Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
22:00 | Кристъл Палас - Съндърланд | 1X | 8/10 | 1.25 | 1 - 3 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
21:15 | РБ Лайпциг - Кайзерслаутерн | -2.5 | 5/10 | 1.80 | 0 - 0 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
21:45 | Райо Валекано - Ейбар | -2.5 | 6/10 | 1.61 | 2 - 3 | |
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 | ||||||
21:00 | Рекреативо Гранада - УКАМ Мурсия | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
Италия - Серия С - Група В | ||||||
15:30 | Лукезе - Гросето | -2.5 | 6/10 | 1.57 | 2 - 1 | |
|
||||||
Италия - Серия С - Група С | ||||||
21:45 | Катанзаро - Савоя | 1 | 7/10 | 1.67 | 1 - 1 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | ЛАСК Линц - Вакер Инсбрук | 1 | 7/10 | 1.60 | 4 - 1 | |
България - Първа ПФЛ | ||||||
17:45 | Берое - Литекс Ловеч | 1X | 8/10 | 1.34 | 2 - 0 | |
Гърция - Футболна Лига - Север | ||||||
17:00 | Аполон Понту - Тирнавос 2005 | 1 | 6/10 | 1.60 | 1 - 0 | |
17:00 | Егиниакос - Ираклис Солун | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 2 | |
Гърция - Футболна Лига - Юг | ||||||
17:00 | Панахайки - Ермионида Краниди | 1 | 6/10 | 1.67 | 3 - 0 | |
18:00 | Атина Калитеа - Аполон Смирни | 2 | 5/10 | 2.05 | 0 - 3 | |
Дания - Суперлига | ||||||
20:00 | Олборг - Силкеборг | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 0 | |
Израел - Висша Лига | ||||||
19:30 | Ирони Кирят Шмона - Бейтар Йерусалим | -2.5 | 6/10 | 1.71 | 1 - 1 | |
20:50 | Апоел Тел Авив - Макаби Тел Авив | X2 | 7/10 | 1.40 | от. | |
Израел - Лига Леумит | ||||||
18:00 | Апоел Ноф Хагалил - Апоел Рамат Хашарон | X2 | 7/10 | 1.36 | 1 - 3 | |
19:00 | Апоел Кфар Саба - Макаби Явне | 1X | 8/10 | 1.36 | 4 - 2 | |
19:00 | Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Ришон Лецион | 2 | 4/10 | 2.38 | 1 - 4 | |
Кипър - Първа Дивизия | ||||||
19:00 | Неа Саламина - Анортозис | X2 | 8/10 | 1.42 | 2 - 3 | |
Малта - Премиер Лига | ||||||
19:00 | Зебудж Рейнджърс - Корми | 2 | 7/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
21:00 | Биркиркара - Слима Уондърърс | 1 | 5/10 | 1.83 | 1 - 0 | |
Нидерландия - Ерсте Дивизи | ||||||
21:00 | Йънг ПСВ - ВВВ Венло | +2.5 | 6/10 | 1.70 | 2 - 2 | |
21:00 | Йънг Твенте - Волендам | +2.5 | 7/10 | 1.40 | 3 - 3 | |
Полша - Екстракласа | ||||||
19:00 | Подбескидзе - Пяст Гливице | 1 | 4/10 | 1.95 | 2 - 4 | |
21:30 | Ягиелония Бялисток - ГКС Белхатов | 1X | 7/10 | 1.29 | 0 - 1 | |
Португалия - Примейра Лига | ||||||
22:00 | Б-САД - Боавища | 1 | 5/10 | 1.80 | 3 - 1 | |
Румъния - Лига I | ||||||
16:00 | Виторул Констанца - Търгу Муреш | -2.5 | 7/10 | 1.56 | 0 - 0 | |
18:30 | Петролул Плоещ - Оцелул Галац | 1 | 8/10 | 1.25 | 0 - 0 | |
21:00 | Клуж - Брашов | 1 | 7/10 | 1.30 | 1 - 2 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
13:00 | Торпедо Москва - Арсенал Тула | 1 | 4/10 | 2.00 | 0 - 1 | |
15:30 | Рубин Казан - Амкар Перм | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
18:00 | Ахмат Грозни - ФК Уфа | 1 | 8/10 | 1.48 | 1 - 0 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
19:00 | Ескишехирспор - Балъкесирспор | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 2 | |
20:00 | Коняспор - Кардемир Карабукспор | -2.5 | 7/10 | 1.68 | 1 - 0 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
18:00 | Кайзериспор - Денизлиспор | 1 | 7/10 | 1.43 | 3 - 0 | |
18:30 | Ордуспор - Газиантеп ФК | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 0 - 2 | |
Украйна - Премиер Лига | ||||||
17:00 | Говерла Ужгород - Волин Луцк | 1X | 7/10 | 1.35 | 0 - 0 | |
Украйна - Първа Лига | ||||||
17:00 | Стал Каменское - Александрия | -2.5 | 6/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
Хърватска - Първа Лига | ||||||
19:00 | Локомотив Загреб - Истра 1961 | 1 | 5/10 | 1.75 | 4 - 2 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
20:45 | Киасо - Волен | X2 | 8/10 | 1.45 | 0 - 1 | |
Шотландия - Премиършип | ||||||
21:45 | Рос Каунти - Абърдийн | 2 | 6/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
Австралия - А-Лига | ||||||
10:30 | Мелбърн Виктори - Уелингтън Финикс | 1 | 6/10 | 1.62 | 2 - 0 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
02:30 | Арсенал Саранди - Индепендиенте | 1X | 7/10 | 1.36 | от. | |
Аржентина - Примера Насионал - Зона А | ||||||
23:10 | Алдосиви Мар дел Плата - Архентинос Хуниорс | 1X | 8/10 | 1.38 | от. | |
Бразилия - Серия А | ||||||
00:00 | Баия BA - Палмейрас SP | 1X | 7/10 | 1.33 | 0 - 1 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
00:30 | Депортиво Лара - Ланерос Гуанаре | 1 | 7/10 | 1.57 | 4 - 2 | |
00:30 | Замора Баринас - Депортиво Петаре | 1 | 7/10 | 1.73 | 0 - 0 | |
00:30 | Каракас - Карабобо Валенсия | 1 | 7/10 | 1.60 | 3 - 2 | |
Гватемала - Лига Насионал | ||||||
00:00 | Комуникасионес - Малакатеко | 1 | 7/10 | 1.34 | 1 - 0 | |
02:00 | Кселаху - Маркуензе | 1 | 7/10 | 1.62 | 0 - 1 | |
Египет - Висша Лига | ||||||
17:00 | Ал Насър Кайро - Петроджет Суец | 2 | 8/10 | 1.55 | 2 - 3 | |
Индия - Супер Лига | ||||||
15:30 | Пуна Сити - НортИйст Юнайтед | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 0 | |
Колумбия - Примера А | ||||||
02:30 | Хуниор Баранкиля - Онсе Калдас | 1 | 6/10 | 1.68 | 2 - 0 | |
Коста Рика - Примера Дивисион | ||||||
01:00 | Универсидад де Коста Рика - ЛД Алахуеленсе | -2.5 | 6/10 | 1.82 | 0 - 0 | |
03:00 | Ередиано - Депортиво Саприса | 1 | 5/10 | 2.10 | 3 - 2 | |
Мексико - Лига де Аскенсо Апертура - Финална Фаза | ||||||
02:00 | Канкун - Корекаминос УАТ | 1X | 7/10 | 1.26 | 0 - 0 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | 3 де Фебреро - Насионал Асунсион | -2.5 | 7/10 | 1.73 | 2 - 1 | |
00:00 | Депортиво Капиата - Генерал Диаз | 1X | 8/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
00:40 | Олимпия Асунсион - Сол де Америка | 1 | 8/10 | 1.53 | 1 - 1 | |
САЩ - Плейофи | ||||||
04:00 | Далас - Сиатъл Саундърс | 1X | 7/10 | 1.42 | 1 - 1 | |
Хондурас - Национална Лига | ||||||
00:00 | Маратон Сан Педро - Мотагуа Тегусигалпа | -2.5 | 6/10 | 1.69 | 3 - 1 | |
00:00 | Олимпия Тегусигалпа - Реал Еспаня | 1 | 5/10 | 1.90 | 2 - 1 | |
01:00 | Вида Ла Сейба - Платенсе | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
Япония - Джей1 Лига | ||||||
10:00 | Йокохама Ф-Маринос - Урава Ред Даймъндс | X2 | 7/10 | 1.28 | 0 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите