Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Чемпиъншип | ||||||
16:30 | Брайтън - Дарби Каунти | 1 | 6/10 | 1.65 | 1 - 1 | |
18:45 | Бърнли - Куинс Парк Рейнджърс | 1 | 7/10 | 1.28 | 1 - 0 | |
Англия - Първа Лига | ||||||
14:15 | Уолсол - Флийтууд Таун | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
Германия - Втора Бундеслига | ||||||
19:30 | Карлсруе - Зандхаузен | 1 | 6/10 | 1.85 | 3 - 0 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
21:30 | Малага - Леванте | 1X | 5/10 | 1.33 | 3 - 1 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
21:30 | Билбао Атлетик - Леганес | -2.5 | 7/10 | 1.70 | 1 - 2 | |
|
||||||
Италия - Серия А | ||||||
22:00 | Наполи - Аталанта | +2.5 | 7/10 | 1.37 | 2 - 1 | |
Италия - Серия Б | ||||||
21:30 | Чезена - Про Верчели | 1 | 7/10 | 1.65 | 2 - 1 | |
Франция - Лига 2 | ||||||
21:30 | Валансиен - Нанси | -2.5 | 7/10 | 1.53 | 1 - 0 | |
Израел - Група за Титлата | ||||||
20:55 | Макаби Тел Авив - Апоел Беер Шева | 1 | 4/10 | 2.08 | 0 - 0 | |
Израел - Група за Промоция | ||||||
19:10 | Апоел Ашкелон - Апоел Петах Тиква | 1 | 5/10 | 1.97 | 5 - 4 | |
19:10 | Апоел Бней Лод - Апоел Рамат Ган | 1X | 7/10 | 1.31 | 0 - 1 | |
19:10 | Макаби Назарет - Апоел Йерусалим | 1X | 8/10 | 1.40 | 0 - 3 | |
19:10 | МС Ашдод - Макаби Херцлия | 1 | 4/10 | 2.20 | 3 - 3 | |
Израел - Група за Изпадане ЛЛ | ||||||
19:10 | Апоел Афула - Апоел Ришон Лецион | 1X | 7/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
19:10 | Апоел Ноф Хагалил - Макаби Кирят Гат | 1 | 7/10 | 1.30 | 6 - 1 | |
19:10 | Бейтар Тел Авив Бат Ям - Апоел Рамат Хашарон | 1X | 7/10 | 1.36 | 4 - 2 | |
19:10 | Макаби Явне - Апоел Йерусалим ФК | 1X | 7/10 | 1.33 | 0 - 2 | |
Ирландия - Купа на Лигата | ||||||
17:00 | Брей Уондърърс - Сейнт Патрикс | 2 | 6/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
19:00 | Шелбърн - Шамрок Роувърс | 2 | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
21:45 | Корк Сити - Дери Сити | 1 | 8/10 | 1.52 | 1 - 1 | |
Исландия - Висша Лига | ||||||
22:15 | КР Рейкявик - Викингур Рейкявик | 1 | 7/10 | 1.38 | 0 - 0 | |
22:15 | Стярнан Гардабаер - Филкир Рейкявик | 1 | 5/10 | 1.97 | 2 - 0 | |
Нидерландия - Ередивизи - Плейофи | ||||||
21:00 | Алмере Сити - Еммен | +2.5 | 7/10 | 1.65 | 4 - 1 | |
21:00 | МВВ Маастрихт - Волендам | +2.5 | 7/10 | 1.59 | 2 - 1 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
20:00 | Бодьо Глимт - Сарпсборг 08 | X2 | 5/10 | 1.67 | 0 - 2 | |
Полша - Купа на Полша | ||||||
17:00 | Лех Познан - Легия Варшава | X2 | 7/10 | 1.25 | 0 - 1 | |
Португалия - Купа на Лигата | ||||||
21:45 | Бенфика - Спортинг Брага | 1 | 7/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
Румъния - Група за Титлата | ||||||
18:00 | Виторул Констанца - Търгу Муреш | 1 | 4/10 | 2.10 | 6 - 1 | |
20:30 | Астра Гюргево - Динамо Букурещ | 1 | 6/10 | 1.75 | 4 - 2 | |
Русия - Първа Лига | ||||||
06:00 | Луч Владивосток - Волгар Астрахан | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 1 - 1 | |
10:00 | СКА-Хабаровск - Шинник Ярославл | 1 | 6/10 | 1.90 | 2 - 2 | |
13:00 | Сибир Новосибирск - ФК Тосно | 1X | 7/10 | 1.40 | 1 - 2 | |
15:00 | ФК Тюмен - Енисей Красноярск | -2.5 | 7/10 | 1.60 | 3 - 1 | |
16:00 | Спартак Москва 2 - Байкал Иркутск | +2.5 | 8/10 | 1.45 | 2 - 0 | |
17:00 | Балтика Калининград - Арсенал Тула | 2 | 7/10 | 1.61 | 1 - 4 | |
17:00 | Волга Нижни Новгород - Том Томск | 2 | 5/10 | 1.75 | 3 - 2 | |
17:00 | Сокол Саратов - ФК Оренбург | -2.5 | 8/10 | 1.55 | 0 - 2 | |
18:00 | КАМАЗ Челни - Зенит Санкт Петербург 2 | 2 | 6/10 | 1.62 | 0 - 5 | |
18:00 | Факел Воронеж - ФК Армавир | 1 | 6/10 | 1.73 | 2 - 0 | |
Русия - Купа на Русия | ||||||
16:00 | ЦСКА Москва - Зенит Санкт Петербург | X2 | 7/10 | 1.35 | 1 - 4 | |
Словакия - Суперлига | ||||||
20:00 | Тренчин - Спартак Търнава | +2.5 | 6/10 | 1.62 | 1 - 3 | |
21:30 | Жилина - Слован Братислава | X2 | 7/10 | 1.40 | 0 - 0 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
20:00 | Касъмпаша - Анкараспор | 1X | 8/10 | 1.50 | 1 - 1 | |
Турция - ТФФ Първа Лига | ||||||
18:00 | Денизлиспор - Болуспор | 1 | 6/10 | 1.75 | 3 - 1 | |
20:00 | Йени Малатияспор - Кършияка | 1 | 5/10 | 1.85 | 3 - 3 | |
Уелс - Купа на Уелс | ||||||
18:15 | Дъ Ню Сейнтс - Еърбъс ЮК | 1 | 7/10 | 1.47 | 2 - 0 | |
Чехия - Национална Лига | ||||||
18:00 | Тринец - Таборско | 1X | 7/10 | 1.29 | 2 - 0 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
20:45 | Шафхаузен - Ле Монт | 1 | 8/10 | 1.50 | 4 - 1 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
20:00 | АИК Стокхолм - Йонкьопинг Содра | 1 | 7/10 | 1.57 | 0 - 0 | |
20:00 | Йефле - ИФК Гьотеборг | 2 | 6/10 | 1.65 | 2 - 6 | |
20:00 | Калмар - Йоребро | 1X | 7/10 | 1.35 | 3 - 2 | |
20:00 | Норкьопинг - Хелзинборг | 1 | 8/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
20:00 | Юргорден - Йостерсунд | 1 | 5/10 | 1.80 | 3 - 0 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
20:00 | Сириус - АФК Ескилстюна | 1 | 7/10 | 1.57 | 0 - 0 | |
20:00 | Трелеборг - Сирианска Сьодертале | -2.5 | 7/10 | 1.67 | 0 - 0 | |
Швеция - Първа Дивизия - Север | ||||||
20:00 | Бромапойкарна - Вестерос | 1 | 6/10 | 1.65 | 3 - 0 | |
Шотландия - Група за Изпадане | ||||||
21:45 | Дънди ФК - Дънди Юнайтед | 1X | 8/10 | 1.40 | 2 - 1 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
22:00 | Росарио Сентрал - Химнасия Ла Плата | 1 | 4/10 | 2.10 | 0 - 1 | |
Бахрейн - Висша Лига | ||||||
18:45 | Бусайтин - Ал Рифа | X2 | 8/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
18:45 | Манама Клуб - Ал Мухарак | 2 | 7/10 | 1.70 | 2 - 0 | |
Боливия - Примера Дивисион | ||||||
01:15 | Ориенте Петролеро - Хорхе Вилстерман | 1X | 7/10 | 1.34 | 1 - 0 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
00:30 | Депортиво Ла Гуайра - Естудиантес де Каракас | 1 | 7/10 | 1.45 | 2 - 1 | |
01:30 | Замора Баринас - Естудиантес де Мерида | 1 | 7/10 | 1.35 | 5 - 0 | |
Ел Салвадор - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Атлетико Марте - Агила Сан Мигел | 2 | 8/10 | 1.44 | 0 - 1 | |
00:00 | Драгон Сан Мигел - Алианса Сан Салвадор | 1X | 8/10 | 1.34 | 1 - 1 | |
00:00 | УЕС Сан Салвадор - Чалатенанго | 1X | 8/10 | 1.31 | 4 - 0 | |
00:00 | ФАС Санта Ана - Санта Текла | 2 | 4/10 | 2.00 | 2 - 3 | |
Колумбия - Примера А | ||||||
01:00 | Хуниор Баранкиля - Атлетико Букараманга | 1 | 7/10 | 1.44 | 1 - 1 | |
01:30 | Депортиво Кали - Алианса Валедупар | 1 | 8/10 | 1.31 | 3 - 2 | |
01:30 | Депортиво Пасто - Хагуарес де Кордоба | 1 | 8/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
03:30 | Индепендиенте Меделин - Форталеса | 1 | 7/10 | 1.25 | 3 - 0 | |
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза | ||||||
04:00 | Гуадалупе - Ередиано | 2 | 6/10 | 1.70 | 1 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
01:00 | Чивас Гуадалахара - Дорадос де Синалоа | 1 | 8/10 | 1.50 | 2 - 1 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Олимпия Асунсион - Спортиво Лукеньо | 1 | 8/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
02:10 | Либертад Асунсион - Генерал Диаз | 1 | 8/10 | 1.22 | 2 - 1 | |
Перу - Лига 1 | ||||||
00:00 | Спортинг Кристал - Университарио де Депортес | 1X | 8/10 | 1.36 | 0 - 1 | |
02:15 | Универсидад Сезар Валехо - Мелгар Арекипа | 1 | 5/10 | 1.75 | 1 - 2 | |
04:30 | Универсидад Сан Мартин - Дефенсор Ла Бокана | 1 | 6/10 | 1.75 | 4 - 2 | |
САЩ - Висша Лига | ||||||
03:00 | Спортинг Канзас Сити - Лос Анджелис Галакси | 1X | 8/10 | 1.36 | 1 - 1 | |
САЩ - Северно Американска Сокър Лига | ||||||
01:00 | Ню Йорк Космос - Норт Каролина | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
Хондурас - Национална Лига | ||||||
00:00 | Виктория Ла Сейба - Хутикалпа | 1X | 7/10 | 1.44 | 0 - 3 | |
00:00 | Мотагуа Тегусигалпа - Маратон Сан Педро | 1 | 5/10 | 2.15 | 2 - 1 | |
00:00 | Реал Еспаня - Платенсе | 1 | 6/10 | 1.60 | 6 - 1 | |
00:00 | Реал Сосиедад Токоа - Олимпия Тегусигалпа | X2 | 8/10 | 1.44 | 0 - 0 | |
00:00 | Хондурас Прогресо - Вида Ла Сейба | 1 | 5/10 | 2.15 | 3 - 2 | |
Южна Африка - Висша Лига | ||||||
18:00 | Платинум Старс - Орландо Пайрътс | 1 | 5/10 | 2.09 | 2 - 1 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите