10 | 1.48 | 1 - 4 | |
17:00 | Рейт Роувърс - Ийст Файф | 1 | 8/10 | 1.39 | 1 - 0 | |
17:00 | Странрар - Куинс парк ФК | 1 | 6/10 | 1.85 | 3 - 0 | |
Шотландия - Втора Лига | ||||||
17:00 | Анан Атлетик - Берик Рейнджърс | +2.5 | 7/10 | 1.60 | 0 - 0 | |
17:00 | Единбург Сити - Стърлинг Албиън | 2 | 7/10 | 1.55 | 1 - 2 | |
17:00 | Елгин Сити - Питърхед | X2 | 8/10 | 1.36 | 0 - 2 | |
17:00 | Каудънбийт - Монтроуз | 2 | 5/10 | 2.00 | 1 - 3 | |
17:00 | Стенхаусмюър - Клайд | 1 | 5/10 | 1.85 | 1 - 1 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
00:05 | Чакарита Хуниорс - Химнасия Ла Плата | X2 | 8/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
02:05 | Годой Крус - Хуракан Буенос Айрес | 1 | 4/10 | 2.13 | 2 - 1 | |
19:05 | Колон Санта Фе - Сан Мартин Сан Хуан | 1X | 7/10 | 1.25 | 3 - 3 | |
19:05 | Ланус - Олимпо Баия Бланка | 1 | 6/10 | 1.67 | 0 - 2 | |
21:15 | Сан Лоренцо де Алмагро - Банфийлд | 1 | 5/10 | 1.77 | 0 - 1 | |
23:05 | Росарио Сентрал - Атлетико Тукуман | 1 | 5/10 | 1.80 | 0 - 1 | |
Бразилия - Серия А | ||||||
21:00 | Сантос SP - Атлетико MG | 1 | 5/10 | 2.15 | 3 - 1 | |
23:00 | Атлетико GO - Сао Пауло SP | X2 | 7/10 | 1.30 | 0 - 1 | |
23:00 | Ботафого RJ - Флуминензе RJ | 1 | 4/10 | 2.01 | 1 - 2 | |
Бразилия - Серия Б | ||||||
01:30 | АВС RN - Лувердензе MT | 1X | 7/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
01:30 | Пайсанду PA - Вила Нова GO | 1X | 7/10 | 1.30 | 1 - 1 | |
20:30 | Фигуерензе SC - Бразил де Пелотас RS | 1 | 6/10 | 1.85 | 2 - 0 | |
21:30 | Боа MG - Лондрина PR | 1 | 5/10 | 2.05 | 0 - 1 | |
21:30 | Гуарани SP - Америка MG | X2 | 8/10 | 1.35 | 0 - 1 | |
21:30 | Санта Круз PE - Наутико PE | 1 | 6/10 | 1.85 | 2 - 3 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
03:00 | Атлетико Морелия - Крус Асул | X2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 2 | |
05:00 | Тихуана - Леон | +2.5 | 6/10 | 1.75 | 2 - 1 | |
Япония - Купа на Лигата | ||||||
06:05 | Серезо Осака - Кавазаки Фронтейл | X2 | 8/10 | 1.33 | 2 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите