Ч | Среща | Пр | Сиг | Кф | Рез | П |
---|---|---|---|---|---|---|
Англия - Висша Лига | ||||||
22:00 | Уотфорд - Ливърпул | 2 | 8/10 | 1.53 | 0 - 1 | |
Испания - Примера Дивисион | ||||||
22:00 | Малага - Севиля | 2 | 5/10 | 1.95 | 4 - 2 | |
Испания - Сегунда Дивисион | ||||||
18:00 | Уеска - Райо Валекано | 1X | 7/10 | 1.29 | 2 - 0 | |
20:00 | Химнастик де Тарагона - Реус Депортиу | 1X | 7/10 | 1.30 | 0 - 1 | |
Италия - Серия Б | ||||||
13:30 | Беневенто - Авелино | 1 | 5/10 | 1.80 | 2 - 1 | |
16:00 | Верона - Виченца | 1 | 7/10 | 1.62 | 3 - 2 | |
Австрия - Втора Лига | ||||||
19:30 | Хорн - Флоридсдорфер АК | 1 | 6/10 | 1.73 | 0 - 2 | |
|
||||||
България - Група за Титлата | ||||||
20:00 | Лудогорец Разград - Черно море | 1 | 7/10 | 1.25 | 4 - 0 | |
България - Група А за Изпадане | ||||||
17:30 | Славия - Верея Стара Загора | -2.5 | 6/10 | 1.62 | 0 - 1 | |
Гърция - Футболна Лига | ||||||
16:00 | Калони - Панелевсиниакос | -2.5 | 7/10 | 1.57 | 1 - 3 | |
Дания - Група Б за Изпадане | ||||||
20:00 | Силкеборг - Орхус | X | 3/10 | 3.25 | 0 - 2 | |
Ирландия - Купа на Лигата | ||||||
17:00 | Слиго Роувърс - Голуей Юнайтед | -2.5 | 6/10 | 1.65 | 0 - 0 | |
18:00 | Корк Сити - Сейнт Патрикс | 1 | 7/10 | 1.36 | 2 - 0 | |
19:00 | Дъндолк - Уотърфорд | 1 | 8/10 | 1.25 | 3 - 0 | |
Исландия - Висша Лига | ||||||
20:00 | Брейдаблик Коупавогюр - КА Акурейри | 1 | 6/10 | 1.60 | 1 - 3 | |
22:15 | Гриндавик - Стярнан Гардабаер | 2 | 7/10 | 1.67 | 2 - 2 | |
22:15 | КР Рейкявик - Викингур Рейкявик | 1 | 6/10 | 1.57 | 1 - 2 | |
Люксембург - Национална Дивизия | ||||||
17:00 | УНА Щрасен - Жюнес Еш | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
Норвегия - Елитсериен | ||||||
20:00 | Сарпсборг 08 - Розенборг | X2 | 7/10 | 1.29 | 1 - 2 | |
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 | ||||||
17:00 | Волеренга Осло 2 - Фолу | 1X | 7/10 | 1.40 | 3 - 2 | |
Полша - Група за Изпадане | ||||||
19:00 | Заглембие Любин - Краковия Краков | -2.5 | 6/10 | 1.74 | 2 - 2 | |
Румъния - Група за Титлата | ||||||
20:30 | Динамо Букурещ - ФК ФКСБ | X2 | 8/10 | 1.36 | 2 - 1 | |
Румъния - Група за Изпадане | ||||||
17:30 | Поли Тимишоара - Ботошани | X2 | 8/10 | 1.42 | 1 - 1 | |
Русия - Премиер Лига | ||||||
13:00 | Том Томск - Зенит Санкт Петербург | 2 | 9/10 | 1.05 | 0 - 2 | |
15:30 | Криля Советов - ФК Оренбург | 1X | 7/10 | 1.33 | 1 - 1 | |
18:00 | ФК Краснодар - Анжи Махачкала | 1 | 7/10 | 1.38 | 0 - 0 | |
Словакия - Купа на Словакия | ||||||
17:20 | Скалица - Слован Братислава | 2 | 7/10 | 1.33 | 0 - 3 | |
Турция - Супер Лига | ||||||
20:00 | Анкараспор - Коняспор | 1 | 7/10 | 1.70 | 0 - 0 | |
20:00 | Бурсаспор - Галатасарай | +2.5 | 6/10 | 1.59 | 0 - 5 | |
Финландия - Каконен Група А | ||||||
18:30 | КТП Котка - Култсу | +2.5 | 8/10 | 1.33 | 6 - 1 | |
18:30 | Лахти Академия - МП Микели | 2 | 5/10 | 2.10 | 1 - 2 | |
Чехия - Първа Лига | ||||||
18:30 | Слован Либерец - Бохемианс 1905 Прага | 1 | 5/10 | 1.80 | 4 - 1 | |
Швейцария - Чалъндж Лига | ||||||
20:45 | Шафхаузен - Сервет | 1 | 5/10 | 2.05 | 2 - 1 | |
Швеция - Алсвенскан Лига | ||||||
16:00 | Калмар - Халмстад | 1 | 6/10 | 1.75 | 2 - 0 | |
16:00 | Малмьо - Йоребро | 1 | 7/10 | 1.30 | 2 - 1 | |
18:30 | Сириус - Йонкьопинг Содра | 1X | 7/10 | 1.29 | 1 - 1 | |
18:30 | Юргорден - Норкьопинг | +2.5 | 7/10 | 1.60 | 3 - 3 | |
Швеция - Суперетан Лига | ||||||
16:00 | Йоргрите - Йостерс | -2.5 | 6/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
16:00 | Норбю - Атвидаберг | X2 | 8/10 | 1.45 | 0 - 3 | |
18:00 | Хелзинборг - Дегерфорш | 1 | 8/10 | 1.50 | 3 - 0 | |
Швеция - Първа Дивизия - Север | ||||||
17:00 | Карлстад Юнайтед - Васалунд | +2.5 | 6/10 | 1.80 | 1 - 0 | |
18:00 | Енскеде - Акрополис | 2 | 6/10 | 1.80 | 3 - 5 | |
Швеция - Първа Дивизия - Юг | ||||||
16:00 | Кристианстад - Ландскрона БоИС | X2 | 7/10 | 1.24 | 1 - 1 | |
Аржентина - Лига Професионал | ||||||
01:10 | Бока Хуниорс - Арсенал Саранди | 1 | 7/10 | 1.22 | 3 - 0 | |
01:30 | Олимпо Баия Бланка - Атлетико Рафаела | 1X | 8/10 | 1.35 | 1 - 2 | |
Аржентина - Примера Насионал | ||||||
01:00 | Сантамарина - Бока Унидос | 1 | 6/10 | 1.90 | 1 - 1 | |
Боливия - Примера Дивисион | ||||||
00:15 | Дъ Стронгест Ла Пас - Петролеро Якуиба | 1 | 8/10 | 1.20 | 5 - 1 | |
02:30 | Блуминг Санта Крус - Ориенте Петролеро | 2 | 3/10 | 2.50 | 0 - 3 | |
Венецуела - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Депортиво Лара - Депортиво Анзоатеги | 1 | 4/10 | 1.95 | 0 - 2 | |
02:00 | Карабобо Валенсия - Каракас | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 2 | |
17:00 | Атлетико Сокопо - Естудиантес де Мерида | 1X | 8/10 | 1.30 | 0 - 2 | |
22:00 | Депортиво Ла Гуайра - Минерос де Гуаяна | 1 | 5/10 | 1.85 | 3 - 1 | |
Гватемала - Лига Насионал | ||||||
00:00 | Депортиво Карча - Комуникасионес | 2 | 6/10 | 1.75 | 1 - 1 | |
00:00 | Мунисипал - Кобан Империал | 1 | 7/10 | 1.67 | 0 - 0 | |
Еквадор - Серия А | ||||||
01:30 | Емелек Гуаякил - Делфин Манта | 1 | 8/10 | 1.40 | 1 - 1 | |
Индонезия - Лига 1 | ||||||
14:30 | Персиба Баликпапан - Арема Маланг | 2 | 6/10 | 1.65 | 0 - 1 | |
Колумбия - Примера А | ||||||
00:00 | Мильонариос Богота - Атлетико Уила | 1 | 7/10 | 1.44 | 2 - 0 | |
01:15 | Америка де Кали - Тигрес | 1 | 7/10 | 1.50 | 2 - 0 | |
02:00 | Хуниор Баранкиля - Индепендиенте Меделин | 1 | 4/10 | 2.40 | 2 - 0 | |
04:00 | Депортес Толима - Санта Фе Богота | -2.5 | 7/10 | 1.62 | 3 - 1 | |
Коста Рика - Клаусура - Финална Фаза | ||||||
00:00 | Сантос де Гуапилес - Лимон | 1 | 5/10 | 1.83 | 3 - 0 | |
Кувейт - Висша Лига | ||||||
20:10 | Ал Ярмук Кувейт - Ал Насър Кувейт | 2 | 5/10 | 1.96 | 0 - 1 | |
Мексико - Лига МХ | ||||||
02:00 | Пуебла - Некакса Агуаскалиентес | -2.5 | 6/10 | 1.74 | 0 - 1 | |
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза | ||||||
01:00 | Минерос де Сакатекас - Лобос БУАП Пуебла | 1 | 6/10 | 1.91 | 2 - 4 | |
Парагвай - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Серо Портеньо - Либертад Асунсион | 1X | 8/10 | 1.40 | 1 - 0 | |
02:10 | Гуарани Асунсион - Генерал Диаз | 1 | 7/10 | 1.67 | 0 - 0 | |
Перу - Други | ||||||
00:00 | Алианса Лима - Комерсиантес Унидос | 1 | 7/10 | 1.50 | 0 - 0 | |
02:15 | Спорт Росарио - Универсидад Сан Мартин | 1 | 6/10 | 1.80 | 1 - 1 | |
Уругвай - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Насионал Монтевидео - Рампла Хуниорс | 1 | 7/10 | 1.30 | 1 - 0 | |
Чили - Примера Дивисион | ||||||
00:00 | Коло-Коло Сантяго - Палестино Сантяго | 1 | 7/10 | 1.42 | 0 - 0 | |
Южна Африка - Висша Лига | ||||||
16:00 | Марицбург Юнайтед - Кейптаун Сити | X2 | 7/10 | 1.28 | 1 - 0 | |
18:00 | Бидвест Уитс - Мамелоди Съндаунс | 2 | 4/10 | 2.50 | 1 - 0 |
* Коефициентите са средна стойност от коефициентите на няколко различни букмейкъра и са актуални към датата и часа на публикуване на прогнозите